• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
Teda Baru, já taky roním, fakt :sweat_smile:
Tak tohle mám za sebou, to se mi stalo ve městě, jdeme po úzkým chodníku, tlačím kočár, držím ho za ruku a on se mně najednou pustil a proběhl mezi zdí baráku a kočárem dopředu a chtěl přecházet a proti jelo auto, jsem zařvala jak lvice, se všichni otáčeli, naštěstí se zabrzdil přesně na kraji, já v tu chvíli zazmatkovala, najednou jsem nevědla kudy mám oběhnout kočár z jaký strany, no sííííla, od tý doby ho dávám na kočár nebo jdu ulicí, kde sice není chodík, ale nejezdí tam moc aut. No hrůůza,t akže tě chápu. Je to pometlo a prostě vyrazí a nedívá se a to ho učíme od malinka, že se musí na chodníku zastavit a naopak se nechávám jako vodit přes cestu ním, aby věděl, kdy můžeme jít, takže chápu Baru....Tuhle jsem předcházela sousedku tady z ulice, má 2 kluky a ten mladší je o něco starší než náš a řešila s ním to samý, že buď na kočár nebo za ruku, že se už nesmí stát, to co včera, takže se tohle asi s dětma stává no...
31. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
včera jsme neplesali, jen jsme byli na véče, dala jsem si dary moře a bramborový lupínky :grinning:
31. led 2010 ve 12:27  • Odpověz
autor
radost předčasná holky :unamused: od té doby ani sousto :unamused: dnes hysterický záchvat nad talířem a nic... kousla a vyplivla... já si to hodím. ale dnes jenom řve celý den, museli jsme odejít z karnevalu, nechtěla tancovat nic, pak už si začla držet ušit, že je to hluk a museli jsme odejít domů. mně fakt jebne z tohohle. ostatní děti šťastně tančí a krepčí a my nic. dneska ale fakt den hrozný, jen se domáhá, ječí. manža už chytá nervy, z čehož pak chytám já, protože to nesnáším, když se k ní takhle chová. no prostě den blbec.
ležela jsem před chvílí v pokojíku a myslela na tebe krémi, že mít v tomhle ještě mimčo, tak normálně asi skočím z okna. takže respekt :slight_smile:. Marti samozřejmě taky.
jdu se budnout :angry:
31. led 2010 v 15:32  • Odpověz
Holky ahoj, dočteno.
Gratuluji hujerce ke zkoušce. Se neučí a má jedničky, jak to dělá? Nechápu.
Teda, vy jste mě dojaly, jak Adélka snědla další jídýlko. To musel být hlad jako vlk :grinning:
Ale to přecházení, fujtajbl, mráz po zádech mám. Taky vždycky vyskakují z auta a jsou jak divočáci a já hned jančím. O kočáru ani nemluvím, bývalo to stejný.

Gábi, já to asi taky nezvládala, já už nevím. Ale žiju :grinning:, takže jsem to zvládla a je to za mnou, naštěstí.
Děti jsou radosti, že? Matka v jednom kole ulítaná.....

Jinak já nefunguju - dlužím IP.
:dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
31. led 2010 v 15:36  • Odpověz
Holky, byli jsme bruslit, malej taky bruslil, docela dobrej :slight_smile: a pak jsme sáňkovali a pak jsme byli chvíli doma a pak jsme jeli na nákup, tak konečně klid, zítra jedu ráno do práce, ale jen na 3hod, nahrazuju a odpo učím, se mi nechce :pensive:
Dny blbec známe, nic novýho, nás karnevaly taky neberou, loni tam bylo hafo Spidermanů a to se bál, takže jsme tam byli asi hodinu :rolling_eyes: , letos na to asi prdím :grinning:
Baru - zas by to bylo jiný, Adi půjde do školky, tak to bude taky zase jiný a aj s druhým by nějak šlo, Adi by byla velká ségra, třeba bys sis to tak nebrala a děti by si časem vyhrály....
Marti - jak Děti ráje????? No, povídej..... :grinning:
31. led 2010 v 19:00  • Odpověz
Ahoj, všichni v terénu?
Odpol. nakouknu.
1. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
já byla, teď už doma, ale výuka :fearful:
1. únor 2010 ve 13:35  • Odpověz
autor
ahoj holky, u nás dnes konečně sluníčko, i když celkem kosa, tak jsme byly trochu venku. sáňkovat nééé, to u nás nehrozí, jen se tak procházíme :slight_smile: Ad sbírá větvičky, píchá do sněhu a něco si u toho vykládá, mně posílá pryč, že chce jít sama, tak já jdu 10 metrů před ní a ona důležitě sama :sweat_smile: no prostě psycho rodinka :grinning: když už jsme u psycho... našla jsem si dr., dětskou psycholožku, dle reakcí na znamylekar.cz velmi dobrou, zítra tam asi brnknu, chtěla bych nějakou odbornou radu jakou strategii zvolit s tím jídlem... plácám se v tom, nevím jestli víc po zlém nebo plout po dobrém... prostě nevím.

marti neštvi mně porád s těma dlužnýma info a písni už konečně nějakou IP nebo mejla... jsem úplně mimo, chci vědět co se děje :angry: :slight_smile:

johny v sobotu se skáknu podívat na to Nové Adalbertinum, ale kafe nevař, :grinning:, musím za jeden den stihnout konferenci v Praze a návštěvu toho Hradce, tak kafe nestihnu ani na nádraží... :slight_smile:

Gábi žiješ? :grinning:
1. únor 2010 ve 22:10  • Odpověz
barus, jakou psycholozku?my jsme taky v ova byli u psycholozky... :wink:
2. únor 2010 v 08:30  • Odpověz
Ahoj, odpol. kouknu, snad písnu i IP.
2. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
Holky ahoj, já večer spin. a odpo učím, tak snad večer juknu nebo zítra dopol...
Baru - tak hold nebude malá na sporty :grinning: :grinning: :grinning: , já bych taky zkusila nějaký rady odborníka
2. únor 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj, jsem tu a všichni jsdou někde aktivní.
Johny, už jste zdraví? Honýsek to nechytil, že ne?

Baru, písni jak jsi dopadla, jestli jsi voala té psycholožce. Ale určitě by to chtělo s tím jídlem poradit, možná bych to zkusila po zlém trochu, ale jestli se to ještě nezhorší, no já fakt nevím, nevidím vás.

Krem, vy jste byli kvuli jidlu u psycholožky?

Před chvílí jsme přišli ze školky a ještě se váleli u baráku ve sněhu, tak peru zase a zítra a pozítří máme v práci nějakou kontrolu, tak doufám, že bude říkat, že další člověk není potřeba apod. :unamused:
2. únor 2010 v 17:17  • Odpověz
Jo, kdo mi bude odpovídat na IP, tak vymažte můj text, ať nejde vidět, co jsme psala, ju?
Radši, člověk nikdy neví.
2. únor 2010 v 17:59  • Odpověz
ahoj holciny, u nas nicmoc noveho neni co psat...dneska mi dosly dalsi hadriky pro marusku-tak se tesim, az ji zas oblecu saticky a vyfotim-hihi :grinning:

s jenikem jsem byla u psycholozky, protoze se zmenilo jeho chovani, ale az nekdy kolem vanoc, ale popravde nevim,jesltli jsem udelala dobre-mame nejaka homeopatika a dalsi konzulatci az 16.2., a jeho stav je pry vazny a neni to tim, ze by to bylo narozenim marusky, tak nevim nevim co si o tom myslet... :cry: :astonished: :confounded: :unamused: :frowning2:

a jak vy? :wink: :slight_smile:
2. únor 2010 ve 20:07  • Odpověz
autor
kremi já mám najitou PhDr. Marie Fiutowská... tak kdybyste náhodou byli u té samé, písni mi prosím... díííííky
3. únor 2010 ve 03:22  • Odpověz
ahoj barus-proc nespis???? :wink:
my jsme byli u pani Friesove....hele, jeste nemuzu rict, jestli je dobra...ale svagrova pracovala v ms a ona tam dochazela za detma a pry super...toz nevim...kazdopadne spolupracuje s homeopatkou a ona-ta psych. taky v homeo jede...me jeste napadla kineziologie-ted jsem to napsala asi blbe, ale vis, co myslim...
3. únor 2010 v 07:45  • Odpověz
autor
kremi já si tuhle právě našla na znamylekar.cz, tam ji vychvaluje spousta lidí do nebes, tak uvidím... ta tvoje vypadá taky dobře podle tvého popisu :slight_smile:
jojo, kineziologie mně napadá už dávno, ale dělají to takové ty šarlatánky :sweat_smile: a hlavně mi jde o to, že u tak malých dětí se to dělá nějak přes matku, a to mi přijde ujetý. ale je fakt, že jsem četla o jednom případě nejezení, kde to pomohlo.
nespím? protože mé dítko spalo od 7 do půl 12, což já jsem pracovala, a pak byla celou noc do půl 5 vzhůru... teď už je zas hodinu vstanutá... kde bere kurňa tu energii??? já se tady potácím jak troska, spala jsem tak dvě hoďky....
3. únor 2010 v 08:50  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=97984&vGroupOffset=0

baru-ja prave vcera cetla tudle diskuzi-viz link...

no ja prave nevim-ohledne te me psycholozky-uvidim 16.2. - moc se mi uz nezda...ale fakt nevim...

tak to by me zabilo-uz tak blbe spim - hl. ted jena...

holky-spi vam deti pres den??????
3. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz
autor
přes den?? už dloooooooooooooouho ne
vůbec jsem se tam dnes nemohla dovolat, na tu Fiutowskou :angry:
jdu se mrknout na tu diskuzi co píšeš...
3. únor 2010 ve 21:38  • Odpověz
autor
kremi já o tom právě uvažuju už děsně dlouho, ale furt mám nějaký blok, nějak se mi to nezdá :sweat_smile: ale vzhledem k tomu, že už jsem fakt zoufalá, asi jedno sezení prubnu :sweat_smile: hele zítra tam zavolám (mám už dokonce dlouho najitý i jeden prý dobrý kontakt tady v Ově...) a dám ti vědět na kdy jsme objednaní... nebo mám ti ten kontakt dát? chceš taky rovnou zavolat?
3. únor 2010 ve 21:47  • Odpověz
autor
kremi tohle je ona, co mám tip: http://www.nangpa.cz/Kineziologie
3. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
barus-ten odkaz jsem proletela jen zbezne-ale reiki dela janus-teda ted bude zasvecena do 1 stupne, tak by o to mohla trochu vedet-myslim o tom cloveku, zkusim ji kontaktovat a zeptat se... :wink:
4. únor 2010 v 07:37  • Odpověz
Ahoj ženy,
jen zdravím, nestíhám.
Zítra valím do tratě, tak na mě myslete :wink: někdy pak písnu, až vystřízlívím :grinning:
4. únor 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahoj, no kde jste zase?
Baru, tak jak ta psychol., volala jsi jí?
6. únor 2010 v 16:27  • Odpověz
Holky ahoooj, tak my dnes nákupky, sice jen malý, ale jeli jsme hlavně kouknout na postele a taky na cenu dřeva, nechali bychom to nařezat a pak by to manža smontoval, máme takto i police a šuplata a celou šatnu, on je šikula když chce :dizzy_face: , taky jsem dala kočár do servisu, je zatím v záruce...
Malej vyškemral další díly k vláčkodráze, nějakej most a železniční stanici a další mašinky, tak je nadšenej :dizzy_face:
jak to měl v ruce, tak to nepustil a chtěl hned domů, aby mohl jezdit :grinning: :grinning: :grinning: a mám novou kabelku, manža koupil, jen za 200Kč, ale hodí se. Jedna mi dojela, tak mám náhradní :sunglasses:
Jinak jdeme na ples, manža sice nechtěl, simuloval jak mu je blbě, tak jsem mu řekla, ať si je doma, že pojedu sama, je to totiž ve městě kde pracuju a bude tam banda ode mně z práce, on je zná jen trochu, nechtěl vůbec jít, ale já jo.... :grinning: :grinning: :grinning: tak už ucuknul, že pojede, ale rýmu má, tak mu asi není nejlíp. Ale já bych jela klidně sama, stejnak jsem nechtěla pít...
6. únor 2010 v 17:54  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=21407697&tab=1
http://www.new-alpine.cz/damska-softshellova-bunda-hannah-carisa-barva-infinity.html
holky, nemáte zkušenosti se softshell bundama? Chtěla bych si nějakou koupit, ale nevím, dle čeho vybírat, tyhle se mi líběj. Dnes se mi jedna líbila za 1500,-, ale byla černá, ale hodně kapes, s kapucou, zas by na ni nebylo vidět nic, musej se prát ve speciálních práškách či co... :wink:
6. únor 2010 v 17:56  • Odpověz
Ahoj, jéééé Johny, tak si to užijte, bav se!!!!
S bundama bohužel zkušenost nemám, tak neporadím.

Jsem K.O., nevyspalá, odpol. už mi nebylo ani blbě. A zas jsem vedle jak ta jedle, pomooooocccc :cry:
6. únor 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj,
tak Johny, jak bylo na plese?
A co ostatní, co děláte?
Zase tu nejste :angry: :angry: :angry: :wink: :wink:
7. únor 2010 ve 14:43  • Odpověz
Jsem, jen je tady mrtvo. Na plese super. Tančila jsem i waltz, tango, čardáš, mazurku...vyřádili jsme se super. Až jsem už kolem půl 1 psala manžovi, že už mně šíleně bolej nohy, ať už pro mně jede. Honys doma vzhůru, byl jak v poledne, ale pak brzy usnul a teď taky už usnul, tak jsem zvědavá jak dlouho budeme vzhůru dnes nebo jestli už to bude až do rána :sweat_smile:
Hráli super, jsem fakt vyřáděná :sunglasses: dnes K.O. šílená únava :confounded:
7. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
Aha, takže tys nakonec jela bez manžu?
Jsi přišla domů nějak brzo, ne?
Jako co to je čardš a mazurka apod.? :grinning: :grinning: :astonished: :astonished: :wink: :wink: :wink: Tango?? Ty jsi drak, fakt :grinning: Chudáci nožky....
:slight_smile:
Tak ať Honýsek chrupká až do rána....
Psala jsem Ti IP předevčírem nebo včera navečer, už nevím.
Ale ještě dlužím IP o pátku, takže zítra se snad dočkáte.... Sms došly? Ani nevím, co jsem už psala.
7. únor 2010 v 17:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.