• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
jo a jenik dela to stejne-hraje si se slankou a peprenkou a do toho zapojuje jeste paratka :grinning: a semtam neco i sni...
20. únor 2010 v 10:15  • Odpověz
autor
krémouš zrovna jsem jí chtěla psát, ať mi zas pošle aktuální, tak tě tam připíšu... a nezapomeň si jí napsat o ten film!!! je boží (jako Sex ve městě myslím, tu loňskou filmovou verzi)

ty aspoň kojíš, ale já ronila a to ani nekojím :sweat_smile: ale od malé mi to dojímání nějak zůstalo...

tak, děcka obě jsem vyhnala do herny, musím si naplánovat co koupit, večer budu dělat slaný dort pro taťku, zítra to slavíme spolu, on má narozky v úterý. bude to můj první, tak doufám, že to bude k jídlu :sweat_smile:

já taky hlasuju pro, ať vezmem děcka, bude prdel
20. únor 2010 v 10:34  • Odpověz
autor
akorát mně teď napadá, že bez děcek bysme mohly jet jedním autem, nabrala bych vás, ale s děckama budeme muset jet vlakem... to bude jak v S tebou mně baví svět :grinning:
20. únor 2010 v 10:35  • Odpověz
barus, no vlakem, to bych si sama s dvouma deckama a 15 kufry netroufla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

jee, diky, pripis, potrebuju nejaka dvd pro jenika....

hele, sice kojim, ale taky furt bulim a zeru....tam budu jak tehotna... :slight_smile:

covece, a kolik bude mit muz roku?pokud to neni tajne... :wink:

koukni na ty slany dorty na mimibazar-do receptu-maji je tam...mnam....
20. únor 2010 v 11:56  • Odpověz
autor
54 :wink:

to je totiž jako fakt můj taťka, ne taťka Adi :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 14:38  • Odpověz
barus-jouzo, toz to jsem nepochopila :grinning: :grinning: ale mas mladeho tatku :grinning: :dizzy_face: :wink: muj bude mit letos 59 ci tak nejak :grinning:

a manzel -41 ci tak nejak :grinning:
20. únor 2010 ve 14:48  • Odpověz
Ahoj,
týýý joooo, vy jedete, no dočítám dočítám! :grinning:
Můj táta měl včera 62, dnes ještě doslavuje :grinning:
20. únor 2010 ve 14:57  • Odpověz
tak vse nej vsem tatinkum a otcum a i maminkam, no ne??? :grinning:
20. únor 2010 v 15:08  • Odpověz
Holky hoooj, tak vás čekáme v květnu, jen teda nevím, s čím pro vás do HK pojedu :grinning:
No, holky, já tuším, že k nám tam od vás jezdí bus až sem, buď z Ovy nebo Olmouce. Mrknu na to...
20. únor 2010 v 19:09  • Odpověz
jo a sex ve městě, to je můj páteční program, tedy byl. Holky, ale má začít nějaký nový seriál s Duchovnym od příštího pátku, vypadala upoutávka zajímavě, místo sexu... :wink:
20. únor 2010 v 19:10  • Odpověz
johny-ty jsi akcni, ty jsi to vazne vzala vazne... :grinning:
no popravde, ja tam asi dorazim s muzem-vozem, neumim si predstavit, jak bych se 2 deckama, 15 kuframa a 1 kocarem a kolem ci odrazedlem drala do busu ci vlaku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

duchovny duchovny, prima, ale sex ve meste je sex ve meste...patky uz nebudou jako driv :grinning: :grinning:
20. únor 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj,
nestíhám nic.
Johny, postel supr a supr cena. Sis to naplánovala pěkně, že dole budeš kojit :sunglasses: :wink:
Mobil tkay bezva, silně závidím, nutně potřebuju taky.
Heleď, teď se Ti bude hodit ten ochranný pas na břicho, že? Už jsi objednala?

Baru, naušnice atd. no comment, jsem dojatá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Taky si hrajeme se solničkou a pepřenkou a rveme tam párátka, Jura, Jíťa z těch párátek rovná domečky, takže tak.

Mony, 15 kufrů? Tě vyhodili z domu, ne?
Jinak super hlášky, kam na to chodíš? :sweat_smile:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zítra mě čekají palačinky, Jíťa už je chtěla dneska, ale vzpomněla si až o půl osmé večer, takže měla smůlu.

Seriál Sex ve městě jsem ani jednu neviděla, nesleduju žádný seriál, takže tak. Hlavu mám jen v práci a nebo jinde, chacha :grinning: :grinning:

Naši včera ze školkou byli plavat, zpět samozřejmě po venku hnusně, šli chudáci pěšky, všude bylotak smogově, jako u vás a Jíťa v noci kašlala o sto šest, já teda taky, tak teď bydlím s nima v pokojíku, hekáme jeden přes druhýho, snad zítra bude líp, v pondělí není nikdo na hlídání.

Tak zatím pa, jdu spát, co s mužem tu, bych radši byla někde v terénu, ale musím dostat ze sebe nějak ten kašel, hroznýýýý....
20. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz
johny-vse nej!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile: :wink:
21. únor 2010 v 08:39  • Odpověz
Ahoj,
tak jsme dnes posnídali palačinky :sunglasses:

Johny, taky přeji vše neeeeeeejjjjj, hodně zdraví, štěstí, ať se Ti daří a mimísek se udrží!!!!!!!!!!

U nás dnes krásně slunečno, za oknem cítím jaro :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Baru, vy jste začarovaní s tím jídlem a nejzdravější holky na světě :dizzy_face:
21. únor 2010 v 10:38  • Odpověz
Holky, mám dotaz, jaké boty k téhle vestě?
Koupila jsme ji na Mmb za 490 Kč, sice je mi v těle větší, ale mikina to snad spraví.
Nějaký pěkný černý botasky? Už vyhlížím, ale co třeba nějaké boty na platformě, nějaké takové elegantně sportovní, šlo by to? Páč klasika podpatky k tomu asi moc nepůjdou, ale dnes se nosí vše, co? Abych nevypadala jak hastroš, jedině to doladit s hadrama a pak by to třeba šlo, no problémy obrrrr :grinning:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31161959&tab=0
21. únor 2010 v 10:50  • Odpověz
Holky ahoooj, jak se vede? U nás taky sluníčko...Marti, botasky, mikču, džíny s pěknou prdelkou, retro kabelku :dizzy_face:
21. únor 2010 v 10:59  • Odpověz
palačinky smažíme tak 2x do týdne,
díky za přání :dizzy_face:
prcek v noci blinkal, tak větrám peřiny, peru a převlíkám :fearful: , samé radůstky
Klidně doražte s chlapama, bez chlapů, jak chcete, jen vás upozorňuji, že spací místnost je jen jedna a je v patře, jsou tam postele a matrace na zemi, povlečení a peřiny vezmu naše, néé erár, nebojte :grinning:
Dole je stůl, krbovky, kuchyňka, vyspí se tam kolem 8-10lidí, můžu dovýst ještě i nafukvoací matrace, takže strach o místo nemám, ale je to fakt na samotě - Marti - fakt žádný chlapi - disco atd.... :grinning: :grinning: :grinning:
Je to tam spíš na odpočinek, ale kdybyste chtěli dojet k nám do baráku, tak naši poslední týd v srpnu jedou na dovču, takže bude barák prázdnej, jestli nechcete být na samotě u lesa....ale je to fakt od vás min. 6hod, tak jestli se vám bude chtít :dizzy_face:
Můžu pro vás někam dojet, autosedačky si vypůjčím od kámošek :grinning:
21. únor 2010 v 11:04  • Odpověz
Ahoj,
Johny, tak botasky teda, retro jest co? :grinning:

Chudák Honýsek, snad už je mu líp a Ty se moc netahej s převlíkáním postelí atd.

Cože je to?, 6hodin? To od nás bude tak 8 hodin, nikam nejedu...
Já s sebou žádný vocásky neberu a chlapa už vůbec ne, ještě to tak!
Doufám, že ses nezbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
Hele, chtělo by to něco blíž... myslím..... nebo ne....
21. únor 2010 v 15:33  • Odpověz
ahojky zeny-marti-jak nejedu???!!co to je jako za sraz???tsssssssssssssssssssss....hus...

boty bych dala taky nejake kecky-botasky-retro- :wink:

johy-jak blije??z ceho??bobek...to mi jenik jeste nepredvedl, to bych asi nezvladla...

vcera jenik se mnou cucel na tv do 10,20 v noci a rano uz byl v 7 vzhuru-masakr...a marus jeste driv...pomoooc.....

palacinky smazim 2x denne a kdyby bylo dle jenika, tak mozna i vicekrat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dneska objevil kouzlo piskotu-cpal se tim u meho otce jak by to v zivote nejedl...jsem si delala srandu, ze se jdem k nim najist-piskotu - ze doma nejime-setrime na leto :grinning: :grinning:

holky-fakt dame nejaky srazik??ja bych do toho strasne rada sla, ale obavam se, ze budu muset vzit sve dve deti s sebou.... :sweat_smile:
21. únor 2010 v 18:29  • Odpověz
No matko, Ty mu nedáš doma ani piškoty a pak chudák musí vyjídat piškoty na návštěvě :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:

Boty nalovím a díky za radu. Takže ještě musím dokoupit nějakou bundu k podpatkům, ajéé, musím zkásnout manžu.

Taky zvracíme někdy a jeto votřes, takže buď Krem ráda, nepřivolávej. Hlavně se pak musí držet dieta atd. a dávat pozor, aby se neodvodnili, s tím byl Jura v té nemocnici, zrovna byl ještě kojenej a blil jen to mlíko a řvali po mně, ať mu to nedávám. Si to umíte představit, nedát zavislákovi kozu.

Vstávání super, my vstáváme teďk aždý den už před šestou, abychom stíhali a jsem z toho už nějaká přetažená.

Hele, na sraz ať si každý vezme koho chce, ne? Kidně celou family, babičky, dědečky :grinning: :grinning: :grinning: a klidně 15 kufrů :grinning: Já teda nechci brát nikoho, ale to neřešte, to je prostě v mý hlavě něco, prostě konečně chci žít chvíli "sama", vy děti tak dlouho nemáte, já jsem už 7 let "odlidněná" a fakt je do té školky někdy vedu s tím, že konečně budu mít klid a nikdo do mě nebude nic hustit.... Myslete si co chcete, ukamenujte mě, ale takhle je to prostě v mý hlavě, nerouhám nebo podobně, jsem ráda, že je mám.... No to je prostě na dlouho, to neřešte :pensive:
21. únor 2010 ve 20:03  • Odpověz
autor
ahoooooj bubliny :grinning:
sobotní rodinná večeře v restauraci neklapla, byla jsem s myškou v tom kině, pak jsme jeli pro taťku, trvalo to asi tak 2 minuty a ona během té doby usla v autě, totálně vytuhla, už jsme byli na parkovišti před restaurací, tak jsme to museli otočit a jeli domů. a objednali si pizzu :sweat_smile: no oslava jak blázen :sweat_smile: trochu mně to mrzelo, těšila jsem se :frowning2: chěla jsem si dát malinovou dřeň zalitou šampíčkem :dizzy_face: :dizzy_face:

prošvihla jsem přáníčko, tak johny dodatečně :dizzy_face:

hele holky a co ta chalupa Pohádka?? sice to nebude zadara jak u johnatánů :grinning: ale zas je to tak nějak uprostřed... www.chalupapohadka.cz

já teda chlapa neberu, ale myšku joooooo... uděláme družbu s Jeníčkem :grinning: :grinning:
22. únor 2010 v 08:57  • Odpověz
autor
koukám na to, vyšlo by to 400 Kč / osoba noc, přistýlka pro dítko 280 Kč.
22. únor 2010 v 09:05  • Odpověz
Baru, tam já si asi sama autem netroufnu, to bych musela i s manžou :rolling_eyes:
ale jinak vypadá super.
Byli jsme u Dr., jelikož ráno teplota, ale tam jsme čekali snad 2hod, tam jakoby ožil a v ordinaci vypadal, že si snad dělám srandu z Dr., ani nezakašlal a doma se může prorvat, ale aspoň jsme dostali něco na průjem a prohmatala mu břicho a poslelchla ho, v krku taky nic nemá, tak aspoň mám klid....
Dnes jsem K.O., únava, v noci se furt budil a večer jsem usnula až kolem půlnoci, tak jsem jak přeražená, ještě že učím jen jednu hod.
Marti - hlavně retro kábelku :sunglasses:
22. únor 2010 v 11:17  • Odpověz
22. únor 2010 v 11:20  • Odpověz
ahoj holciny-ja se poddam-me muj osobni ridic-manzel doveze vsude-hl. kdyz se nas na par dni zbavi :grinning: a i penize nam nejake urco da :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz
Ahoj holky, včera jsem byla mrtvolná, dneska líp, sice noc zas stála za houby, od půlnoci do 5ráno se snad 8x vzbudil, přičemž stihnul vypít flašku pití, sníst misku piškotů, počůrat mi postel, sundat si 2 plíny :rolling_eyes: no prostě luxusní noc :grinning: jo a ráno o půl 7 mně už budil, ale jinak jsem happy, že jsem těhu :grinning: :grinning: :grinning: bylo to snad tou rýmou a kašlem a včera usnul fakt brzy, snad nějak kolem půl 7 večer.
Mám opar jak prase a začíná mi rýma, tak jsem zvědavá co z toho bude :sunglasses:
Snad je u vás líp, peru a uklízím, včera jsem byla fakt total mrtvola. Ale mám novej tel. Jelikož v pátek jsem prodloužila smlouvu u operátora a vybrala si nejlevnější tel, na kterým se mi ale debilně psalo, tak včera manža si byl taky prodloužit smlouvu a koupil si k tomu tel za 2litry, tak jsem si stěžovala na ten můj, že jsem kráva, že si vždycky vezmu to nejlevnější a přitom se mi líbil jinej víc, lepší, kvalitnější atd...tak manža se znova převlíkl a jel tam a vyměnil mi ho a doplatil mi ho hlavně :grinning: :grinning: :grinning: , tak mně potěšil :sweat_smile:
(asi měl výčitky,jelikož jsem nedostala nic k svátku - tedy ano, vymyslel to tak, že když jsme byli před 2týd nakupovat, tak mi tam jen tak koupil kabelku za 200Kč, tak mi řekl, že to mám k svátku, ale to mi řekl až teď) a včera když si koupil ten tel, tak asi výčitky :grinning: :grinning: :grinning: , ale mně ta kabelka stačila, já mu to odkejvala a ani jsem nic nečekala, nějak svátky neprožíváme. Od tchánovců jsem dostala 300Kč, tak jsem si koupila vitamíny pro těhule :grinning: , ale mám je zatím schovaný, jelikož na ovoce a zeleninu moc chutě nemám, tak aspoň občas si zobnu teď ze začátku, pak na jaře a v létě budu na ovoci. Máma se jmenuje stejně, takže to chodíme většinou na kafčo a dortík nebo na véču a táta mi dal čokoládu, prostě to nějak neřešíme svátky :sweat_smile: , jo a od bráchy jsem dostala šampíčko,jahody a čokoládu, jahody už schnily, byly nějaký chycený, radši jsem je ani nejedla, šampíčko si dám nejdřív za rok a čoko - no prdel mi roste sama od sebe, tak se sladkýmu radši vyhejbám :grinning: :grinning:
23. únor 2010 v 10:00  • Odpověz
a jak u vás??? :grinning: :grinning: :grinning:
Honys chrchle tak, že čekám, kdy mu ty plíce vyběhnou, ale Dr. včera ho poslouchala a nic neříkala... :pensive:
23. únor 2010 v 10:02  • Odpověz
autor
ty jo johny, tak u vás teda fakt "luxusně" to ti nezávidím... malá se v noci nevzbudila už ani nepamatuju :dizzy_face: od té doby co nespí přes den, tak je to paráda, v noci spí jak miminko, v 7 ráno za mnou přijde, potulíme se a vstáváme. sice uspávám pořád až do usnutí, ale většinou čtu a čtu a čtu... a ona usne. takže večery sice stále zabité, ale nestěžuju si, jsem šťastná za ty klidné noci. většinou pak ještě pracuju, tak do 12, a 7 hodin spánku je luxusních, po těch 2 letech týrání... :sweat_smile:

těším se, až to řekneš rodině, to bude paráda :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:16  • Odpověz
autor
hele teď mně napadá, že výraz "spí jak miminko" je pěkná kravina :grinning: :grinning: :grinning:
nevím teda, kdo to vymyslel, ale to moje miminko teda moc nespalo...
23. únor 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
johny co jméno? už se ti něco honí hlavou?
23. únor 2010 v 10:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.