• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zlín a okolí II

(Zamčená)
7. července 2011 
marky tak malý taky pořádně nechodí, to jen, že je opřený o pohovku a mě vidí sedět o kus dál na zemi, tak se pustí a letí mi rovnou do náruče. Ne že by šel jak suverén. On se rozběhne a pak fakt padá na kolena a nebo ho chytám v náručí. Ale začíná být už i mazel trošinku :grinning:
nočník jak píšeš, sedí v něm hračky, Mates prostě ne.

Mony taky jsem si myslela, že budu přibírat a vůbec. Jím jak urvaná ze řetězu, hlavně sladké a to fest a mám o 4kg míň jak před ¨porodem. Jde mi to prostě samo dolů a to se ani nehýbu. Vše mi padá, mám volné i podprdy:frowning2:
18. únor 2009 ve 20:42  • Odpověz
autor
no já už měla o nějakých 5kg víc když jsem byla v anglii a cpala se jejich blafama a nehýbala se. jakmile mám úraz a nemůžu sportovat tak taky tloustnu...i ted jak jsem ležela nemocná tak mám o 1,5kg víc...já se prostě musím hýbat...
já myslela že kojení je na hubnutí, ale ty jsi psala že tam máš cosi špatně co? :frowning2: to je blbé to je mi líto :frowning2:
murin jestli to není ale stresem :frowning2:
marky no..pokašlávám a tak jako ..no dneska doberu poslední atb tak asi tak. ale je to lepší, skolilo mě to teda děsně..
18. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
Kraste, právě že mě se tam moc líbíš i ta afinka :wink: fáákt :slight_smile:
My taky s tím chodítkem lítáme pěkně, jen by to chtělo už více prostoru :unamused: ...snad se teď o víkendu konečně vyřádí u babi :slight_smile: , už se těším i na ty sáňky, my jsme na tom odrážedle jezdily docela rychle, tuším že tak za 2-3 dny se to naučila.
18. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz
autor
jo sáňky...murin co sobota odpoledne? a marky vy byste se nepřidaly?
18. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz
Tak to je fajn, že už je líp :slight_smile: ...snad i vy už máte na dlouhou dobu nemoci vybrané :slight_smile:
Já zatím taky nepřibírám, ale tak my kojíme teda ještě fest, minulý týden skoro nonstop, taky to bylo naše jediné jídlo...takže mami byla na roztrhání :grinning:
18. únor 2009 ve 20:48  • Odpověz
Holky, my tento víkend asi neee, jedeme k nám, Eriček bude slavit ty narozky a já tam s malou možná i přespím, to ještě uvidíme.
18. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz
autor
mi povídej, mišce něco je, nechce moc jíst a jen prso takže furt furt furt...ale mi dr. řekla že jsem zesláblá a že bych měla víc jíst tak jí poslouchám a jak to dopadá! :slight_smile:) ale co...je fakt že jsem byla strááááášně unavená
18. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
autor
a jo to jsi vlastně říkala že tento vík ne, my snad půjdeme v neděli dopol na chvilinku na lyže do zlína, nesmím to zase přehnat hned.
a doufám že jsme si to vybrali, i když miška ted zase chrčí, ale má to kdesi vzadu ani vysát to nejde tak nevím co to je :frowning2:
18. únor 2009 ve 20:51  • Odpověz
Tak jsem pověsila prádlo. je mi pořád blbě, mám stranšě velké mandle.
No my jedeme v neděli do Zlína k mamči, má narozeninky...mně se ta afinka líbí, na poslední fotce vám to sluší nejvíc... :wink:
18. únor 2009 ve 20:52  • Odpověz
mony já právě vždy stresem přibírala. Takže stresem to nebude a teď ve stresu už nejsem vůbec, spíš jsem pěkně v klidu:slight_smile: Zítra jak se mi to povede tak dorazíme na návštěvu před yamahou.
Je fajn holky, že už je vám líp!!!
18. únor 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
honzi že se na to nevykašleš když je ti blbě :frowning2: je fakt že ten týden dělal vše radek, já byla ráda že jsem došla na záchod vůbec...
mně ta ofinka taky nevadí vůbec! :slight_smile:
tak to je super murin že jsiv klidu :slight_smile: jasně doražte nějak :slight_smile:
18. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
Tak to bude asi tím klííídkem Murin :slight_smile: ...tak to je teda super dietka :grinning: :sunglasses:
18. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
já chci taky hubnout :frowning2: No chtěla jsem vyprat, byl plný koš světlého prádla a přece jen jsem to pověsila. Ležela jsem celý den skoro...udělala jsem jen salát a Jirka udělal k tomu pangasiuse, já ho od něj miluji...mnam :wink:
18. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz
Kraste, jsi tu ještě.... to má Naty takové krásné šatečky, nebo to půjčují u té fotografky? Sluší jí to :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz
no to je fakt dietka perfektní. Jen se cpát sladkým a skoro nic nedělat. Jen chodím na prochajdy, ale nepřeháním to jak v létě.
Honzi neriskuj, radši odpočívej ať nelehneš úplně
18. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
autor
no dítě mi spí, před 21 ?? tsss to je divné...jdu si umýt vlasy, za 10min jsem zpět, doufám, že tu ještě někdo bude! :slight_smile:
18. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz
Já tady budu, jdu si dát asi vanu...a Coldrex :wink:
18. únor 2009 ve 21:04  • Odpověz
byla jsem ve sprše:slight_smile:
marky, ty šaty tam půjčují. Já si vzala s sebou jen ty riflové, kdyby náhodou Natálce ty jejich nebyly. Byly jí sice o něco větší kolem hrudníku a ramínek, ale dalo se to. Ještě tam měly jedny bílo fialkové, krásné, ale ty by ji byly asi malé. Zkusila jsem ji první tyto a dalo se to, tak jsem ji v nich už nechala.
18. únor 2009 ve 21:06  • Odpověz
No já se tam taky vydám. A kolik tam stojí to jedno téma? chceme se vyfotit s malou i dohromady s Jirkou, at máme pamatku
18. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Honzi. jsou 2 témata za 600,-, 3 témata za 800,-, 4 témata za 1000,- a k tomu už dostáváš i vyvolané nějaké fotky a tak to jde dál. ¨Fotí opravdu moc hezky
18. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
Jj, já jsem tam byla taky moc spokojená a příště určitě půjdeme zase k ní :slight_smile: ...všem se to moc líbilo.
18. únor 2009 ve 21:14  • Odpověz
autor
honzi a můžeš coldrex jako kojící? mně v lékárně říkali že ne...
mě tak nebaví mýt ty vlasy :frowning2: když je doma radek dělá to on, ale tak není zbytí když je fuč :frowning2: :slight_smile:)
18. únor 2009 ve 21:16  • Odpověz
myslím coldrex ten čaj, ale raději se kuknu, mně to nenapadlo.
18. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz
autor
no já vím, že nemůžeme skoro nic, ani kapky do nosu, jen vincentku, paralen 2 denně a to jen krátkodobě a na kašel jitrocelový sirup nic jiného...i mastičku na bolavé zápěstí řešil dr. páč většinu nesmí kojící :angry:
18. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz
holky, teď řvu jak kráva. Mrkněte: http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
18. únor 2009 ve 21:22  • Odpověz
Ten coldrex by se neměl, ale já bych to zase tak s tím kojením nehrotila, pro jednou se určitě nic nestane, to by jsme kolikrát fakt "padly úplně na hubu" :zipper_mouth: protože by jsme nemohly nic vzít :frowning2:
18. únor 2009 ve 21:24  • Odpověz
Aha. No já jsem proti lékům, ale ten Coldrex hodně pomáhá, ale ještě jsem ho neměla jak kojím...no raději to pít nebudu...už jsem to našla...jen s doporučením lékaře. I Strepsils...no nic, jdu si uvařit kokosový čaj...bléééé :rolling_eyes:
18. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
Kraste, tak to fakt nemůžu :cry: :pensive:
18. únor 2009 ve 21:27  • Odpověz
moje kamarádka tam dělá kraste :unamused:
18. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz
autor
jj honzi ani ty cucavé věci, jen septisan a prevntan...
kraste já myslela že řveš smíchy a normálně jsem se tu rozbrečela a musela jsem odložit rohlík...musím říct, že od doby co se miška narodila tak to nesnáším..
i radek normálně od té doby nesnese zprávy o týraných dětěch apod...no fuj...ale hlavně že je v pořádku je fakt že dětská péče těhle miminek je ve zlíně špičková...
18. únor 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.