• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin, až tady budeš, písni mi prosím co stála ta sedačka na kolo...
17. únor 2009 v 17:21  • Odpověz
Honzi :wink: http://www.cyklomania.cz/prodej/detska-sedacka-polisport-wallaby-deluxe-179905 nevím teda jestli je to přesně ona, ale stejný výrobce...Murin dá určo vědět :slight_smile:
17. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
ahojte holky, já se byla s malým odpoledne projít,a by se vyspal a pak jsme šli ná sáňky, super jak napadlo tolik sněhu. Akorát teda jsme měli pak karambol. Děda malého roztlačil a já vespod fotila a malý nabral jiný směr a narazil do plotu a posunul se v sáních a narazil pusinkou do madla na sáních. Řevu hrůza, a tekla mu trošinku z pusinky krev, tak jsem měla hrůzu, že si vyrazil zoubky, ale ne, jen si trošku skousnul ret. Zachvíli se už smál na celé kolo. Doma pak řádil a dělá čím dál tím víc kroků, ale padá buď na zadek a nebo letí dopředu a padá na kolena a nebo mě do náruče:slight_smile:

Honzi: mě ta sedačka stála 1796kč a je jiná než poslala Marky odkaz.
17. únor 2009 v 18:49  • Odpověz
Mony, já vůbec nevím jaký je ten Zlínský svah, nikdy jsem na něm nebyla, my vždy jezdili jinam. A který den byste chtěli jet? já se domluvím se švagrem a ještě na hlídání. V pátek máme tu akci u Barcuchů,ale stejně pojedu dom brzy, protože malý beze mě asi neusne.

Honzi, já tu sedačku mám na fotkcáh, ale není celé složená, protože jsme ji museli převést od ségry domů, tak abychom to nemuseli celé zase rozebírat.
17. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
Hojas hojas marodi.... jak se máte....doufám, že už je konečně líp :slight_smile: .....já jsem využila chvilky, kdy se u nás čte o dinosaurech a jsem tu na chvilku...dnes jsme byli v Otrok. pro novou zásobu čtiva o pravěkých příšerách v knihovně, pak na poliklinice objednat se do solné jezkyně....sice jsme naštěstí zdraví, ani rýma nás teď netrápí, ale chceme to s děckama vyzkoušet...jinak chata byla super...moooc hezká a čistá...jako nová....sněhu hafo...valil od pátku do neděle, připadl tam tak min. metr..budu se snažit přidat nějaké foto, jestli mě od PC můj nevyšoupne...on to tu teď okupuje celé dny, už ani do práce skoro nejezdí...prý rukama už dělat nebude :grinning:
Holky, my máme v sobotu dětské šibřinky na sokolce....hádejte za co půjdeme :sunglasses: :grinning:....
Možná nám v neděli přijede návštěva, kdyby ne, tak na lyže chceme jet ....Murin nemáš nějaký odkaz na tu Trnavu?...i ta Rusava není marná...oboje je blizkoučko Zlína...
http://rusavaski.cz/?&menu=5322
17. únor 2009 v 19:52  • Odpověz
ahoj Jani, to muselo být super na té chatě. Co to jsou šibřinky, karneval? že by za dinosaura a nebo pračlověka? :grinning:
Trnava: www.rstrnava.cz
Jel by i tvůj švagřík? Jak to že on lyžuje a manžel ne? Já v neděli dopoledne pokud nám to na ušním dovolí tak pojedu s Matesem plavat, ale kdyby nedovolili, tak budu bez něj, jede na návštěvu k tatínkovi.
17. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
Holky, brácha jezdí na svahu na snowboardu a je to prý v pohodě. Jinak taky jezdí převážně Trnava a Rača a taky Jasenka....
Děkuji moc, já ji asi taky koupím, budeme v létě jezdit hodně na kole a řešíme ted dovolenou v létě...budu Tatry a nebo letět k moři, ale asi to moře kvůli malé a ekzémku
17. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz
jo karneval je to...bingo samo za dino....Kája asi za kuchařku :grinning:
Kubík myslím že jo, když nebude ráno po těžkým.... :grinning:
Můj už taky lyžuje..konečně se mě ho podařilo přemluvit a zkusil to tam....nejdřív jsem si musela vyslechnout snad všechny nadávky co existují, ale jak už si kousíček sjel, byl klid a hrozně se mu to líbilo nakonec :sunglasses:
Já si myslím, že bysme stejně jeli až nějak kolem oběda, však to se ještě domluvíme, kdyby jsi jela...švagr pojede taky si myslím :wink:
Jani, taky už plánujeme dovču, ale s babčou ...asi Korsika nebo Sardínie :sunglasses: ....my už chceme letět hrozně dlouho, ale obě se bojíme :sweat_smile: :confused:
17. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak to já dovolenou neřeším, u mě to budou jen výlety tady v okolí po ZOO a takových. Holt v tomto bude Mates ochuzen:frowning2: takže aspoň na tom kole a kol.bruslích s ním budu jezdit.
17. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
...myslím jako letadlem :grinning:
17. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz
My už právě máme tady projeté snad všechno a chceme k mořu :grinning: ....jinak mám super knížku...Výlety s dětmi, jestli ji někde vyhrabu, donesu vám ji někdy ukázat :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
tak na ty lyže se domluvíme. Já se ještě zeptám švagra jestli někam pojede. Tak to je paráda, že jsi dokopala k tomu i tvojeho. No jo ty nadávky, prostě je to chlap a tomu když něco nejde, tak je to kalamita:slight_smile:
Kuchařka, to bude teda šikula:slight_smile: a kde seženete oblek dinosaura?
Vy se máte s těma dovolenýma.
17. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz
No právě....trvalo mi to 10let než jsem ho konečně přemluvila...jak jsme posledně byli na té Rusavě, tak se tam právě Kubík s ním kvůli tomu hrozně pohádal a to možná pomohlo...
Oblek už máme z netu...ve školce právě měli karneval v pátek, takže už ho vyzkoušel...
No Murin...to ještě není jisté ta dovča...kdyby to šlo, tak do letadla sednu s tak 2rohypnolama a dvojitou baňkou...tak uvidím, jestli to nějak překonáme...i Filda se právě bojí :confused:
17. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
I tak to je super. My chceme letět do Bulharska a nic se neboj já jsem letěla už kdečím a je to v pohodě. Největší mazec byl Blaník, je to bezmorové a jak Tě to vystřelí, tak přetížení tak 3G, síla :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
Já jsem se právě nebála, ale babča chtěla pořád někam letět...no ale ty její kecy....vždycky mi hlásí všechny aktuální letecké havárie :grinning: :confused: ...a pak s ní někam leť....
Jani...tak to musel být zážitek :sunglasses: , ale vy k tomu máte blízko, tak jste zvyklí s Jirkou...
17. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz
se divím, že to nechtěl zkusit dřív, když lyžuješ i jeho brácha a on ne. Mě se na té trnavě líbilo jak tam tatínek učil holčičku lyžovat na té gumě. Už se taky těším až malého začnu učit a dám do školičky:slight_smile:
to já bych letěla a ráda, kdyby bylo za co. Už jsem letěla 2x a v pohodě.
17. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
...no právě Kubíka jsem k lyžování dostala já, ale to bylo bez problému, ten to alespoň chtěl vyzkoušet, ne jak ten můj baran...jo myslím, že lyžování je pro děcka ideální...jsou na čerstvém vzduchu aspoň...Filda půjde taky asi do školičky...nás nechce poslouchat :grinning:
17. únor 2009 ve 20:40  • Odpověz
taky se těším, až Jirka bude malou učit lyžovat, já jsem dlouho nelyžovala, ale plánujeme koupit výbavu. Jirka lyžuje na 1s hvězdičkou, já tak dobře ne...
Nic se neboj, letadlo je bezpečnější než auto podle statistik. Já lítání miluji, můj sen je letět v Grippenu, ale to se mi nikdy nesplní a asi bych to nezvládla ani, ale já miluji adrenalin.
17. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ahoj holky,
vítám Jani, vypadá to že jste si to bezvadně užily :slight_smile: ...a další dovča je v plánu :grinning: , my zatím letos asi jen někam tady u nás.
Murin, další rande? :slight_smile: A jak vůbec dopadlo to první? Byla jsi někde?
17. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Já teda uvidím jak mě lyžovačka chytne a potom když tak začneme s Nikčou a taky s tatínkem :grinning: ...ale to bude nejpíš až další zimu.
17. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
no uvidíme jestli bude další, ale tak za zkouškunic, že. A lyže nejsou rande, ale jen seznamka:slight_smile:
Jo byla jsem už na rande.
17. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Počkej a už jste byli na rande? to mě zajímá...moc bych Ti přála fajn chlapa, protože jsi moc fajn...zasloužíš si to.
17. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Ahojky holky,
takl jsem se konečně dostala k PC a mohla vás dočíst. Terka začíná mít režim, klepu kde se dá:slight_smile: Ráno kolem 7hod hore, pak kojení, spaní, kojení a spaní, hraní:slight_smile: to je dopoledne. Odpoledne je různé. Když jsme u našich, tak spát nechce, max když vyjedeme na procházku. Pak se jí snažím v 18hod okoupat, kojení a kolem zpráv usíná. A noc, ta je ještě různá. Včera ale padl rekord a spala 5hodin, 4 a 3hod. No paráda:slight_smile: Už to začíná být šikulka. KOnečně snad něco málo udělám:slight_smile: Už se i více směje a začíná více broukat:slight_smile: Je to legrace:slight_smile: Ale to vy znáte:slight_smile: V pondělí jsme byly na kontrole kyčlí, má je prý ukázkové. Tak to je super, protože po porodu tovypadalo hrozivě. Dnes jsme byly na odběru krve (kontrola žloutenky a chudokrevnosti). Ve čtvrtek jdeme na kontrolu do poradny, tak jsem zvědavá, jak porostla. A v pátek nás čeká vítání a oslava mých narozenin. To bude veselo:slight_smile:

lyžování: já nejraději jezdila na KOhútku je tam 5svahů a každý si může vybrat, na co jsi troufá. Tady jsem byla na Břestku, Smraďavce a i ve Zlíně. Je to fajn jen si tak odskočit na svah. Teda před Terkou jsem si odskakovala.

dovolená: tak moře mě strašně láká, nebyla jsem 2 roky si nahřát kosti. Miluji teplo a moře. Letos ještě nepojedeme. Chystáme se s Terkou po vlastech českých a slovenských. Nějaká pohoda trochu hory, trochu brusle, procházky po městě, voda,...těším se. A hlavně TEPLO:slight_smile:

řízení: teď je to opravdu děs běs, ale nebojím se. Teda zatím. Petr mě ale nechce pouštět. Ale nakonec já jedu:slight_smile:

Přeji všem pěkný večer a klidnou noc

Jo a ještě:slight_smile: Zítra jdu konečně od listopadu k holičce, konečně si zas budu připadat, jak člověk:slight_smile: Teda snad, už přes tu ofinu ani nevidím:slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Jasně :slight_smile: ...seznamování není nikdy dost :sunglasses:
17. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
Holky a co v létě, nějakou společnou chatu, alespoň na víkend? Bylo by to fajn:slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:53  • Odpověz
Jo Jani..tvrdí se to ...to by jsi si rozuměla s mojím....chtěl jít na vojenskou školu kvůli letadlů-stihačkám :slight_smile:
Marky..docela užili...jen mě bylo v sobotu trochu šoufl...migrénka...můj chtěl odpoledne ještě lyžovat :sweat_smile: ...ale já odpadla a do noci šavlila...no hnus....byla jsem hrozně přetažená ...nevyspalá z toho balení a chystání věcí.....
Však Marky, Jani...nechcete jet taky...je tam půjčovna...to se ani neoplatí kupovat vybavení, když člověk jede tak 2xza rok lyžovat....
Ahoj Peti...jdu tě číst.... :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz
No holky právě ta chata by byla ideál na takovou akci :slight_smile: ...na rovince mezi horama....krásně se tam dá kočárkovat...před chatou dětské hřiště...sice zasněžené, ale bylo tam...možnost půjčení dětské postýlky...čisto, že by se dalo ze země jist :slight_smile:
17. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz
Peti, tak super, že už se vám začíná rýsovat režim :slight_smile: ...už to bude lepší jak "zajedete"
Zase další narozeniky? :slight_smile: ...tady se teď pořád slaví :slight_smile:
Jani, Kája měla moooc krásný dortík, už jsem kukala na fotečky, tak vítejte do klubu :grinning:
17. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
No já raději ne, jak říkám, nestála jsem na tom dlouho. Můj právě k vojákům nechce, to byl jeho táta, můj chtěl vyloženě stavit letadla a makat na nich. To je jeho MEGA koníček.
Jůůů Peti ahojky, přihod fotky a nejen malé, ale taky Tebe.... :wink:
17. únor 2009 ve 21:01  • Odpověz
já taky chtěla na vojenskou školu, ale všichni mi nadávali, že jsem blbá a mamka mi to nechtěla dovolit, tak jsem to vzdala a jsem ráda:slight_smile:

Peti: na kolik jdeš večtvrtek do poradny? já jdu taky, sice ke Kopecké, ale jsou u sebe. Jdu na 13.30h. Jinak na Kohůtku jsme jezdili hodně, je to tam fakt dobré, každý si vybere a je tam pěkný pro děti. Ale teď je to lepší blíž kvůli těm prďolkům.

Marky: lyže jsou super
17. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.