• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
jj jdu k té samé fotografce, jsem s ní spokojená,tak to nebudu měnit. Akorát si třídím foto, co jsem nafotila a nechám vyvolat
16. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
mur..treba uz se brzo nekdo ukaze :wink: jj uzse tesim az obyvak bude obyvak a neeeeeeeeeeeeee hriste a skladiste

tak ja se loucim a valim do postele :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: paaaaaaaaaaaaa
16. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
holky díky za info o dopravě :wink: nakonec jsem to riskla
16. únor 2009 ve 21:48  • Odpověz
Tak jsem to naše dřívější spaní zakřikla, jsme vzhůru :unamused: ...takže valím taky spát, aby usnula a aby jsme byly zítra fit...Chci zítra brzy ráno vyrazit k Mudr., dokud tam ještě nebude moc bacilů, ať tam něco nechytneme...Tak dobrou noc všem :slight_smile:
16. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
autor
Pomooooc, jsme od 0.30 vzhůru a nic nezabírá :frowning2:
17. únor 2009 ve 02:54  • Odpověz
autor
ahojte
tak nakonec usnula ve 4.30! :angry: nevím co jí je, chrčí má t oněkde vzadu nejde to odsát, tak jestli to..nevím
ale v 7.30 už je vzhůru a vesele řádí...ale já moc vesele teda ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak snad jste měly lepší noci! :slight_smile:
17. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
dobre ranko..tak u nas 3x hore tak e to dalo

mon..takove noci jak ty mam taky :frowning2: je to des
17. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
ahoj adel
tak aspon že jsi měla lepší noc :slight_smile:
jo takové jaou na mašlu :frowning2:
17. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
Ahojky holky my noc děs...od 22.30hod to bylo šílené. Navíc jsem nemocná, bolí mě každý kousek na těle. Jirka je dnes ještě doma, ale zítra už jde do práce :frowning2:
17. únor 2009 v 10:04  • Odpověz
ahojte holky, já vas asi opět naseru:slight_smile: mě malý spal od 20h do 5.15h najedl se spal do 6h, pak už se jen převaloval, ale neva. Potřebovala jsem si nachystat věci na focení. Už jsme zpátky. Malý úžasný, teda až foto se mnou nic moc, to už nechtěl držet, pózovat... Nechala jsem udělat 3témata - s dortem, ve džberu se slunečnicema a se mnou. Teda já tam budu jak pakoš. Nahozený umělý úsměv, protože jsem se snažila malého lechtat, bavit aby se smál, tak prostě jak v policajtovi-keep smile:slight_smile:
17. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
se mi to odeslalo dřív než jsem chtěla:frowning2: Fotky budou v pátek.
holky držím pěsti, aby jste ty nemoci brzy překonaly a dítka taky a mohly jsme se sejít. Venku náramně nasněžilo, teda aspoň tady a pořád sněží a sněží. Odpoledne vyrážíme na sáňky a na prochajdu v sáňkách.
17. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
autor
ahoj
murin nevnímám tvé noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jako já mám fakt dost, malá usnula jdu to zalomit s ní...
na fotky se těším, saně závidím, snad o víkendu nám to konečně vyjde!! :slight_smile:
honzi to je blbé, mně radek naštěstí minulý týden zůstal doma jak mi bylo blbě, bych to sama nedala...
17. únor 2009 v 10:35  • Odpověz
tady taky mooooooc nasnezilo..ale jsem u mamky a nemam tady sanky s operkou :frowning2: a s golfacem to jde na prd jezdit..
snad vyhrabu kcar po me :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 10:39  • Odpověz
tak malý je vzhůru, hned jsem ho převlékla do domácího, aby mi ty pěkné věci hned nazasvinil, on je totiž mega čuňátko:slight_smile:
adelinka, tak zkus sáňky i bez té opěrky, když bys jela pomalinku po rovince, tak to by Petřík useděl, ne?
mony tak dobrou, snad se vyspíš. Radka máš ještě doma nebo už maká?
17. únor 2009 v 10:59  • Odpověz
autor
ahoj,
nějak tu furt něco vyřizuju zjišťuju asi se do té postele nedostanu :frowning2:
radek jel do prahy už je mi líp a už musel jako byl týden doma. a to jsem fakt ráda, jako já nemohla ani chodit, jsem byla ráda že jsem došla na záchod :frowning2: ještě že tu zůstal jinak fakt nevím, nebo spíš musel zůstat :grinning: max. by si vzal dovolenou ještě že má tak dobrou práci ťuk ťuk na dřevo...
je fakt že teĎ hodně šetříme aby kdyby se nás dotkla krize máme rezervy...
mur jedeš zase o víku lyžovat? my chceme taky...teda jak to zvládnu, ale mě tu asi hrabne :frowning2:
17. únor 2009 v 11:03  • Odpověz
Ahojky,
my noc docela dobrou, kojení asi 4x a pak hned spíme :slight_smile:
Ráno jsme před sedmou hned vyrazily k Mudr. no cesty děs a hrůza :angry: , ale dojely jsme...na ušním už moře lidí, tam čekaly snad od šesti hodin :astonished: ....Ale co je hlavní jsme zdraví! Uši máme krásně zahojené, sluch v pořádku, i u Mudr. vše dobré, tak jsem ráda, jen doufám, že jsme si zase nějakou nemoc nepřivezly :unamused: (kolem samý bacil :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...a na očkování na HEXU jdeme 11.3. (to má přesně tatínek narozeniny :sweat_smile: )
JInak u nás taky nádherně, konečně tak nechumelí, snížku dost, tak odpoledne vyrazíme ven :slight_smile:
Ještě dovařuji obídek a Nikča chrní, holky dneska mi normálně došly zase ty vzorky z Hami :astonished: (mléko, mas.příkrm a Frutapura :wink: )
17. únor 2009 v 11:07  • Odpověz
autor
jé marky super že jste zdravé !! :slight_smile:
noc závidím fakt...
jaké vzorky? :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:11  • Odpověz
marky mně ted taky došly už druhé vzorky z Hami, Frutapura, masové jídlo a mléčko....super, že? No my mléko podarujeme kamarádce a ostatní sníme. Malá mi kramaří. Chtěla jsem ležet, ale když jsem tady viděla to prádlo, musela jsem to vyžehlit, už mě to štvalo. Malá krmaří kabelku. Tady je sněhu a sněhu, musím si vzít od mamči taky sánky, máme je ve Zlíně, obrovské. Jedeme k ní v neděli, tak možná půjdeme ven sánkovat.
17. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Marky, tak to je super, že jste zdraví!!! :grinning: To ti jako došlo z ničeho nic? Mě teda nic nechodí, došlo mi akorát jednou cosi a to je vše:frowning2: a ještě k tomu mám pořád trv.adresu jinde. Budu to muset jít změnit.

Mony,na lyže bych chtěla, ale nevím co švagr jestli bude chtít. Já se sama bojím na tom sněhu jet, na té Trnavě bylo moc sněhu, zapadli jsme a teď tam musí být ještě víc. a nebo jedině kdybyste jeli vy. Vy chcete kam lyžovat? Takhavněže je ti o něco líp.
17. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
Taky se těším na ty sáně, snad o víkendu, jedeme zase k našim a konečně popřát malému k narozeninám :sweat_smile: ...kvůli nám odložily oslavu.
17. únor 2009 v 11:14  • Odpověz
autor
honzi tak to ti ještě není tak zle když žehlíš :grinning:
murin no říkali jsme si že asi jen tady zlínský svah at mě to nezabije :slight_smile: tak se přidej? nebo i tu trnavu...ale záleží jak mi bude a můžu být pryč max přes oběd to zvládá bez mlíika jinak kojím takže vyjet v 9.30 a v 15 zpátky
17. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
já chci taky vzorky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jdu krmit malého a pak sebe
17. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
Jj, z ničeho nic :wink: ...možná ti to Murin došlo na tu jinou adresu.
Zlobi, ja jsem zaregistrovaná v HAMI klubu (tuším že kartička na registraci byla v balíčku z porodnice) a z tama mi to chodí. Teď to byl už 3 balíček :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:17  • Odpověz
Zlobi, mě by asi zabil i ten Zlínský svah :grinning: ...zdá se mi to prudké i tady :sweat_smile:
17. únor 2009 v 11:21  • Odpověz
autor
já jsem tam taky zaregistrovaná a nic :frowning2:
a nechceš to zkusit marky?? :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
Ráda bych :slight_smile: ...ale tento víkend už bohužel nemužu :confounded:
17. únor 2009 v 11:29  • Odpověz
tak ja jsem byla vyhrabat auto ale asi nikam nepojedu pac venku je to desneeeeeee :angry: :angry: asi tady budu do jara
17. únor 2009 v 11:54  • Odpověz
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá z vás chodila s miminkem plavat. Pokud ano, dáte mi nějaký kontakt? Děkuji.
17. únor 2009 v 15:41  • Odpověz
Ahoj Juliet :slight_smile:
my jsme chodily sem http://delfinek.webz.cz/ a nejprve sem http://www.nekky.cz/ ale obojí bylo fajn :wink:
17. únor 2009 v 15:59  • Odpověz
Marky, děkuji
17. únor 2009 v 16:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.