• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
ahoj hociny, my dneska u tchyne, navareno, mala tam spala ukazkove, ja se bavila s jenou-teda furt me ukoloval necim...takze je to jasne, ona kdyz ma klid, tak je v poho a spi...coz teda doma moc nema... :cry:
covece, to je teda problem, s tim autem....
holciny, ja se tesim na dovolenou....
ä taky zitra do prace.... :slight_smile: :wink:
14. led 2010 ve 20:32  • Odpověz
autor
ahoooooj holky, hele tak já nevím, jestli si to nemám brát nějak osobně, ale mně teda nejel kůň několik dní :fearful: myslela jsem, že jste na tom podobně, ale tady se vesele kafrá, tak koukám, že odstřihli jenom mně :sweat_smile:

za 2 hoďky už se budu smažit na zkoušce, tak na mně myslete, ale nebude to tak hrozné, je to podniková ekonomika, a tu mám v malíčku :wink: :grinning: :grinning:

tento týden jsem měla akční, hodně pracovnía pak mně to chytlo i doma, přestavěla jsem obývák, tedy ne úplně celý jak jsem chtěla, jen částečně, bo by manžu asi jeblo :grinning: on to nemá rád... a to já jo, já bych přestavovala nábytek furt :sweat_smile:

joooo a divadlo v neděli bylo super, byli to herci v kombinaci s velkýma loutkama, poslala jsem tam malou s manžou a já se učila ve "foajé" na tu dnešní zkoušku. malá nadšená, bylo to o princezně a čarodějovi a bylo tam hodně zpívání a tančení, tak zas hodinu nedýchala. máme to kousíček, tady v centru, takže supr. hele krémouš tip pro vás, kdybyste nevěděli co s nedělí, udělejte si výlet :slight_smile: (www.dlo-ostrava.cz)
15. led 2010 v 08:24  • Odpověz
no to je super Šári, určitě na tebe budeme myslet, to zmákneš.
Já měla včera krizi, depka či co, ale dnes už je líp....
Večer to na mně dolehlo :confounded: asi to dostanu :frowning2:
Ale dnes půjdu do fitka odpo a pak na kafíčko ke kámošce, Honyse tam dám už před fitkem, budou tam 2 holčičky co má rád, tak mi nabídla, že ho tam tu hoďku pohlídá, mám to cestou :slight_smile: , tak si uděláme hezký odpolko. Manža včera doma zas až v 8, pro změnu nohejbal. Zítra jde taky do práce, už aby to bylo za námi ten jeho audit...
15. led 2010 v 09:21  • Odpověz
to je krááásný, taky bych šla na nějaký divadlo, ale můj drakouš by to asi neuseděl :sunglasses: , možná jednou až budu princezna :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2010 v 09:23  • Odpověz
Ahoj,
já měla včera taky depku, zase mě to chytlo, jsem bulela, no :cry: Mě to nepřejde nikdy.
A večer jsem už nemrkla, páč jsem opět vytuhla s Jurem v posteli a v jedenáct vzbuzení, všude bordel, jsem se přesunula jenom do koupelny a zase spát.
Jinak Jura začal v noci divně kašlat, tak mám strach. O víkendu bude jen doma, nikam nejdu, ani k tchýni.
Tak pá zase, za hodku jdu domů, hurááá, teda pro J. na taneček.
15. led 2010 ve 12:34  • Odpověz
Ahoj,
tak kdo kde dnes paří?
Baru,tak jak na zkoušce, levou zadní zvládnuto, beztak. Podniková ekonomika, no ty jsi nadšenec :grinning:
Juuu a jak jsi přestavěla obývák?

Mony, kam jedete na dovolenou?

Johny, auti snad bude ok. A s Fabii na mě nechoď, tady v tom u nás jezdí samej důchodce buran, s prominutím, ale nic proti vám :wink:

Vyjimecne jsem neusnula, tak jdu zehlit, v tydnu vubec nic neudelam, z prace nejdriv o pul treti, pak do skolky a domu dojdeme tak ve ctyri nekdy dyl, kdyt se valijou v tom hnusnym snehu.

Na neco jsem se vas chtela zeptat, ale uz nevim, na co, zapomnela :rolling_eyes:
15. led 2010 ve 20:01  • Odpověz
jsem tu Marti, :grinning: důchodci :grinning: tak to je přesný, já mám v baráku hned 2 :dizzy_face: ,ale budu si ji půjčovat. Holky, jaký máte doma autosedačky? Značky atd...? My máme maxi cosi priori xp, ale do tý fabie mu chci koupit už tu 9-36kg, ale nevím jakou, chci tak do 3tis. Nevíte o nějaký dobrý???? Aby to nebyla samá umělina materiál a byla prostorná,ale chci 5bod pásy....líbí se mi tahle
http://www.babydracek.com/zbozi/1425--autosedacka-9-36kg-ferrari-be-line-sp-rosso-2009
co na ni říkáte??? Nechci investovat víc a tak přemýšlím, jestli koupit značkovou (maxi cosi, concord a pod) ale použitou nebo novou takovouhle. Investovala bych víc tedy, ale nemám cash :pensive: ...tak co myslíte????
15. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
holky, kde jste kdo :frowning2: ???
16. led 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahoj,
já tu jsem, děje se něco, jsi smutná?

K těm autosedačkám, tuhle Ferrari jsme tenkrát chtěli kupovat Jurovi, ale nakonec jsme zjistili, že musíme pořídit větší pro Jíťu a tu po ní, tu menší Free Line jsme přenechali Jurovi a jí koupili už tu větší, do téhle by se nevešla. Nakonec jsme vzali Chicco a používá ten pás v autě.
Samozřejmě pro tak malé pětibodové pásy, Jura taky má.
Určitě bych koupila novou. Známá koupila za pět tisíc myslím nějakou tu maxi cosi a je úplně na hovno. Za tři tisíce už seženeš pořádné a tahle je myslím bezva i v testech obstála, ne? Pokud se stane vážná nehoda, tak testy jsou na hovno, já to říkám pořád. Testují dokola, ale neřeknou už, že je to při mneších narázech atd., si myslím já.
16. led 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak myslíš, že Honysovi tahle bude stačit??? Chci, aby měl prostor i příští zimu v zimním oblečení, tak proto tuhle, jinak by nám taky stačila ta 9-18kg, tu máme v octávce (taky maxi cosi priori :grinning: , ale jsem s ní spokojená)... :grinning: :grinning: :grinning:
smutná nejsem, jen tu žádná nejste celý dopol :slight_smile:
16. led 2010 ve 13:20  • Odpověz
dala jsem zas fotečky do albíka :slight_smile:
16. led 2010 ve 13:21  • Odpověz
A nemáš možnost někde v obchodě ji omrknout a aby si do ní sedl. Já měla tenkrát pro Jíťu najité sedačky na netu a když si je zkusila v obchodě, v Brně, tak ve všem byla zmáčklá. Tahle by měla být ok, viděla jsem jí i naživo, úzký bývají všechny, teda ta naše Chicco je roztažitelná i do šířky a do výšky dot, ale je to už ta od 15kg, což nechceš kvůli pásům. Jurovi zatím ta malá je a to je obr a jsme starší jak vy.
Budeš objednávat z netu?
16. led 2010 ve 13:33  • Odpověz
Týýý brďo, krásný fotky, ze sněhu mají radost všichni. A jakej to byl drobeček :dizzy_face: a břicho krásný, žádná velryba. To kdybys viděla moje strie...... :zipper_mouth:
16. led 2010 ve 13:35  • Odpověz
jo, tuhle mají tady v Hradci, se tam právě chystáme, až bude auto :confounded: , nelajzla bych si to objednat jen z netu, abych ho do toho nezkusila, jsem už ponaučená, když jsme kupovali tu maxi, tak jsem chtěla jinej druh, v ní byl jak sardel, takže tohle byla taky až asi 3. sedačka, která mu sedla. Byli jsme venku, dělal scény, tak jsem ho nechala vyřvat, celá ulice se asi bavila, ale je mi to jedno :grinning: , on je tak tvrdohlavej a zabejčenej, to je fakt hrůůza. Manža v práci :unamused:
16. led 2010 v 15:21  • Odpověz
Ahoj,
máš Ip na tom druhým, jsem to zas spletla. Ale nic důležitýho.
Jo, Jura dnes taky dělá scény.
Na lidi kašli, ať čumíjoiu, když je to baví. Já jednou šla s kámoškou a lidi tak čuměli a říkám jí, že by mě zajímalo, proč ty lidi tak čumíjou, jsme se smáli, lidi skejvli hlavu a šli dál, magoři, no....
16. led 2010 v 19:18  • Odpověz
cus babky, konecne decka spi, maja teda tady u telky a muz je v hospode... :angry:
ja chci byt taky nekdy chlap... :grinning:
my mame maxi cosi priori ci co to je, je do tech 19kg,takze az maja vyroste z toho klasickeho maxi vajicka, dostane tu od jenika a jemu poridime novou...
jakou znacku vybrat-tezko rict...ale asi bych si ji vyzkousela s deckem, jestli se tam vleze a bude tam mit dost mista-aspon tak mi to radila pani v obchode... :wink:
16. led 2010 ve 21:22  • Odpověz
Ahoj,
krásný den!
Teda u nás ne, venku je hrozněěěěě.
Jura nad ránem totál hekáč, tak mi kámoška poradila, že na Mmb je prý nějaká domácí medicína a ta že zabírá, tak přečtu, uvidím a buď zkusím nebo ne. Teď lJura lítá, hraje si, prostě není jak nemocný, tak možná zítra půjde ještě do školky a pak povolám dědouša, radši, ať se mu to nerozjede víc, na ty průdušky.
Co děláte?
17. led 2010 v 09:22  • Odpověz
ahoooj, my měli návštěvu a pekla jsem štrůdl a stihli jsme se pohádat, manža nerv z práce, tak se chytá hned...ale jinak pohoda :dizzy_face: ať jste zdraví, dávám echinaceu mně i malýmu a zatím ťuk, ťuk, ťuk, občas mně bolí po ránu v krku, ale do hodiny je to pryč, asi potřebujeme ten zvlhčovač vzduchu, jak máme dřevěný stropy, tak je tu suchej vzduch. A jak jinak práce Marti????
Jdu ven s pesinou...Baru, kde jsi?? Kremouš - taky máme maxi cosi, chtěla jsem tehdy polohovací, ale teď už bych koupila tu větší, taky počítám s tím, že budou jednou potřeba 2 autosedačky....
17. led 2010 v 17:41  • Odpověz
cus holky, no u nas taky nic moc...sice nesnezi, ale jenik furt dneska bil babicku, porad ji placal, ale nebyla to legrace, no des....ale zase jsme byli venku a delali jsme andelicky a on je se mnou delal,takze jsem cucela...pac ho to moc venku na snehu neba...
jinac drama, muzi je spatne, uz pry mesic, meril si tlak a ma ho desne vysoky...ale ja se vubec nedivim, proste maka jak sroubek, neodpociva- a kdyz, tak blbe a ja mam taky sedive vlasy-od te doby, co se narodila maja...je to asi zahul ci co...
leni-kolik vazi honza, ze uz kupujes novou sedacku?neni to do 18-19kil?¨
marti-jejda, toz hned lec lec, ani je maly v poradku....
baru-co ty?
17. led 2010 v 18:41  • Odpověz
Ahoj,
tak zítra to počasí dojde k nám, tady je naváto a chumelí, po obědě začalo. Se zase zítra budeme brodit.
Jojo, léčíme, nejde mu odkašlat, ale teď spí klidně, já hned plaším, aby neměl tu bronchitidu, ale chlap říká, že přes den zakašle dvakrát divně a já plaším, že už by to měl hned, jako minule-to měl hned. Tak uvidíme jak noc a co dál. Každopádně divočák je pořádnej a pije a jí o sto šest.
Práce-je to mazec, některým věcem vůbec nerozumím a na Pc dělám některý věci jakoby automat a ani nevím, proč to tak dělám, nemůžu tu psát, co dělám, páč k některým věcem bych prostě puštěná být neměla, ale někdo ty výzvy atd. lidem musí rozesílat, takže tak.....

Baru???!!!!!! :angry: :wink:

Mony, tak ať si muž dá trochu pauzu, ne? Ach jo, to je těžký, zas kdyby byl flákač, tak to by se nám taky nelíbilo. Jinak chápu, že toho všeho máš po krk, dvě děti :sunglasses: , vím :wink:
17. led 2010 ve 20:07  • Odpověz
Moni - kupuju druhou do druhýho auta víš...stejnak budou potřeba 2, tak ať mám jednu furt doma a nemusíme je přendávat. Našim má přijít fabia tento týden :grinning:
17. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
Jo, Johny, jen ty sedačky skup, náhodou se podaří a letos budou třeba dvojčata :grinning: :grinning:
A co jinak děláte, kde jste zase?
U nás konečně přestalo sněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes: od včera od rána jen sněžilo, jako jsem zvědavá, až to bude roztávat... nedá se teď vůbec chodit, jezdit, nic...
18. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
autor
ahoooj holky, nekřičte po mně :sweat_smile: dyž já fakt nestíhám :pensive: teď jsem vás dočetla, ale nestíhám vyjadřovat, aj fotky jsem zkoukla, jééé jony tys měla hezký dort, mně to čeká přesně za měsíc :fearful:
zkoušku jsem zvládla, šprtka další jednička :sweat_smile: :grinning:
dneska malá u babičky, i přes noc, ráno zase plakala, když jsem odcházela, tak mám z toho zas celý den depku. potkám její ponožku a chce se mi brečet.
a přitom po víkendu bych měla být ráda, že mám chvilku, usla totiž v sob i v ned v 6 večer v autě a pak se vzbudila a byli jsme vzhůru... v sobotu usla 4,30 nad ránem a dneska dokonce v půl 7 ráno... no masakr.
zítra jedu pracovně do Olmíku, jedu vlakem ať se můžu po cestě učit, tak snad nebudou nějaké kalamity či co a dojedu...
zrovna vybírám kongresové prostory pro Hradec - cooooo Johny?? :slight_smile: Adalbertinum nebo Černigov? poraď :wink:
18. led 2010 ve 21:00  • Odpověz
obojí ok, v Adalbertinu jsme měli obchodní setkání přátel před Vánoci, 2 sály, velká chodba, tam byl raut a bary, v 1 sále koncert a v druhým se žralo, moje šéfka si na snobárnu potrpěla, v Černigově jsem byla na školení, vcelku ok. Adalbertinum je na starým náměstí, krásný místo. Černigov nedaleko vlakovýho a autobus nádru...
18. led 2010 ve 21:25  • Odpověz
jo a zpráva dne: autooooo je domáááááááááá, našich fabie bude zítra, takže bude radost zítra večer, ale chci jet na večerní lyžování, tak uvidíme jaký bude počásko. Tady taje a už nechumelí.
Śári - kdybys chtěla sehnat ubytování, tak mám tipy na HK.
Jo a filmy jsou na cestě k vám, Šári tobě tedy pošlu až ve středu, zítra nestihnu, zbytek holčiny čekejte obálky :dizzy_face: máte tam Stmívání (upíry, ale zamilovaný), Líbáš jako Bůh a Milionář z chatrče, tak uvidíte co vám jak půjde :slight_smile:
18. led 2010 ve 21:29  • Odpověz
holky-ahojky-konecne jsem prihodila nejaka fota-asi uz neco znate, ale i tak... :slight_smile:
19. led 2010 v 09:47  • Odpověz
tak už jsem to sjela, no kráááásný fotky, Mája jak se už řehní :grinning: :grinning: :grinning: to je supééér.
Jak je taťkovi?? Co tlak?? Lepší??
Baru - snad jsi dojela ok.
Marti - hodně sil do práce :wink:
19. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj!
Baru, takže v plném pracovním nasazení? Teeeda, takový důležitý věci. No já bych vybrala to Adalbertinum, či co to je.... :grinning: :grinning: :grinning: je to asi na hezčím místě :sunglasses:
Kalamity asi dnes nee, takže snad cesta v pohodě. To vaše spaní je záhada, ale k večeru se chce spát Jurovi a vždycky se snažím nikde nejezdit autem, aby mi neusnul :slight_smile:

Tak Johny, ať auti funguje jak má a co Fabie, už je doma? Nee, že ji vybouráš někde a nebo bude lovit chlapy :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hned, jak dojdu domů, mrknu do schránky, zda něco došlo a dlužím Ti, takže to zas budou nějaký tepláčky, či co, napiš přes Ip, co bys chtěla, ju :wink:

Jinak u nás teplo a taje, huráááá, ale pořád je toho plno a mokro všude :angry:

Gábi, až doma mrknu do albíka na fotky, málo času.

Jinak Jura je doma, přijel dědouš, tak jsem zvědavá, jak válčíjou a Jíťa je ve školce.
Tak zatím papa
19. led 2010 ve 12:18  • Odpověz
No kde jsteee, tulačky?
Někdo cestuje mašinkou a někdo koumá Fabii, ne? :grinning: :wink:
Už mám doma ty filmy, krásná obálka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: chlap čuměl, kdo mi to píše a hned jsem začala, že libesbrief atd., haha. DÍKYYYYYY!!!!!!
19. led 2010 v 18:16  • Odpověz
ahoj zeny, prave jsem dovarila... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
diky moc za dvd-tatka volal, ze mi neco-a vypada to jako dvd-prislo na barak :grinning: tak snad to stihnu tento rok zkouknout :sweat_smile:
19. led 2010 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.