• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
ahoj holciny, uz to funguje :wink: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
taky koukám, musím se zorientovat :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
autor
ahoooooj miláčci :dizzy_face: :dizzy_face: žiju! :slight_smile:
jen mám teď tak nějak hektičtější období...
tak jsem vás konečně dočetla...
johny gratulujuuuuuuu, myška se má k světu :slight_smile:
marťous a ty koukej napsat...
kremi, studenou sprchu neeeeee prosím :frowning2: je to drsné :frowning2: může ti i začít koktat nebo tak... chápu, že je to asi hodně těžké :frowning2: ale zkus bez toho... já teď taky bojuju s hysterákama... myslela jsem si, že období vzdoru máme za sebou, ale Ad předvádí v poslední době za hysterická záchvaty, to jsem u ní ještě nezažila... je to fakt síla. v poslední době jsem napjatější, mám toho hodně, psychicky ne zrovna v pohodě, takže to na ni možná přenáším :frowning2: ona cítí mou nejistotu a bere to na sebe. tak si to aspoň vysvětluju.
dneska jsem si taky koupila konečně něco na sebe, je krásně, je třeba se vybavit (a hlavně koupit větší věci, je mi všechno malé :rolling_eyes: )
20. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
tak to mně taky
No, konečně Baru!!! už jsme myslely, že jsi se někde zasekla :slight_smile:
Holky, byli jsme v kině Ženy v pokušení a doporučuju!!! Nejen pro ženský, Eliška tam je vostrá, ale super. Fakt komedie a super hlody.
Já dnes 3 nový trička a jedno tílko, v obchodě jsem nezkoušela, tak jedno mám narvaný brutálně :grinning: , no, musí si na mně asi počkat :dizzy_face: a ty další snad ok, ale na moc dlouho to nebude, už jsem vzala i 2 xl, ať mi vydrží aspoň do léta.... :confounded:
Honysovi jsme nakoupili zas nějaký hračky a hlavně koledu, zítra je u nás holčičí, tak máme 2misky sladkostí, už se mi hlásí kámošky, že přijdou na prcka jejich holčičky :sunglasses:
Navíc zítra slezina, family a oběd na počest naší mamí, pak chci do přírody
20. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
my zítra vítání jara... taková tradice u našich na vesnici...
a ještě fičíme do Sconta mrknout na skříně, totálně se nám rozpadla v obýváko-ložnici... a do zítra je tam 20% na všechno...
no joooo johny, jenže ty na to máš právo, aby ti všechno bylo malé :slight_smile: jáá ne :rolling_eyes:
20. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
ahoj babky, v rychlosti-nic nestiham a furt jen jim a cucim do kompu...haha
baru-super, ze zijes!!mas toho hodne-te obdivuju, ze to zvladas..a co ze to vlastne delas?nejak mi to uniklo....
sprchu jsem nedala, jen jsem mu omyla oblicej studenou vodou-to byl opravdu hrozny hysterak...
mam novou psycholozku-detska klinicka..., tak ji budu zitra volat...a domluvim si termin...kapku se zlepsuje, ale moc ne...
ja bych potrebovala novy stul do obyvaku-je cely pokresleny fixama-nejde to dolu,timto zdravim dedu a dekuji za fixy...a taky zazil asi nase 5 stehovani, takze podle toho vypada...
hadry nove nekupuju, zatim nikam nechodim-a na pisek je to dobry :grinning: a hl. jsem tlusta jak vepr a je mi lito ty moje stare hadriky nenosit, takze budu trpet v tom, co mam a pokusim se splasknout-hahahahahahahhahahahaha-jsem tak vtipna, kdyz se najim....
do kina bych sla, ale vidim to tak za 2 roky nejdriv....tak si to asi stahnu z kompu :wink:
odpo asi pujdem ven-na pisek-kam jinam, ze??pokud teda nezacne prset...je to nejake vselijake...
dneska jsme vzhuru od 5-je to super, mit 2 deti :grinning: :grinning: :grinning:
peru 3 pracku-miluju prani :dizzy_face:
21. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
autor
tak skříň jsme vybrali :dizzy_face: kurňa já tak ráda kupuju něco domů... ještě tak mít na to prachy :unamused:
krémouš na tobě je boží, jak umíš všechno podat tak hezky pozitivně a optimisticky :grinning:
my dnes v noci, ve 3, budíček - Áda totální hysterák, až mně mrazilo, řvala zplnahrdla, šplhala se po stěně a nedokázala říct, co jí je :pensive: když jsem se ji snažila tisknout k sobě, tak mi jednu vlepila, ale pak už se uklidnila... nejhorší na tom je, že člověk vůbec neví proč... ta bezmoc, že jí nemůžu pomoct... :pensive:
dneska ráno se sousedka z nejvyššího patra ptala, co se v noci stalo (my bydlíme v prvním) :confounded:

máme termíny - 8. dubna jdeme k zápisu! :dizzy_face:
a v úterý poprvé do té "přípravky" na školku... 2,5 hodiny by měla být Ad beze mně, v novém kolektivu dětí, s učitelkou... mně asi jebne, to nedám...
21. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Ahoooj holky, Baru - hysteráky máme taky, dooost často, křičí ze spaní jak urvanej, dnes v noci ještě asi hodinu chrchlal, otevřela jsem okno a bylo to lepší, zrovna dnes v noci jsem si říkala, jak tohle budeme dělat, až bude i mimi a v noci budou ječet oba :astonished: :astonished: :astonished: budou se budit navzájem, no jsem na to vážně zvědavá :sweat_smile:
Už zápis? tady je asi dýl, koncem dubna, tak jsem taky zvědavá, jak to bude vypadat, hlavně s plností, tady snad problém nebude, ale nevím...
Jo, kremouš, to je pozitivka :grinning: taky tě za to obdivuju :dizzy_face:
22. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Ahoj, jen v rychlosti, ve středu a čtvrtek jsem byla doma, viróza a s prominutím jsem dva dny problila. Dnes od noci zvrací malej, byla tu s ním mamka a je to masakrrrrr.....
Baru, IP super!!!!!!!!!!!!!
Ostatní nestíhám, musím jít za malým.
22. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
Byli tu tchánovci, byla jsem taky venku.
Marti - hlavně, že už je líp, ať je prckovi brzy dobře!!!
Holky, jsem nějak K.O., půjdu chrupat.
Baru - kocour dobrej :grinning: :grinning: :grinning:
22. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
autor
ahoooj holky, tak Ad byla dneska poprvé "ve školce" !!! a zvládla to!!! aj já :sweat_smile:
když jsem ji ráno říkala, že půjdeme tam, co chodíme do cvičení, ale tentokrát tam maminky nemůžou, tak začla hned natahovat, ale jak viděla tu herničku, tak tam hned běžela, v 9 jsem ji tam teda nechala a vystresovaná jsem si sedla na chodbu a čekala, že mi bude dozorkyně :slight_smile: hned volat... a ono nic :dizzy_face: v půl 12 jsem si ji vyzvedla, byla teda zaražená šíleně, taková přejetá, a pořád mi dokola opakovala, že jsem jí strašně chyběla, ale když jsem se ptala tak říkala že jooo, že příště půjde zas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
snad to vyjde a budem aspoň jednou týdně chodit, ve školce to pak určitě bude mít jednodušší...

marti tož pěkně si to předáváte :confounded: tak tfuj tfuj ať je to rychle pryč...
díky johny :wink: :grinning: doma mám peklo... ale to mi nevadíííííí :grinning:
23. bře 2010 ve 23:21  • Odpověz
Baru - tak supéér školka:slight_smile:
Doma peklo neřeš, buď bude věřit tobě nebo ne...je to jen na něm :wink:
Holky, mně začal bolet moudrák :frowning2: , ale jak, už mně bolí celá levá tvář, ještě že jsem byla učit dnes místo zítřka, tak si asi ráno dojedu k zubařce, v 7 ráno bere takovýhle případy
Taky jsem si dnes udělala radost a koupila si gatě a sukňu na léto, obojí bílý v SAMu, na gumu v pase :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
ahoj holciny, jsem grogy, napisu zitra :wink:
24. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Holky, celou noc jsem nespala, jedu k zubařce, tvář jak merunu, jsem K.O., Jitu jindy písnu
25. bře 2010 v 06:33  • Odpověz
autor
Marti prosím Tě co si musí člověk všechno vzít při přihlášení na pracák? :confounded:
25. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj,
Johny, co ten zub? Byla jsi u dr.? Snad Tě moc netrápili, ale hlavně ať cokoliv pomůže a přestane bolet, co?

Baru, určitě rodný list dítěte. Páč ten jsem zapomněla a pak jsem ho tam nesla dodatečně. A pak vlastně smlouvu o posledním zaměstnání a myslím, že už jsem tam táhla i výpověď, co jsem dala. Tam chtějí pak akorát při vypisování těch lejster vědět, od kdy dokdy jsi kde pracovala a jak dlouho ta mateřská byla. Takový ty roky určitě víš, jak si kde byla.
Víc teď netuším, jen jsem pak musela ještě hned na pojišťovnu.

Jinak dnes krušný den, musela jsem s Jurem k dr., za celý týden se vůbec neuzdravil., pondělí prozvracel., úterý celkem dobrý, hlad a velká žížeň, jenže včera odpol. se znovu pozvracel a seděl chudák na záchodě a kandil jak kdyby se prorval pytel a nestíhal, tak jsem mu pak dala na noc plínku, ale to už nezvracel, jen prostě vůbec nespal a kňučel a ráno zase zvracel, takže nástup k dr. a ta říkala, že celé naše město zvrací a má průjem, že nemocnice je plná dětí a dala hned čípek protoi zvracení, což jsem nevěděla, že existuje, dala nám o proto, že už jsme s tím v nemocnic byli a hlavně aby se zase neodvodnil. No mazec, v čekárně taky zvracel, pak ještě jsme šli do lékárny a valila jsem do práce a teď jsme podávla info, jak jsme na tom, tak snaaaaaddd ten čípek zabral, zvracel jen jednou, do zítřka se uvidí, jinak bychom museli do nemocnice, to nééééé. Tak si říkám, že celou zimu jsme zvládli jakš takš, ani jednou antibiotika, angína, dlouhá chřipka, jen ty kašle trochu měli, takže to byla zatím nejklidnější zima za celý náš život. Jen abych to nezakřikla.
25. bře 2010 v 17:47  • Odpověz
Holky, tak Jura navečer zase zvracel. Teď spal, tak čekám kdy co bude a to bude v noci mazec, nebude chtít spát a já teda taky nebudu spát, protože ho budu pořád sledovat. Nejlepší je chlap, přijde z práce a začne bejt chytrej jak rádio, jsem ho poslala někam.... do p...
25. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky-teda, to jsou radosti, prijde mi, ze to nema zadna z nas jednoduche... :unamused:

ale nebojte-zas bude lip...i kdyz posl. dobou mam pocit, ze pokud se neco nestane, tak budete o me cist v novinach jako o matce, ktera prizabila sve dite..to je fakt nekdy tezke se ovladat-myslim jenika a jeho stavy...

pozor pozor, ja zas takova pozitivka nejsem....to jen klamu telem...
dneska hlidal poprve muj otec honzika-vzal ho na pisek, jenik nadseny... a ja jsem dostala 3 zakusky, takze hadejte, jak to dopadlo?vsechny jsem SEZRALA sama...haha, takova ja su...

preju klidnou noc...a lepsi zitrek
25. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Holky ahoj, jsem furt K.O., byla jsem včera ráno u svý Dr., dala mi jen dreny, do večera se to zhoršilo, tak jsme jeli do fakultky na pohotovost, Doktor mladší jak já, vyčistil, porejpal to tak, že jsem myslela, že se tam pak pozvracím, spala jsem líp, tedy přestala řezavá bolest v noci někdy, chladila jsem to a usnula jsem hned, ale za 2hod bolestí vzhůru, pak každou hodinu a to prcek spal celou noc po X nocích, tak jsem se zas budila já :confounded: , ráno znova fakultka, čekala jsem 2hod než mně vzali :angry: jsem tam sebou málem sekla, tak mi to zas vyčistila taky mladá Dr., studentíci všude, všechno okukovali, afričani či co to bylo, těch tam taky bylo, v HK je lékařská fakulta, tak tam mají praxe, nemůžu na RTG kvůli těhu, tak jen hlídaj co bude, prý tam něco mám (jmenovali to, ale kdo ví), dostala jsem V - penicilin, tak snad pomůžu,r adši jsem volala ještě na gyndu, tak mi Dr. řekl, ať to beru. Po 8 hod, tak uvidíme jak to povolí, kašovitá strava moooc dobrá, manža hladovej, tak si vyžíral v KFC, já jen pití, ale mám o kilo míň, tak aspoň jedno +
26. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
ráno jedem znova do fakultky.
Marti - hlavně ať je vám brzy líp!!!! :wink: Hodně síly
Kremouš, já dnes taky jeden zákusek, lžičkou po pidi kousíčkách, takovej ten měkkej řez :sunglasses:
Jinak jsem nakoupila plnej koš jogurtů - manža se mně ptal, jestli si myslím, že jich mám dostatek, když to viděl, vtipnej, že!!!
On se může cpát chlebem, ale já bohužel ne a já měla dnes zas chuť tak na 10dkg pařížáku a čerstvou, voňavou, tmavou houstičku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: no bohužel, holky, jdu do sprchy a do postele, vzala jsem si druhou dávku Antibiotik, tak uvidíme, už mně to zas k večeru bolelo, jak se žene ta vichřice, či co to má přijít, tak mně bolí škeble do toho všeho,t akže si to fakt užívám :rolling_eyes:
Krásný jaro :wink:
26. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
jo a co ten květen a srazík? Nějak to utichlo :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Ahoj,
u nás to je mazec. Malej ve čvrtek navečer zvracel, v noci se chudák pokandil a ráno taky, to jsem věděla, že začíná být zle, že budeme muset k dr. a ta nás pošle do nemocnice. Nakonec jsem teda si říkala, že až tolik nezvrací, tak že počkám dopol. a kdyžtak kolem oběda s ním ještě zajdu. Takže dopol. mamka lžičkovala a dávala ho dokupy a naštěstí to kandění přestalo, jsem byla úplně psycho, protože to trvalo už tak dlouho. Teď má přísnou dietu, už je to on, zajímá se o svět, hraje si a samo velkej hlad a žízeň, krotím ho, si umíte představit, když je zvyklej spást všechno a teď nemůže nic, jakej je doma řev a vztekání, že chce všechno. Jídlo veškerý schovaný, může jen piškot, on říká pičkot :grinning: , rohlík, vánočku už teda snad taky, banán, jablko a teď měl rýži, mrkev trochu, hlavně ho musím zavodnit a aby toho nebylo málo, ráno tu virózu chytla i Jituška, chuděra, jen leží, pokandila se, že nestihla, zvracela, dopol. jsem ji nechala být, jak říkala dr. a teď už chodím a lžičkujeme, no masaaaaakkkkrrrrr. Jak to tu vypadá ani nemluvím. Ke všemu jsem lítala do práce, sem a tam, ještěže ta mamka teda přijela, když je potřeba a dávala J.dokupy, příští týden budou oba ze školky doma, stejně mají ty velikonoční prázdniny.

Mony, co Jeník? Jaké stavy? Vztekání, úzkost?

Johny, cože ten zub??????? Jen jsem to četla a začaly mě bolet moje. Teda takhle to dodrápat, mají ti dát pořádnýho zubaře, kterej to dá dokupy a néé studentíky. Pokud bereš antibiotika, tak by to mělo asi brzo zabrat, ne? No pořádně odpočívej a pokud to jde, tak i dospávej, ať zub nebolí, ani hlava, ani břicho. Jaký jedno kilo dole??? To zase nabereš, neboj, mimi tě nenechá, musíš mu dát nějakou výživu :sunglasses:

Baru, halóó
27. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoooj holky, jak je u vás?? Už je líp???
U mně ano. Sice teď mám výčitky, odmítla jsem s manžou jet ke tchyni,kde je rodinná slezina, dokonce poprvé dorazila do Čech i manžova sestřenka z Afriky, ale nemám náladu na lidi,natož abych všem překládala, páč ona nemluví česky, ale manžova ségra se švagrem umí, tedy tvrdí to, tak si poradí. Tak mi volal, že tam je jeho teta (moje oblíbená), chtěl mně ukecat, abych přišla, ale už by to bylo trapný, jsem se vymluvila, že mi není dobře a ještě mně to bolí, ale už bych mohla...no nic.....už je to tak. Zas by se mně každej vyptával na břuch a těhu atd...nemám na to náladu. Mám výčitky kvůli manžovi, to jediný... :rolling_eyes:
Tak to Jeník Moni? A co dítka Marti? A Baru haloooo, od tebe čekáme iP :wink:
28. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Ahoj,
Johny neřeš to, za týden nikdo nebude vědět, žes tam nebyla. Hele, ale mohla ses pořádně nadlábnout :grinning: Jo, to znám, každej by se vyptával, okukoval.
A co děláš?
U nás je docela chladno, polojasno, doma o ničem, malej teď šel s chlapem na chvíli na vzduch, páč už začínal být bledý, dnes už docela jí a pije o sto šest, tak snad je z toho venku. Zato Jíťa nic moc, má hroznej kašel a nutím ji ležet, už naštěstí nezvrací, jen ráno zase měla běhavou. Tak teď převlíkám peřiny a jdu umýt okno do ložnice a nebaví mě vůbec nic, se vidím jinde..., užívat si a tak....krize no.
Tak pisejte, za chvíli mrknu :wink:
28. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
doháním resty za celý týden, umyla jsem koupelnu, dala vyvětrat peřiny, peru, půjdu třídit prádlo, potřebuju udělat faktury a nějaký přípravy, takže nějaký sezení s příbuznými se mi stejnak moc nehodilo, až přijde manža, tak chci aby pořádně vyluxoval, ať to neoddřu vše sama. Máme koberec po schodech atd...tak je to náročný :slight_smile:
28. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
mám jen výčitky kvůli manžovi no
28. bře 2010 ve 13:31  • Odpověz
malej taky kašle, po ránu, ale to má vždy, když je u tchánovců, v pátek tam s ním manža byl odpo. To vždy do 2dní začne chrchlat. Nevím, co tam s ním dělaj.
28. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
právě, že se tam nikdy moc nenadlábnu
28. bře 2010 ve 13:33  • Odpověz
Aha, tak Ty neodpočíváš. No já taky moc ne, docela jsme stihla uklidit, se divím, nato, že nejsou úplně zdravý. Ale není to podle mých představ, nejradši mám, když uklidím celej byt, tzn. že i ve skříních, nejen kolem. Ve skříních je taky plno prachu. Tvůj manža vysává? Můj ne, on vlastně nedělá nic, dnes jsem mu to už důrazně řekla, on prostě nic dělat nebude, akorát dolejzat, to umí. Nasral mě, vidí, že tady lítám jak debil a spal na gauči, prý je unavenej a já snad ne? Jsem nevyspalá, jak člověk pořád stresuje, co s těma dětma je. Teď jdu ještě dovytřít a pak možná vyžehlím, už je tu kopa a odebíráme :grinning:
To je divný, že malej vždycky od nich začne kašlat, nemají třeba studenou zem, že by se tam válel nebo průvan?
Aha, tak jak tam není jídlo, tak o nic nepřijdeš :grinning: :wink:
28. bře 2010 v 17:10  • Odpověz
jj, o nic jsem nepřišla, manža mi říkal, že by mi to nechutnalo :wink: , už mně zná a tchyně si nedá a nedá říct, hlavně, že toho udělá hodně a moc to nestojí, Honys přišel a smrděl přepáleným olejem, hnus. Pekla bramboráčky, což se divím, že oškrábala tolik brambor, je totiž docela líná vařit, Když tam má jít Honzík, tak mu koupí dětskej párek a je to...
Používá ten nejlevnější olej, kterej si nosí z práce a když jsem kojila, tak jsem tam nemohla nic smaženýho jíst, protože pak malej řval jak tur, ona to nemohla pochopit, proč to nechci jíst. Honys tam taky nic moc nejí. Je po mně :wink: :wink: :wink:
Jo a nebo mu dělá vajíčko...to je druhá varianta, když nemá párek.
Luxuje, ale musím ho nutit. Občas vyndá myčku, ale to mu musím říct, jinak si toho "nevšimne". Ale vaří, sice po sobě nic moc neuklidí, ale uvaří. Jinak zbytek dělám já. Tuhle se rozčiloval, že myju záchod a čuchám ty chemický přípravky...ale aby to dělal pravidelně, to nic....on nebyl zvyklej si ani odnýst talíř od stolu....ze začátku byly boje :rolling_eyes:
28. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.