• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
jo, manžovi bylo blbě, tak jsme to nehrotily, jeho lístek jsem tam prodala. Chtěla jsem aspoň na jeden ples. sms došla jedna. Ip o pátku - se těším:slight_smile:
Honýsek je už vzhůru,takže nás asi čeká hezkej večer, ale myslím, že půjde s náma do postele, sice nerad,ale půjde. Asi dochrupával tu noc.
čardáš - taky jsem ho tancovala poprvý, začíná to pomalu a pak se to hrozně zrychluje.
Mazurka - to je ten tanec, jak tancuješ před chlapem zádama a 2 kroky doleva a zpět a držíte se za ruce a koukneš na něj pod levou rukou a pod pravou a pak se otočíš, či tak nějak. No a tango mně učil kolega, jelikož jsem ho zapomněla. Měli jsme tam 2 tanečníky u stolu a ty nás fakt nenechali sedět, bylo to fajn. Ráda tancuju, tak jsem se vyřádila :dizzy_face:
7. únor 2010 v 18:45  • Odpověz
Ahaa, já si říkala, jakýho jsi tam měla tanečníka, takže taaak. A ucházející byli? :grinning:
To já jsem na tohle kopyto, plesy u mě nehrozí.
Takže přeju pěkný veselý večer, když se Honýsek vzbudil.
My akorát ostříhali dnes Juru, strojkem, tak zase vypadá jako člověk. Od zítřka jsou u nás jarní prázdniny, ale není kdo by je hlídal, takže musí chodit do školky. V pátek byla v práci porada po auditu a to co se tam říkalo, tak to pro mě vypadá nadejně, tak uvidíme, netřeba jásat dopředu, že...
7. únor 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
ahoj holky, my dnes u ségry, má narozky... v pátek jsem dala malou babi a odjela do práce Ol, pak večer relax večer u kámošky, přespala jsem tam, ráno ještě na skok do práce a kolem poledne jsem byla doma. 3 hoďky jsem si užila sama doma natažená před telkou na gauči (úúúžasný relax, když jsem jinak furt s malou) a pak dorazil manža s malou, jel pro ni k babi. máme rýmu, všichni tři, tak je to u nás jak u smrkánků...

johny to je supr, že ses tak vytančila, taky by se mi to líbilo, já jsem taky taneční typ :slight_smile:

a ty marti písni, jsem z tebe jelen :slight_smile:
7. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz
Honys je vykoupanej, zalezlej v pelechu - sám a kouká na tv, překvapil kocour náš.
Tak jdu za ním.
Tanečníci byli manželé kolegyň z práce...takže tak.
Manža je zítra asi doma. To víte rýmička je rýmička.... :grinning: :grinning: :grinning:
audit má za sebou a dopadl supr, tak je happy. Tak aspoň zítra něco udělám, dnes jsem byla lenora a tak to všechno tady na mně čeká. Včera jsme jezdili všude možně, tak jsem to teda tento víkend odflákla. Tak se zítra do toho musím pustit, potřebovala bych zas generálku kuchyně, sporátk, troubu vydrbat, poličky atd... :rolling_eyes: ale musím do jara, pak už na to nebude čas. Těším se na jaro a teplo :grinning:
Holky, včera ladyna na podpatkách, na sněhu, po víně, v šatkách, jak jsem cupitala k autu, tak jsem hodila takovou tlamu, silonky na vyhoz a odřený koleno :grinning: :grinning: :grinning: sníh jsem měla všude :dizzy_face:
7. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz
Tak to jsi měla erotische silonky, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
Si manža mohl myslet, že se tam o Tebe rvali. No vidíš, jaký mýš hodný dítě. No s úklidme to je mzec, já vygruntovala vše před 14ti dny a je tu bordel jak v tanku, v týdnu nic neudělám.

Baru, je dobře, že sis užila tři hodky sama doma, na co jsi koukala v Tv?
Jinak teda vidím, že jsi taky v jednom kole, ono by se to dalo, ale učení do toho, to je naprd, viď?

Zítra písnu IP, dnes nemůžu , ani sms, manža je tu a jsem nápadná. Dnes mi dobíjel kredit a říkal, že zas můžu psát těm chlapům.....
Jsem ze sebe taky jelen, ale člověk otevře aspoň oči, když se pak sejde osobně....
Johny, se drž, změna o 360 stupňů....
7. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz
autor
já hodila včera taky luxusní držku, jednou rukou jsem se zabořila do vrstvy sněhu, která byla nahoře zmrzlá, takže mám od toho pořezanou ruku zrovna na zápěstí, no vypadám jak zoufalec po pokusu o podřezání žíly. ale asi lepší, než kdyby tam byl jen led, to bych asi měla zlomenou ruku.

marti já koukala na Zoufalé manželky :slight_smile: a pak na Ano, šéfe.

já už tu zimu fakt nedávám :rolling_eyes: potřebuju teplo a sluníčko a teplo a sluníčko a teplo a sluníčko a vypadnout na chatu hlavně!

jo johny v sobotu se Hradec nekonal, jsem to odložila, asi na příští čtvrtek...
7. únor 2010 ve 23:02  • Odpověz
jsem si říkala Baru,ž e už jsi tam měla být, já tam v sob byla :grinning: , ale nákupky :dizzy_face:
Taky už se těším na jaro, ale zase, na jaře mi končí rodičák atd...tak snad se ani netěším...hele Baru, ty půjdeš na plný úvazek od září??? Nebo už dřív...myslím do prázdnin....
Manža seděl právě v autě a koukal na mně jak jsem hodila hubu, on zastavil tak, abych to obešla z druhý strany, ale to mi v tu chvíli nedošlo, takže jsem se brodila přes kupy :astonished: trdlo no, jemu bylo blbě, tak ani moc nevnímal....
8. únor 2010 ve 13:41  • Odpověz
chci si objednat
Ahoj, jsem tu, jdu na Ip.
Snad to zlvádnu ty romány :grinning:

No teda, vy se válíte po ulicích :fearful: :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
Souhlasím, sluníčko a teplo, prozpěvování ptáčků, zahrádky večer, jééé už se těším.
Johny, chceš kupovat tu ochranu pasu? Aby netáhlo? Je tam více obrázků.
8. únor 2010 v 17:21  • Odpověz
jj, ty hippsy, líbí se mi a mně fakt furt táhne pod bundama, i na jaro to bude dobrý a i na sport :grinning:
8. únor 2010 v 17:53  • Odpověz
Tak Ip zatím jen Johny, nestíhám.
8. únor 2010 v 19:26  • Odpověz
Kde jste zase? :angry:
9. únor 2010 v 16:33  • Odpověz
ahoj holciny-tak jsem chytla od jenika rymu...jsem fakt nadsena...

tady zas hnusne pocasi-smogove...bleee....

ja musim nejdrive zhubnout-potrebovala bych zacit chodit aspon ven nebo na kolo do fitka...zacinam o to m silne uvazovat...

to bych chtela videt-ty vase drzkopady.. :grinning: :grinning:
9. únor 2010 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj, no vy u mě máte mínus, vy tu nikdo nejste....
Mony, já taky asi nějaká nemocná, ale já to mám z té alkoholické víkendové seance.... všude sníh a když někam sedneš, hned mokrá a podchlazená :grinning:
U nás dnes taky hnus počasí....zima vlezlo...
O tom hubnutí mi ani nepovídej, bych taky něco potřebovala, jenže já nejsem dříč, abych se spotila, pak mám zase ksicht jak debil. Kámoška si teď váží jídlo, upravila jídelníček, docela to jde vidět, jenže to já nevydržím, já sežeru čokoládu klidně teď, ....... a už jdu na ni ......... :sweat_smile:
U mě je spíš tragédie kozy, čím dál horší........tak mi něco pošlete!!!!!!!!!!
9. únor 2010 ve 22:30  • Odpověz
Ahoj holky, dnes jsme doma, Honys rýma jako prase, asi ze včera z plavča, ho to dodělalo, ale docela se držel. Tak snad to nebude nic horšího. Taky bych potřebovala dát tak 4kg dolů, včera jsem byla na spin., ale bylo mi u toho blbě, kozy mně bolely, navíc mi manža dovezl nudle od číňana s kuřecím, tak jsem do toho strčila rypák než jsem jela, tak jsem měla nudle až v krku, tak jsem to odflákla :sweat_smile:
Nějak mám tel teď na 2věci, nenačítá mi už sim kartu, vždy mi napíše chyba na sim kartě nebo registrace nebo něco podobnýho, prý nenačítá už sim kartu, to ho mám 3roky akorát :angry: , končí mi smlouva u operátora, tak si asi vezmu novej až budu prodlužovat, dnes se tam chci jít stavit a mrknout, líbí se mi 2, tak uvidíme.
Taky přemejšlím o Anglii, kámoška mně furt zve zas na konec března - 10.4., dnes manža už začal uvažovat, že by jel s náma, chtěla jsem letět jen s HOnysem, letenky za 4tis pro nás oba zpáteční, tak potřebuju dnes jít s pasem, aby mi ho tam dopsali, jelikož ho má jen manža, kdybychom se případně rozhodli jet :dizzy_face:
10. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
tak se mi ale teda ven vůbec nechce, ale musím, v pátek jedu ráno učit...a není to úřední den, zítra jsem mimo město, ....tak musím chce, nechce...
10. únor 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj,
IP jsi přelouskala? Toho bylo, co?
Telefon bych taky potřebovala novej, ale to až si na něj vydělám. Do Agnlie jeď, pak už budeš chodit do práce a nikam se nedostaneš. Letenky skoro zadarmo :wink:
Nedělej chutě s nudlema od ťonga, ty můžu, hlavně s gyrosem, já tu tak akorát dlabu těstovinej salát, na víc se nezmůžu, večer jsem KO, padám únavou, bordel na lince, ráno nám ujel bus, páč jsem se vracela zhasnout, nechala jsem rozsvíceno, no prostě magor poloviční.... Tady navíc počasí tak na spaní....
Rýma snad přejde brzo, je to hrozný ty bacily, chudáci děti trpí....
Tak zatím, odpol. mrknu!
10. únor 2010 ve 12:37  • Odpověz
Jsme hajali po obídku, byla kopračka, manža volal, že už pojede domů a chce jít se mnou do města, asi na ten tel. tak aspoň nemusím pěšky :grinning: jsem se ukacávala už od rána, abych šla....tak pojedeme autíčkem.
Však s Anglií uvidím, jak to všechno dopadne. Odpo taky mrknu
10. únor 2010 ve 13:54  • Odpověz
autor
ahoj holčiny, tady zas "romanticky" sněží. :unamused: o kilech mi nemluvte, jakmile si obleču staré kalhoty, tak jdu zvracet. nějak se mi ve skříni všechno zcvrkává :fearful: :rolling_eyes:

johny jak ses ptala, jestli půjdu na plný úvazek...no já bych celkem chtěla to takhle mít ještě třeba letos celý rok. vyhovuje mi to. a až bude malá chodit do školy, že budu moct dopoledne pracovat, tak to by bylo úplně eňo ňuňo. tak snad to tak dopadne, musí. nějak to drhne, jsme nové jméno, lidi nevěří :unamused: kurňa, musíme to zlomit. až bude zkušenost, tak to bude supr, ale přežít a naplnit ty první akce, hrůza.
teď to s malou lepím jak se dá... potřebuju vyřídit několik telefonů, tak pojedu zítra dopoledne k našim, nechám ji dole a zašiju se sama nahoře a vyřídím to. takhle doma s ní toho moc nevyřídím :unamused:
navíc od příštího pátku už zase přednášky ve škole.
čekala jsem, že to bude náročné, ale jestli přežiju březen, duben, květen, tak v červnu se asi ožeru :sweat_smile:
nejlépe s váma na té naší chatě :wink: :grinning:
10. únor 2010 v 15:19  • Odpověz
autor
johny jak se ti to povedlo, že jste hajali po obídku? to honys ještě dobrovolně chodí?? ti závidím...
10. únor 2010 v 15:20  • Odpověz
autor
teď si to po sobě čtu, že jsem napsala, že malá bude chodit do školy, do školky jsem myslela samo :sunglasses:
10. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
jo, já pochopila :grinning: , jak to dokážu? Máme v ložnici novout tv s dvd a nové pohádky :grinning: :grinning: :grinning: mamka chrupne a Honys po mně sice leze, ale vydrží u mně i hodinu :dizzy_face: jinak nespíme už rok...
10. únor 2010 v 16:14  • Odpověz
mně svitla naděje na práci tady ve městě, tak uvidíme co na to osud...ale chci,aby Honys od září nastoupil do školky, jestli na zkoušku, tak na zkoušku nebo dopolka, ale chodit bude, aspoň pár dní v týdnu, jinak naši a tchyně od léta asi doma taky. Takže to teď nehrotím a na všechny školky a baby cluby kašleme a ráno chrupeme, když to jde :grinning:
10. únor 2010 v 16:15  • Odpověz
autor
nám se rýsuje ta "přípravka", snad se prý uvolní místečko. zatím je plno. jednou týdně by chodila na 2,5 hodiny. jen si zvyknout na kolektiv dětí a paní učitelku bez mamky... jinak od září rozhodně už do školky.
10. únor 2010 v 16:20  • Odpověz
Holky, ahoooooj, jak je u vás??? Jak to jde? U nás rýmu u prcka, dnes jsem koupila kapky do nosu, tak je zkusíme a asi dám Panadol na noc....je takovej divnej, tedy není energií, skáče jak klokan...ale ta rýma, má divný oči. NO uvidíme....
11. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
autor
u nás rýma snad konečně ustupuje... zítra, teda vlastně dneska, jdu pracovat k našim, ať něco udělám, tady doma s malou nemůžu ani telefonovat, tak ji zavřu u našich a zašiju se nahoru. v sobotu karneval... dneska jsem malou vyhecovala před babičkou, ať jí ukáže jak snědla maso. první miniaturní kousek snědla, ale tuhl jí výraz ve tváři a druhý jen párkrát požvýkala a spolknout už ho nebyla schopna, musela to vyplivnout. mně fakt jebne.
12. únor 2010 v 00:19  • Odpověz
mrkněte do alba :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. únor 2010 v 10:04  • Odpověz
jupiiii!!!! a gratulace....

jinac u nas ryma-maruska-ale zvlada to statecne...dokonce se i smeje a je v poho...
u me taky ryma a boleni v krku-ale taky to zvladam statecne.... :sweat_smile:

dneska jsem provedli hloubkove vazeni nasi 3 mesicni slecny-veprovky-a mame 6,300kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

baru-neboj, to je uspech, ze si to aspon dala do pusy-hele, ale chapu, asi by me taky jeblo...

Jenik ma ted obdobi, kdy nechce nic jist, jen pije mliko-a ji palacinky, takze delam denne palacinky jak debil-snidane, obed, vecere... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 v 11:46  • Odpověz
jééé, děkuji...
Holky, konečně mám čas reagovat, Baru - to se zlepší snad školkou, hezky pracuj a nestresuj se....
Moni - naši známí mají to samý se synem - bez palačinky ani ránu :slight_smile:
Baru - co palačinky???
Májuška - super váha :dizzy_face: máš smetanu ne???
12. únor 2010 ve 13:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.