• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
Holky ahoooj, vy nikde, tady mrtvo. Tady svítí, ale fouká, jdu odvýst malýho k bráchovi, chtějí ho na odpo, tak manža už chystá dvd filmy, že budeme koukat. U nás jede dnes naposledy lokotka do 5km vzdálenýho města, který je na hlavním tahu, takže od nás už vlak jezdit nebude...včera jsem s malým jela, tam a zpátky, jela školka a víc mamin s prckama, dnes bude to samý. Vezli jsme se zdarmíka, jsou tady dobrý nádražáci :grinning:
No a mám novou bundu, koupila jsem si tu softsheelku, tak uvidíme. Honysovi jsem koupila postel, dvoupatrovku, jak jsem sem házela odkaz a oučet mám téměř v mínusu :cry: ...tak zas budou příští týden...jsem měla nasyslíno, tak jsem měla radost :grinning:
6. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
No ahoj :grinning:
Nestíhám.
To jsem zvědavá, Johny, jakou tu výbavičku nakonec budeš chystat, růžová nebo modrá? A nebo obě :sweat_smile:
Vlak jede naposledy? To je škoda ne, ale asi to zrušili, že tím nikdo nejezdil, ne?
Bunda super a postel ještě lepší, to se připrav, nahoře bude hctít být pořád, my měli taky dvoupatrovou ještě v tom malým bytě, Jura byl zatím v břichu, takže jsem to vymýšlela podobně a pak, coj sme se nastěhovali sem do většího, jsem stejně nechal dvoupatrovou, jenže pořád mi tam pak lezli, tak jsme to rozložili a spí oba dole a už to tak zůstane. My za ni tenkrát dali 10 tisíc, ale je to fakt kvalita a aspoň jsou stejný obě dvě a místa v pokojíku mají i tak spoustu.
O účtu mi ani nemluv, mám 40 Kč na účtě, v prdeli no. Z pracáku mi teď přijde poslední částka, ale jen za půlku února. Krize krize.
U nás je pravá zima, sněží, mrzne, mlhavo, brrrr a to jdu dnes večer s kámoškou do hospody, takže ochybuju, že se pak někde bude válet po venku, navíc jsem pořád nějaká chřipajznová. Ale chci si to užít :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak zatím pa, jdu něco uklidit, pomalu se malovat, hlava už umytá, jdu v osm.
6. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
tak jak jsi zapařila, co hlava? Žiješ???
7. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj, umírám. Zleee, hlavobol, teď jsem vylezla, motám se. Byl to zas masakr :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
7. bře 2010 v 15:28  • Odpověz
marti-haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 16:12  • Odpověz
Noo, jen se smějte :cry: :wink:
Už je líp, ale bylo hrozně, ani vodu a mlíko jsem v sobě neudržela, teď jsem zkusila colu, ale brnění celýho těla, to zas byla alkoholická seance :grinning: Disco bylo, narvaný chlapama, málo ženskejch, to si umíte asi představit, chaos ve jménech, nevím kdo kde odkud jak, no to je jedno, zajíčci krásní, no masoooooo masakr :grinning: :zipper_mouth:
7. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
Mony, v pátek jsem koukla na fotky, co jsi mi poslala mailem. Děti nádhernýýýýýýýý, Majuška - podobná je asi na taťuldu, že? Ty modrý oči. Ty máš takové do hněda, na Tebe je asi Jeník, nebo Vám je nějak vyměnili? Jeník teda super stavitel, hlavně že se zabaví a je klid, ale to uklízení potom, uf :stuck_out_tongue_closed_eyes:, denně, nezávidím, ale jsou to radosti, že?

Naši teď byli týden doma, byl s nima dědouš, Jíťa měla hodně kašel, Juru rýmu, tak snad už jsou ok a zítra jdeme do školky, zrovna se ochladilo, vstáváme ráno v šest, to budeee, já vyřízená, jdu už spát, v práci to neustojím asi. Hotovo... Kdo chce, písnu IP, ale o dětech to nebude.... :wink:
7. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
ip prosim, at vim, jak se zije :grinning:
8. bře 2010 v 07:24  • Odpověz
at zije MDZ!!!! :dizzy_face:
8. bře 2010 v 08:29  • Odpověz
taky chci IP :grinning:
8. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
2 ockovani, 6700, 64cm, a neskutecny rev...se ptala, jestli i takhle rve doma :grinning:
8. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz
Ahoj zvědavci.

Jo, MDŽ.
Maju má krásnou váhu, délku a řev taky, slyšela jsem až sem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jeník chodí s Vámi? To musí být veselo, dvě děcka oblíct, budny, jééé, úplně to mám před očima.
8. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
nene brouku, jenik diky bohu jel s tatkou autem pryc a maja mi hned usnula, tak jsem hodku a pul v te kose chodila po meste-at se trochu prospi a pak sla na kontrolu...hihi...
a na jenika a jeho roupy jsem vyfasovala zkumavku a jeste cosik-no jistota je jistota, treba je nema, ale co uz..
IP stale prazdne... :wink: :grinning:
8. bře 2010 v 16:59  • Odpověz
Aha, tak ona se vyspinkala krásně a Ty jsi jí šla nechat očkovat. Se nedivím, že plakala.
Jakou zkumavku a cosik? Co to je? Teď jsem asi mimo, něco jsi o tom psala někde vpředejc?
Ip, nestíhám, já ani nevím, co tam teda smím napsat, klasika u mě.
8. bře 2010 v 18:55  • Odpověz
tak my v tý kose taky šmajdali venku, páč jsme šli pěšo do mateřskýho centra a díky mrazu to nešlo odemčít, tak jsme tam stepovali snad 15min a pak šli zas domů, hrůůůůza
zmrzlí až na kost.
Váha, délka, fotky, vše supéééér. Těším se na mimi :grinning:
8. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
No kde jsouuuu? :sweat_smile:
Všichni si užívají mrazivého počasí venku?
Johny, jak rostete?
Baru, jak bylo malé a jak jsi zvládla tu prac. akci?
Mony, pořád stavíte?
10. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahooojda, tak hlásím,že máme 1cm od hlavičky po prdelku a srdíčko tlučéééé a jsem 7+4tt, konečně vycházejí moje výpočty a pochopil to i Dr a prcek odpovídá 7+2tt velikostně, vše ok a další kontrola 9.4. tak jsem ta nejvíc happy na světě :grinning: :grinning: :grinning: břuch mám jak v 5. měsíci, schovávám jak to jde, dostala jsem průkazku a termín je 24.10. :wink:
11. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
ahoj holciny!!
jak se mate??tady snezi-uplne hrozne moc-jsem z toho na mrtvici!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

johy-no supeer!!!moje segra je 22.10 :wink: hele, to sleti a za chvili budes mit mimi doma :dizzy_face: neke neke, hod foto, neverim!!
11. bře 2010 v 18:35  • Odpověz
Ahoj, krásný den i víkend!
Dnes tu s Vámi konečně budu, pohov, chlap je v práci, děti po obědě jedou k bábi, to bude klid.

Johnyyyyyy, supeeeer rostoucí miminko, to je týdnů najednou, skoro druhej měsíc. Už průkazku? Blahopřeju!!!!!!!!! Co HOnýsek, ví to? A rodina už to taky ví?
My Tě vyhecujeme a břicho nám nafoť a povinně se budeš pro nás fotit pravidelně, stejně se nudíš :grinning: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mony, jako já taky nasraná, u nás už předevčírem chumelilo, zima jak na Sibiři, děcka v tom včera šli chudáci na plavání, tak čekám kdo lehne. Kde je to jaroooo????? Jiný roky už bývá a teď pořád nic, beztak nebude žádné jaro a bude hned léto, já jsem pro, na jaro nemám co na sebe. Prachy taky v hajzlu, no tragéd největší. A v práci nám teče hodněěě do bot, písnu pak Ip. To už píšu týden, co? Nestíhám, já tak nesnáším to slovo nestíhám. Ale ještěže existuje, jinak by se nebylo na co vymluvit. No nic, si tu povídám, jdu něco udělat a za chvíli mrknu.

Barča si asi protáhla tu pracovní cestu, že? :grinning:
13. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
Ahoojda, já byla u kadeřnice dopol, tak jsem prokoukla, je to fakt znát, jak nechodím každej měsíc jak kdysi....
Zítra začínám 8tt, tak budu brzy 3.měsíc, to je mazec.
Večer jdeme pařit, tak jsem zvědavá na co se tentokrát vymluvím před kamarádama, že nepiju, minule jsem jela autem :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tentokrát teda nevím, možná si decku vínka dám....
Vědí to jen naši a pár kámošek, co jsou v dostatečný vzdálenosti a nejsou to drbny. Těm větším drbnám jsem to neřekla. Stačí v dubnu si myslím....to řeknem asi všude a bude to.
Dnes jsme se pohádali hned dopo s manžou, ještě furt hustý, moc na sebe nemluvíme, tak to bude bezva víkend :confounded:
Holky, užívejte víkendu, jdu odpočívat, jsem nějaká znavená :slight_smile:
13. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
jo a jinak jsem dnes objednala mamce dort a asi ji vezmu do parfumérie ať si tam vybere, chodí mi na moje Bossy, tak ať má svůj, páč si dnes koupila zlatý přívěšek a my se jí nato chceme složit, jenže to stálo je 2000 a jsme na to 2rodiny a táta, takže je nechám - bráchu a tátu a já ji asi koupím něco v tý parfémce, ať si vybere co chce a bude to, kytku a dortík (čoko s čoko krémem a pokrytý celý marcipánem a navrch kytky, nechala jsem to udělat fialovo bílej, tak uvidíme, jaký to bude) :wink:
13. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
http://in.ihned.cz/c1-18027840-rampusak-a-kacenka-tradicni-konec-zimy-v-destnem
tak tady jsme dnes odpo byli, máme to kousek, tohle je z loňska, malej tam zbouchnul celej langoš, já horkou čokoládku se šlehačkou, prcek nadšenej z lyžařský školičky, takže příští zimu jdem do toho :grinning:
13. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahoj,
tak dnes tu budu, slibuju, včera jsem se zdejchla ke kámošce na nehty, děcka si vzala babi po obědě a že přijedou o půl sedmé, tak jsem hned šla pryč, abych to stihla, ještě jsme samozřejmě krafaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ta kámoška má ceou tu modeláž na nehty, jen měla blbé přípravky a opadávalo to a teď skoupila vše kvalitní a nové, tak jsem takový pokusný králík, ale mám to pěkný, jako od nehtařky, akorát jsme tam dali asi míň gelu, mám tam fialové třpytky dané nahoře zešikma, tohle jsme vždycky chtěla. Mám plno fialovejch hadrů, teda nee plno, ale nejvíc ze všech. No a bábina samozřejmě přijela dřív, tak mi volala kde jsem, já hned že jdu, že jsem u Dany, jenže znáte to motání u dveří atd. a přišla jsem ne ihned, trošku o minutu dýl a bábina, že to jsem teda asi nebyla jen u Dany, ale dál :astonished: chápete to? Mě podezřívá, že jsem asi někde byla za nějakým borcem, jelikož v pátek odpol. my je hlídala, šla jsem ke kadeřnici a prý se dávám nějak dohromady...
Jak jsem naposled byla v prosinci u té kadeřnice na melíru, předtím jsem byla u jiné, tak ty barvy si nějak nesedly a slilo se to do sebe, takže v hlavě byl melír oranžovej, žlutej a bílej, předtím ještě tak před půl rokem fialovej přeliv, odrostlý jak sviňa, vypadala jsem jak debil. Já která si nikdy nenechala na vlasy šáhnout a měla svou přírodní barvu teď v hlavě totál chaos, ale co mám dělat s kadeřnicí, když to posrala, už k ní nikdy nepůjdu. Tak teď jsem šla jinam, 690 Kč na mý háro :zipper_mouth: , ale rázná změna, že prostě zesvětlovat vlasy nebudeme, kor když zase v létě budu věčně na slunku a opálím se, tak to mám zpět tmavší na své hnědé a nahoře maličko bílej melír, teď se to hodně nosí. Pokusím se nějak vyfotit a hodit Vám fotku, jak jsem to měla předtím a teď, ještě jsem to sama pořádně neviděla, tak jsem zvědavá.

Týýý jooo, Johny, třetí měsíc? A jak je? Po ránu, je blbě?
Doufám, že tu deku vína sis dala, to přeci můžeš, ne? Jojo, dobře děláš, že jsi to ještě neřekla všem, taky bych ještě počkala, u Juru jsme čekali až do 13. týdne. Teda chlap to před kámošema a před chlapama z práce tajil co nejdýl, chtěl to říct, až bude jura na světě, jenže jednou ho vezli z práce domů a já zrovna byla s Jítou venku, tak mě viděli v upnutým tričku s totál břichem, měla jsem tak 14 dní do porodu, takže na rozpadnutí, no to bylo křiku v autě a hned vylejzali a takový to hypání do něj, že nic neřekne atd.
Doufám, že s manžou už jste v poho, chlapi jsou divný, ješitní, my se teď nehádáme, já nemluvím, já jsem mimo :dizzy_face: , takže je klid. Ale doma mě to sere, jsem tu jak ve vězení, potřebuju žít.

Jééé, ten tradiční konec zimy, to je hezkýýýý, příští rok se to bez Vás určo neobejde :sweat_smile:

Jinak super dárek pro maminku, do parfumérky bych šla taky. Dort mňamka :grinning: Kolik bude mámě? Ani nevím, že jsi to tu psala, že chystáte narozeniny. Naši taky měli, tátovi jsem koupila nějakou kosmetiku, páč on se pořád něčím plácá a ještě takovou tašku jako zavináče, rybí pepřenky, no prostě žrádlo, byl rád :slight_smile:
Mamce ještě nic, měla je koncem února... Holky, ona sem za náma přestala jezdit, no to je jedno, to je na dlouhý povídání, neviděli jsme ji dlouho. Jak je na neschopence, tak bydlí teď u ségry a peče teď nějak jen s ní... Nechápu. Ale zavolá mi a hned remcá, chce mě napravovat atd. Prostě jinej svět, jak už jí je 58, mě 26, tak to porozumění je fuč. Mně bude 35 a Jíti 15, nádheraaaaaa, budem pařit :grinning: :grinning: :grinning:

A co dnes děláte?
14. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Ježííííííš, sorry za slohovku!
Je mi trapně :pensive: jsem to nějak přehnala se psaním.
14. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
Tak my včera zapařili, já si teda vína jen cucla, ani mi nejelo, fakt to jsou asi ty hormony. Piva jsem si taky jen cucla. Tancovali jsme vcelku dost. Bolí mně nohy. Manža jak žok :grinning: , neví, jak jsme se dostali dom, naštěstí jsme měli odvoz, došel po svejch, ale byl jak blůůůma, jsem ho odstěhovala na noc do pokojíčku a my s malým jsme se roztahovali. Po obídku jsme si zas lehli a teď nějak vstávám, malej udělal total čurbes v pokojíčku, jsem tam s ním ležela a on vše vytahoval. Manža leží v obýváku a je taky mrtvej, je to tady jak po výbuchu, nemám sílu. Snad večer. Ještěže mamka uvařila :grinning: . Ona je v poho. Bude jí 60 ve středu. Chtěla jsem ji vytáhnout někam na oběd, ale už mají návštěvu a pak jdou na předváděčku čehosi. Důchodci no...
Blbě mi není, nebývalo ani s prvním těhu, spíš z nevyspání a hladu, jsem total k.o., když nespím svých 10hodin a po obídku hodinku klídek v posteli :slight_smile: . To jsou moje těhu příznaky jo a hlad každý 2hod. Jinak mi je hned blbě od žaludku a jsem malátná.
Mně zas včera kadeřnice udělala krááásný vlásky, jsem prokoukla po 3měs, i večer mi to všici chválili :sweat_smile: . Tak mám radost, snad si to taky tak upravím, sestříhala a melíry, už to nemělo žádnej tvar.
No jo, dnes jsem 8+0tt, toto letí....je to fakt mazec, ale jsem ráda, že prcek roste, měla jsem strach, že nepovyroste, teď jdu až v dubnu...
Už jsem si našla džíny na MMB, lehký - odlehčená džínovina, na jaro a léto ideál, vypadaj dobře, tak si je asi koupím. Pupek mně tlačí, když pak celý den sedím v džínách u stolu a přes ten knoflík jsem ohnutá...tak budou pohodlný. Sice 600kč, ale v CaA za nový bych dala 1200,- a pak je ještě bouchnu za půlku :sweat_smile:
14. bře 2010 v 15:32  • Odpověz
ahoj holciny!
konecne jste zacly psat a kecat-tak zadne omluvy, joo??
sice se omlouvam, ze ja moc nepisu, ale fakt to nedavam-jsem rada, ze si aspon poctu...hihi
holky, ja mam taaaaakovy problem s tim nasim jenikem :frowning2: :unamused: ...achjo....zitra zas budu volat psycholozce, co a jak...
marti i johy-musely jste nekdy pouzit studenou sprchu na decko????? :frowning2:
dneska jsme byli u babi v senove-vcera u dedy na kopci, ale dneska v tom senove, po rannim extempore doma se uklidnil a byl bozi, ale v zaveru dorazila teta zespodu a on se totalne zmenil-ona samo, se zacla rozplyvat nad Majou a ta jeho reakce-no masakr-uplne to desne proziva, takovy strach-ale tak sileny, pritom Maje nikdo nic nedela, jen se na ni koukaji a pod....ale on totalni hystericke zachvaty-to se proste neda...jinac jsme skoncili na plinkach-odmitam mit denne 5pocuranych teplaku, musim ho krmit, proste on je uplne v haji...on je schopen i nejist...ja mistama silim a sedivim-to doslova...¨
damy-poslete fotky, at vim, jak jste krasne!! :wink:
me dosly plavky-to je masakr,ta moje rozkydla postava a hl. nohy-ty jsou totalne odhalene, ze?fuuuuj, zadny sval, proste tlustokozec obecny hadra....bleee
johy-kupuj hadriky kupuj...tech neni nikdy dost a cena je super...
marti-co u vas v praci?je to pakarna??neco jsi naznacovala...
johy-ja jim taky co 2 hodky a tehu nejsem, tak kliid :slight_smile:
14. bře 2010 v 15:54  • Odpověz
Moni - sprchu použila máma na mně, pamatuju si to dodnes, pamatuji si i moje vztekací záchvaty, když mi něco nedali, fakt vím, že mně kolikrát táhla z města mlčky a já řvala a řvala, lidi se mně ptali, co se mi stalo atd...to mně sralo ještě víc, fakt si to pamatuju a to byl takový školkový věk....
Jednou jsem měla prý zas takový záchvat doma a mamka měla ve vaně namočený prádlo, studená voda - tak šup tam se mnou hlavu pod vodu nebo pod sprchu, to nevím, ale vím, že jsem se probrala a pak už to nedělala.
14. bře 2010 v 16:24  • Odpověz
tak plavky si koupím, až na to bude teplota, páč nevím jakou velikost budu potřebovat, jestli to takhle půjde dál :grinning:
14. bře 2010 v 16:25  • Odpověz
No nazdárek, to je den, pařím celý den na netu, jak v týdnu nemám čas, tak lovím o sto šest, to je život teda.

Mony, studenou sprchu jsem nikdy nepoužila, ale nejradši bych to někdy udělala. Když si ale představím, že zase bude všude mokro a ještě větší řev, tak na to radši seru.
Hele, to dělala Jíťa taky, že k Jurovi nikdo nesměl, ale že by až tak záchvat měla, to ne. Taky nejedla, muselaj sme ji krmit, ale asi ne tak hrozný jak u vás. To co popisuješ, zní úplně horzivě. Ježíííš, snad se to věkem spraví, protože pak máš další starosti navíc, místo radostí.
Už doufám chápete, proč si teď užívám, že? :dizzy_face:
JO, já taky jím o sto šest, ale zas mi aspoň narostly trochu kozy, tak si vyberte, co je lepší. Hlavně cvičit, páč ty nohy a špeky, to je děs, ještěže když bývám nahá, je tma :grinning:
Plavky jsem loni koupila úplně super, fialové, dělají mi větší prsa, takže jsem se nebála ani vyslíct.
O práci napíšu víc do Ip, pakárna je všude, já bych tam zůstala ale docela ráda, říkali i že mě tam nechají, ale teď se zae něco vyvrbilo a to je ve hvězdách, takže to nechávám být a čekám co bude za měsíc.

Johny, jen lenoš, spi, však to potřebuješ. Proč by prcek neměl růst? Jsi zdravá, tak v poho, jasan, nad ničím takovým nepřemýšlej. Manžu pořádně prober, takhle se zlít :grinning: :rolling_eyes: :wink:

JO, Mony, musím v týdnu nafotit sd kámoškou nějaké umělecké fotky :grinning: :grinning: , ať máme dávat co do profilu atd. Se mnou to není hned.
Johny, ty máš za úkol vyfotit břuch a vlasy taky. Holky, se bojím umýt halvu, aby se to nějak neslilo a nebo zase nevylezlo, pomooooc.
14. bře 2010 v 17:07  • Odpověz
hooolky pošlete mi číslo na šárku do IP!!! Díky
16. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.