• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
autor
postel supr. ani jsem nevěděla, že takové fajně kombinované dělají, jakože jiné šířky.
klíšťovky stojí tuším kolem 500 dávka (je třeba 3), mně to sehnal tchán, takže přesně netuším...

s tím programem to máš taky nabité johny... hele to byla sranda minulý týden, volala mi nějaké baba kvůli nějakého průzkumu a nakonci se mně ptá, co jsem, jestli pracující, studující nebo v domácnosti, na mateřské. tak jsem jí řekla, že jsem studující pracující na mateřské :grinning: :grinning: a ona koukala jak blázen a byla nešťastná, že takovou kolonku tam nemá :grinning: :grinning:

jdu na ten odběr :frowning2:
18. únor 2010 v 08:35  • Odpověz
tak jak odběr?? Já u dr nic, nebylo nic vidět, tedy bylo, ale nebyl si jistý, jelikož to má 3,5mm, ale hlavně to není mimoděložní, takže za týden znovu...jsem měla počkat do příštího týd, jsem nejdřív chtěla, ale pak...no zvědavost, je fakt, že je to teprve 32dní, ale cykly mám 24. Tak jsem z toho taková rozhozená, mluvil tak jako, že se to třeba ani nechytí.... :cry: :cry: :cry:
18. únor 2010 v 17:02  • Odpověz
Hodně štěěěěstíííííííííííííí zdraaavííííííííííí, hodněěě štěěěěstííííííííííííííííí zdraaaavíííííííííííííííííííííí, hodně štěěěsstíííííí miláááááááááááááá BAAAARUUUUUUUUUU, hodně štěěěěstííííí zdraaaavííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Užívej života, ať se Ti daří a veselou oslavičku!!!!!!!!!!!!!!!
Posíláme pusinu!!!!!!!!!!!!!!
18. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
Takže dnes můžeš oslavovat s manžou, ne? Romatický večer, snad bude překvápko, přeju Ti to.
Ráno jsem chtěla poslat sms, ale jelikož mi v práci pořád někdo házel nějaký bordel na stůl, vůbec jsem nestíhala a pak jsem si vzpomněla až odpol., takže píšu až teď.

Studující pracující na mateřské, to jsem ještě neslyšela, ty jsi živel :grinning: :dizzy_face:

Johhny, jak nechytí? Chytí a basta!!!!!!!!!!!!! Klid, je to taaaaamm, chápeš!!!!!!!!!!!
Nebuď prosím Tě rozhozená, dr. se samozřejmě chce vykrýt, kdyby byl náhodou slepec atd.
Za týden bude vše ok!! Hlavně nechoď už na ten spinning, slib nám to!!!!
18. únor 2010 v 18:17  • Odpověz
slibuju, do konce 12tt nedělám nic :pensive:
18. únor 2010 v 18:32  • Odpověz
jejda, zdravim :slight_smile:
BARU-vse nej!se mi nic nerekne a ja nic nevim...co slavim, kulatiny, kolik, co, jak, proc??

JOHNY-kliiiiiid, vim jak to bylo u segry, rekl ji to stejne a v zaveru-uz jsme skoro ve finale, tak neplas, vsechno bude FAJN!!!!! :slight_smile:

postel- hezka!!
18. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
Happy birthday to you Baru :slight_smile:
18. únor 2010 v 18:53  • Odpověz
autor
díky díky díky holky, jste hodné. je fakt, že bych měla slavit dneska, zítra už není co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dneska poslední den dvacet a něco, zítra už třiceeeeeeeeeeeeet huráááááááááá :grinning: :sunglasses: :grinning:

johny neplaš, co by se nechytila, je to holka, takže ta se chytí! holky jsou silnější už od zárodku :wink:
18. únor 2010 v 19:15  • Odpověz
baru-coze,coze???ty jo, tak to doufam bude velikaaa oslavaaaaa!!!!!!!

johny-hele, co Lomnice nad Popelkou...je to daleko od vas??? :wink:
ani neuvazuj, urco se to chytne a bude se drzet zuby nehty-jen se vyprdni na nejake sportovni aktivity, aspon ze startu.. :slight_smile: :wink:

holky, ja se normalne vidim na nejake chate-spolecne v lete...co vy na to??myslite, ze blouznim???? :grinning:
18. únor 2010 v 19:55  • Odpověz
Lomnice není tak daleko...pročpak???
díky holky :wink:
18. únor 2010 ve 20:28  • Odpověz
mam tam kamaradku a ta me tam zve...tak bych to spojila :wink:
18. únor 2010 ve 20:34  • Odpověz
autor
chata rozhodně ženský!!!
18. únor 2010 ve 21:50  • Odpověz
Tak kde je oslavenec? :grinning: Slaví slaví.
Johny, jo je to holka, takže ta má sílu se udržet. Hlavně klid a žádný stresy, ju!
Krem, na co nás to lákáš? Léto, chata, jéééééžžiiiiiiššššš, to bude masooooo, ještě mi zařiďte propustku a aby tam nebyl žádnej alkohol, páč to jsem pak hned mimo a plácám a plácám....
18. únor 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
Tak. A jsem stará. Včera dvacet devět, dneska třicet. To je život.
:grinning: :grinning: :grinning:
Krásný! Život je krásný! :dizzy_face:

No nic, jdu se zchladit do školy, máme první den letního semestru. Hele Marťo ještě se pořád kupujou bonbony, když má někdo narozky?? :grinning: :grinning: :grinning:

Oslavy budou jen rodinné...
19. únor 2010 v 07:27  • Odpověz
No, ženský, jestli chcete, tak v létě doražte na naší chatu.
Monči - Lomnice není daleko od HK, tam už si pro vás dojedu :grinning:
My dnes do solný jeskyně, tak jsem zvědavá....
19. únor 2010 v 07:56  • Odpověz
juu, baru-jeste jednou vsechno nej a kdybych nekojila-tak bych s tebou vyrazila na stodolni... :wink: :wink: :wink:

marti-klidek, ja placam i bez alkoholu-tak neboj :grinning:

johny-ja jsem se toho fakt chytla-myslim te chaty u vas :slight_smile: :slight_smile: ale uvidis, jak ti bude a kdyz tak vyrazim k te kamosce do lomnice a muzem se videt tam-no ne?? :slight_smile:

my dneska nic-je tady neskutecne hnusne smogove-takze radeji doma-ja nevim, kde se stala chyba, ale mam furt ruce namocene ve drezu-uz me to neba....

a dnes na snidani-opet palacinky, ale vcera na obed snedl polivku, sice nejdriv neduverive, ale potom to stapal :slight_smile:
19. únor 2010 v 08:58  • Odpověz
autor
ahoj holky, mám po škole a pracovní schůzce, za chvíli dorazí manža a valíme pro myšku a na oslavu ke tchánovcům.

volala jsem ráno k doktorce kvůli těm výsledkům odběrů, co včera malé dělali. doktorka byla hotová, že tak skvělý krevní obraz už dlouho neviděla, že prý je to nejzdravější děcko co zná. až jsem si připadala trapně, že co jí to tam vykládám za kraviny, že nejí. no chápete to????? ona mi snad ta Adelína chodí v noci do ledničky nebo já to prostě nechápu. popírá všechny zásady zdravé výživy. :fearful: :fearful: :fearful:

ale jsem samozřejmě moc ráda, zase mně to uklidnilo a přestávám stresovat :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 14:12  • Odpověz
barus-no vidis, super-kdo by to byl cekal, ze???krasny darek ti mala dala!!!!! :slight_smile:

tak hezky sano a oslavuj!!!!! :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 14:41  • Odpověz
Tak to je bomba, Aduš je prostě jednička :grinning: , tak nestresuj a klidně ji krm pudingama :dizzy_face: já bych to taky tak dělala :slight_smile:
My byli solná jeskyně, super, malej se vyřádil a odpo jsme jeli objednat postel z toho linku, tak do 2týdnů bude a už jsme vybrali i matraci,t ak budeme hned fungovat, pak nákup a byla jsem si pro novej tel a prodloužit smlouvu, tak mám novej tel za 320Kč, to jde ne,???? :grinning: Dala jsem si kredit 500 čímž mi budou převádět minuty, 25%kreditu navíc a je jedno jestli to provoláš nebo prosmskuješ, což mi vyhovuje. Za rok to mám přijít snížit na kredit 300, prý tam budu mít nasbíraný kredit :grinning: , já jo, a tím pádem jsem měla tel jen za takhle málo, ještě se s ním musím naučit, pracuje tam můj spolužák, tak mi to takhle vykoumal. Tak jsem ušetřila 1300 za tel a tím pádem ty prachy můžu provolat :sunglasses:
Holky, jste zvaný všechny na chatu, je to na horách na samotě, kopce, lesy, kousek od Deštný v Orl. horách...do hospody 500m z prudkýho kopce, dolů to jde, ale nahoru je to vopruz :grinning: , sprcha, záchod, lednice, krbový kamna, romantika jak blázen :slight_smile:
19. únor 2010 v 16:50  • Odpověz
smarija johy - to mi nedelej, ja jedu hned :grinning: :grinning:
19. únor 2010 v 17:23  • Odpověz
jen bysme s sebou potřebovali nějakou aupair :grinning:
19. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
na co??ty nechas maleho tatinkovi a ja maleho taky tatinkovi, vezmu jen tu malou prisavku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ale jsem vterka, co??? :grinning: covece, kde jsou orlicke hory???ja vim, kde jsou beskydy a sumava...jsem proste marna.... :sweat_smile:
19. únor 2010 v 18:39  • Odpověz
vedle Krkonoš :wink:
vtěrko přijeď :dizzy_face:
19. únor 2010 v 19:28  • Odpověz
covece, nenabizej mi to dvakrat, pac vterka mona fakt dorazi....hele, musime to resit ale nejak zavcasu, at nejsi moc tehu :grinning:
19. únor 2010 ve 20:16  • Odpověz
tak květen má být moc pěknej :wink:
19. únor 2010 ve 21:18  • Odpověz
to by slo...zatim nic nemam :grinning: :wink:
19. únor 2010 ve 21:28  • Odpověz
dneska posledni dil sexu ve meste, tak tu stepuju netrpelive a cekam a doufam, ze se decka neprobudi.... :grinning:
19. únor 2010 ve 21:33  • Odpověz
Nestíhám psát, ale jedu taky. Bez děcek samozřejmě. Ale na samotu? Bojím bojím, tak mi s sebou vemte nějakýho ochránce :grinning: :dizzy_face:
19. únor 2010 ve 22:04  • Odpověz
autor
bez děcek?? já myslela, že bude prdel se všema svištěma... :sweat_smile:

tak včera hezký, u tchánovců dostala jsem ten mininotebook a kytici o 30i růžích, se mi úplně podlomily kolena jak jsem to viděla, neskutečná oooobr kytka, ještě navázaná schválně od sebe, aby to dělalo dojem. no mazec. manža se vytáh, asi se rozhod, že odčiní i vánoční debakl, dostala jsem kytku, knížku - kuchařku od Pohlreicha, a stříbrné naušnice, moc pěkné, které bych si sama vybrala. tak mně potěšil, hlavně proto, že nekoupil jen něco, aby to něčím zaplácnul, ale že se nad tím skutečně zamyslel, co by mně potěšilo. takže tak.
dneska plánuju hezký rodinný den :slight_smile: odpol do kina na pohádky a po kině na večeři. i s malou samozřejmě, té tam vezmu asi kreslení :unamused: no snad tam nějak vydrží chvilku sedět. ona se zabaví vždycky tím, že si vezme solničky a pepřenky a "vaří" jim tam :sweat_smile: tak z nás mají v restauracích vždycky radost :sweat_smile: hlavně si vždycky říkám, že si ti lidé kolem musí myslet, co je to za škudlily, že si nacpávají pupek a děcku nic nekoupí... :grinning: bo my se cpeme a Áda si tam hraje se solničkama... no trága.

sex ve městě jsem konec stihla, ronila jsi krémouš? :grinning: já aj trochu jo :sweat_smile: ten konec byl citovka
20. únor 2010 v 08:07  • Odpověz
baru-no ja bych nejradeji jela jen s maruskou, ale zase by mi bylo jenika lito a bylo by mi smutno :pensive: takze ja-jako vterka velika-se tam priridim se vsema detma :grinning:

no krasa-ty ruze-to zavidim!!!!! a zbytek taky samo... :wink: me uz muz kupuje kytky jen v tesku-ty jejich navazane, co jsou u zeleniny-vydrzi a libi se mi ty kombinace... :slight_smile:

tvuj muz-teeeda, prekvapil a ma 100 bodu do letni souteze!!!!!

sex- no jasan, ze se vzbudila maja a sledovala to se mnou a ja kojila...a samo,ze jsem uronila slzu-to jsem cela ja a to ani nejsem tehu....ja ten seros proste miluju!!nevim, co budu delat v patek...asi se tu zblaznim....

baru-prosim te, nemas jeste ten seznam tech dvd od kamaradky?? :slight_smile:

uzij si dnesni den-plan zni dobre!!
20. únor 2010 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.