• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
cus leni-koukam, ze si fakt uzivas!!! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
u nas ok, za chvili jdem na tu detskou gyndu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jenik se mi taky pocurava-vcera asi 3x-musela jsem ho prevlikat...
maruska se ted tak poaa, ze to mela diky memú odbornemu prevlikani az na vlasech :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ale jinak POHODA :grinning: :grinning: :grinning:
zacina byt hezky, tak muz zacina opet vice pracovat-to zas bude psycho :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:24  • Odpověz
jo a uplne bych zabudla-mas hodneho muze :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2010 v 10:26  • Odpověz
barus-mas pravdu-ja se taky moc nevyspim...zvlaste, kdyz spim s obouma...ale co, jeste to jde.... :grinning:

spi jak mimino-to asi vymyslel chlap, stejne jako materskou DOVOLENOU :grinning:

ja teda jmeno vim-na holku-kluka nevim :slight_smile: :wink:
23. únor 2010 v 10:28  • Odpověz
a uz vybiram jenikovi kratasy na mmb-jsem normalni?? :sweat_smile:
23. únor 2010 v 10:33  • Odpověz
Jméno na kluka - zatím jsme se shodli na jediným a to je Maxík (Maxim) a holčička je už 9let stejná - Viktorie...takže pravděpodobně rozhodnuto. Ale líbí se mi Jonáš, Felix, Alex, Sebastián, Alex měl být HOnys :dizzy_face: ...ale tatínek si to prosadil, sice po mým návrhu, ale pak jsem s ním už nehnula, takže na kluka teď vybírám já, ale stejně to bude prostě Viki a hotovo :grinning:
23. únor 2010 v 11:53  • Odpověz
Honys se teda budí furt, má za sebou málo nocí prospanejch, už uvažuji o zvlhčovači vzduchu, protože jak je furt odkopanej, tak si myslím, že mu je vedro, ale nohy má studený, svlíká si ze spaní kalhoty od pyžama, už jsme spali bez plíny, ale zas mu ji ještě radši dávám, včera a předevčírem, měl plínu ráno suchou, ale dnes v noci říkal,ž e chce, než jsem podala nočník, tak jsem to měla po posteli :frowning2:
23. únor 2010 v 11:55  • Odpověz
johy-ja jsem ted sla jeste pohoupat maju a vratila jsem se do obyvaku a jenik sedi na sedacce a s provinilym usmevem mi sdeluje-ze se pocura....no nevim, asi to jsou fakt kluci....nevim...

maja je ok-mela to trochu srostle, ale spise jsem asi delala blbe jeji hygienu..ona tam ma takovy bily mazek a ten ma jit pryc, ale v porodce rikali, ze nechat...tak mi to mudr ukazovala, jak to mam delat sama, ale vzdala to, pac marus ma nohy u sebe a ma silu, takze to musime delat ve dvou :slight_smile: ale jsem rada, ze ji nic neni, nebrecela, bylo to ok-teda brecela, ale ne proto, ze by ji to bolelo-probudily jsme ji...uffffffff

slysely jste ten kamen??
23. únor 2010 ve 12:34  • Odpověz
autor
tak to je supr krémouš, že je to dobrýýýý... já ten problém neměla, neb můj muž z toho byl nanervy, kdykoliv tam měla něco bílého a hned jí to čistil a vymýval a všechno... takže to hlídal. já už plíny nedávno vyhodila, tak snad už se jí to nevrátí, slyším o tom často, že se ještě třeba vrátilo krátké období nebo tak...

zítra fičím do Ol, tak budu celý den pryč, malá u babičky, tak bude doufám v pohodě, uf... :confused:
23. únor 2010 v 18:06  • Odpověz
kámen jsem slyšela až sem :grinning:
23. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky, Honys protivka, funí a chrchlá, zítra s ním asi zas pojedu. Marti - poraď, nechci být u Dr. jak debilka s každým prdem, kdy se tam chodí s virozou? Při teplotě? Minule mi na to ani nic neřekla, spíš řešila průjem. Má rýmu a chrchle, že se bojím, aby nevyplivnul plíci. Nebo co na to???,
Baru - zítra si to užij OL.
Já zítra volno...
S holčičkama zkušenosti nemám, ale třeba vaše rady budu potřebovat za rok :grinning:
Kremouš - schov mi růžový věci :grinning: sukně atd...a zímní kombinézky, já s tím prostě počítám, že budu mít růžovku :dizzy_face:
23. únor 2010 v 18:20  • Odpověz
autor
johny na kašel v noci mi nejvíc zabírá hodně zvlhčovat vzduch - co nejvíc mokrých ručníků co nejblíže kolem... to u nás zabírá zázračně...
23. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz
johy-ja uz dala spoustu veci pryc, ale ted kdyz vim, ze by jsi neco chtela, tak ti je budu nechavat....neutralni jsem teda slibila segre, ale tobe budu nechavat ty divci kousky, ale uplne pidi teda uz nemam :unamused: neva?
¨
johy-zajdi k lekari...a zkus nejaky sirup...ja moc s tim zkusenosti teda nemam, jenik nebyl zatim nijak zvlast nemocny...

dneska se 3x pocural achjo....jsem zvedava, kdy to prejde...to prani hader-teplaku a slipu je silene...

baru-co v olomouci?
23. únor 2010 ve 20:35  • Odpověz
no to neva Moni :grinning:
23. únor 2010 ve 20:52  • Odpověz
sirupy mám, ale na vykašlávání, on vykašlává fest, na rýmu kapky, ale teče mu to taky fest, tak nevím...nic jinýho asi není ne? Uvidíme jak ráno. Honys je právě takhle hodně poprvý, ale beztak to chytil v čekárně, jsme tam byli téměř 2hod, všichni prskali :angry: ...včetně rodičů, mně už taky bolí v krku :astonished:
23. únor 2010 ve 20:53  • Odpověz
Monči - hlavně sukničky atd... :grinning:
23. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
Popř. to koupím kámošce, ona čeká holčičku :wink: :wink: :wink: a já vytáhnu to naše modrý :sweat_smile:
23. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
autor
ty jo, sedím tu s kafem, oblečená všechno, připravená vyrazit, ale malá ještě spí. zatím jsme nikde nechodili, kde bych ji potřebovala budit, tak s tím nemám zkušenosti. ale co, nepotřebuju tam být na konkrétní čas, tak ji nechám, počkám až se vzbudí. ale napadá mně teda u toho, že budit malé dítě musí být drsné. marťo jak se to dělá??? až budem chodit do školy nebo tak, tak na to asi taky dojde :frowning2:
24. únor 2010 v 07:28  • Odpověz
autor
jooo moni fičím tam pracovně... za týden první akce, už lehce stresuju...
24. únor 2010 v 07:29  • Odpověz
baru-nebud, pokud nespechas...ja jsem to vcera udelala u marusky-musela jsem ji dooblect-brecela a sice hned usnula,ale je z toho byla spatna-to proste nemusim...

johy-ok, uz budu vyslovene divci nechavat tobe, saty-moherove uz mas jiste i sukynku jednu...ja toho moc nekupuju-pac to neni moc prakticke :grinning:
24. únor 2010 v 08:01  • Odpověz
ahooj holky, Baru - tak jak jste to ráno vzládly???
Jasan Moni
Tak dnes je nám už líp, evidentně i malýmu, dnes jsme odpočívali oba dva v posteli skoro celý den, jsme se snažili :dizzy_face: tak zítra jedu k dr. tak na mně myslete 15:45hod :sweat_smile:
24. únor 2010 v 18:12  • Odpověz
tak hooooky, kde jste, mám vynikající zprávičku :grinning: 4tt, 6mm a vypadá to nadějně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem happy
25. únor 2010 v 18:49  • Odpověz
jsem tu-aspon teda pro ted, pac urco vecer zac vytuhnu u uspavani jenika :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

tak jak uz jsem predeslala-oooooooobr gratulace!!a jen at je to holcina a zdrava!! uz schranuju schranuju :dizzy_face:
25. únor 2010 v 19:00  • Odpověz
25. únor 2010 v 19:01  • Odpověz
Barůůůů, ty máš filmek Sex ve městě????
25. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz
teeeda tady to zije :grinning: :grinning: :grinning:
26. únor 2010 ve 20:39  • Odpověz
autor
ahoooooj matky :dizzy_face: johnyyyyyy no konečněěěě máš týdny, můžem zas "jásat" jak to rychle utíká... :grinning:
gratulujuuuuuuuuu
poslední dny jsem stresouš, makám furt, finišuju. každý den do noci, uf.
ale zítra, zítra jedem na chatičkuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: už se nemůžu dočkat, chybí mi to hrozně, potřebuju vyluftovat...
johny filmík mám, teď sice už asi rok půjčený kámošce, ale urguju a hned jak vrátí, natrtkám ho a pošlu :dizzy_face:
kde se nám zadrhla marťa??? :fearful:
26. únor 2010 ve 22:52  • Odpověz
cus barus-hihi, a myslis i na me s tim seznamkem dvd??ja bych nutne potrebovala borka stavitele... :sweat_smile:

chaticka??dobry!!

ja si ani nevsimla, ze johny uz tam ma tt :grinning:
27. únor 2010 v 09:43  • Odpověz
Ahoj,
nestíhám taky, v práci je toho moc. Krem, Ty jsi měla pravdu, jestli je to na můj žaludek, neníííí. N
avíc mám chřipajznu, hic jak blázen, kašel rýma, zub a ucho mě bolí, klouby, celej člověk, nikdo doma nefunguje, bordel všude, teď si jdu na chvíli lehnout, spát, jsem fakt hotová. Jsem se dorazila, protože jsem v týdnu začalal ítat do práce pěšky, štíhlá linie, že? a ještě k tomu denně rotoped.

Baru, seznam taky chci a užij si chatičku, musí tam být teď krásněěě.

Johny, kde je ta fotka mimíska??????? Tady lovím a nikde nejni :frowning2:
27. únor 2010 ve 12:51  • Odpověz
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31372212&tab=1

Jak se Vám líbí tyto náušnice?
Ty zlaté... aby mi ladily k hodinkám a řetízkům atd.
27. únor 2010 v 18:14  • Odpověz
Holky hoooj, nestíhám. Byli jsme na nákupech, tedy jen na jídle a v mém oblíbeném obchodě na hadříky,t ak jsem si ve slevách vybrala 3trika a 1tílečko, volné břiško, aby mělo kam růst :grinning: :grinning: neplatila jsem ani 700,-, krása co???
Jooooo a byli jsme v kině na tom Doktor od jezera hrochů - oddychovka, komedie, vcelku ok.
Náušnice pěkný, Swarovski se mi líbí moooc :dizzy_face:
Večer máme jít do sklípku na slezinu, ale nevím, je mi taková zima a rýma :confounded:
27. únor 2010 v 18:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.