• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
autor
brý ráno :slight_smile:
my noc lepší - teda knourala poplakávala spala kus noci u mě a pak ráno, ale spala - nebyla vzhůru vkuse 4hod jak včera :slight_smile: teď se snaží zjistit co je pod pěnovým puzzle :slight_smile:
snad jste měli taky lepší noci - murin tebe se to netýká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
18. únor 2009 v 08:03  • Odpověz
Ahojky,
tak my noc do 24hod v poho, ale potom jsem jí kojila v mé postely a už tam zůstala, nechtěla do své postýlky. Jinak jsem kojila po 2hod, ale už jsem si zvykla. A naštěstí usne u prsa, tak není potom dlouhé uspávání.
marky: pěkné fotečky, Nikolka už je velká slečna:slight_smile:
18. únor 2009 v 08:45  • Odpověz
Přihodila jsem fotečky:slight_smile:
18. únor 2009 v 08:49  • Odpověz
ahojky peti..pekne fotecky :grinning:
18. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
janista: dívala jsem se ti do alba, ten výtuh v autě, je úžasný:slight_smile:

adeli: jsi u mamky, nebo doma?
18. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
adseli: ty polohy Petříka při spánku :grinning:
18. únor 2009 v 08:54  • Odpověz
ahojte holky,
Mony jak píšeš u nás noc opět super:slight_smile: vás tím budu akorát tak dráždit. Ale to mám určitě jen za to, že jsem sama, tak se mi to Mates snaží asi vynahradit:slight_smile:
Teď mi psala Laďka, že fotečky budou už dnes po 14h, tak se mám stavit. takže večer snad přihodím. Jsem zvědavá. Teď jdu kuknout na vaše fotečky.
18. únor 2009 v 08:55  • Odpověz
peti..jj jsem u mamky :grinning: petrik tak posledni dobrou spinka :grinning:
18. únor 2009 v 08:58  • Odpověz
holky fotečky máte moc pěkné.
janist: tak ten šroubovák nemá opravdu chybu:slight_smile:

Peti: fotky Terezky jsou vystavené i na netu v té fotografii -galerii. Moc pěkné! Je to paráda, když se dítko ještě tak nehýbe, to se krásně fotí. Mě stačilo včera s čertem, nevydrží v klidu, jsem zvědavá co z toho bude.

Adeli doufám, že u mamky nezapadneš, všude je sněhu.... Tady opět poletuje sníh.
18. únor 2009 v 09:03  • Odpověz
murin: ta Laďka je šikovnější, vždy to zvládne dříve.

adeli: je dobře, že nezůstáváš sama. Já jak vystrčím paty z baráku, tak je také hned lépe. A to mám krásný byt a jsem v něm spokojená. Ale když to jen jde jsem mezi lidma. Nejsem samotář.
18. únor 2009 v 09:05  • Odpověz
murin: vím, říkala, že je tam dá. Jak píšeš, čím je dítko starší, tím je větší oříšek vyfotit ho v klidu.

Teď mně Terezka spinká, jak se probudí, tak také jedu k našim do Napa. Mamka bude hlídat a já hurá do salónu krásy :grinning:
18. únor 2009 v 09:07  • Odpověz
taky bych potřebovala salón krásy. Peti a ta tvá kadeřnice poradí třeba i jaký střih by pasoval, barva... Já mám sice kámošku kadeřnici, ale moc se mi k ní nechce, protože mi to vždy udělá úplně jinak než chci, spíš abych vypadala hůř.
Mě malý tady řádí, rozčiluje se tady a to jí polystyren-ty rýžové čtverečky. Už mi to tady rozdrobil po celém pokoji:frowning2:
18. únor 2009 v 09:13  • Odpověz
autor
no peti krááásné fotečky :slight_smile: užij si to u kadeřnice já to taky mám moooc ráda :slight_smile:
murin neštvi s tím spaním :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je ale dobře, že tak spinká aspoň to sama zvládáš líp...
18. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
murin: já jsem s ní spokojená. Už jsem jich vystřídala, než jsem na ní přišla. (Než jsem se dostala do rodiny:slight_smile:) Je výhoda, že je to sestřenice (petrova) a tak mě zná i ze soukromí. Ví jak se oblékám, styl,...shodneme se. Mně poradí, někdy příjdu s konkrétním účesem a někdy řeknu ať dělá, co chce. Nebojím se toho, že to bude horší, než to s čím tam jdu:slight_smile: Já strašně ráda obměňuji účesy. Teda spíše dříve. Teď už jsem maminka a nemohu si vše dovolit :grinning:
18. únor 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
peti to je super taková kadeřnice, mě by všechny jen zkracovali a sestříhávali vlasy, žádná nechápe že to chci dlouhé :frowning2:
a nemůžeš dovolit - prosímtě, já mám teď na nehtech francii - žlutou! :slight_smile:
18. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
holky, to focení byl pro mě porod. Nerada se fotím, Petr přišel o 45min pozdě, Terka už ukňouraná, pak chtěla spát. Ze mne teklo. Nevěděla jsem, zda mám dřív utírat sebe, nebo Terku (počůrala se při záběru). No děs běs:frowning2:
18. únor 2009 v 09:19  • Odpověz
zlobi: dělám si srandu, ale je pravda, že dříve jsem ve vlasech více experimentovala. Nehty, na porod jsem si je nechala odrůst. To co mám na rukách je teď hrůza. Ruka vypadá úplně jinak, když je upravená. Chystám se, těším se na úpravu nehtů. Ale ještě tak měsíc počkám. Teď máme velké výdaje, musím na tátu pomalu:slight_smile:
18. únor 2009 v 09:22  • Odpověz
už je hore, tak jdu kojit, obléct a hurá do NApa
pěkný den:slight_smile:
18. únor 2009 v 09:24  • Odpověz
asi tu tvou kadeřnici zkusím. Já taky dřív experimentovala, skoro každý měsíc jsem měla na hlavě jinou barvu, měnila účesy. Teď to vždy 1x za půl roku ostříhám víc a pak nechávám růst a jen se sama barvím, ale už bych zase chtěla nějakou změnu. O výdajích mi ani nemluvte, půjdu vykrást banku!!!:slight_smile: Taky bych chtěla nehty, ale zase je mi to líto, protože mám svoje pěkné, ale teda samotné mě to teď nebaví lakovat, no spíše nemám kdy. Já si dělávala doma franc.sama a teď oprvadu není čas
18. únor 2009 v 09:28  • Odpověz
peti..no ja bych se doma zblaznila :stuck_out_tongue_closed_eyes: sama
jinak ja mam kamocku co bydli naproti a ta striha tak dobre,barvim se z 99 proc.sama a nehty si delam sama..ale ted jsem si byla nechat udelat..a snad v breznu si udelam ten kurz a budu to delat..
18. únor 2009 v 09:55  • Odpověz
tak já jsem si už zvykla na samotu, ale radši jsem když je někdo doma. Zítra mám opět plný celý den, v pátek taky, takže mi to tak rychleji utíká.
Já jsem jezívala z ajednou paní na nehty, ta byla dobrá i levná, ale před těhu jsem si to už nechala odrůst a teď už mám jen svoje. Ale před létem asi zajdu, to budu muset honit parádu na koupáku:slight_smile:
Holky jdu vařit pro malého oběd, už je tady na nervy, v tomto pokoji ho to moc nebaví. Spát ho dám až po obědě, sand to vydrží
18. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
holky, to byla děs noc, nevím, co se děje...od 22.30hod do 3.30hod knourala u mě v posteli a V 5.30hod usnula hlavou na mém bříšku...no děs. Jdu kuknout na fotky...
18. únor 2009 v 10:18  • Odpověz
tak u nas je konecne trosku lip s pocasim..aspon ze ten vetr nefouka tak pujdeme na chvilku ven..
jo honzi..petan mel takove obdobi taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 13:09  • Odpověz
tak jsem malého dala spát hned po obědě(dopoledne nespal) spal mi 30min v postýlce a začal řvgát, tak jsem ho oblékla a hodinu s ním jezdila po venku než usnul. Spal jen 20min a vzhůru a řev:frowning2: Šla jsem si pro ty fotky do fotgrafie, fotky jsoumoc pěkné, akorát já tam mám blbě afinu, no co se dá dělat. Večer je dodám, teď jsem na noťasu a ten je katastrofální a ještě mě tady malý pořád z něj vytahuje šňůry.
Tady celý den padá sníh. Chtěla jsem jít s malým sáňkovat, ale jsem docela zmrzlá, tka nevím jestli půjdeme. Počkám až dojde babička z práce a pak uvidíme.
18. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
murin mne je taky nějaká zíma...ty si teda užíváš...
na fotky se těším :slight_smile:
18. únor 2009 v 15:16  • Odpověz
tak mě je dobře, ale chodit venku hodinu a půl v takové zimě tak to člověk prmrzne. Malý se pouští a chodí sám těch pár kroků čím dál tím víc. Teď normálně za mnou došel sám a to udělal tak 7 kroků:slight_smile:
18. únor 2009 v 15:24  • Odpověz
holky, jaké máte nočníky?
18. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
teda murin to je šikula!! to s těma botičkama začal co?
honzi ještě nechodíme, ale jinak nějaký úplně obyč a pomalu se chystáme začít
18. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky,
tak jsem doma. Už jsem uspala Terka tak mám chvilku na net, vás:slight_smile: S vlasy jsem spokojená, vše je lepší, než to, co před:slight_smile:
nehty: teď také raději dávám penízky do Terky. Svoje nehty mám také pěkné, ale neumím je pěkně nalakovat, mám klepáka:slight_smile: Chodila jsem k moc šikovné pani v Otrokách, jak zas začnu, tak určitě k ní.
18. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
Bába hlídala, celou dobu jí spinkala, je to už profesionálka. Jen ještě nekojí:slight_smile:
18. únor 2009 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.