• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
Já vám to s těma lyžema věřím :wink: :slight_smile: ...jen ať NIkča nemá pak z mámy mrzáčka :grinning:
Murin, tak ještě že jsi na tu vojenskou nakonec nešla, myslím, že tato škola tak trošku na každém zanechá nějaké nasledky, alespoň co mám zkušenost v okolí :confounded: :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
autor
ahoj holky, tady je nakecáno :slight_smile:
lyže: šílím steskem :slight_smile: my můžeme jen v neděli dopol jindy nemáme hlídání, snad mi bude dobře a půjdeme na svah ve zlíně
dovolená : letadlo bojííííím letěla jsem mooockrát, společnostma jako Pakistan airlines (do pákistánu) Asia airlines (po pakistanu na palubě byla ovce!!!) a kuwajt airlines do Nepálu :slight_smile:...a pak nějakýma normálníma a furt moooc bojim. uvažovali jsme taky s miškou o řecku. pak určitě nějaké hory a pak o víkendech pod stan, jedeme někdy v červnu pod stan tak jsem zvědavá :slight_smile:
peti to je super že se to lepší!! :slight_smile:
a co ještě..jdu mrknou co že jste to ještě psaly :slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
autor
jo a chatu v létě jojo :slight_smile: klidně už dřív :slight_smile:
honzi let grippenem se dá koupit v těch zážitkových firmách :slight_smile::slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
honzi: dnes foto nepřidám, zítra snad. Mám jich hodně z ateliéru. Něco vyberu a přihodím.
murin: jdu na 10hod, bohužel pak mám ve 13hod zubaře v Napa, jinak by jsme se mohly sejít:frowning2:
No nic musím pustit Petra, už mně vyhazuje:frowning2: Tak zítra, snad Terka bude hodná a já budu mít na vás chvilku:slight_smile:
pa pa:slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:13  • Odpověz
no já ty lyže uvidím po té kontrole na ušním.
Teda Mony ty jsi toho nalítala. Ovce na palubě? tak to musela být sranda:slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
Teda Mony....až takový extrém....ovce na palubě budu vidět taky po těch roháčích :grinning:
Peti....dobrou, dobře se vyspěte holky do ružova :slight_smile:
Marky...souhlas
17. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
Peti až půjdeš s Terkou ven, tak se ozvy. Já chodím vem každý den.
17. únor 2009 ve 21:18  • Odpověz
Holky, já budu na Baťově asi ve čtvtek, ale Murin ty máš tuším Yamahu....nějak nám to pořád nevychází...
17. únor 2009 ve 21:20  • Odpověz
yamahu mám dopoledne a na 13.30h jdu do poradny na polikliniku, ale pak mám volno. Takže kdyby jsi byla ještě v Otr. tka není problém.
Vy jedete na Roháče?
17. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz
autor
no já lyže taky uvidím jak mi bude, furt pokašlávám :frowning2:
jinajk jsem poprvé v životě letěla v roce 2001 do Pákistánu, let byl se 3 přestupama, pak další vnitrostátní, a zpátky to samé, takže jsem si první let fakt užila...ale furt se moooc bojím. ta ovce byla brutální hrozně bečela, a pak tam bylo uvolněné sedadlo a skřínky na batohy bez dveří no děs :slight_smile:
my dnes měli kámošku tady do 20.30 tak nám to uteklo...ale jestli mě čeká další taková noc jak dneska tak se picnu :frowning2:
17. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
Holky jdu chrnět. Přeji všem dobrou noc....
17. únor 2009 ve 21:23  • Odpověz
Teda Zlobi to jsou lety :astonished: :sweat_smile: ...já teda ještě neletěla, ale zatím nějaký strach nemám, uvidíme jestli se nedostaví až to bude aktuel :grinning: , zatím neřeším.
Murin dobrou, já za chvíli taky povalím :wink:
17. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
holky, malá má divné spaní poslední 2dny...přihodím fotky... :wink:
17. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
...myslím jako po těch Rohypnolech :grinning: ...co si budu muset dát před odletem
jinak Roháče ráda....vlastně celé Tatry miluju.....
Já jdu ke kámošce a pak můžem ještě ven, kdyby bylo venku slušně...
Dobrou Murin a Matesku :slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
Já chci přihazovat fotky a nemám kam :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
autor
dobrou spáči já se najím vymáchám pleny umeju a jdu taky...
17. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
Jani, u tebe je to jasný, že máš plno, máš taky 2 děti :grinning: :sunglasses: ...tak by jsi měla mít nárok na více alb :sweat_smile: Přihoď!!! :wink:
17. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
No právě....na to nepamatují, že má někdo více dětí :grinning:
Mony dobrou chuť a noc :grinning:
17. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
Přihod ještě nějaké, umaž staré, ale ne Karla jak leze z postýlky a jak líže lízátko :slight_smile:
17. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
Holkííí, super fotečky :slight_smile: Kája nemá chybu :grinning: a Filutka je vynalézavý, co se týká nožek :sweat_smile:
Honzi Adélka se úplně mění, teď mi podobou připadne více na tatínka :slight_smile: ...je to už velká slečna.
17. únor 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jani, ta bez šrubováku e bezkonkurenční..
marky a ted mi psala kamarádka, že je celá já, každý říká něco jiného, ale já vidím víc tatínka a většina mé rodiny taky, protože mě znají...
No Niki je nádherná, dnes i můj říkal, že je jak sestřinka naší Adelí...
17. únor 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jj holky se nám mění před očima :slight_smile:
Taky jsem něco přihodila :wink: ....a mizím na kutě, tak dobrou noc všem :slight_smile: Pa
17. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
Holky díky....jsou to kočky ty naše holky :slight_smile: ...já mažu za Kájošem....roste jí 6 zub....takže se budí a má opět průjmy....brou...
17. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz
marky nádherné, kde jsi koupila tak krásné povlečení s medvídkem Pú?
17. únor 2009 ve 22:00  • Odpověz
Taky pádím nakutě, vše mě bolí a už se mi spustila i pořádná rýma. Snad to brzy vyležím...
17. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Dobrou noc a krásné sny všem :wink:
17. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
autor
jani ty fotky jsou božííííí :slight_smile:
adelka už vypadá úplně jinak :slight_smile:
17. únor 2009 ve 22:02  • Odpověz
Musíme se setkat, už jsme se dlouho neviděly, jak bude hezky, dojedu do Zlína, musím pak i s tím dan. přiznáním a to budu ve Zlíně často...
Děkuji marky...
17. únor 2009 ve 22:03  • Odpověz
dobre ranko :grinning:
noc u nas nic moc a taky snezilo zase a uz me to fakt se.e :angry:
18. únor 2009 v 08:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.