• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
autor
tak to je mazeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeec johny úplně si mně dojala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
gratuluju moooooooooooooooooooc
jsi bláááááááááááááááázen!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

co manža, jebne ho z toho? :grinning:
12. únor 2010 ve 13:20  • Odpověz
autor
palačinkový pokus proběhl již několikrát, se standardním (ne)úspěchem.
takže kremouš neremcej a smaž :sweat_smile: co já bych za to dala...
ale chápu, že se dvěma dětma to asi není takový odvaz :sweat_smile:

johny těšíš se??? a kdy teda?? počkej, je únor, to už jsi určitě aspoň v druhém, takže září???
to půjde honýsek akorát do školky, no kráááááásně sis to naplánovala :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz
autor
mě serete tu budu jediná trapně jednodětná :grinning:
do mně včera lehce hustila tchýně, že jako druhé. tak to abych začla hledat otce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. únor 2010 ve 13:25  • Odpověz
Baru, v neděli to budou teprve 4tt, pokud blbě nepočítám, mám krátký cykly (24dní), tak jsem to už zkusila.
Baru - rozhodli jsme se prostě, že to zkusíme leden, únor a uvidíme, když nic, tak začnu hledat práci, osud snad dal dar z nebes a nebudu muset zatím práci hledat :slight_smile: , chci se objednat až na 22.2 nebo pak ten týden, to by měl být 6tt, tak snad už by něco bylo vidět. Vypadá to na říjen :grinning: :grinning: :grinning: nějak, ještě jsem nekoukala. Až co Dr. Manža zatím netuší....ten ani neví, kdy to mám mít, takže dneska bude překvápko. Obrečela jsem to štěstím, když jsem viděla toho prvního ducha ve středu. Jsem nevěřila vlastním očím, jsem měla co dělat vám to sem hned nenapsat :sweat_smile: , ale ještě jsem to chtěla ověřit, jestli se mi to nezdá :grinning: :grinning: :grinning:
Honys dostane bačkory a kufírek a pomaže do školky, takže na ten začátek se mu budu moci věnovat a do toho října se snad zaběhne :dizzy_face: ...
Baru trapná nejsi, kdybych měla práci jako ty, tak nastupuju v květnu do práce....manža už chtěl, abych šla hned, ale kamarád hledal práci 9měs a když nám tady vyprávěl kolika konkurzama prošel atd..., tak mně fakt přešla chuť to vůbec zkoušet. Takže ještě pumpnu zaměstnavatele o neschopenku od května a pak možná ještě o mateřskou, pokud se mi podaří porodit do 180dnů od ukončení rodičáku, ale snad by to mohlo dát, sice tak, tak, ale snad jo, to jsem nějak v lednu letem světem počítala :grinning:
jo a navíc jsme začali 24.1. a to jsem měla od astroložky spočítaný početí holčičky, tak uvidíme, sice jsem to ještě trochu měla, ale příroda je prý mocná :grinning: :grinning: :grinning: , další termín jsem měla až koncem března, takže nato jsem už čekat nemohla, to by mi nedala neschopenka od května, takže od tohoto data jsme na tom leželi a to doslova :grinning: :grinning: :grinning:
tak a víte všechno
12. únor 2010 ve 13:36  • Odpověz
jo a večer uvařím hranolky a krůtí řízečky v těstíčku z těch lupínků a předám to manžovi a dám mu rovnou dárek k Valentýnu :grinning: (rýžovar :grinning: )
12. únor 2010 ve 13:38  • Odpověz
autor
jééé to bude fajn :dizzy_face: mně se hrozně líbilo to oznamování, jak z toho byli všichni hotoví, že čekáme. pak napiš jak to vzal.
12. únor 2010 v 16:11  • Odpověz
když manža přijel, tak se mě ptal, jestli už přijela teta nebo, když jsem mu řekla, že ne, tak se pousmál, ale řekla jsem mu, že to mám dostat až v neděli, tak netuší nic...za půl hod začínám kuchtit :grinning: jo a byla jsem teď plavat v bazénu, parádka :dizzy_face:
12. únor 2010 v 17:31  • Odpověz
Ahoj
těhuláku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
Dočítám a culím se :sweat_smile: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 17:36  • Odpověz
navařeno, čekám na manžu :wink:
12. únor 2010 v 18:47  • Odpověz
jezis, to je nervak-rychle pojezte a podej hlaseni :grinning: :grinning:
12. únor 2010 v 18:57  • Odpověz
Jojo, přesně, čekám taky na hlášení!!!!!!!!!!

Tak Krem, vem si příklad a následuj Len :grinning: , ať máš pro koho dělat palačinky :wink:

Baru, jaký oznamování? Vy jste si to užily? Já to obulela, nechtěla jsem dítě... a navíc jeden nechtěl mě a druhej byl na Zélandě, tak jsem si to tu musela pořešit sama a podruhý žádný nadšení, nikdo nic a to jsem taky obulela. Holky, začínám sledovat chlapa, myslím, že někoho má, nebo měl. Ale to je jedno, teď budeme řešit těhuláka sněhuláka.... :grinning: :grinning:

Valentýna neřeším. Nidky jsem to neřešila, akortá že jsem v ten den byla na operaci slepáku v roce 2001, tak si takhle vždycky vzpomenu.

Nebude někdo náhodou teď o víkendu slavit narozky nebo až daslší týden, co Baru? :sunglasses: :dizzy_face:
12. únor 2010 v 19:12  • Odpověz
marti-neblbni, dyt uz mame 3 deti!!!!ja dalsi dite uz asi nedam-a muj muz uz vubec ne-ne teda se mnou... :sweat_smile:

palacinky jsem dneska delala na vecu jenikovi-to je jasne... :slight_smile:

no marti-napis vic...co to co to??!

valentyna taky neslavime-nikdy jsme neslavili....
12. únor 2010 v 19:23  • Odpověz
Palačinky bych si taky docela dala, ale jsem líná je udělat. Děti e u ještě válí, dřív už musely být v pelechu, já teď nějak nic neřeším, chod domácnosti, výchova, jsem všemu oddaná, taový je můj stav, jen pro info, Baru. Když nejsem schopná napsat IP. Chlap-je vůl, neumí to zakrývat a tváří se, jakože nic, přitom mi sám o něčem takovým povídal, no chápete to? :fearful: :rolling_eyes: Já tajím, logicky, že. Nedám na sobě nic znát, ačkoliv vyvádím.
Jenže dnes večer bohužel doma.

No nic jdu něco dělat, ještě kouknu, jak dopadla ta oslava, že by dvojčátka :astonished: :dizzy_face: :grinning:
12. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
marti-to jsou chlapi-telata
12. únor 2010 v 19:40  • Odpověz
autor
ahoooj marťas, no konečně si tady taky :slight_smile:
kremouš vydrž, někdy :grinning:
přidala jsem fotku princezničky, zkoušela jsem nový foťáček :dizzy_face:
oslava sice až příští týden :wink: marťo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale dárek už jsem si vzala :grinning:

já si oznámení těhu užívala šíleně, sice všichni věděli, že už se blíží čas, že už bysme do toho aji mohli vlítnout, ale vzhledem k tomu, že jsem rok předtím přišla o vaječník se vším všudy, tak se nevědělo, jestli vůbec to někdy klapne... takže já taky obrečela štěstím. a druhé bych si ráda užila stejně, takže za tři roky jdu do toho :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:07  • Odpověz
autor
valentýna?? vzhledem k tomu, že já nedostávám dárky ani na Vánoce, tak Valentýna vážně nečekám. to bych si zbytečně ubližovala.
12. únor 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
marťo neke podle čeho soudíš? jakože se jinak tváří než běžně?? nebo i nějaké konkrétní důkazy?? :fearful:
12. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
joooo johny se už dneska nedočkáme, ta má dnes velký večer, ještěže už nemůže otěhotnět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. únor 2010 ve 22:14  • Odpověz
Hooooolky, vy toho nakecaly :dizzy_face: . Takže manža total vyřízenej, nevěřícně na to koukal a až po chvíli mu to seplo, po otázce co to je mu to po chvíli došlo, "ty jsi těhotná"....spíše tedy oznamovací věta.... :dizzy_face: měla jsem slzy na krajíčku, byl hotovej, nečekal to tak brzy a myslím, že se s tím celej večer rovnal, že budou 2 svišťové :dizzy_face:
furt na mně zíral jak na zjevení :grinning: :grinning: :grinning: netušil fakt nic....
hele,my taky nikdy neřešili Valentýna, se mi to jen hodilo :slight_smile: , pro mně je to velkej dárek :sweat_smile:
tak jdu zkouknout ty fotky
Kremouš - manža pracuje jako projektant logistických systémů, jasné ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. únor 2010 v 08:33  • Odpověz
Krásné ráno,
Johny to je jak z filmu, nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ta jeho reakce, teď si tě bude moc vážit.
jsem včera vytuhla s jurem v osm a spala pak do jedenácti, tak jsem koukla až teď.

Můj se prokecl, že už si po jedné akci tyká se sekretářkou mladou a nějak si hodně povídali, pak druhý den mi řekl, že už viděl fotky, říkám, ať mi je taky ukáže a to prý teda nejde. Ví o ní nějak hodně a dost o ní mluvil, no chápete to, jakoby mi tím něco sděloval. Pak včera jdeme do vchodu a zdraví ho tady jedna ze vchodu vysmátá, on se jen culil, prý je na té akci obsluhovala, on samozřejmě jak je všímavej, tak si hnedka prý s ní zase povídal, že ji viděl tam a tam a že se znají ze vchodu, jako ona ho asi bere s respektem, má teda úplně jiný typ borca, ale můj chlap je prostě takovej, že si prostě zapovídá i s prodavačkou, rýpne si a tak. A stačí, aby se na to nějaká slepice chytila a je to. Po té akci, co přišel, ani moc nemluvil, divně se dívá a tak, divnej no, tak kdoví co kde bylo, ale prý mu po cestě zpět zastavovali, že mu bylo zle, tak asi už nikam nešel s nikým, jo a měl poblitý boty a bundu, hovado :angry: :grinning:
Třeba mu stačí jen pošťuchování a povídání, mobil má věčně na stole, nic mu nepípe.
Zato mně, mám ho hodně zašatrončenej.....
:grinning:
Já jsem prostě toho názoru, co oči nevidí, to srdce nebolí a hlavně, ať to neví mé okolí a já nejsem za krávu, taky jsem mu to řekla, však mi už jsme spolu jen kamarádi, se spolu ani nebavíme, ani se nevídáme, já v práci, on v práci.

Taky jdu kouknout na ty fotky. Baru a Ty nám dlužíš povídání na toho svýho chlapa, jako proč bys měla pak mít jinýho atd.

Krem, a co Jeník, říkala jsi něco o těch jesličkách, asi nedáváš, ne?

Ty jo, tak děti kašlou jen ráno a večer, záhada, já teda pořád jak tuberák a to jsem si říkala, že dnes je vypravím, ať jede chklap s Jíťou lyžovat, to asi neklapne. Bych někam jela na výletek, dostala jsem nějaký prachy za robotu, takže tak......se oháknout, včera jsem byla na nehtech :slight_smile:
13. únor 2010 v 09:26  • Odpověz
Nikdo?
Tak holky, jsem se připomněla, že zítra je Valentýn, tak že čekám čokoládu :grinning: haha, jenže nakoupit jsme byli a zapomněla jsem na to, bych si vybrala to velkou Milku s karamelem a nebo ty malý bonbóny srdíčka Milka, mňam, už teď mám chutě :dizzy_face:
13. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz
já taky nic nečekám :grinning: , jinak krásnou neděli všem, večer jsme byli na další oslavě, odpo taky, tak jsem ani neměla čas kouknout....dnes jsem dospávala :wink:
14. únor 2010 v 11:01  • Odpověz
Ahoj,
no jo těhulák unavenej, tak má právo dospávat :wink:
Dnes si jedu koupit čokoládu, no co :grinning: Chlap celej den u Pc, teď na gauči, pomooooccc, lenoch línej. Jo, včera jsem koupila ve slevě Jurovi pyžamo v Ca a Jíti krásný triko, dělá ji takovou slečnou. A dnes se tam ještě musím otočit, jsem tam vyhlídla sukni riflovou a musím ji mít, výmluva, že do práce. Za 350 kč ji tam nemůžu nechat, jen aby mi seděla. Mini riflová, tmavší :slight_smile:
A co ty Johny, ty nějakou těhotenskou, ne? :sweat_smile: :wink:
Děti jdou odpol. na 15hodku s bábi do divadla, je tu Dáda, Julie a nějaký takový ty příšerky, to bude radosti :dizzy_face:
14. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
já jsem zatím v klidu - ale džíny už mně tlačej, jenže to asi nebudě těhu :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, jak je jinak? Jsem lenora a mám depku ze svých stehen!!! Ale fakt, dnes to na mně padlo a to jsem sežrala už jeden tučnej jogurt a horalku :angry: , tak půjdu se psem ven, Honys na mně prdí, ten chce být radši doma, byl včera, tak s ním půjdu zas zítra,
14. únor 2010 v 15:21  • Odpověz
hoj holciny-jsem nak znavena, jim jak najata,ale tehu nejsem-co to je??? :slight_smile: jsem lina a pazrava :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my slavime MDZ!!

baru-jak nic nedostavas??!ale ty jsi ale muzi neci kupovala-casaky,ne??nejak nechapu :rolling_eyes: :pensive:
14. únor 2010 v 18:13  • Odpověz
Ahoj,
sama jsem si koupila čokoládu, je výborná, od něj bych se ničeho nedočkala.
To nééé, holky, tu sukni mi koupil a hladil mě po prdeli :grinning: :grinning: :grinning: Tak jsem šla a koupila mu krásný tyrkysový poo tričko, baby ho sežerou, nikam ho nepouštět :slight_smile: a dávat škaredý trenky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No děti dnes byly s babi na té Dádě, tak nadšení, Jura unavenej, nějaký děti mohly jít na pódium, tak samo že Jíťa tma yla mezi prvníma, se neztratí a nestyd, tanečky valí :grinning: včra děti odpol. byly taky u bábi a my s chlapem sami, jakop žádná romantika, ležel na gauči a tak, ale normálně jsme se bavili, takže to ještě jde a funguje, že po sobě jen neřvem. Jen přijeli děti, začal rachot a dohadování, to je krása ty děti :grinning:
No ale to je jedno, hlavně že mám sukýnku, zálusk ještě na rifle, jste tu nadhodili ty stehna, ani nemluvte u mě :rolling_eyes: všechno nějak povadlý, zima jedna škaredá, i kůži mám suchou....

Jo, Baru, to nám vysvětli toho chlapa, jak nic nedostáváš, ani k narozkám? To už mi halva nebere, na Vánoce je to teda hodně smutný. Ach jo. Ale jak jsi dala fotku Adélky do alba, nejste vy nějací velcí, nato že nejíte? :fearful: No vzadu asi sedí tvůj chlap, ne? On nosí prstýnek? No vidíš to, to je pěkný :dizzy_face:

Tak Johny a máš po spinningu, po tvrdým cvičení a po chlapech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:

Krem, to budou kojící hormony, to máš dobrý, Maju ty tuky z Tebe vylemcne :grinning:
14. únor 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
dobré ránko holčiny, my v sobotu na karnevale, to bylo super, konečně malá celou dobu tančila a aktivně se účastnila, to byl letos nejlepší karneval. včera návštěvy u známých, tam se jí věnovala 12iletá slečna, tak byla malá z toho zase celá nadšená a důležitá, ona tyhle větší holky miluje.

johny, ty už pomalu přestaň postavu řešit, přestává teď na rok na ní záležet, nejdůležitější je svištík, a s tebou to teď bude už jen horší :grinning: ba nééé neboj, to zas vykojíš, za rok a něco jsi zpátky... ¨

no, s těma dárkama, u nás je to tak, že já hospodařím s penězma (ne, že bych chtěla, ale musím - má to hlubší historii...) - no a můj chlap to na ty Vánoce bral tak, že když mám peníze, tak si mám něco koupit. on si samozřejmě peníze bere na svou potřebu a koníčky, ale to bere, že to jsou prostě jeho. když mi jeden dva dny před vánocema oznámil, že pro mně nic nemá, že s tím doufá počítám, tak mi to bylo samozřejmě líto. načež byl nasraný, proč to tak řeším, vždyť mám peníze a můžu si něco koupit. tak jsem se mu snažila vysvětlit, že Vánoce pro mně nejsou o darech, ale o tom, že se zamyslím, co ten můj blízký člověk a rodina má rád a chci ho potěšit, dát mu to najevo. že by mi úplně stačila třeba červená fidorka, protože ji mám ráda a dal by mi tím najevo, že to ví, že se nad tím zamyslel a chtěl mně potěšit. takže toliko naše vánoční anabáze. valentýna jsme neslavili, na to nějak nejsme ani jeden. narozeniny nevím, očekávám kytku. tak jsem zvědavá.

jojo marťo, prstýnek nosí. on nechce abychom šli od sebe, to já. snaží se to zachránit jak se dá. nutno říct, že se moc snaží a zatím jakžtakž dodržuje to, na čem jsme se po vánocích dohodli pro udržení vztahu. já si myslím, že nám to dlouhodobě nevydrží, ale rozhodla jsem se, že minimálně 3 roky nebudu podnikat nic, protože malá ho teď neskutečně potřebuje a funguje jím to spolu skvěle. až bude chodit do školy, tak už to bude jiné.
15. únor 2010 v 08:44  • Odpověz
ahoj holciny-baru, uz to tak nejak trochu chapu-i kdyz cast teda nechapu....

palacinky smazim-rano i vecer a nekdy i v poledne...uz i muz si je preje...pakarna...

vcera jenik snedl stehno-kureci-cele, a tchyna se cepyrila, ze jako bude chodit jist k nim, atd atp-jenze on proste mel za jidlo slibeno kinder vajco a je fakt, ze nejedl maso cely tyden, tak mel asi chut...

tsss-to se mi tak chce balit dve decka-starsi se pocurava, takze beru x nahradnich hadriku pro neho a mladsi se pokakava tak, ze to ma az na zadech, takze si to dovedete predstavit, jak to asi vypada-a do toho male se uz nelibi nikde jinde nez doma a taky pozna, kdo ji nosi, takze pro me je vyhodnejsi byt doma...nez se nervovat s balenim, oblikanim apod....taky tu muze tchyne dorazit za nama, ze?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. únor 2010 v 10:19  • Odpověz
Ahoj,
dočítám...
Krem, takže palačinková rodina? :grinning: To je dobře, že Tě to "baví", super mateřská, že? :grinning:
Moje řeč, radši zůstat doma, s takovýma počůránkama a pokakánkama, ať bábrdle dorazí a vyžehlí, třeba, že? :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. únor 2010 v 17:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.