• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
to je super a jak dlouho bude doma adel?
14. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojky,
tak spinkáme :wink: ...dneska samy baby, manža jel na pivko, byl u rodičů a potkal tam kámoše, co teď dělá v Praze, tak že by konečně pokecali, no...takže dneska vegetíme samy.Jo a dostala jsem bonbošku, ale teda myslím, že ani ne tak k Valentýnovi, ale jako "propustka" na pivko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Adel, pak dej foto, jak jsi dnes pořídila ve Zlíně :wink: a to jsi byla někde v obchodě, nebo na inzerát?
14. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
ahoj marky :slight_smile:
my byly včera samy, radek jel do hospody v holešově a že přijede busem ve 22.20 ale nchtělo se mu a pak mi volal jeden z kámošů jestli by tam mohl zůstat přes noc. tak tam zůstal a přijel v 9 ráno :slight_smile:
jakou bonbošku? :slight_smile: mnam, já dostala nugát minule jak přijel z ph ten já moc ráda :slight_smile:
14. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
Zlobi, právě jsem se do ní pustila :sweat_smile: ..."figarissimo" :stuck_out_tongue_closed_eyes: a normálně si to užívám, po dlouhé době klíííídek :grinning:
Můj tam možná taky přespí, nebo ho prý někdo hodí, no uvidíme.
14. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz
autor
no my řádíme, takže pohodička ještě ne :slight_smile:) mnam ta je dobrá,. tak to si to užívej! :slight_smile:
14. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
Říkala jsem si jestli spíte, nebo néé :sweat_smile: ...tak ne.My jsme toho odpoledne moc nenaspaly,jak jsem došla po hodině z venku,ve dveřích jsme potkaly souseda se psem, takže byla malá hned vzhůru a bylo po spánku :unamused:
Ale teda kosa venku pořádná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
ahojte holky, my jsme si dnešek užili:slight_smile: Dopoledne jsem byla s mamkou a malým v prodejně bot v Otr. a pořídila jsem malému botičky na doma-celokožené,taky s housenou jak marky:slight_smile: Strávili jsme tam skoro hodinu a zkoušeli všechny možné boty. Paní super, vytahovala pořád nové a zkoušeli jsme různé typy, velikosti...tak mi máme botu 18,5, ostatní nám byly moc velké. Pak jsme šli nakoupit dobroty na zítřek a pak do cyklo prodejny a pořídili jsme malému cyklosedačku:slight_smile: Po obědě jsem jela s malým pro dortík ke kámošce. Je krásný! zakočárkovaly jsme, pokecaly a já pak jela zavést dárky i dortík k ségře. Od ní jsme dojeli později a ještě k tomu došla teta malému popřát, tak šel spát ve 20h, ale chrní:slight_smile:

Honzi: margot buchtu znám, dělávám i bábovku margot. Ale teda já dávám 2margotky a skoro žádný cukr, je to lepší, ty margotky jsou totiž samy o sobě sladké. ALe teda já to dělám z normální mouky. Nejsem na tu zdravou výživu:slight_smile:
Já jsem pekla teď buchtu z bílého jogurtu s borůvkama a broskvemi, aby ji malý mohl zítra jest, když mi budeme mít dortík. Jinak jsem mu dnes zkoušela udělat poprvní máčku-koprovku. Teda ten se otřepal a hend to vyplul a jest to nechtěl:frowning2: takže nevím jestli mu nechutnal kopr nebo prostě máčka. No příště zkusím jinou.

Peti: buď v klidu, to žádná baba,která nemá chlapa denně doma ve stejnou dobu nezvládá uklízet. A kdo jo, tak to závidím. U mě to s čertem prostě nejde.

Marky: bonbošku závidím:slight_smile: ale taky jsem dostala. Dostala jsem od dědy čokoládové srdíčko milku:slight_smile:
14. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
marky ..jen dneska a zitra :frowning2: no na inzerat ale je to krasne a bez jedine chybicky..nio slozene to mam ale pokojik bude az na jare tak pak blejsknu

ja jsem dostala studenskou pecet a zitra jdeme na valentynskou papu ci pohar jeste nevim co si dam..manzilek me pozval :sweat_smile:
14. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
adeli: to závidím. Já se můžu akorát tak pozvat sama:frowning2: To už jsi Petříkovi koupila normální postel a nebo pro jakou jsi byla?
14. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
Tak to užijte zítra Adel :slight_smile:
Murin, tak super, že už i malý bude capkat v nových botkách, to máte teda malou nožku oproti nám, ale asi záleží i na tvaru, typu atd...Hlavně ať se v nich dobře cupká :slight_smile: Pak dodej foto dortíku a hlavně si zítřek pěkně užijte s Matýskem :slight_smile:
Holky s tím úklidem všude stejné, měly jste vidět tady ten MEGA bordel, když jsem 2 dny nevylezla z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale holt byla jsem vděčná, že se o mě aspoň staral, to ostatní jde stranou a navíc...bordel nikam neuteče, ten počká :grinning:
14. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz
mur..tak ja te klidne na kaficko pozvu :grinning: valentynske :wink: jj pro normalni ale ze 3 stran je to cca o 25 az 30 cm vyssi aby nespadl..
14. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
Marky fakt záleží na velikostech, protože na těch co máme je napsané 12,5 a přitom je to 18,5, je to jakési jiné číslování, ale velikostně je velká ta botka jak máme ty zimní 19. I paní říkala, že je 19 a 19, fakt záleží na výrobci. Ale je pravda, že mi je tak velké nemáme, protože když jsem chtěl vzít větší, tak se v tom malému blbě chodilo. Akorát tak mu budou brzy malé, ale co už. Dostane je od mé ségry k narozeninám:slight_smile:
Dortík mám vyfocený, ale jsem na notebooku, takže tam foto dát nemůžu. Zítra snad večer dodám foto z oslavy. Výzdoba už se dělá:slight_smile:
taky kašlu na bordel, už mě ani nebaví sklízet hračky, když je hned ráno všechny zase vyháže.
14. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jó, tak to bude 12,5 délka chodidla, nebo spíše té vnitřní stelky :wink: ....My máme o chlup větší 13 cm a to jsou ty 20 :slight_smile: ....ale fakt to chce vyzkoušet. No to teď bude fakt na chviličku ty botky :confounded: , ale zase nemůžou být velké, no co se dá dělat :frowning2:
14. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
autor
holky žehlím a Radek okupuje ntb...tak budu zítra papa :slight_smile:
14. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
taky bych měla žehlit, ale nechce se mi až někdy v týdnu. Už to odkládám sice dlouho, ale tak malý má zatím v čem chodit, takže to ještě nějaký ten den vydrží. Já jsem se teď zažrala do kočárků, dívám se na ceny, protože uvažuji o prodeji toho hlubokého kočárku neboť ho nedám do auta, takže je mi jaksi pomalu nanic.
14. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Já žehlím taky Zlobi :wink: ...a sem tam odbíhám sem :sweat_smile:
Já že budeš potřebovat nový kočárek na další mimi Murin :grinning: ...možná se bude pak hodit třeba jako "záložní" na doma, balkon...A ty chceš kupovat ještě nějaký nový? Když tak zkus ten MMB.
14. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
autor
vyžehleno - asi čtvrtina. nežehlila jsem hroooozně dlouho, tak jsem vyžehlila mišce nemám ve skříni ani jedno bodyčko :frowning2: už jo :slight_smile: nemohla jsem odbíhat radek si brouzdal po netu a už tu na mě prská že mám jít spát tak dobrou!! :slight_smile:
14. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz
Tak já to dnes "dotla" tu hromadu z celého týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes: a další mám ještě na šňůře, takže pořád stejný koloběh :sweat_smile:
No nic, jdu taky nakutě :slight_smile: ...zatím sama.
Dobrou holky (i když tady už stejně nikdo není :pensive: )
14. únor 2009 ve 23:23  • Odpověz
autor
ty jo marky v tuhle dobu vhůru? :slight_smile:
já nežehlila totiž asi tak 3 týdny :confused:
noc horší protože miška má plný nos, tak chrčela a já jsem podávala dudlík, ale jako kdybych u toho uměla spát tak dobré. vstala ve 3 a 6 na kojení a ráno si hrála asi 15min. sama v postýlce, no já nevěřícně zírala:slight_smile:
mně je zas hůř tak ležím a ležím.
hele taky jsou ti vaši chlapi tak protivní když jsou nevyspalí? radek teda jo :zipper_mouth:
15. únor 2009 v 07:47  • Odpověz
ahojky..noc celkem dobra ale ten budicek rano :confounded: petan ma prujem a posrajdi celou postylku a sebe a vse a tak jsem ho celeho musela hodit do vany..to bylo revu a co smradu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
preji peknou nedeli :wink:
15. únor 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
tak Nikča v noci dobrý, 3x kojení a pak výtuh, tuto noc perlil pro změnu tatínek :sweat_smile: , dojel kolem 2hod. a měl samozřejmě hrozný hlad, tak si začal chystat oběd, co jsem měla na dnešek přichystaný, karboše, zelí, knedlík ....no a nevyklopil to zelí 2 x z talířku :astonished: , jsem myslela, že mě picne :rolling_eyes: ....naštěstí se pak najedl a vytuhl, ještě chrní, tak jsem zvědavá, jak bude :fearful:
Jj, Zlobi, taky to znám ty nálady, ale musím se přiznat, že i já někdy taková jsem :zipper_mouth: , naštěstí to za chvíli přejde.
15. únor 2009 v 08:56  • Odpověz
autor
ahoj marky
tatínek perlil :slight_smile:
taky takové nálady mívám, ale radek ne, nejsem na to zvyklá :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
miška pěkně chrčí ale nejde nic vysát :frowning2:
jo peti k té chudokrevnosti - mně říkala dr. že železo už dítku v mlíce nedáš, my měli pro mišku kapky.
15. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahojky holky, my jsme si včera udělaly hezký večer u vínka a dobrého jídla a kukali na nové AktaX, dost nás to zklamalo. Jinak jsem dostala polštářek a CD Schelingera tak jsem měla VELIKÁNSKOU radost a i maminka nám dovezla Valentýnku čokoládku a my jí taky koupili...
Jirka je chudák nemocný, tak ležíme a vegetíme...Adélka tady blbne...
15. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
tak ja jsem byla venku a je tam pekna kosa...tak misto zmrzliny jsem si dala palacinky a ovoce a slehajdu..mnam mnam :grinning:
15. únor 2009 v 15:52  • Odpověz
ahojte holky, já den ÚŽASNÝ!!!!!!!!!!!! Dopoledne jsem byla se švagrem lyžovat na Trnavě. Malého mi hlídala mamka. Holky perfektní, málo lidí, sněhu dosti, počasí super. Akorát teda úvod docela horor. Švagr parkoval a zapadli jsme do sněhu a nešlo s tím hnout, tak jsme odhrabávali sníh, nakonec za nama došlo 6 super kluků a pomohli nám a akonec jsme vyjeli a radši si přeparkovali. Teda 2 byli k nakousnutí:slight_smile: Pak lyžovačka fakt super. Na to že jsem 2roky nestála na lyžích, tak mi to docela šlo. Pak mě švagr vyhodil doma, rychle oběd a jeli jsme k nim na oslavu Matesa:slight_smile: Malého teda dárky moc nebrali, jen 2hračky. Spíš se mu zamlouvalo jídlo. Dortík se mu líbil, hned olizoval krém a pak jsme mu zapálili svíčku, no nestrčil do ohně ruku. Tak mi samozřejmě všichni hned vykřikli a malý se toho lekl a začal brečet. Ale jinak super, moc se mu líbil bublifuk, to stál normálně 2min a chytal bubliny i krůčky dělal. Akorát teda kameru jsem zapomněla doma, ale foto mám hodně, tak pak dodám.
Já jsem k.o.takže brzy půjdu do hajan za malým.
15. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
autor
palačinky mnam :slight_smile:
mur tak super den, lyžování hrozně moooooc závidím!:slight_smile:
na fotky se teda teším:slight_smile:
15. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz
mony jak ti je, je ti líp?
lyžovačka fakt super!!!!! těším se na další:slight_smile: Na fotkách už se pracuje.
15. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
autor
blednu závistí :grinning:
tak jako líp i jo, ale kašlu a v noci mě pálilo v krku jak kdyby si tam někdo dělal táborák a jsem hrooozně unavená :frowning2:
včera jsme šli na oběd sem dolů do hospody kde nás znají a servírka se ptala jestli chceme "valentýnské menu" tak jsmese zhrozili že ne že jen na oběd a ona "aspoň někdo" :slight_smile: a i těch pár kroků tam a zpátky mi dalo zabrat :frowning2:
snad už se to ale bude lepšít..:slight_smile:
15. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz
autor
jdem hrát osadníky a pak spát dobrou a ahoj zítra :slight_smile:
15. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
murin..no super fotecky :grinning:
15. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.