• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
murin: těším se na fotečky
18. únor 2009 v 17:11  • Odpověz
holky,
poslala jsem foto do soutěže. Prosím zahlasujte http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=2400
18. únor 2009 v 17:20  • Odpověz
autor
ahoj peti
to je fajn, že máš nové vlásky se hned cítí člověk líp co?
já se teď dva dny snažím česat a malovat at se cítím jako člověk a ne jen jako matka :slight_smile: jen s tou miškou to ne vždy jde :slight_smile:)
peti to je super že máš takovou babi! :slight_smile:
18. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
zlobi: tak to jsou moje slova. A to jsem maminkou teprve chvilku. I zmého šatníku je mně smutno. Jak to jen půjde, hodlám s tím něco udělat.
Jo jo máma jr zlatá.
18. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
přidala jsem holky pár foteček :wink: No právě malá Julí chodí už měsíc na nočník, tak chci malou taky dávat.
jsem zvědavá na fotky murin....sem s nimi :wink:
18. únor 2009 v 18:31  • Odpověz
ahojte holky,
já chci taky novou hlavu, šatník, nehty... fakt asi půjdu vykrást tu banku:frowning2:
Peti: jak tam hlasuješ? mě to píše, že z této IP adresy se hlasovat nesmí:frowning2: Jinak je to super, mít takovou babičku :grinning:
18. únor 2009 v 19:00  • Odpověz
autor
ahojte,
peti já měla ze začátku jedny kalhoty ted už ej to lepší :slight_smile:
honzi já to neřeším podle ostatních ale tak miška sedí teprve chvíli takže teprve začneme o tom uvažovat :slight_smile:
mur nebo bohatého ženicha :slight_smile:)
18. únor 2009 v 19:12  • Odpověz
honzi: já mám doma 2 nočníky a malý mi nechce sedět na ani jednom. Tka mi kámoška dala takové to sedátko na wc a tam taky sedět nechce, takže to zatím vůbec neřeším. třeba sem tam za den malého na nočník posadím, ale normálně s plínou a v oblečení, protože on na něm vydrží 5sekund max. a hned z něj odleze. Takže to büdu řešit až bude větší a nebo prostě v létě bude chodit bez pleny a budu ho učit, aby si říkal.
18. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
amony nevíš kde se ti bohatí hledají?:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky, můj šatník je plný, mám moc hezkých hadříků, ale k čemu mi jsou, když místo 40 mám 44 nebo 46 :frowning2: Nemám chut si nic kupovat v OBORVSKÝCH velikostech...mně se na mě nic nelíbí. Těším se, až přestanu kojit a zhubnu. Zítra jdeme s Jirkou na hodně oppožděný obídek s mojí nej...kamarádkou a jejím přítelem, vrátila se mi po roce a půl z Anglie. Dovezla prý malé věcí a věcí, tak jsem zvědavá. No my sedíme mony taky jen 14dní, takže to taky řeším až ted a a bylo by fajn, kdyby se sem tam na to vykajdila a tak...
holky, přihodila jsem fotky...
18. únor 2009 v 19:40  • Odpověz
murin, nádhera. Moc ti to sluší, jsi kočka a Mates je fešák :wink: Dej mi prosím kontakt na tu fotografku, já si tam cinknu a zajedeme se tam taky vyfotit. Nevíš, za jak dlouho by mě vzali? Chci jarní fotky a velikonoční a tak...
18. únor 2009 v 19:53  • Odpověz
To jsou všechyn fotky, co máš? Kolik jsi za to dala? Chtěla bych kalendář, ale v dubnu to už bude bezpředmětné. Mají tam i jarní témata?
18. únor 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojte holky, všechny vás moc zdravím. Dala jsem do alba nové fotečky, tak se kukněte na tu mou modelku:slight_smile: Jinak se máme dobře, chodíme po návštěvách, návštěvy chodí za malou, chodíme procházkách...prostě šrumec:slight_smile:
18. únor 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky kraste, jéé vy jste šikulky. A jak se máte jinak? Natálka už je velká holka :wink: Moc vám to sluší.
18. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
honzi: to je jen výcuc, mám těch fotek docela dost, ale všechny jsem posílat nechtěla. ůžeš už teď si nechat vyfotit velikonoční tématiku. číslo ti písnu do IP. Jinak děkuji za kompliment :grinning:
18. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
honzi: po tom co bylo se máme dobře. Sice samota je strašná, ale tak stejně jsem bývala sama i tak, takže to vyjde nastejno. Děkuji za pochavlu fotek. Malá si to focení opravdu užívala, jsem říkala, že z ní bude modelka, ona jak vidí foťák, tak se chláme:slight_smile: Její narozeninky jsme oslavili dobře, dárečků dostala hodně, spíš praktických...
18. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz
No tak to je dobře, byla by fajn nevěsta pro matesa. Musíš někdy dojít na srazík, popovídat. Mám ještě od Tebe obrázky a klokanku. No je to šikulka, začíná se podobat Tobě, má Tvoji pusinku :wink:
18. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz
na srazík už snad teď dojdu. Už se mi to uklidnilo:slight_smile: Takže až se tady všichni uzdraví tak se musíme sejít. A co ta klokanka, nosíš v ní Adélku?
18. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz
Měla jsem jí tam asi tak 5krát, je už těžká na ni. Takže se nemusíš bát, moc jsme Ti ji nepotřebovali :slight_smile: Tak to jsem ráda, že se Ti to uklidnilo. A co malá, už chodí? A co říká za slůvka?
18. únor 2009 ve 20:20  • Odpověz
autor
ahojte miska je pekne protivná třeba je unavená a brzo usne
štěpi super fotky, natálka je kočka velká :slight_smile:
jsem právě honzi podle fotek myslela že už sedí dýl.
18. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz
autor
ted koukám na tu klokanku, do kolikaje kilo? šátek je totiž do 25 tak jsem myslela, že klokanky taky nebo i víc?
18. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz
ne, ty fotky jsem dodala před 14dny v neděli, to bylo poprvé...my už spíme skoro hodinu...snad na dlouho :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
Do 9kil mám pocit, ale ona je to zabíračka nosit ji tak dlouho...nejdéle jsem to vydržela asi hodinku a půl a mazec... :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz
autor
aha já moc nemám přehled o času :slight_smile: my ted snad usínáme...
aha to je na málo, já jsem nějak zvyklá na nošení ...
a s tím kojení,m já se naopak bojím, že až přestanu kojit že začnu přibírat...
18. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Tak jsem napsala zprávu a napsalo mi "nelze přidat" :frowning2:
Tak znovu...Kraste, ráda vás zase vidím :slight_smile: Natálka je šikulka veliká, a vypadá to, že bude i po mámě modelka :sweat_smile:
Murin, moc pěkné fotečky máte, sluší vám to oběma :slight_smile: ...Tak to je Mates šikula s tím cupkáním, u nís zatím max.5 kroků, zatím ještě vedou kolínka a teď je v kurzu taky odrážedlo, už nám přejede sama i práh, tak má zase větší prostor na řádění :grinning:
18. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
Honzi, my na nočníku měly ze zač. úspěch (asi 3krát, ale to si myslím, že Nikča ani moc nezaregistrovala), teď už tam ani sedět nechce, ale za to hračky tam posazuje hrozně ráda :sweat_smile: , ty tam seděly snad všechny už :grinning:
Jinak máme je obyč.nočník :wink:
18. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz
autor
ahoj marky :slight_smile:
jak vám je? už jste ok obě?
to je šikulka nikča, to už jen běháš a běháš za ní ne? :slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz
No až Ty budeš mony tlustá, tak já budu studená. Máš hezkou postavu, neboj se toho. Já se těším, že zhubnu. Opravdu se takto necítím. Nakupuji ted jen pro malou, to je hezká velikost. pořád oblečeme trička 2-4měsíce a dokonce i jedno na 0-1měsíc, jsme hubení :slight_smile: Jupííííííííí :grinning:
18. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz
No tak nějak Moni :wink: ...Jj už jsme zdraví všichni, snad nám to vydrží :slight_smile:
Vy jste na tom jak? Je už líp?
18. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Ta klokanka tato je do 11kil, ale já ji taky moc dlouho nenosila, přišla mi těžká. AKorát když jsem ji potřebovala nosit někdy po obchodech a nechtěl se mi brát kočár a nebo na dovči jsem ji hodně využila. Teď jsem ráda, že ji nemusím tahat. Ještě sami nechodíme, pár kroků jo, ale víc nedá, hned padá na kolena. Ale jak se něčeho drží, tak to pěkně lítá.
Marky, tak u nás odrážedlo je na nic, jen se na něm vozí, že má nohy nahoře, ale sama nee. Ale co má vozík tak s ním lítá a prahy s ním taky přejede-přejde:slight_smile: No máma na těch fotkách nic moc, štve mě tam ta afina, že jsem ji měla jaksi debilně, kdybych to věděla, no co už:frowning2:
18. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.