• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
teda to je děs s tou tvou nemocí. Snad to bude brzy dobré, držím pěsti!!! No to teda všichni šli na valentýnské menu, jo? tak aspoň že vy ne:slight_smile:
tak ať vyhraješ. Dobrou noc. Já dodala foto a taky jdu na kutě, jsem z té lyžovačky docela k.o.
15. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak ja valim do vany a do postylky..pa pa dobrou vsem :pensive: :pensive: :pensive:
15. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem tady zase sama...fotky jsou murin fakt nádherné...kolik Tě stála ta sedačka na kolo, taky ji chci kupovat tak v dubnu, at můžeme začít jezdit, Adélka už pěkně sedí a já bez kola nedokáži žít...a navíc chci zhu´bnout, držím dietu a ani gram dole, jsem jedna z těch, co při kojení nezhodí nic, hormon co tvoří mléko mi to prostě nedovolí...
15. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
dobre ranko..noc nic moc a budik v 6h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale dneska me to nevadi pac vezu tetu do do nemocnice
16. únor 2009 v 06:40  • Odpověz
Ahojky holky, my noc dobré, v 6hod jsem si vzala Adelí do postele a ráno se vzbudím a ona opět stoji u postýlky...jinak pije ted v leže že si klekne a sama se "obslouží" jak říká tatínek. Ona je fakt závisláček na mléčku, jak já ji jen odstavím. Jinak půjdeme do města, tatínka máme doma, je nemocný.
16. únor 2009 v 07:42  • Odpověz
autor
ahoj, dobré ráno všem
my noc horší, miška má polný nos tak se jí blbě spí :frowning2: a já musela v noci odejít z ložnice protože jsem furt kašlala a vzbudila bych jí:frowning2:
jinak honzi to jsou polohy by jeden nevěřil, miška se obsluhuje sama už i v sedě atd...a co říkala marka v jakých polohách kojí ona tak to nemá konkurenci :slight_smile:) a kolikrát denně kojíš vlastně? já chci kojit minimálně do 1,5roku takže to neřeším :slight_smile:
16. únor 2009 v 08:46  • Odpověz
Zdravíme všechny, my poslední dvě noci taky blbé. Betynka se budila okolo půlnoci, pak okolo třetí, páté a pak v sedm už natrvalo. Možná to bude tím, že jsme jí předělali postýlku. Snad si zvykne...

Jinak jsme byli včera na semináři Znakování s miminky a už se těším, až začneme znakovat. To bude sranda :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
ahojte holky, my noc skoro jako pokaždé super. Malý vstával až v 5.15h na jídlo:slight_smile: a vstával v 7h :grinning: už je mi to lbé vám to psát, když vy noci děs:frowning2:
Teď jsem byla s malým na 30min sáňkovat a pak ho jen dala do kočárku a chrní. Ještě by to chtělo, aby připadlo víc, to co napadlo je málo:frowning2:

Honzi: ta cyklosedačka je fy. polisport. Chtěla jsem Hamax, protože v testech dopadla nejlíp. Ale jak jsem byla v prodejně cyklo, tak pán mi řekl, že se u Hamaxu platí pouze za značku, jinak je to úplně stejné jak ta polisport a ta je o 1000kč levnější. A dokonce ona má 5-ti bodové pásy a ta Hamax jen 3bodové. On sám říkal, že i on má tu polisport. Je polohovatelná, takže když to dítko usne, tak nemusí být vyloženě v přímém sedu. Vzala jsem si ji hned na prodejně a na jaro koupím malému helmu, teď jsem ještě nechtěla, kdyby mu porostla hlavička.

Mony to je hůza s váma. Moc přeji,a byste byly s Miškou obě co nejdříve fit. Radek jel už do práce nebo je s vama pořád doma?

ebony: a kam chodíš na to znakování?
16. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
Muri, byla to jen jednorázovka. Kamarádka si dělá kurz, aby mohla dělat instruktorku a potřebuje udělat asi dva takové zkušební semináře, aby jí dali ten glejt.
16. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
murin moc děkuji za rady, my ji chceme koupit už ted a pak taky přilbu. A kolik teda stála?
My jsme byly ve městě, půjčily jsme si DVD a kukneme na to...
Jinak s Adelí je sranda, u všeho už jen stojí a stojí...minulý týden jsem šla na WC a přijdu a ona jí svíčku s třpytkama, holky myslela jsem, že mě trfí a druhý den hovínka plné třpytek, no mazec... :sweat_smile:
16. únor 2009 v 11:53  • Odpověz
Ahoj holky,
do teď nám nešel internet :angry:
My noc taky vcelku fajn, jen nad kolem 2hod. se totálně pokadila, že jsem ji musela celou převléct, naštěstí pak hned usnula.
Zlobi, no to je pech s těma nemocema, teď zase chudák Miška :cry: ...možná i proto se jí teď hůře spinká. Snad se z toho brzy dostanete, byla jsi i u Mudr?
Murin, no úžasné fotečky z narozenin, je vidět, že jste si to všichni moc užily vč. Matýska :slight_smile: a tolik dárečkůůů, to se ani nedivím, že byl Matýsek hned ze všeho vedle :grinning: ...tak vítejte do klubu 1 ročků :wink: ...Parádní výzdoba! :wink:
16. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
Honzi, no teď to nastává, to budete mít oči na stopkách pořád :grinning: ...A co se jako stalo s tou svíčkou, že byla od hovínek? :fearful:
Jinak si užijte pěkný den u DVD, my ještě spinkáme a odpoledne se chystám ven, ale teda jestli přestane sněžit, pořád chumelí :sweat_smile: ...Murin, u nás teď snížku dost, škoda, že tu nemáme ty sáně :confounded:
16. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj holky, prosím kdo máte výhled na cesty :grinning: jak to na zlínsku vypadá? Já jsem zůstala zapadlá u rodičů a nevím zda se mám vydat domů. Tady se neprohrnuje tak je to hrůza...... :unamused: Díky
16. únor 2009 ve 13:14  • Odpověz
autor
ahojte holky
no miška "jen" chrčí, žádná teplota nic, takže vincentka, zvlhčujeme...nic víc nejde...a já...nocomment :frowning2:
honzi to je mazec s tou svíčkou a to ji fakt kousek snědla?
honzi jak často přes den kojíš?
marky co že se nikča vnoci pokadila?? tak snad vám net už půjde!!! :slight_smile:
zuzi - děs :slight_smile: ale jezdí se...ale to je info z města, mimo nevím ...
16. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
Tak jsme byly jen chvilku na zahradě, ale děs to počasí, padá déšť se sněhem :confounded:
Zlobi, no jsem teď ráda, za každého "kulicha" i když je někdy větší nadělení :grinning: Jj i v noci :sweat_smile:
Hlavně se brzy vykulírujte holky :wink: :slight_smile:
My se k Mudr. chystáme zítra, zajdu s Nikčou na kontrolu a na taky na to ušní, měly jsme tam mít kontrolu už minulý týden, ale bohužel to nešlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zuzík, ty cesty budou myslím dobré, aspoň hlavní určitě, tady to všechno taje a co vím od známých, tak okolí je sjízdné....hlavně opatrně, jako vždy :slight_smile:
16. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
no zlobi, já kojím co chvíli, protože ted odmítá jakoukoliv zeleninu, už asi týden, takže by pořád jen pila mlíčko a chtěla jsem kojit do roku, ale kvůli alergii tak do roku a půl, déle ne...holky, u nás taky sněží celý den, ale ve Zlíně je to prý horší...
16. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
honzi my kojíme furt, ted se daří nezakojovat oběd, ale taky ne vždy takže co 3 hodinky...
já chtěla určitě do 1,5roku a nebráním se do 2...uvidíme
ve zlíně sněží už snad 3-4 dny v kuse...děs...ale jezdí se, ale klouže to...
16. únor 2009 v 17:05  • Odpověz
maminka mi to říkala, brácha nemohl ani k svojí jet, tak mu její tatka musel zavolat TS...no je to boj, pořád kojím, prsa mám pořád prázdné. Ale zase když jí šmakuje...je to to nej...co jim můžeme dát...my kojíme i co 2hod, jak kdy...
16. únor 2009 v 17:09  • Odpověz
ahojky,,tak ja jsem zase u mamky..tady snezi celej den ..no hnus ani nikam nejezdit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2009 v 18:09  • Odpověz
autor
no já teda mlíko mám je fakt, že mi to i stříká a teče všude :fearful: tak snad jsem zažehnala tu krizi kolem toho 6.mes a už mi zůstane :slight_smile:
a TS přijely?
16. únor 2009 v 18:24  • Odpověz
ahojte holky, já byla odpoledne vozit s kámoškou a pak jsme s Matesem šli k ní. Má 10,5měs chlapečka a psa. Malý se samozřejmě psa bál, pořád byl u mě poseroutka, ale nakonec se otrkal:slight_smile: Odcházela jsem od ní 18.30h, pak rychle koupačka. Ještě došel bratránek a donesl Matesovi dárek-řetízek a na něm přívěšek vodnář, krása:slight_smile: Kšeftuje s řetízkama, naušnicema... takže malý šel spát až ve 20h. To už několikátý den po sobě tak pozdě. Zítra se jdeme fotit, tak jsem zvědavá co bude vyvádět. Jdu si ještě prohlédnout témata.
Tady celý den jen sněžilo, takže krásně napadlo, zítra opět dáme sáňky. Škoda že jste všechny marod:frowning2:
16. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
autor
teda murin to byl den, a zítra zas, ty se teda nenudíš :slight_smile:
ty saně me s...ale snad to vydrží do víku a říkal radek že bysme přijeli o víku na saně? :slight_smile: snad už budu ok..i miška
16. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
no opravdu se teď nenudím. Ještě k tomu jsme dnes měli 40min návštěvu tatínka. Zítra focení, sáňky. Středu už mám volnou, čtvrtek yamaha, pak po ní poradna a v pátek máme v práci akci u Barcuchů, takže Matesa bude hlídat babička a nebo ségra a já si jdu provětrat hlavu. Docela nabitý týden. Snad už ten příští bude volnější. Víkend by měl být v pohodě, to byste mohli dojet.
16. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
autor
ty jo to teda koukám :slight_smile:) u barcuchů to je tady u nás :slight_smile:
16. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Tak my dneska chrníme už do půl osmé, dneska jsme totiž vynechaly odpolední spánek, tak se šlo dřív :sweat_smile: ...Já už jsem taky dala sprchu a teď je trošku toho volníčka :slight_smile:
Murin, tak to je super, jak to máš naplánované, aspoň to lépe utíká :wink: ...zase focení :fearful: :slight_smile: Jů, už se těším na fotečky :grinning:
16. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
jé ty se máš marky, nám taky usnulo dítko, tak jdeme spát ted se víc budí jak má plný nos chudinka...tak dobrou :slight_smile:
16. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
chce vidět malého často, akorát mě to teda drásá srdce, když ho vidím:frowning2: jj je to u vás. Minule to bylo na Čepkově a letos je to tam, ale tak tam to bývá o ničem, takže pojedu brzy domů bez tak beze mě Mates asi neusne a bude na mě čekat. Jedu tam už odpoledne. Začíná to od 13h, ale já nejdřív v 16h až dojdou všichni z práce.
Marky ono je teď u mě pořád něco ale jsem ráda, aspoň t fakt rychle utíká ty dny. Ale s takovu se ani nenaději a pofrčím makat do práce, že ty 2 roky co mi zbývají rychel utečou:frowning2: Chtěla jsem fotky k roku a pak ještě se mnou na památku, tak snad bude nějaká pěkná.
16. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
tak petan spinka od pul osme a tak mam klid a prohlizim co do pokojika pro petana koupim.uz se tesim az me zmiznou ty jeho kramy z obyvaku :grinning: :grinning:

teda mur..ty ma nabitej tyden :confused:
16. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
No to je fakt Murin, že to uteče :frowning2: ...ale třeba do té doby bude druhé mimi aspoň na cestě :grinning:
A na focení jdete k té samé fotografce jak jste byly na Vánoce?
Zlobi, jasně využijte toho, že Miška chrní :slight_smile: ..."Dobrou" :wink:
16. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
dobrou noc mony.
Adelinka ty se máš, že můžeš zařizovat Petříkovi pokojíček. To se mnou bude spávat Mates hóóódně dlouho:frowning2:
Marky: to druhé nehrozí a na cestě už vůbec ne. Na to jsou potřeba dva a já jsem sama s Matesem.
16. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.