• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
autor
jony tak máš prý přeplněnou schránku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marťo pak k tobě budu chodit pro rady :wink:
30. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
Baru, mám fotky ze svatby :wink: Marti, jiný ne.
U nás fungují čerti, ale teď už říká, že je vidět nechce, tak asi možná ani nikam nepůjdeme. Uvidíme....
30. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, za celý den jsme konečně doma, lítání sem a tam, z kurzu jsem valila koupit černé kalhoty, pak pro děti do školky, pak hned hodit malýho do práce k bábrdli, páč jsem s malou jela na kontrolu k ušnímu, pak zas pro nej k bábrdli a pak chtěli do obchodu a pak už teda domů, podotýkám, že vše organizuju busem, šílený, aby ty spoje ladili a abych vybrala ten, kterej jede až k nám.
Tak a doufám, že tu budete dnes, potřebuju poradit, zítra jdu na tu schůzku v jedenáct, mě klepneeeee. Mám vzít životopis a víc asi nic, ne? Maturitní vysvědčení to je předčasný ne, i nějaký výpvědi z práce a jiný, ne?
Je to si spíš o tom, že jsme tři a z nás si potřebuje vybrat. Písnu do IP. Gábi už o tom ví a jdu teprve přečíst tu radu od Tebe.
30. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
vysvědčení si radši vezmi, kdyby to chtěli kopčit, v kabelce se neztratí a občanku. Ale to je asi jasný, viď?
Budu držet vše co mám, my ráno plavčo a pak od 11 učím doma a odpo taky a od 5 budu u kadeřnice, takže zítra nadupaný :wink: , večer budu.
30. lis 2009 ve 21:00  • Odpověz
dobré ránko, marťo držím palečky, tfuj tfuj, ale když to nevyjde, tak se nic neděje, bude něco jiného. tak nestresuj :slight_smile: dej si panáka :grinning: buď přirozená a svoje. když tě nevybere, tak prostě hledá někoho jiného, neber si to osobně, nic se neděje. a když tě vybere, tak to oslavíme :wink: :grinning:

drž se!
1. pro 2009 v 08:37  • Odpověz
tfuj tfuj!!!opet nestiham :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:39  • Odpověz
autor
jé, ahoj Šárko, vítej, přidáš se k nám? :slight_smile:
1. pro 2009 v 08:42  • Odpověz
ahoj Baru, neneeee, jen jsem nakoukla a chtěla popřát Marti... zas fičím, mějte se!
1. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
autor
myslím na tebe Martičko, písni co nejdřív jak to proběhlo :fearful:
1. pro 2009 v 10:59  • Odpověz
ahooooj holky, koukám trošku mazec :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dejte si pauzu a nožky 41nahoruasxxegg ěq;+++++++qqqqqqqnjgtjkujkúpj
Vítám holky, co dorazily :wink: ío
1. pro 2009 ve 13:15  • Odpověz
asi jste poznaly kdo mi s edí na klíně :grinning:
1. pro 2009 ve 13:18  • Odpověz
autor
zdravíme prďolku! :grinning:
1. pro 2009 ve 13:22  • Odpověz
autor
my teď přišly z venku... zas tady prší :rolling_eyes:
malá naštěstí usla, tak bude klidnější odpoledne než včera...

sem dneska venku přemýšlela, že jak budu chodit do práce, tak uvidím malou třeba čtyři hodiny denně... to přeci nejde!!! na to si nezvyknu :frowning2:

měla bych se jít učit... bleee... ale už to skoro umím :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:24  • Odpověz
Aha-tak ted jsem z toho jelen :grinning: :grinning: :grinning: ...bud tu mate novy koceny, nebo jinak vas nepoznam :grinning: :grinning: :grinning:

Sari-pomoooooooooooooooooooc :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky caute...babeny moje!Ja vim, ja vim...dlouho-ale vsak to znate!

Jen nacrtnu nase obdobi: suprove! Argumentuje jak dospela...toliko neplace, dokaze se "ovladat" a vsem vyklada, ze mame novou podlahu a strop a skrine...no nevim, kde prisla na skrine :grinning:
Ale uz je to za nami, sfoukli jsme to sami! Obyvak podlaha a aji loznice podlaha...jeste kuchyn, ale to az v lednu...uff.

Jinak tloustnu porad jako to prase, kurna nekde musi byt limit! Chystam se na jogu, zatim v hlave... :sweat_smile:
Tesim se na Vanoce-jeste nenapeceno, ani vyzdoba...jako pri 15stupnich :angry:

Doufejme, ze se to otoci....

Co vy holky moje?
1. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Jojoooo mezi 2. a 3. rokem, tenhle přechod od batolátka k dítěti je skvělý. Dneska jsme dělaly s malou venku blbosti, vozila jsem ji v golfu jen po zadních kolečkách a jí se to líbilo, ale pak už jí říkám: už bysme toho měli nechat myško nebo rozbijeme kočárek... a ona na to: máš pravdu maminko, dej už mně radši dolů... :sweat_smile: úžasné...

Vánoce taky ještě neřeším, tedy kromě toho, že mám už všechny dárky :dizzy_face: a od tchyňky vánoční hvězdu na stole...

Pečení mám v plánu příští víkend, jedu za kámoškou do Olomouce, budeme péct spolu a už se na to mooooc těším :dizzy_face:
1. pro 2009 ve 13:43  • Odpověz
cau janus-to je fajn, ze zijes!!!!jak doma??lepsi???
tady docela psycho, prijela segra z prahy mi pomoct a odpo volala svemu priteli a rikala mu, ze je to docela psycho s dvouma deckama...no nic no...co nadelame, ze?? :wink: :slight_smile:
1. pro 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
gabi neblázni, nemůžeš si teď k sobě zvát ségru, dyť chuděra nebude chtít nikdy děti :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz
Janus - no konečně!!! Tak na tohle povídaní ratolestí se teprve těším!! U nás - mámo tohle, mámo já tamto, tohle nééé, já tam, kde je táta? Já pá, já néé pá, kde je hůůůů? Stůj, nejde to, atd....opakovat po mně? Ani za nic na světě!! Takže tak :sweat_smile:
Dnes jsme byli na plavču a už je učej tempa a položit se na znak na destičku atd...baví ho to, někdy spolupracovat nechce, ale když vidí, že ostatní jo, tak jde do toho taky, pak nechce ven z vody!!! Ale i tak super. Máme relax oba dva.
Mně ty Vánoce taky moc nebereou, ale mám perníčky!!!! První úspěch, 18.12. což je za 2týdny mi přijede ta moje kámoška s manželem, ale neééé k nám, ale už to začne, výlety s nimi atd..tak už toho moc neudělám, takže já na to mám 2týdny!!!!! :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: na úklid asi peču, jen napeču dobroty a nakoupím dárky :dizzy_face: jsem se rozhodla já osobně, kdo do toho jde taky,????
1. pro 2009 v 15:26  • Odpověz
barus-dyt segra je tehu :grinning: :wink: :sweat_smile:
1. pro 2009 v 15:41  • Odpověz
autor
nekecej??? tak to gratulace ségře :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:51  • Odpověz
autor
jony já včera umyla jedno okno, vyčistila "ložnici" a tím jsem slavnostně skončila :dizzy_face: :dizzy_face:
1. pro 2009 v 15:52  • Odpověz
Ahoj, takžeeee, zítra se dozvím verdikt. Jsem celkem taková naladěná, ale jsem blbá, neřekla jsem všehcno, co jsem chtěla, nervozita, stres, já blbec neřekla, že o to místo mám zájem velký, že práce na Pc mě baví a administrativu jsem chtěla vždycky dělat. Až venku mi docházelo, co vše jsem neřekla aže jsem se měla více zajímat.
1. pro 2009 v 16:03  • Odpověz
Ach jooo, navíc po mě šla taková dravá baba, která má praxi víc jak já a má větší děti.
No v podstatě, pokud by takhle probíhal každý phovor, je to v pohodě :grinning: , přišla jsem, tam si mě vyzvedla nějaká holčina, co šla zrovna kolem, usadila mě k nim do čekárny, já spocená až na prdeli, pak teda pro mě přišla, podala mi ruku, představila se, já taky, na první pohled mi byla sympatická, pak v kanclu že se mám posadit a to mi začala padat bunda ze židle, i kabela, takže jsem se tam shýbala jak debil a ta paní teda příjemná, milá, hodná, vzala si můj životopis, pročetla si ho, já nervózně seděla, co po mně bude chtít, ale jak jse mviděla, že začala jásat, že mám tu školu, co ona chce, tak jsem pookřála, trochu jí k tomu něco řekla, pak o práci trochu, ptala se na děti, kolik jim je :confounded: , tak jsem začala, že mám hlídcího dědečka atd., no pak se mě ptala, čím se teda jako oni zabývají, to jsem ze sebe soukala pomálu, zmatek, tak sama mi to vysvětlila, trapas. Ale hned jsem dodala, že jsem si to vše četla na netu, že jsem si našla i její stránky, jen že to prostě neumím vysvětlit jako ona. Ach jo, jsem debil. Pak teda mě tam provedla, do dvou kanceláří, kde na mě čumákovali, no hrůza, pak mi ukázala ty šanony, to je zápisů a zápisů a tak jsem jako zase se na něco zeptala a pak teda jsme šli k ní a že se rozhodne teda zítra a pak jsem se jí ještě zeptala, v jakým teda dělaj programu, tak mi to ukazovala. Byla jsem tam tak 20 minut, tak včerejší tam byla tak 10 minut a prý ta nemá praxi, takže zas taková konkurentka to není. Ale kdo ví.
No vzhledem k tomu, že mám děti, tak nevíííím. Ale na Pc po mně nic nechtěla a jen jsem přišla do kurzu, tka mě všichni proodávaly a vyptávaly se. Začíná to být docela boj, jelikož pak přišla ta jedna paní, co nám nosí kontakty na u firmu a ta firma má nějaký požadavky, no a zase si tam ta paní zařadila mě, no mě to hrozně dělá dobře, ale abych se taky někam dostala, že. A ty ostatní baby, závist, že proč je tam nezařadí a bla bla a ona že nemají tu školu jak já. Každopádně, pokud něco neseženu přes ten kurz, tak už neseženu nic, páč přes pracák nic není, v našich novinách taky nic není, na vývěskách taky nic není a na netu už vůbec ne. Holky, ale vy si užívejte mateřské a zatím se tím netrapte.
1. pro 2009 v 16:28  • Odpověz
Promiňte za tak dlouhý příspěvek, ale vám to sdělit můžu a musímmmm V :grinning: kurzu nee - mařeny :pensive:
Ještě chlapovi to večer narvu do hlavy, jenže ten mě stejně neposlouchá.
Ach jo, já do rána snad nevydržím.
Jo a taky si mě dost prohlížela, třeba dá na první pohled, sympatie, jak se jí znelíbím hned u dveří, tak jsem bez šance. No nevímm. Kdyby tak chtěla volat už dnes a že mě bere :grinning:

Vánoce? Jaký Vánoce? Vůbec mi to letos nepřijde, mám moc věcí v hlavě a nějak to nepobírám.
Jo a nepřipojuji se k neúklidu atd. O víkendu vlítnu na poslední okno a uklidím až těsně před Vánocemi, páč kdyý uklízím vprůběhu roku, není tu najednou toho tolik. Akorát hjednu hrabací skříň bych měla uklidit a to cukroví až další týden. V sobotu nee, večer jdu pařit asi a v neděli budu ještě našrot :grinning: , bu´d budu zapíjet žal a nebo radost.
1. pro 2009 v 16:36  • Odpověz
Máááárti, no super, to dopadne a když néé, tak máš zkušenost na příště :grinning: :grinning: :grinning: já byla taky jen na jednom konkurzu :wink: sice 2 kola, ale to druhý byl pohovor přímo s ředitelkou :sweat_smile: .
Mám novou hlavu :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem spokojená, peněženka takřka prázdná, jelikož jsem jela ještě před tím do Penny a tam měli krásnou knížku s mašinkama, tak jsem ji vzala, takže se asi půjdu pást :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2009 v 19:28  • Odpověz
John, mrkni IP na tom druhém :wink:
Jenže já právě nechci už žádnou další zkušenost na příště, teď jsem si nechala promarnit takovou šanci, kde se po mně nic moc nechtělo, jen mluvit o svých zkušenost, holky, jsem teď měla úplně slzy v očích, že jsem se blbec víc neukázala....ach jo, nejhorší je, že zítra máme ten kurz a jsme dopol. v počítačích, tak budeme sledovat jedna druhou, která zvedá telefon a která ne. Ani nevím, jestli se ozve všem, nebo jen té jedné a nebo nikomu.
Sice mám kontakt na další dvě firmy, hospodářská komora a jedna firma tady........ale...... :pensive:
1. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
autor
no tak dobrý Marťas, jak říká Jony, kdyby náááhodou né, máš aspoň zkušenost. to v jakém programu dělají byla dobrá otázka! to, co si teď říkáš, žes měla říct nebo se zeptat, si hned napiš někam na papír a před případným dalším konkurzem si to projdi. :slight_smile:
1. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
A jakou máš hlavu? Jak máš vůbec vlasy, blonďatý? A jakej střih?
S peněženkou mi ani nemluv, proto chci do práce, ať mám prachy a zase můžu utrácet. Dřív to bylo, že jsem vzala stovku a byla hned pryč, teď vezmu tisícovku a je hned pryč, to je najednou skok.

Taky si doufám myslíte, že peníze jsou potřebný k životu.
Zdraví a peníze a výchova 1.místo, toť u mě, asi snad... :sunglasses: Já jak nemám prachy, tak jsem nervní a nespokojená. To jsem zvědavá, kolik mi z toho pracáku přijde teď, jestli 3500 Kč nebo jen 2tis. To první by se hodilo, skrz vánoce. No nejvíc by se hodilo, kdyby za tím byla ještě jedna nula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
ahoj holky, sice je tu segra, ale ja stejne moc nestiham,pac se tim padem vice muzu venovat jenikovi..
marti-ja bych teda sla do te hospodarske komory...to se mi libi nejvic :wink:
ad finance apod.-to je hruza, ze?
1. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
aa do....zase jsem se neodhlasila... :wink:
1. pro 2009 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.