• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
Baru, to je dobře, že se Vám na karnevalu líbilo a aspoń vidíš, kdy si pořídit druhý, třeba až bude malá velká a pak může být ona ta starostlivá slečna :slight_smile:
K těm dárkům - chlap blboun, ješita tvrdohlavej...
Tm prstýnkem mě lae dostal, já vím, sic jen prstýnek, ale většina chlapů hodí prstýnek někam do šuplíku...
No, nevím, proč s ním nechceš být, možná IP, pravděpodobně skrz jeho chování, to tak bývá, netuším..., nebo žeby novej ctitel? :wink: :dizzy_face:
15. únor 2010 v 18:03  • Odpověz
Ahoj holky,
sedím u PC a třídím fotky a stahuju videa, no prostě dělám pořádek, břuch už mně tlačí...tak si půjdu lehnout
Příště napíšu víc. My dnes v Hastrmanu, Baru - závidím karneval, u nás by se to nechytlo.
Palačinky nějaký pošlete, já teď můžu všechno :grinning: ....ve čt jdu k Dr. dnes jsem se objednala, zítra na depilaci třísel a ...., abych se panu Dr. líbila :grinning:
Sáblíková dobrá, že? Jsem z ní hotová :wink:
15. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
Ahoj těhuláku!
Už tlačí břicho? Jéé, Ty se teď máš, můžeš všechno spást :grinning: Pořádně se nadlábni.
Taky bych potřebovala úklid v Pc, fotky, vyvlat a vyvolané popsat datumy atd.
Tak k dr.?, Takže je to jasňačka :dizzy_face: Heleď, ty třísla, bolí to?
Sáblíková bezva, šla jsem spát až o půl jedné, čuměla jsem na to a dnes jede Bauer, že?
15. únor 2010 v 19:32  • Odpověz
to je jasný, že to bolí :grinning: , ale je to rychlý a vydrží to dlouho a hlavně chlupy chcípaj :dizzy_face:
15. únor 2010 ve 20:50  • Odpověz
Aha,
ty jo, já mám fakt někdy dotazy nad hlavu :grinning:
jsme zase vytuhla v osm s Jurem v psoteli a teď mě chlap budí, že už jede Bauer. Únava, no.
Pořád hekám jak tuberák...
15. únor 2010 ve 22:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, já zas dneska pracovní noční, ale už jdu spát... jen jsem nakoukla... dobroooou s kobrou
16. únor 2010 v 00:24  • Odpověz
Baru, co ponocuješ??? Bauer - dobrej, ale viděla jsem to až teď ráno, večer jsem ani nevzdechla, hned jsem šla spát :dizzy_face: Holky, já mám teď takový živý sny, jestli to je těma hormonama..navíc Honys se dost budil, ale neplakal, jen hekal a vrtěl se všude možně po posteli - to bylo kolem půl 1 a pak znova od cca půl 4 do 6 :pensive: , tak jsem taková K.O.....no jsem na to zvědavá časem :frowning2:
16. únor 2010 v 08:45  • Odpověz
autor
johny zvykej si, bude hůř :wink: :grinning:
Adka už spinká fajně celou noc pěkně ve svém, přijde až ráno (většinou). aj plín už jsme se nadobro zbavily (doufám).
tady konečně slunéééééčko, tak jsme byly hned venku. nakoupily jsme si flipchartové velké papíry, barvy, štětce, fixy... takže program na odpoledne netřeba blíže představovat :grinning:
Bauer dobrej, Sáblíková bomba. a dneska hrajou kluci hokejistický s bratiama, tož to jsem na ně zvědavá... :wink:
16. únor 2010 ve 12:10  • Odpověz
no, to jsem na ně taky zvědavá,
tak nafoť výtvory :grinning: my malujeme taky furt :slight_smile:
16. únor 2010 v 16:35  • Odpověz
Ahoj,
no já dnes ráno perlila, v 6 hodin jsme zaklapla budík, vstávala jsem si jak hrdinak v 6.40 h. v 6.55 chodíme n bus, tkaže jsem zařvala vstáváme honeem, zaspali jsme, oblíct rychle, vyčistit zuby, rohlík do ruky, taková super honička. Odpol. to samé, ve dvanáct jsme začali v práci slavit, samozřejmě jsem zapomněla na čas a ono bylo skoro půl čtvrté a školka je do čtyř, taktak jsem stihla bus, ale stihla a už jsme konečně doma, no den chaos a o těch snech mi nemluvte, dnes se mi zdálo, že jsem Jíťu pustila ven a že už se nevrátila a všude jsme ji hledali, no nějak jsem se pak vzbudila. Ale divný, nikdy jsme ji ven samotnou ještě nepustila, tka třeba je to znamení, žei nadále ji mám mít pořád na očích.
Aha, dnes hokej...
to je fakt Johny, zvykej si na nespaní, za chvíli bude tlačit močák, takže noc bude strávená spíše na Wc než v posteli
:grinning: :sunglasses: :wink:
Baru, ty ses učila? Nebo pracovala?
Sluníčko? Pošlete ho k nám, u nás mlhavo větrno, fuj.
V pterý mají děti karneval ve šolce, jako bych to přivolala, tak šuph onem z netu něco objednat :slight_smile:
16. únor 2010 v 17:14  • Odpověz
Holky, zjistila jsem, že mám už teď šílený břicho, boky a ta celulitida po zimě, no hnus, fuj, jedu na spinning, mám depku :confounded: :confounded: :confounded:
16. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
Jitu, ale vidíš, jak jsi šikovná, jak jsi to všechno zvládla :slight_smile:
16. únor 2010 v 18:37  • Odpověz
ahoj holciny-tak jsem byla u psychouse- no proste chce to cas, jenik jde do obdobi vzdoru a diky narozeni marusky se nejak vraci v necem zpatky-pocuravani apod....takze jak pisu, chce to cas, dobre nervy a hl. on proste neunasi zmeny-musime na neho pomalu, od lesa....jsem rada,ze to neni nic horsiho a posl. dobou, se to kapku lepsi...v utery jdem jeste k homeopatce, tak jsem zvedava a tesim se, ze zacnem resit a lecit mimo jine ty nase ekzemy.... :wink:

jinac pristi utery nebo stredu-ted se mi to plete- jdu s maruskou na detskou gyndu :frowning2: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: mame to nahore v lulince nejak slepene ci co...achjo, asi me klepne....

teda marti-ty jsi dabel!!ale vidis, vsechno jsi stihla!!

johny-no neblbni se spinosem-dyt to mimi vytrepes!!!!!!!!

baru- my hlavne strihame papir a davame ho do imaginarniho krbu a vyrabime hadice a strikame vodu-opet jako :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. únor 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
johny neblbni!! na kolo nemůžeš vůbec první tři měsíce už vůůůůůůůůůůůbec ne!!!
to je ten nejhorší pohyb, co sis mohla vybrat....
16. únor 2010 ve 22:37  • Odpověz
Holky moje zlatý, nebojte, včera jsem si zalezla dozadu a skoky jsem vynechávala úplně a running jsem jela jen jeden a celkově jsem jela tak na 60%, jela jsem vsedě, nedržela jsem se řidítek - páč mně brzy tlačil pupek, potila jsem se hezky, ale jela jsem opatrně, nebojte :wink: vy moje zlatíčka :dizzy_face: , zítra v 11:30 jdu k Dr., dnes jsem zase testovala a už tam jsou koleje jak blázen :grinning: (jen pro jistotu, když jdu k Dr.)
17. únor 2010 v 09:19  • Odpověz
Baru a co můžu?? Plavat a co ještě? Ráda bych byla fit na porod, mám už stehna jak prasnice a o celulitidě ani nemluvím :frowning2: , trošku depka, ale už bojuju :slight_smile:
17. únor 2010 v 09:20  • Odpověz
Moni - tak hlavně, že vědí a není to nic hroznýho bych řekla, nebo jak to bereš, prostě je to osobnost :dizzy_face:
Dnes jedem asi na vejlet, asi i s důchodcema, ale snad to přežijeme :grinning: , jinak naši ani nikdo v rodině to neví, já už to sámo vykecala 3 kámoškám :grinning:, tak se těším, že snad zítra budeme moci něco říct, už jsem se málem prořekla. Jo a včera jsem tu měla jednu paní, zlatou dušičku, ona už mi dohodla,ž e mám volat do jedný firmy tady ve městě kvůli práci, tak jsem taky musela s pravdou ven. Tak jsem jí za to koupila čokoládu - holky věděly jste, že existuje hořká s náplní chilli??? Tu má ráda :sunglasses: . Tak jí to musím nějak předat, jako poděkování, že vůbec si na mně vzpomněla....
17. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
není to blbý? Není, ne?
17. únor 2010 v 09:55  • Odpověz
autor
není to blbý, potěší určitě. Plavání určo a ještě se mrkni jestli u vás není někde cvičení pro těhu, určitě něco najdeš. ale sezení na kole je fakt špatné... písni pak jak u dr.

krémouš a ty písni co malá u dr., ty jo, z toho jsme měla vždycky strach... :confounded:
17. únor 2010 v 10:52  • Odpověz
autor
já přemlouvám malou taky k dr., na druhé očkování klíšťovky... pláče už teď bobek a přemlouvá mně... je to těžkéééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. únor 2010 v 10:53  • Odpověz
Ahoj,
Johny nesmíš nic, můžeš se jen přejídat a to Ti závidím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Seš těhotná, tak klid, celulitida atd. pak zase zmizí.
O té čokoládě s chilli vím, je pěkně hnusná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Baru, ještěže jsi to připomněla, my taky musíme na očkování s Jurem, žloutenka.

Tak zatím pa, navečer mrknu , teď musím končit.
17. únor 2010 ve 12:13  • Odpověz
autor
tak už jsme zpátky, očkování jsme přežili, i když slziček mraky. rovnou mi udělali i tříletou prohlídku, aspoň tak pak nemusíme. tak naváženo 16,2 kg :sweat_smile:
doktorka ji pořádně vystresovala, že když nebude jíst, tak půjde do nemocnice, hustila tam do ní půl hodiny a malá pak už kývala, že jooo, že bude, že slibuje, že dneska sní.
přišli jsme domů, ohřála jsem zeleninkovou polívku a nic :unamused:

takže zítra jdeme na odběr krve, rozbor moči.

ach jo
17. únor 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holciny-dneska jsem toho zvladla nejak moc, zehleni, myti zaluzii, myti trouby-ta teda nejde umyt, pac je desna, ale takhle uz to bylo, kdyz jsme dorazili- a taky jsem tu mela navstevu-sousedku s miminem a 4 letou dcerkou-ta co kontrolovala lulinu :grinning: se proste musim pochvalit a ted jsem napsala seznam a poslala muze na nakup....hihihi....

johy-kolo fakt nebrat...tehu jogu, plavani a cviceni-pro tehu...prosim te, vyprdni se na celulitidu a na stehna, to mame vsichni ne???hlavne, at mas mimino! :wink:

baru-mate krasnou vahu, to jenik ma jen 14,6kg-ted teda moc nechce jist....

cokoladu nevim-ja jsem vcera SEZRALA milku s orechama!!a jine :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad detska gynda-no myslim si, ze to bude ok, ze mi rekne, ze to ma v poradku- se tim furt utesuju...

marus ma porad rymu a nejde ji to vysosat-nechapu, jak to mam provest...chjo
17. únor 2010 ve 14:01  • Odpověz
no to teda vypadá :slight_smile:
holky, tak Honys má stěží 14kg, to musí být oblečenej, po obědě a před velkou :grinning:
když tady nic za cvíčo není...
zítra dám vědět holky nebojte... :slight_smile:
my taky chceme očkování, chci žloutenku a meningogoka, dáváte taky? Nebo ne?
17. únor 2010 v 16:37  • Odpověz
Baruuu, kolik že to vážíte?
Ty a neodmlsává malá někde potajnu bokem, páč to jinak není možný... :fearful:
Jíťa má 18,5 kila a to jí je přes 6 let a půjde do školy, a to moc nejí, tak to dokupu jde, ale tohle...
Kdoví, co máte kde zašuplíkováno a tam se malá dokrmuje :grinning: :dizzy_face:
Braní krve, brrrr, snad to zvládnete.

No vidíš, Krem, už stíháš, v poho, ne? rýma u ležících miminek je nadlouho, chudáčci malý, však ono to snad přejde, říkají 7-9 dní, ne?
No Jura už kašle tak měsíc, tak teda nevím...
To Tchibo, myslela jsi, jak tam ta ženská krásně spí? Tak byc se taky chtěla vyspat? Nebo to povlečení? To je krásnýýýýý.

Johny, už nikam na spinning nechoď, přísnej zákaz!!!!!!!!! Jasan!!!!!!!!!!!
Očkování máme vše, kromě klíšťat. A Prevenar nemají, Jíťa ho ale mít mohla, kvůli těm uším. Za ni to ještě od mala nebylo, to je co?, a teď už by mohla mít nějakej ten, co je od pěti let a je na více druhů těch pneumokoků a u Juru jsem to pořád nějak nestihla...

Tak zatím pa, jdu odepisovat na mailíka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
jee, holciny, ja jsem blbka-myslela jsem, ze se ukaze to, kde jsem byla je tam neco jineho-kliknete na tu nabidku na pristi tyden... :grinning: ale i spani je super,ne?? :grinning: :grinning:
17. únor 2010 ve 20:15  • Odpověz
autor
tak jsem pocvičila pohledem :grinning: :grinning: jsem úplně strhaná :grinning: :grinning:
díky krémouš

no, ona je myšák i vysoká, a nožičky jí jdou do X :frowning2: a jestli nebude jíst, tak se jí můžou ty kosti křivit :frowning2: přitom jak k té váze ještě i roste...

my teď očkovali tu klíšťovku, tak jí teď dám chvilku pokoj... prevenar taky uvažuju, ale teď si dáme chvíli pauzu...

zítra ten odběr, výsledky budou v pátek... zítra budu mít po dlouhé době zas luxusní a hlavně klidné odpoledne, v poledne zavezu malou k babičce... a bude tam až do pátku :dizzy_face: sice mi bude chybět hned večer, to je mi jasné, ale teď zrovna se na to děsně těším... :sweat_smile: musím na ty odběry, takže jsem po "osmnácté" zrušila cestu do Hradce a zas to přesouvám... odpoledne budu pracovat doma.
a v pátek: ráno od 8 do 11 přednáška ve škole, pak 11 - 12,30 pracovní schůzka s kolegou, pak 12,30 - 14 přednáška z psychologie, a pak nabírám manžu a jedem k tchánovcům pro malou a popřát mi k narozkám.
:sweat_smile:
17. únor 2010 ve 20:47  • Odpověz
tak taky přejeme Baru - Happy Birthday to you :grinning:
ať se Ti vyplní, vše co si přeješ :slight_smile:
Tak držím pěsti, ať testy jsou ok a hlavně brzký papkání
Kremouš - právě jsem dosmažila palačinky :wink: , už je to i u nás
Marti - s kýmpak si to majluješ :grinning: :grinning: :grinning: ???? Se mnou tedy rozhodně neeeeeee :dizzy_face:
Baru - koukám pěkně nabito
tak já zítra, odjíždím z domu 6:30, od 7:00 učím do 10:00 v kuse, jen se mi tam vystřídají skupinky a pak jedu k Dr. a pak zpět do firmy, kde jsem pracovala :cry: a tam učím od 13-16hod v kuse, pak dorazím domů vyfluslá a doufám, že s fotkou :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
my máme jen Prevenar, tenkrát jsem na to měla prachy, tak jsme to do toho vrazili...ale jestli to k něčemu je, je ve hvězdách....
za kolik je ta klíššťovka???
17. únor 2010 ve 21:17  • Odpověz
http://www.jysk.cz/359/361/3100021/a/catalog
holky, tu jsem dneska vybrala, co na ni říkáte??? Nahoře doděláme zábrany, je docela nízká, což my potřebujeme a taky, aby se na ni dalo sednout a nemlátit se do hlavy a navíc, kdyby náhodou bylo potřeba, tak tam můžu i kojit dole a manža může chrápat s malým vedle v ložnici, dost o ni uvažuji....furt je do čeho investovat :grinning:
17. únor 2010 ve 21:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.