• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
ahooooj holky, co jste byly na naší chatičce, marťo, jony, gabi... tak jak jsme se domluvily, zakládám...

tak jak jste se měly za tu dobu, co jsme se neviděly? co děcka? :grinning:
27. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
Ahooj Baru, supér, jsem tu. U nás vše ok, večer se chystám na vínečko, tak se těším na kámošku
27. lis 2009 v 18:45  • Odpověz
cau holcicky, tak jsem tu!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
decka dobry...a ostatni taky jde... :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
autor
já taky zvažovala dneska nějaký luft, ale asi budu domaaa... chci zkouknout poslední díl Domu snů a ani superstar jsem ještě neviděla... no joooo noooo místo abych dělala něco co potřebuju, tak užívám slaměné svobody :dizzy_face:
27. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
autor
kde je marťa, že by vyrazila na lov? si to asi ještě rozmyslím a půjdu taky... :grinning:

gabi co kojení, dobrý? normálně jsi v pohodě zase najela? :fearful: do kdy to vidíš? tři, čtyři... ? :grinning:
27. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
Ahoj,
holky moje, jsem ráda, že jsme se na té chatě potkaly :wink:

Já zatím dočítám poštu a vy jste tady.
Barčo, doufám, že jsi vyrazila, přece nebudeš sedět doma, takový krásný slaměný večer musíš využít :grinning:
Já možná půjdu za týden :dizzy_face: Stačí jen napsat kámošce, má totiž volno a nechat si podepsat doma vycházky.

Jo Gabi, jak jde kojení, jak v noci spinkáte? Až budeš mít čásek, písni i o porodu, jestli to bylo hrozný nebo to ušlo a co malej na malou, jak reaguje.
27. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
autor
Marti já jsem doma... už dlouho jsem nebyla sama, úplně sama doma a docela si to užívám :slight_smile: konečně jsem se pustila do restů, které potřebuji dodělat, i když se mi bohužel nepodařilo všechno, co jsem chtěla, ale už to prdím, jdu spát... zítra dopol potřebuji mít čistou hlavu... jéééé já můžu vstanout kdy chci!!!! Nikdo mně nepřijde vzbudit!!! já z toho asi neusnu :grinning:

je to fajn, ale jsem magorek, už se mi stýská... teda jen po malé, po mužovi ani néééé :grinning: :grinning: :grinning:

dobrou s kobrou dámy :sunglasses:
27. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
Ahoj,
tak Barča ještě chrupčí, sama doma, tak beztak prospí celý den a nebo nemohla spát bez malé?
A jak Johnatánka? Ta zapařila?

Včera byla malá na tanečku a příští týden mají veřejnou hodinu, tak musím nachystat kameru a foťák a ta učitelka mi pak bokem říkala, že malá (teda ona už je velká :grinning: ), že už ji má s jednou holčičkou vybraný na příští rok do pokročilejch, že jsou obě šikovný, že si to nejdřív promyslí v hlavě a pak až to udělá. A udělá to hned a dobře, že jí to pálí. Tak mám ohromnou radost, hrdá :grinning: :grinning: :grinning: Jenže jak jsem psala, je to styl baletu, ale co stejně tam jen zatím poskakují a aspoň se protáhnou a zacvičí, je to docela makačka, jsem koukala, ale učitelka je rázná a naučí něco, je tu dost chválená a je na nás, jak ji tam pak 2x týdně :fearful: budeme vodit a jak ji to bude bavit. Aby pak nezůstala bez zájmů jak já, že :confounded:

Jo, dotaz veliký, co na pohovor? Černé kalhoty a nějaký svetřík slušný nebo nějaká ta halenka s límcem a přesto svetřík? Vůbec nevím a nejsem připravená.... Lovím tu na netu, jak se oblíkají baby, ale kolikrát mi to přijde takový svůdný, žádný korále a výrazný pásky. Bych šla nejradši v riflích.
28. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
autor
ahoooj, tak já večer nemohla usnout a nakonec jsem spala do půl 10 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to se mi vážně už 3 roky nestalo, ale bylo to bááááječné :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teď si dávám pauzu mezi "prací", rozbolela mně z toho hlava... ale pak se na to ještě vrhnu a kolem 2, 3 jedeme pro myšku... už se na ni hrozně těším... mám zas špatné pocity z toho, jak jsem ji opustila, bylo na ni hrozně vidět, jak se psychicky trápí... :pensive:

marťooooo tak to gratulace obrovská, je super, žes našla pro princeznu něco, co ji opravdu baví a jde jí to, myslím si, že to není vůbec jednocuché, vybrat. takže foť foť a očekáváme pak fotky v mejlu :slight_smile:

na pohovor hlavně to, v čem se budeš cítit DOBŘE. to je absolutně nejdůležitější kritérium, podle kterého vybírej. když máš hezkou halenku, klidně si vem rifle. důležité je vypadat dobře, důvěryhodně, "slušně", zapomeň na všechny svůdnosti apod., ale opravdu nejdůležitější je, ať se v tom cítíš dobře a oblečení tě tak "podrží" v psychicky náročné situaci, kterou pohovor určitě je. ať celou dobu neřešíš, jestli máš dobře límeček a jestli ti neleze halenka z pásku... apod. musíš se cítit dobře a sebejistě.

:slight_smile:
28. lis 2009 v 11:51  • Odpověz
autor
já osobně bych si vzala - a až brzy půjdu, tak si asi vezmu - rifle a sáčko. to mi přijde moderní, sebejisté, ale přitom pohodlné a reprezentativní. nebo druhá varianta halenka nebo svetřík, ale v tom případě "slušnější" kalhoty než rifle. prostě - kostým je extrém, přehnané. rifle a svetr je zas druhá strana extrému. takže já bych volila kombinaci. buď spodek hodně slušný a vrch normální nebo spodek rifle a vrch hodně slušný. taková kombinace mi přijde nejvhodnější a vyvážená :slight_smile: dostatečně reprezentativní i pohodlná :slight_smile:

jsem se nějak rozjela :sweat_smile: pardooooon
28. lis 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahoj,
tak já měla pravdu, Baru :slight_smile: ,ty jsi fakticky chrupčila. Nechceš mě naštvat, že ne? :grinning: :wink:
A ještě ses dopol. učila nebo úklid nebo jak?
Holky, mně se líbí tohle, snad Vám půjdu odkaz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26246948&tab=1

Jinak z toho všeho, co jsi napsala, Barčo, tak doma nemám ani jedno, sako a nějaký kostým mě ani nenapadl :sunglasses: , rifle jedny takový sportovní, druhý do kozaček, místy šislý otrhaný a vršek samý takový obyč. trička s číslem, svetr obyč. Takže to vidím na černé kalhoty s nějakým pěkným páskem a nejlíp tuto halenku. Jsem tam ještě našla u té stejné ženské našla takový svetřík elegantní. Nebudu se cítít už tak dobře, zpověď atd. Tak ať hadry stojej za to.

Tak Johnatánka, čekáme info :wink: :dizzy_face: na jakou dízu jsi zabloudila...
28. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
halenka v odkaze výýýýborná marti :dizzy_face:

učila, teď jsem koukla na Dům snů, nasrali mně, že to tak blbě utli :slight_smile: a jdu se zas učit... ještě hoďku, pak fičíme pro myšičku moji malou chundelatou :slight_smile:
28. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Ahoooj holky, tak já vařila pro naše a pro nás, tak jsem kmitala, taťka nám usnul, je K.O. Byla jsem s kámoškou na vínku, pak pro mně manža poslal auto a dovezl mně za ním, ač jsem ani nechtěla, ale už byli všichni K.O., ale aspoň jsem manžu včas jakž takž spacifikovala domů a stejnak jsme odcházeli poslení, takže díza ani nic podobného se nekonalo. Dnes jsem nevyspalá, měla jsem 2 vína a jednoho Jamesna s colou a stačilo :dizzy_face: . Za 3týd máme akci od práce, kde se uvidím s bývalými kolegy z práce, který jsem neviděla téměř některý 2roky, takže se těším, je to neoficiální akce, takže jen "zdravé jádro" a já se vetřela :grinning: :grinning: :grinning: ale hned byli pro, takže jsem ráda, že mně neodpískali už úplně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Vlastně už to ani nejsou z moji bývalé firmy, pracovala jsem v holdingový společnosti a já byla jsem stále Holding, ale měli jsme pod sebou 5firem a 3 znich jsou už prodaný, takže tak... nějaká kooperace ještě je, ale minimální
:rolling_eyes:
28. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
ten odkaz, tak já takhle chodila furt do práce oblíkaná, já mám několik kostýmů a saka v různých barvách, pořád si kupuju takovýhle věci, zrovna min týd jsem si koupila takový kalhoty do práce v Orsay, já když nastoupila, tak jsem dostala kodex co mám nosit na sobě, jak krátký sukně můžu mít, jak dlouhý náušnice, nehty atd...prostě jsme byli v top managmentu, tak jsme musely reprezentovat kdykoli. Takže já bych 100% nešla v džínách, ale to je moje zkušenost z bývalé práce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jo a když jsem nastoupila na mateřskou, tak jsem si jela nakoupit trička, trika a džíny s mikinama, jelikož jsem nic moc neměla :grinning:, mně spíš chybí podpatky a pouzdrový šatky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:, ale to zas přijde :sunglasses:
Holky, jdu s malým asi do bazénu, ať se vyřádí.
Baru - malá Baru to jen zkouší, jestli náhodou mamča nepovolí :slight_smile: buď silná, zatím jsi výborná :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj holcicky, opet nestiham...ale dala jsem tam foto-mam to zmenit?? :dizzy_face:
28. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Baru, jak malá, tak musela jásat, když Tě viděla :sweat_smile:
Gabi, já bych to nechala, jste tam hezké holky :wink:
Taky musím nalovit nějaké foto.
Johny :grinning: já teda měla plno hadrů taky takovejch, jenže jsem ze všeho nějak vyrostla, to mi bylo 18 a ta postava se po dvou dětech nějak rozkejsla a tenkrát jsem nosila i dost výstřihy, teď mám ale věšáky, tak na výstřihy můžu zapomenout :confounded:
No ale po obědě chlap začal, že jedeme do Brna do Bonga, zábavní centrum pro děti, já nějak v autě trucovala, tak mě vyhodil v Olympii na hadry, no hlavně jsem nejdřív lezla po vánočních ozdobách a třásních a doplňcích, nechali mě samotnou tři hodiny a nevěděla jsem pak už kam jít, bych kupovala a utrácela, ale nejsou prašule, takže jsem vyloženě šla po nějaké té halence, jenže jich tam měli pomálu a když už, tak jsem v tom byla jak stará mladá, svetry obyč., nic mě nenadchlo, ale paaaaaak, jsem objevilaaaa takové svetrové růžovo fialové bolerko, které je jentak položené na prsou, z CA za 290 Kč, nějaká baba mi hotam chválila, tak pak bylo potřeba dolovit ještě černé triko slušné, takže jsem taky ulovila solidní za 269 Kč a ještě teda nemám ty kalhoty. Snad to být může, cítím se v tom dobře, ale snad to není jak na disko nebo někam, ale asi ne, páč to bolerko jetakový sáčkový. V saku nebo kostýmu bych prostě nešla, ani jsem tam takového nic neviděla.
Jsem se zase rozepsala, co...
No snad to může být, celá černá a přes to bolerko růžové.
Možná se vyfotím a pošlu mailem, ať máte co kritizovat. Ale na hadrech nezáleží, já vím V hlavě toho moc teda nemám, bože bože.
28. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Jasan, že to může být, hlavně ať jsi v poho, tohle se teď nosí, jdeš s modou, taky záleží o jaký místo se jdeš ucházet a pokud budeš jednat jen s personalistou, tak určitě ok :slight_smile: já čučela na slavíky, jdu chrnět :dizzy_face:
zítra akce perníčky, mám těsto v lednici a akce vyžehlit mega velký koš prádla, se m obrací žaludek už teď :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já jsem prostě nežehlící typ :confounded:
o těch penězích mi něco povídej :frowning2: tak dobrou s kobrou
28. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
autor
ahoj holky, peněžní krize aj u nás :unamused: vůbec nevím, jak přežijeme těch pár měsíců co mi "lítaj" mezi koncem mateřské a nástupem malé do školky... ale u nás zas vůbec nějaká manžo krize :pensive:

přivítání s myškou bylo krásné, spala, pak jen tak otevřela očko a já tam seděla na posteli tak se jí úplně zlomil hlásek a vrhla se na mně, půl hoďky jsme se stískaly, no prostě jakobysme se neviděly minimálně týden :sweat_smile:

nejhorší je, jak malá neuvěřitelně vnímá mé aktuální nastavení na manžu, stačí jí můj tón hlasu a okamžitě se tomu přizpůsobuje a sabotuje ho. až je mi ho líto :sweat_smile:

volala jsem mamce, synovci jsou nemocní, tak ruším plány, nikam nejedeme a budeme doma.

marťásko fotky krááásné... mně fakt sereš s tou svou hubeností :grinning: :grinning: nééé sluší ti to a růžové bolerko určo taky :slight_smile:
29. lis 2009 v 08:10  • Odpověz
já chci taky vidět foootky :slight_smile:
Jo, tyhle dětský výlevy, to je nádhera, včera jsem konstatovala, že ta třetí postel v ložnici už asi zůstane :dizzy_face: , já byla stejná, mně se u našich taky líbilo a doteď nato vzpomínám, manžovi to neva, je to taky měkkoň :grinning: dnes v noci zas spal furt u mně, on mně v noci obejme a drží mně jak klíště a tak spí nejradši :slight_smile:
jaká kriza???? Manža ještě chrápe, včera,t edy dnes dorazil do postele až někde po 2hod ráno, čučel na bednu :fearful:
mně taky bolí v krku, ale jen tak lehce, to mám jít večer na spinning, ale 2hod minimaraton, tak teda nevím.... :rolling_eyes: se dodělám a to mně čeká pěkně náročný týden, tak mám 100 chutí poslat manžu místo mně, ale ten můj zadek to tak potřebuje :sunglasses:
29. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
Ahoj,
jsem Vás dopoledne odflákla, jelikož jsem umývala okna, ale ještě nemám hotovou tu obývací kuchyň, tam byly napakované děti. Tak snad v týdnu, si říkám, že je pořád čas, ale zítra už je 1. A stejně když to odložím až za týden, tak mi to v ničem nepomůže.
Jinak letos mi ty Vánoce ani nepřijdou, hrozně to letí, možná mám v hlavě i něco jiného....
Krizi s manžou už neřeším, to je pořád něco a je to všudeeeee, ale včera mi dal kačky na útratu, tak je hodnej :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát dnes pořád remcá, co jsme v těch obchodech přes tři hodky dělala, bych tam byla ještě dýl klidně :grinning:

John, ty seš nějaká akční, 2 hod. minimaraton? :confused: Tyyy jo, to bych taky potřebovala, šla bych hned, ale sama nepůjdu, ta má kámoška kojí a nemám ani kdy, chlap má svý aktivity a mě by nikam nepustil, tak budu kejsnout asi.

Jako vůbec mě nechvalte na těch svat. fotkách, to jsem poslala jentak pro srandu, jsem tam hrozná, hrozně namalovaná, kytka taky votřes, s účesem se moc dělat nedalo, vlasů mi dost vypadalo, vršek toho korzetu mi moc utáhli a podprda mi lezla dolů, bez ramínek to byla hrůza. Akorát tam jsem měla tak 54 kilo, takže to ušlo. Manža tam měl tak o 30 kilo míň jak teď.
Gábi, jak sis ho představovala, hůř? Hele, doufám, že sis ho nespletla s mým fotříkem :sweat_smile:
Na těch koních to byla trapárna, to domluvila chlapova máma, mají koně, statek atd., já se to dozvěděla až těsně před a cukala jsem a nadávala, jet po našem městě takhle, ale nakonec ta jízda bomba, jen zima mi byla obrrr, v listopadu se vdávat, to jsou nápady.....
29. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
supéééér fotky Marti, ty jsi byla hubeňoura, to je fakt mazec....mně bolí v krku čím dál víc, ale nikoho jsem za sebe na ten spinning nesehnala,t ak asi budu muset a to mě čeká náročný týden, tak se snad neodrovnám :rolling_eyes: se mi teď vůbec nechce :confounded:
Jdu dělat perníčky, už vidím, že žehlení zas nedopadne :frowning2:
29. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
holky, mam dotazek-zvlaste na ty, co maji holky...hele, Maja je strasny kadil-porad kaka, denne nejmin 10x,nemyslim takove jen kaknuti, kdyz se pocura, ale poradne, ze to ma az v lulince...a muj dotaz zni...je to normalni???takhel moc kakat? a jak jste osetrovaly ty jejich lulinky??ja uz ji davam skoro porad pod umyvadlo a predtim to nejak cistim...ale nejsem si tim moc jista...je to silene..a ted nevim, jestli mame rustovy spur-ve 3tt...tak baby-radte :slight_smile: :wink: diiiky..a furt kojim, dneska snad nonstop, od rana spala cca 2 hodky jestli vubec a ted konecne usnula...
johy-kasli na spinning-to pak odlezis....
marti-krize je u nas taky - skoro furt...at manzelska ci financni-no financni, to asi trochu zvelicuju, ale mame silene moc splatek..a to diky baraku, na kterem stejne nebydlim..chjo....
vypadala jsi bajecne, tak neplas...ja se pokusim nekdy nejake sve fotky ze svatby dat...ale nevim kdy...
no,mozna to je tech 30kg nahore... :grinning:
barco-krize je asi fakt vsude...
29. lis 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
gabi, můj muž taky kvůli lulunky stresoval, čistil jí to div ne pod mikroskopem, furt měl strach... já to tak neřešila, vytřela pořádně vlhčeným ubrouskem, když byl problém tak namazala bepanthenem a dobrý. jo a taky jsem pak zjsitila, že super je ošetřovat olejíčkem, to pak čůrání i kakání po té kůži klouže a nechytá se to. :slight_smile:
29. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
barus diky-no ja to nejak cistim, ale ona strasne kaka a ma to uplne vsude-to proste neznam u kluka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mam nejaky olejicek od hippu-sice s mandlovym necim, ale snad to nebude vadit a to jako natiras jen kolem lulinky nebo i dovnitr??to jsou dotazy, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. lis 2009 v 19:27  • Odpověz
autor
normálně to práskni na celou, samozřejmě ne dovnitř jako do vagínky, ale normálně pystíky jo, ono se jí to tam stejně do těch různých záhybů :slight_smile: dostane...
29. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
barus-diky diky, ja si rikala, ze je to blbost to davat dovnitr-i kdyz ja mam dost debilni dotazy...to je fakt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska nedam ani jednu pisnicku superstar-mam dost, meli jsme kojici maraton s nespanim...takze ted si jdu taky uz lehnout..ufuf...paa a dobrou
29. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Ahoj,
Gábi, mně se to zdá docela dost, když chodí tak desetkrát kandit, zkus to spočítat, protože pokud je to víc, tak je to zvláštní. Nebo to tak patří takhle ze začátku?, že se ještě čistíjou. Já už si to moc nepamatuju. Ale vím, že ta pipka se má vytírat směrem jakoby k sobě k tobě a ne dozadu k zadečku, aby se to nějak nedostalo dovnitř pipky. A zadek zase jakoby ven, ne k pipce.
Jinak určitě bych jí umývala čistou vodou, protože ty ubrousky jsou vyžírače a pokud takhle často ubrouskujete, aby se neoprudila. A mazat po každém přebalu. Ale to určtiě vše znáš. U nás vedl Pityol, pořádná vrstva, ta se nesmázla.
29. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
Holky hoooj, do debaly o lulinkách se zatím nezapojím :grinning:
Ale Gabi - vydrž!!!
Spinoš jsem dala, ale jsem K.O. Prdel a vše od té části dolů cejtím, tak je to asi dobře, ráno jedu do práce, nahrazuji již jden vánoční čtvrtek, honím prachy :grinning: :grinning: :grinning: ale budu doma o půl 11, tak pohoda, odpo sice taky, ale nejhorší bude ráno vstát :frowning2: v6, to zas umřu :confounded: tak dobrou s kobrou
29. lis 2009 ve 22:16  • Odpověz
Ahoj,
krásné ráno,
já jedu dnes až v jedenáct, ale v týdnu to bude mazec, ráno malej zase řval, že nikam nejde....
Baru, jak jste takhle na sobě úplně upnutí, myslím, že Tě tohle taky nemine. Nestraším, ale nebude se od Tebe chtít odloučit, možná ze začátku nadšení, že je mezi dětma, ale pak ji to přejde.
Johnatanka beztak nevstala, zaspala, páč je unavená a vyřízená, jen jak to čtu, bolej mě nohy a zadek za Tebe a to jsem nic nedělala :grinning:
Dnes jdeme odpol. na kontrolu na ušní. Tak kdo ví, kdy se tu ukážu.
30. lis 2009 v 08:15  • Odpověz
autor
ahoj holky, jony líbí se mi, jak jsi použila "zatím" nezapojím :slight_smile: :slight_smile: fotky jsem se ti pokoušela přeposlat, ale nedoručeno... ale podle reakce tady koukám, že už je máš...

marti já vím, už se na to psychicky připravuju... ale i prakticky, od včerejška zkouším tu bachovu květovou esenci... tak jsem zvědavá, jestli bude nějaký efekt... bude! :sweat_smile:
30. lis 2009 v 08:58  • Odpověz
Baru, teď jsem mimo, o čem je ta bachova květová esence?
Chlap teď ráno volal, že ve školce mazec, vezl je, prý zase řval, přitom v pátek už večer souhlasil a v sobotu že bude chodit, včera už protestoval a dnes ráno ani nechtěl vylézt z postele. Tak zkouším Ježíška, ale nepomáhá.
30. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 27
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.