• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
ty jo murin to je šikula!!
tak jsem mišce udělala ten tvůj čaj a vypila ho hodně, asi panáka těžko říct dost ho je i na bodyčku ale jede jí :slight_smile: akorát jsem ho rozředila vodou :slight_smile: ty ho děláš jak silný?
a do jakého obchodu s hračkama jsi to chtěla jet vlastně?
13. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz
už chrníme, doufám! tyto dva dny usínání děs, ale spí celou noc až od 5.30h, což je super. A dnes se najedl v 5.30 a ještě spal dokonce do 7.30h:slight_smile:
já ten čaj dělám do hrnku-250ml a to mu pak přeliji do hrnečka. Vypije to celé a někdy ještě dávám vodu. Dnes zmákl hrnek čaje a půl hrnku vody:slight_smile: Jsem ráda, že pije, prootže já nepiji vůbec, což je hrozné:frowning2:
Chtěla jsem jet do Tlumáku. I Janista tam jezdí. Mívají tam hodně hraček... chtěla jsem se tam mrknout jestli jim náhodou nedošly už tříkolky.
13. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
autor
my chrníme!! v tuto hodinu, já zírám!! to jsem zvědavá v kolik vstane ...:slight_smile:
a necháváš to louhovat těch 5-10min? jako vyloženě je to první tekutinaco jí chutná, zítra to jdu shánět :slight_smile:
a co tam je za obchod?
13. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz
my taky chrníme:slight_smile: teda u vás je to fakt úspěch :grinning: no nechávám to jak si vzpomenu, ale asi okolo těch 5min. Ale nkdy zapomenu a nechám to tam i 15min:slight_smile: malý totiž teplé nepije, on akorát studené, takže někdy zapomínám na čaj.
tam je obchod s hračkama a vedle mají i hadry-levné. Já tam nikdy nebyla, ale mamka tam kupovala spoustu oblečení na malého.
13. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
autor
teda murin, musím ti říct veřejně že je to ale hnus cos mi poslala ted mailem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: fuuuuj už nemám rýmu :zipper_mouth:
13. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem tady za vámi...jak se chystá Matýsek na oslavu? copak Ti došlo zlobi, že Tě i rýma přešla?
13. únor 2009 ve 21:42  • Odpověz
Jinak marky, fotky jsou nádherné, jak je na té kolobrndě, tak jako by to byla naše Adélka zezadu jsou fakt stejné.,...vidím, že Niki chození zvládá hezky...
13. únor 2009 ve 21:45  • Odpověz
Pěkný e-maily :grinning:
Zlobi, nééé, ještě nechodíme, nebo spíše chodíme tak nějak jak Mates, sem tam pár krůčků se podaří a za jednu ruku ještě :slight_smile:
Murin, tříkolku dostala Darinka k narozeninám, tak jsme ji musely otestovat :grinning: , ty botečky co má Nikča na sobě jsou nové, jsou to 20 a ségra mi je vzala v přímo v u nás v Břez. v DPK, vyšly asi o 100Kč levněji...Dneska jsme v nich měly premiéru :wink: jsou to tyto http://www.dpk.cz/cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=54&category_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=27
13. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
autor
pěkný? to s tím hadem? bléééé :slight_smile:
to jsou pěkný botky :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
No Murin posílá samé takové chuťovky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chtěla jsem botky, aby se hodily skoro ke všemu, takový nějaký neutrál, vybrala jsem je jen přes net a ségra se tam šla zrovna ptát na práci(pracovala tem před MD)a zrovna je tam měli, tak mi je vzala...snad je užijem na dýl.
13. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz
nádherné botičky...šikulka. No naše malá už se pouští, ale ještě neustojí...ale pořád chce jen a jen stát, drnda
13. únor 2009 ve 22:11  • Odpověz
Adelí má ještě čas Honzi, není do čeho spěchat :slight_smile: ...ale dítka jsou zvídavé a rychle učenlivé :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz
autor
jsou fakt dobré :slight_smile:
tak to se pouští brzy na to že nestojí dlouho :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
je to hazardérka jsem říkala...ona jak spadne, tak ani nebečí...
holky, dnes jsem pekla mojemu k Valentýnovi buchtu, ale luxus....Margot řezy se to jmenuje...fakt dost dobré
13. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
Je fakt, že my stojíme od šesti měsíců a teprve teď (cca měsíc) se sama začíná pouštět....ale každé dítko je jiné. Třeba "Karel" od Janisty si to špacíruje sám už od 10.měs. :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
Honzi, to znám, mám to někde i napsané ten recept, ale ještě jsem to teda nezkoušela...Takže mňamka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
autor
tak to miška řve i když se zavrávorá ale nespadne, je to strašpytel :slight_smile:)
to znám, ale já to nejím tak neposoudím :slight_smile:
no ba, by byla nuda kdyby byly stejné :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:21  • Odpověz
No nic holky, jdu ještě chvíli něco požehlit (přes ten týden se mi to tu pěkně nakupilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...a pak půjdu na kutě :slight_smile:
Zatím Pa a dobrou :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz
autor
no já jdu na kutě bez toho žehlení :slight_smile: dobrou :slight_smile:
13. únor 2009 ve 22:29  • Odpověz
no já jsem to udělal samozřejmě s tmavou moukou, domácími vajíčky....takže výborné a pudink ze zdravé výživy...jaktože to nejíš Mončo? Já měla miminaturní kousek...
13. únor 2009 ve 22:32  • Odpověz
ahojky holky..noc nic moc ale co uz..
jake je pocasi ve zline??prej vcera byla vyhlasena kalamita a ja jedu za chvilku do zlina pro knihovnu a postel pro petana
14. únor 2009 v 08:17  • Odpověz
autor
ahoj,
adel to je mi líto :frowning2:
tady prostě sněží a sněží...jak jsem doma tak ani nevím jak se jezdí..ale sněhu tu je...
kam pro to jedeš?
honzi já nejím margotku nechutná mi. a jakou tmavou mouku používáš?
14. únor 2009 v 08:28  • Odpověz
na jiznaky :unamused: to bude jizda :grinning:
14. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
autor
no to teda....to jsem zvědavá třeba to silničáři posypali? :slight_smile:)
14. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
Ahojky holky, my jsme tady měli maminku, uklízely jsme byt vedlejší a povídaly...
Margot je moc sladká, nejím ji, ale tady je jen jedna přes celý plech. já používám jedině špaldovou, dřív jsem použivala žitnou, ale je moc hutná...ted jsem si koupila graham do všeho, ale na koláče jedině špalda...
my noc super...
jinak k dnešním narozeninám oslavenci přeji hlavně hodně lásky, radost a mamince at dělá jen a jen radost...posílám pusinku oběma... :wink:
14. únor 2009 v 16:15  • Odpověz
Ahojky,
jak dočítám, budu reagovat. Než to zase zapomenu:slight_smile:
Kuřák? Chodila jsem jen s jedním a mohu říct, že mně to opravdu moc vadilo. Jsem ráda, že Petr nekouří. Ale jak píše Honzinka, někdy musí člověk z něčeho slevit, když je ostatní fajn.

odběr krve? Tak to je u Tečrky také děs, už se jí také pěkně vrtaly v ruce a ještě ani jednou se jim to nepodařilo. Už je nechávám brat jen z prstu. V pondělí jdem zas:frowning2:

Chudokrevnost? Co se to děje? Jak to tady čtu, má to skoro každé dítě? I Terce to zjistili. Beru teď železo i do stravy jsem více zařadila potraviny s železem a uvidíme.

Uklízení? Tak Terka zatím nelozí a i tak je to děs. Neustále si vyžaduje pozornost. No nevadí, užívám si to. Ale když večer zjistím, že jsem zas nic neudělala. Hromada prádla pořád stojí, prach se neutřel,... Chytnu depku, že jsem nemožná. A že to všechny maminky zvládají a já ne. Naštěstí se z toho večer vyspím. O víkendu se snažím něco málo udělat, ale jak je doma Petr, chci si raději užít pěkný víkend s ním.

Adeli: Terka má teď také ukňourané období. Včera vydržela hore od 8hod do 20hod. Jen 30min spala. Už jsem si říkala, že je snad marod. To byl opravdu rekord. Dnes už je lepší. Jak ti Peťa pořád řve, chápu, že už jsi zralá až přezrálá na prášky. Máš to opradvu těžké.
14. únor 2009 v 16:40  • Odpověz
zlobi: Krásné fotečky, co jsi se naechala vyfotit, jsi tam kočka!!

honzi: mně Petr jezdí často také pryč do zahraničí. Naštěstí to není tak dlouho, jak u Adel (max5 dní). A když jsou za to lepší penízky, tak to musíme zvládnout. Ale Petra to naštěstí moc baví. Rád cestuje a jak už balí kufry a hurá na letiště, tak mu září očička. Ale už z letiště vždy volává, že se těší domů:slight_smile:

Valentýn: tak toho také nějak moc neslavíme. Jsem raději, když mně Petr překvapí přes rok. Já kytičky dostávám často, ale ještě častěji říká, ať si jí vyberu sama. Miluji Orchideje, mám jích doma 15ks.
14. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
ahoj peti
díky :sweat_smile:
a nedělej si starosti, která z nás to prosímtě zvládá? jen někdo s hodným samostatným mimi :slight_smile: jak mimi potřebuje pozornost furt, tak se to fakt nedá, teď jak je miška mamináč nejmaminkovatější tak se ani nevyčůrám natož najím natož uklidím! takže "klid a nohy v teple!!" :slight_smile:
to ale terka vydržela dlouho vzhůru! ajakpak ti spinká přes noc?
14. únor 2009 v 17:28  • Odpověz
autor
jo a orchideje jsou krásné to musí být paráda, ale já se o kytky nestarám mně by doma umřeli :slight_smile: když mi radek kupuje kytí tak lilie žluté, nebo orchideje, nebo takové ty "polní kvítí". a chlapi jsou prostě asi víc "vítací" (z vratných lahví - a aby se mohl vítat, potřebuje nejdřív odjet :slight_smile:)
14. únor 2009 v 17:29  • Odpověz
tak ja jsem doma..cesta dobra..postel a knihovna super..po ceste jsem si nechala udelat nechtiky pro radost a byla na navsteve a den byl super..jo ale to jen tim ze je vyjimecne manza dom ..pac vezl z nemecka ADRku tak je doma :grinning:

jinak ja mam moc rada orchidee a ruze :grinning:
14. únor 2009 v 19:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.