• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
a dalsi fota v albu :grinning:
19. led 2010 ve 22:44  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak já zdárně dorazila, stihla jsem dnes Ol i Brno.
jdu se juknout na Majušku :dizzy_face:
19. led 2010 ve 23:06  • Odpověz
autor
teda krémouš, co to máš za gymnastku, nepase nějak brzo?? takhle A nepásla ani v půl roce :grinning:
ale jinak je nááádhernááá jak bystře kouká ty jo, žádné tupounké miminko, šikulaaaaa :dizzy_face:
ty miminka jsou tak krááásnéééé... když je má někdo jiný... :grinning: :grinning: :grinning: nééé já se taky (jednou někdy) ještě těším... :grinning:
19. led 2010 ve 23:10  • Odpověz
autor
jinak díky Johny, pak ti napíšu, kde to bude... s tím ubytkem si nelam hlavu, to já potřebuju přímo v místě konání... kdyby chtěli ubytování i účastníci, musí to být po ruce... večer bude nějaká zábava, tak ať nemusí po nocích cestovat... taková menší akce asi pro 200 lidí :confounded:
19. led 2010 ve 23:12  • Odpověz
autor
nad tou fotkou jeňulky dlabajícího špagety je mi smutno :frowning2:
je to šikula...
malá je ještě v životě nevzala do pusy... :pensive:
19. led 2010 ve 23:13  • Odpověz
Šári, my je ty obchodní partnery taky ubytovávali v HK, tak kdybys potřebovala..
Snad vám filmy půjdou, mně šly, tak uvidíte...
ad Stmívání - lepší je knížka, ale druhý díl NOvý Měsíc je zas lepší film :sunglasses:
dnes ho dávaj tady v kině,ale je mi mizerně, dorazila teta z kostelce a nějak se mi motá hlava a jsem celkově k.o., v pondělí jsem byla cvičit a včera večer na lyžích na Deštný, takže tělo dostalo zabrat, navíc se o mně pokouší nějaká rýma. Fabia doma, ale manža objednal špatný zimáky, takže teď řeším výměnu, ale snad to půjde :slight_smile: , jinak by byla už dnes přezutá. Je super, naši ani nemohli spát....
zítra do práce,t ak se mi nechce...
fotky supééér Monči
tak koukejte na chvíli hodit taky nějaký i vy ostatní, ať se pokocháme jak rostete, jen co je zkoukneme :dizzy_face:
20. led 2010 v 09:50  • Odpověz
Ahoj, tady to žije :grinning:
Krem, přišel mi mail v noci nějak po třetí hodině, teď na to koukám. Nebyla jsi náhodou v noci vzhůru a u netu :confused:
Jinak dumám, na koho je Jeník podobný a Majuška je krásná, jak se směje atd. Sluníčka nejkrásnější :dizzy_face:
Tvůj chlap je podbný tomu mému, jsi mě rozesmála tou fotkou, jak vegetí spolu na gauči, dítě na sobě a zalamují oba :grinning: :grinning: .......... přesně jak u nás....

Baru, ty jsi byla v Brně? Jsi mě měla navštívit, k nám je to kousek :sunglasses:

Filmy jsem ještě nezkoušela, Jura měl včera hekací záchvat večer, jak usnul, spustil a do jedenácti pak kašlal, dusil se, všude jsem větrala, jsem chlapovi říkala, ať si vezme čepici, že v noci bude pořád otevřeno. To pomohlo, do rána spal jak dudek, ani nesyčel, nechrčel, ale ráno ho vzal chlap k dr., tak dostal nějaký lék, jenže po telefonu jsem se nedozvěděla nic, klasika chlap. Snad to bude dobrý, teď je dost dětí ve školce nemocných, docela dlouho se držel, čekala jsem, že budou brzo nemocní, zmáchaný ve sněhu :angry:

Taky přijela teta, ksicht jak debil, máme to nastejno asi, já minule po 22 dnech, nechápu :fearful:

O víkendu teda vlítnu na nějaký ty fotky, pošlu pak mailem.

Johny, jak vy lyžujete na lyžích, Honys stojí sám, nepadá, jede kousek nebo jak?
20. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
byla jsem lyžovat s bráchou, Honyse jen tahám u nás u baráku, moc ho to nebere :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Holky, mně bylo dopo tak blbě, teď už lepší, babi půjde s rarachem ven, tak si půjdu zas lehnout.
Leze na mě baci či co a do toho ta teta, dopo mně bylo jak po flašce vína, nějak mi habroval tlak :rolling_eyes:
manža musí večer na nákup bo nebudeme mít co jíst, už nám dochází i máslo a to je co říct :sweat_smile:
tak papa zatím a holky držte se dál od bacilů

Baru a jak vubec malá a jídlo, dlouho jsi nic nepsala, furt to samý??? Nebo trošku pokrok??? U nás se začíná vymrčovat, jeden den jí omáčku, ale za 2týdny tu samou nechce a prská ji a to je skoro u všeho, jak to není bílá klobása, párek nebo jaternice či řízek, tak to je konec....ještě tak vajíčka, ty nás zachraňujou :dizzy_face:
20. led 2010 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj,
tak Johny, už je líp? To bude možná i ta teta, někdy je mi taky pěkně zle, návaly, motanice.
a pokud máš bacil, tak ho vyžen slivovicí...
:grinning:
Já teď dost piju čaje a tekutiny a zatím ok, jsme to určitě zakřikla, ale Jura na mě v noci kašle asi tak z deseti centimetrů, je na lepenej na mně, tak bych se divila, kdybych to nechytla.

Bílá klobása a jaternice :fearful: , chlap no :wink:
20. led 2010 v 17:42  • Odpověz
no, to má nejradši...chlap jak má bejt :slight_smile: a taky suchý brambory, dnes odmítl omáčku s krůtím masem, dělal, že z toho zvrací :angry: , tak jedl suchý brambory :pensive:
20. led 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
ahoj holky, co já bych za to dala, kdyby malá jedla aspoň ty suchý brambory... v životě ji nevzala do pusy. ano furt stejný, žije na pečivu... na tříleté prohlídce nechám udělat zas krevní rozbor, je celá bleďoučká... i když jinak vysoká a dobře stavěná... dneska jsme byly na první vakcíně na klíšťovku, tak to bylo zase pláče bobek můj malý, byl problém ji tam ráno vůbec dostat... :frowning2:

marti byla jsem tam jen asi 3 hodiny... :slight_smile:

johny v jakém prográmku to přehráváš? ty filmíky? mně nic kromě stmívání nejde rozjet, tak mi něco poraďte, co mám stáhnout, v čem to pojede... a jinak díííííííííííííky moc :dizzy_face:
20. led 2010 ve 20:42  • Odpověz
baru-to je pakarna...ale urco se to musi nekdy zlomit...i kdyz chapu, ze se mi to povida...mas to trapeni :pensive:
u nas taky veselo, kdyz mu neco nechutna, tak rekne - fuj-nechapu, ja takhle o jidle nemluvim...
my jedem v palacinkach-zitra je bude opet snidat...uz si je objednal...odmitla jsem je delat na vecu...
zeny - lecte se!!
zitra snad dojdu konecne na 6nedelni prohlidku na gyndu-bleeee
hele, mejla jsem posilala uz v 22,30 ci tak nejak, to je divne, ze dorazil tak pozde...
20. led 2010 ve 21:18  • Odpověz
Baru já to přehrávám normal na dvd, ale jinak máme media player na pc, popř se poptám kamaráda, který pracuje s pc, co je dobrý....
21. led 2010 v 17:19  • Odpověz
ahoj holky, jak je?? My s HOnysem od rána tak nějak poleháváme, oba máme rýmu, tak odpočíváme, koukáme na pohádky
s tím jídlem Baru - zkus tu Dr., třeba se to školkou zlepší :wink: hlavně, že není vyzáblá a unavená
22. led 2010 ve 12:13  • Odpověz
Ahoj,
kdo je tu nemocný? Chudáčci :cry:
Jura už dobrý, žu odkašlává, dva dny se chudák dusil. Včera byl s mamkou na alergologii, zrovna to vyšlo jak měl kašel, tak si ho dr. poslechl a proklepl a prý je šikulák, že se dlouho držel ve školce a dýchání má v pořádku, uf...
Já dnes v práci depka, začíná mě vše srát, vidím věci, který bych asd vidět neměla, no dle mě to nedopadne.. a tak si říkám, že jsem posluhovačka a nic z toho.....no nemá cenu to tu rozbírat.
U nás se tady všude propouští, nic tu není, na pracáku přibylo dalších cca 800 lidí.

Jinak zítra jdu s Jíťou ráno k zápisu do školy, tak pak písnu, snad to proběhne v pořádku.

Koukla jsem teď na film Líbáš jako bůh, tak mě to dostaloooo....
pátek večer a já doma, nuda, takhle přece nejde žít celej život s jedním chlapem, ne? Vy to dokážete? Přetvářka, já vím a jít se pak pobavit, že?
:sunglasses:
22. led 2010 ve 22:39  • Odpověz
pěknej film co?? Nedávno jsem si to taky pustila.....ještě mrkni na Stmívání, druhej díl film Nový měsíc je hezčí :dizzy_face:
23. led 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jojo, je super, mně se to líbilo, takový ze života, žádný sraní :slight_smile: a zároveň taková komedie
Dnes možná mkrnu na ten jeden další. Teď jdu uklízet pokoj, Jí´ta je někde venku s chlapem, Jura doma, radši a ráno jsme zápis zvládli v pohodě... akorát já debil si vzala rolák naruby a tam jsem chodila, cedulky ven, no debil jsem, pak jsem to zjistla, tak jsem si šla pro bundu na věšák a asi si říkali, že mi je zima

A co jináč, co děláte?
23. led 2010 v 15:45  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak to marti gratuluju k zápisu :slight_smile:
nás čeká brzo ten školkový :fearful: prý na přelomu března/dubna...
včera jsem zkoukla Stmívání, joooo líbilo se mi, supr odpočinkový film :slight_smile:
marti z čeho depkuješ? jako z té práce? že si tě tam nenechají? nebo ty tam nechceš zůstat?
manže zrovna odešli s malou do divadla... tak se půjdu asi učit, ještě mám v pátek poslední a nejhorší zkoušku...
jsme teď čtvrt hoďky koukali na Létajícího Čestmíra, jsem se u toho chlamala jak blbá, supr seriál :sweat_smile:
zítra musím do Olomouce, tak přemýšlím, jestli jet vlakem nebo autem... nooo ještě si to rozmyslím. ale asi autem, sice minule jsem se aspoň ve vlaku fajně naučila, ale zas nevím, jak budu ráno stíhat... musím ještě pořešit malou k babině...

kurňa holky co jste si přály na třicítku??? teda jako krém a johny :wink: o marti nemluvím :stuck_out_tongue_closed_eyes: po mně furt všichni chtějí, ať řeknu, co chci, jakože něco většího a já debílek vůbec nevím co...

marti nestresuj, že celý život už jen s jedním chlapem, takhle se na to nemůžeš dívat, užívej si dnešek, život je nevypočitatelný, "zítra" může být všechno jinak ani nemrkneš...
24. led 2010 v 09:35  • Odpověz
Baru - já chtěla hodinky storm, vybrala jsem si je, chtěla jsem si je koupit už dávno, ale nějak nebyly peníze nazbyt, tak aspoň k tý 30tce. Pak jsem chtěla dort a 30svíček, jelikož si nepamatuji, že bych někdy měla ....kytky jsem moc neřešila. Naši a tchánovci mi dali peníze, koupila jsem si boty :sweat_smile:
Švagrová mi dala náramek, mega kytici, kamarádi mi dali parfém a taky krásnou velkou kytku. Narozky mám v červenci, to většinou bývá vedro, tak kytky nikdy nevydržej, tak je moc neřeším. Stačí mi jedna, což většinou obstará moje švagrová, ta se v tom vyžívá :dizzy_face: ... Ale asi bych zkousla nějaký parfémek (Hugo Boss Orange doporučuju) nebo si nech dát peníze a kup si něco ve zlatnictví, náučnice Swarovski bych taky brala, prostě něco, co si jen tak nekoupíš, i když to budeš nosit prakrát za rok, ale budeš mít něco hezkýho...nebo nějaký zážitek:slight_smile: seskok padákem :grinning: :grinning: :grinning: nebo čokoládovou koupel, masáž či co to je teď IN :grinning: víkend v Paříži, v lázních tady nebo výlet do Disneylandu :sunglasses: ... mám vymejšlet dál????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
My jsme si v den narozek udělali výlet na místo, odkud máme HOnýska, byli jsme tam celý den u vody a byl to krásnej rodinnej den :dizzy_face: večer byla oslava :slight_smile:
ad chlap) neřešit Marti, řeš co je teď, co bude, to bude
ad práce) nekomentuji, situace je na mašli, nejradši bych byla těhu, ale to se uvidí....Marti, taky to neřeš, uvidíš...
ad počasí) včera večer jsme byli s kámošema ve vinným sklípku, ještě že nás vyzvedli a dovezli autem, jinak bych asi pošla, o půlnoci hnus, fuj, kosa...
ad čestmír) čučela jsem min neděli a supéééér :grinning:
ad filmy) ještě až budu mít Nový Měsíc, tak pošlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ad cedulky a rolák) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: stanou se horší věci, neřeš :dizzy_face:
24. led 2010 v 10:32  • Odpověz
holky, kde jste???
24. led 2010 v 19:38  • Odpověz
Ahoj,
jsem tu a budu tu až do večera, tak jukněte, můžem pisat :wink:
25. led 2010 ve 14:41  • Odpověz
Dnes tu jsem brzo - ráno jsme normálně odvezli děti do školky, Jura už je v pohodě, jenže před obědem pro změnu volali ze školky, že má Jíťa teplotu ( mně nedovolali, tak musel přijet chlap z práce 30 km a teď jel zpět a vyzvedl je a pak mě v práci ve dvě a Jítu nechal samotnou doma :rolling_eyes: , sice čtvrt hodiny, ale i tak, má teplotu, co kdyby se jí udělalo špatně... a přijedem domů po druhé hodině a ona veselá v posteli a prý už jí je dobře...., zítra každopádně zůstanou oba doma, snad bude dědouš moct přijet. Ve školce dnes bylo jen deset dětí, prý řáděj virózy a kašle. Zrovna jsem celý víkend gruntovala byt a vyhazovala veteše, teď ještě s něčím jdu k popelnici, aby to neviděl chlap - jemu je vše líto vyhodit.
No a Jura nám vytuhl v autě a teď spí...

Jo, včera jsem balila kufry a odcházela z domova (slovně).

Nutné!!! Nevíte, jestli se dá získat zpět smazané číslo z mobilu? Jsem debil vymazala jedno číslo :dizzy_face: a v hlavě ho bohužel nemám. Možná by šlo zavolat na operátora, aby mi mrkl do nějakýho výpisu, jenže já mám kredit a né paušál, takže mám asi smůlu, co myslíte???
25. led 2010 ve 14:51  • Odpověz
Jinak teda Baru, jestli ses dnes vydala autem do Ol., tak šťastnou cestu, jelkož u nás už je fuj vítr a samozřejmě sněží... Olomouc je teda sice dál, ale většinou se to posunuje od nás, k Brnu a dál nahoru k Vám.

Dárek ke třicetinám, to už vím, co budu chtít, svoboduuuu!!!!!!!!!!!!! Volnost a žít si trochu po svém a nééé se podřizovat a teda hlavně něco pro sebe... Přesně jak psala Johny, já bych to viděla na nějaké poukázky do salónu, masáže, zlatnictví, nebo poukázky do knihkupectví, nebo prostě co máš ráda, třeba nemáš ráda ani oblečení a ani řetízky ani korále. No vidíš, co vůbec máš ráda??
Hlavně nechtěj nic do domácnosti, jako roboty a mixéry apod., z toho už jsem se vyléčila :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Film Létající čestmír - nesnáším :angry:
Cedulky a rolák, nesmějte se :grinning:
Tak Johny by byla ráda těhotná??? To jsou věci, hm, teda :wink: :dizzy_face:

Jinak, ta práce, já tam zůstat chci, ale teď začátkem února tam má přijet nějaká kontrola a prý se tam doslechlo, že by stačilo míň lidí atd., nemůžu o tom zde moc psát, ale někdo si něco usmyslí a vecpe to někomu do hlavy a já pak můžu jít tak leda do prd...
25. led 2010 v 15:48  • Odpověz
ahoj holciny, nestiham, maja dnes spala cca hodku-za cely den, mam dost, chudak jenik, ten to nejvic odnasi... :confused:
cestmir-koukala jsem v nedeli-teda asi 15min a docela me to bavilo, i kdyz je tu u me podle nalady...
rolak-hahaha¨
30-asi jsem dostala hodinky-dkny, od kamaradek vylet do budapesti-jednodenni-s nimi, to bylo supeer...a pak uz mam vykojeno... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale hlavne, vcera se nam podarilo ostrihat jenika-super!!!!!!
25. led 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky, mám angínu, jsem K.O., antibiotika a ležím. Snad Honys to nechytne :astonished:
26. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Ahoj, zdravím!
Odpol. juknětě, hlavně Johny!, čekám info, co ta tvá kámoška vyzvěděla, to by bylo aby nebylo, když už tam pracuje, ne? :grinning: :grinning: Jsem hrozná :dizzy_face:
26. led 2010 ve 12:20  • Odpověz
Johny, cože???? Co Tě to přepadlo? Máš aspoň hlídání malého? Ať můžeš v klidu ležet a aby k tobě nechodil.
Tak odpočívej a nic nedělej, ať jsi zase brzo fit, usměvavá.
Teď to čtu, předtím jsme sem psaly ve stejnou dobu.
26. led 2010 v 16:07  • Odpověz
jejda, to je teda hruuuza, bobku, at jsi brzo fit...¨

me se povedlo vyhodit to tve cd-do kose, pak jsem obvinila otce, ze mi dali jen prazdnou obalku, bez dvd, ale ja si nevsimla, ze tam je, tak jsem hrabala v kosi...hihihi

dneska jsme byli u psychologa :pensive:
26. led 2010 v 18:09  • Odpověz
Ahoj,
Krem proč jste byli u psychologa?

Já bych potřebovala jít, já už takhle dál žít nemůžu, nemůžu to sem ale psát, jste matky od dětí a ubily byste mě. Mě tohle prostě nebaví, snad chápete co
26. led 2010 v 19:37  • Odpověz
Holky, piště radši IPky, tohle bych tu nerozebírala, nebo na maily....psychologie a manželství není veřejný, krk už malinkato polevuje, ale dopo jsem tam měla snad 2 tenisáky, pinpongáče určitě :pensive:
26. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.