• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ahoj marky,
to je furt trápení teda:frowning2: co to je za nemoc že odmítá lžičku? :slight_smile: :frowning2:
s valentýnem to je přesné...radek mi někdy z prahy doveze kytku, bonbošku nebo tak a toho si vážím víc
13. únor 2009 ve 14:42  • Odpověz
No, už bohužel (nebo spíš bohudík :wink: ) není nemoc, ale to je její "trucovitost" :angry: :slight_smile: ....prostě bude jíst asi až pořádně vyhládne :fearful:
Jj, Zlobi....to potěší určitě více :slight_smile:
13. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz
autor
ty jo, tak to jo, ale tak to je asi lepší než ta nemoc :slight_smile:)
doufám že už bude zase srazík příští týden (akorát já teda pokaždé onemocním po návštěvě MC Malenovice :angry: :slight_smile: )
13. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
No asi tak nějak, dyť my skoro taky :angry: ....My teď aspoň 14 dnů srazík opravdu vynecháme, už to radši nechci riskovat, možná to z tama třeba ani nebylo, nevím, ale po tom všem to asi opravdu těch pár dnů oželím :cry:
13. únor 2009 v 15:01  • Odpověz
Možná jsme měly po těch ATB oslabenou imunitu, tak proto na nás všechno leze :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 v 15:02  • Odpověz
ahojte holky, pak vás dočtu. Včera jsem byla po yamaze u kámošky. Malá řádila:slight_smile: Holky musím se pochlubit:slight_smile: Malý v yamaze udělal sám 3korky. Paní udělala bubliny bublifekem a malý se k nim rozběhl :grinning: Pak jsme to u kámošky zkusily, že ho držela a já si sedla naproti ní a malý ke mě šel sám a to několikrát:slight_smile: šikula:slight_smile:
Dneska jsem s ním byla naposled u MUDr. ke které jsme chodili doposud, dala nám kartu pro novou Dr. výsledky krve měl dobré, taky už není chudokrevný. Pak jsem byla na ušním, teda po hodině a půl nás vzali a to jsme byli přednostně, že je malý. No fakt děs:frowning2: takže ouško má stále trošku červené, tak mám opět kapat a mám kapat i do nosu. TO jsem měla dělat doteď, ale to jsem nevěděla. Myslela jsem si, že když nemá vůbec rýmu, tak nemusím kapat, tak jsem nekapala. Napsala nám spešl kapky do nosu, co souvisí s ouškem. Takže opět budu kapat a kapat:frowning2: Zas týden jdeme na kontrolu, takže opět žádné plavčo:frowning2:
13. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
Ahoj Murin,
téééda, tak to je chlapák šikovný :slight_smile:, třeba se pak na oslavě pořádně odváže a všem to ukáže jaký je šikula :sweat_smile: i nám se to daří čím dál líp :wink:
Teda zase ty uši neštastné! :angry:
13. únor 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
ahoj murin
už jsem si říkala kde jsi se ztratila!
no to je šikula teda! :slight_smile:
už jsem dala do alba dvě fotky,jednu jsi viděla na obalu cd asi :slight_smile: jinak šatičky jsou krásné, čajík jí chutná, akorát botky jí jsou malé :slight_smile: díky moc
u toho dr je to děs, nás na ušním fakt berou přednostně, nejvíc jsem tak čekala asi 30min. i v laborce na krev nás berou přednostně. tak snad se mu to brzo spraví to ouško, ono je to na dlouho no :frowning2:
marky četlas to o té dr.? že tě vezme v dubnu?
13. únor 2009 v 15:14  • Odpověz
Jj, Zlobi četla....děkuju :slight_smile: , myslím, že to bude stačit, já jinak teda vůbec nebývám nemocná, nevím co se to teď děje, asi je i tělo oslabené tím kojení :pensive: ...proto všechno hned chytnu.
13. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
autor
jj přesně to mi řekla dr. že jsem oslabená kojením...tak ale co bychom pro ně neudělaly že? :slight_smile: tak se pak zkus připomenout :wink:
13. únor 2009 v 15:17  • Odpověz
tak jsem vás rychle dočetla. Teda to je děs s vašima nemocema. Hlavně, aby jste byli všichni fit a mohly jsme se sejít... Včera malý nemohl usnout, usnul ve 20.40h a mě se už nechtěl zapínat pc.
Mony: sehnala jsi ten čajík nebo ti ho mám koupit pro tu Mišku? Dneska jsem malému kupovala zase. FOto jsem viděla jen na obale. Takže se teď mrknu na vaše všechny fotečky.

Marky:no jsem zvědavá kdy teda začne chodit, ale poředpokládám, že nejdřví za měsíc sám. Když chvíli stojí, tak jde hned do sedu, ještě ho ty nožky nedrží.

Co se týče valentýna, tak toho neslavíme, můj manžel na takové svátky nebyl, jen vyjímečně mi dal kdysi čokoládu. Já mu dávala každý rok, ale jen taky maličkost jako čokoládu. Ale je pravda, že převzaté svátky jsou na nic. Jinak od minulého roku Valentýna budu slavit každý rok:slight_smile: Ale jen kvůli Matesovi:slight_smile:
13. únor 2009 v 15:20  • Odpověz
Jj, Zlobi, přesně, já kdybych teď nekojila, tak fakt nevím, co mi malá jedla, tak jsem za to fakt ráda :slight_smile:
Murin, tak to je krásný "Valentýn" pro vás oba :dizzy_face: ...a bude každý rok :sweat_smile:
Myslím, že teď už se v chůzi budou zdokonalovat a už brzy se nám rozběhnou :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
mony ty fotky jsou fakt super. Moc se mi to líbí a jsi pěkně namalovaná. A Radek teda co na to i když to viděl jen z rychlíku? Akorát teda je to docela pálka.
Honzi: pěkné fotky Adélky, teda ta tam vypadá jako kus ženské. Už to není malé mimuško, co:slight_smile:
13. únor 2009 v 15:25  • Odpověz
autor
marky já jsem ted taky vděčná za kojení cokoliv jí je, tak to prso zachraňuje :slight_smile:
murin tak takový Valentýn je dobrý :slight_smile:
čají jsem ještě nekoupila uvidím, zkusím kdyžtaik ti písnu :slight_smile:
no radek se zatím moc nevyjadřoval on na to potřebuje klid...:slight_smile: je to pálka no...ale tak jednou :sweat_smile:
13. únor 2009 v 15:30  • Odpověz
Marky, mě malý jak měl ty teploty a průjem tak nechtěl jest vůbec nic, nemohla jsem do něj nic natlačit. Jen jediný rohlík, banán a piškoty jedl, to jedl týden. Nic jiného nechtěl. Jogurt nemohl, takže to fakt byl děs. Lžičku prostě odmítal, takže jedl i třeba rýži s mrkví sám rukama. Sice bylo u nás jak v chlívku, ale aspoň do sebe něco dostal. Teda to je Nikča dobrá, že vypila ten kulíšek. Malý mi to odmítal, díky tomu jsme mu zprotivila flašku i hrneček. Stříkačkou jsem mu to radši nedávala, protože to už bych mu pak nemohla dávat stříkačkou nic. MUDr. mi řekla, abych mu dávala neslazenou matonku, že v tom jsou taky minerálky a ionty-tu mi naštěstí pil.Ještě je na průjem smecta. A já dávám ten biopron junior. Stojí sice 190kč a je tam 10sáčků, ale je to na:
vývoji zdravé střevní mikroflóry, odstraňování zažívacích obtíží, podpoře imunity a rekonvalescenci po ATB, při atopických a alergickcýh onemocnění. Doporučila mi to dr. Dává se to buď do pití nebo jídla.
13. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
V porovnání teda s tím focení dětí, to bylo za 600,- 2 témata to je teda fakt dost :unamused: ....Nebo to jsi nebyla tam, kde jsme byly my? Já jsem se včera dívala znovu na ty její stránky a už tam vůbec nemá ten ceník, co tam byl předtím, tak je docela možné, že i foto dětí teď od nového roku podraží :confounded:
13. únor 2009 v 15:32  • Odpověz
autor
byla jsem u veroniky vlkové, bylo to 10 "témat" fotila víc "poloh, typů nebo jak to nazvat" a pak a dodala 11 upravených...
13. únor 2009 v 15:35  • Odpověz
jj je to ten nejhezčí valentýn :grinning: Nebýt Matesa, tak ho slavit nikdy nebudu.
tak u nás je teď jedno co jíme. Malý pusu nezavře, kámošku málem vyjedl. Snědl oběd, pak hned tlačil polystyren:slight_smile: pak jsme šly na prochajdu, pak měl přesnídávku, sušenky, takové lodičky-něco jak je brumík, křupky. No děs, prostě jen a jen jedl a jedl. Jsem zvědavá kolik bude vážit. Ve čtvrtek jdeme k nové Dr. do poradny.
To prso je výhoda, že se může i při průjmu. To já nutroš nesměla.
13. únor 2009 v 15:36  • Odpověz
Murin, tak nějak to vypadá i u nás, když se do ní snažím něco dostat :confounded: :sweat_smile: ...Ten kulíšek by nevypila, to i já jsem měla co dělat, když mi bylo nejhůř dostat to do sebe, ale je fakt učinné...a docela rychle. My jsme to musela do ní vše dávat stříkačkou, jinak to prostě nejde, už si i pomalu zvyká, když bylo fakt nejhůř, tak jak jsme do ní dostaly 3 stříkačky toho kulíška, tak normálně hned ožila a začala řádit, jako by nic a to předtím jen polehávala, takže něco na tom bude.
13. únor 2009 v 15:37  • Odpověz
marky, já jdu fotit teď opět k té Laďce a ceník je stále stejný. Budu mít 2-3 témata. Chci se s Matesemvyfotit taky ať mám nějaké pěkné foto a památku.
Holky končím, jedu s mamkou do Tlumáku se mrknout do toho hračkářství, něco ještě matesovi, ať dostane i hračku. Chci skluzavku a tříkolku a nějaký balónek. On chrní a taťka zůstane doma, tak ho pohlídá než se vrátíme. Večer se připojíma taky dodám nějaké foto. pa
13. únor 2009 v 15:39  • Odpověz
Jééé i já bych chtěla takového jedlíka :slight_smile:
Normálně my pořád ještě chrupkáme, jdu na ni radši kuknout :wink: :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:40  • Odpověz
Pa Pa....užijte si nakupování a dobře pořiďte :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
Taky jsem přidala pár foteček :slight_smile: ....a vypadá to, že jsme vzhůru :slight_smile:
13. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
mur pak hod inspiraci cos koupila :slight_smile: a užij si to:slight_smile:
13. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
autor
marky supr fotky a nikča už chodí sama? na tom snížku to tak vypadá ?:slight_smile:
13. únor 2009 v 15:54  • Odpověz
ahojky..jen nakukuji..
mon..on nespinka od narozeni moc..ani pres den a v noci taky nespaval..dr.rikala ze nektere decka jsou takocve..ted od roku jsou nejake homeopatika aby se ditko uklidnilo..tak to asi vyzkousime..on je proste zvyklej jen na me a porad si chce hrat a porad je me za ritou :confounded:

jinak valentyna slavime jen cokoskou nekdy kytickou,veceri...jak kdy..
velikonece ja nesnasim..posledni dobou vzdy nekam odjedu :grinning: :grinning:
13. únor 2009 v 17:43  • Odpověz
zase si nemyslete, že je to u nás MEGA oslava, prostě pohodička, kytka a nebo maličkost a jirka mi nosí kytku téměř po každé výplatě, nejsme na sebe milí jen v tento den, ale pořád...
13. únor 2009 v 18:01  • Odpověz
autor
o tom u vás nikdo nepochybuje honzi :slight_smile:
akorát mě překvapilo u vás s tou prací že bude jirka jezdit pryč, docela jsi byla hodně proti tomu když jsme tu kdysi probírali. to už tu snad budeme "opouštěné" všechny ne? :slight_smile:
13. únor 2009 v 18:55  • Odpověz
No já nejsem z toho nadšená, jsem nadšená z toho, že to vyšlo tak brzy...bude mi smutno, to ano, ale je přeci skype a budeme si volat a pořád si říkám "je to ještě daleko"....
13. únor 2009 v 19:30  • Odpověz
ahojky,tak nakonec jsme nikam nejeli. Jen jsem prošla kolem kočáru do auta a hned byl vzhůru a řev. Tak jsme radši zůstaly doma. Malý řádil a opět chodil sám-5kroků,víc zatím nedá, ale i tak je vždy pochválen:slight_smile: Už ho uspávám od 19h15:frowning2: dnes jsem hodala později, když spal do 16h, ale stejně nevypadá,že hned tak zabere.

Marky: pěkné fotečky, Nikča je teda frajerka,když už zkouší i kolobrndu. Šikulka! a na om snížku je jak kdyby fakt chodila sama. To jsou ty botky, co máte větší?

Honzi: no tak i tebe potkalo být bez manžela...no co se dá dělat:frowning2:
13. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.