• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
jdu pověsit poslední pračku a na zítra mám ještě jednu, páč už to nemám kam věšet...
taky asi vyklidím a vytřídím šatní místnost, už je to tam hrůůza....momentálně ale nemám moc energie na nějaký úklidy :sweat_smile:
28. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
autor
ahoooj holky, tak my dorazili z chatičky... jsme se byli vyluftovat... i když to dusno nějak nejde... :rolling_eyes:

teda jak jsem četla ty vaše stresy, tak mně úplně běhal mráz, jste borky...

malá usla cestou z chaty a spala přes 2 hodiny, takže dneska bude dlooouhá noc, tak jen rychle písuju a zas běžím...

příští týden mám nabitý, ale písnu, slibuju :slight_smile:

DRŽTE SE!
28. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
autor
jo a ještě jsem se Vám asi zapomněla "pochlubit", že mi ve čtvrtek v parku ukradli peněženku se všemi doklady a se vším :rolling_eyes: :rolling_eyes: takže ke všemu ještě lítám po úřadech a to mám jít tento týden na ten pracák, a nemám ani občanku... o hrůze, že mi ty doklady někdo zneužije ani nemluvě...

miluju ostravu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj!
Baru, cože? To Ti ji jako ukradli z kabelky nebo jak?
A jak jste včera usnuly? Chatičku závidím,
my jsme kejsly doma, malej už je divokej, zato s Jíťou musím k dr. zítra ráno, totál kašel, co vteřinu a má teplotu. Holky, mě to tak nebavííííííííííííííí, já vím, že bych jim teď měla být oporou a stresovat, co jim vlastně je... ale já si jako říkám, že tohle vlastně není to, co bych chtěla žít. Chlap řval, že tu zase jako mám mamku, tak jsem zaútočila, že ať sežene jiný hlídání a nebo ať mi položí na stůl jednou měsíčně 15tisíc, s tím, že bydlení a ostatní bude platit on jako doteď a já budu doma a starat se o děti. Jenže já ani nevím, zda bych to nedělala jen z povinnosti. Nechci rouhat, jsme celý, zdraví, živý, ale mám toho všeho po krk, už hodně douho. A klidně mě ukamenujte.

Johny, co zub?
Mony, jak to jde u vás? Taky magořina? :sunglasses: :wink:
29. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
cus baby,

baru-taky miluju ostravu... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
mari-tak tomu svymu chytrakovi hod obe nemocne deti na krk-at si uzije...to by me teda doooost vytocilo... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

jak to vis?ze u nas taky magorina?? :grinning:
29. bře 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahoj, já mám fakt krizi, celej svět na hovno. Pár dní se odmlčím, to bude nejlepší, pak píšu věci, který ani nechci.
Mrknu někdy a buďte zdraví a užívejte!
29. bře 2010 v 17:27  • Odpověz
autor
holky nedepkujte, já jsem taky úplně v prdeli :unamused: tož beztak je zas nějaký úplněk nebo něco, že jsme všechny takové zgrchané... :unamused:
29. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, mně je konečně dobře!!!!!!!!
Vys..... se na všechno, nohy nahoru, čoko do ruky, dýchejte zhluboka a víte co vám všichni můžou....tedy nemyslím Máju kremouši :wink:
Měla jsem lítačku, učila jsem, dopo mateřský centrum, pak koupit botky prckovi, teď vyplnit papíry, měníme totiž pojišťovnu, tak vše honem, honem, aby to do středy došlo. Může se měnit 1x za 3měs. Takže teď k poslednímu. Tak snad to vezmou, že je to poštou, ale pí mi to psala z pojišťovny, že můžeme.
Holky, krásnej večer, jdu dělat přípravy na zítra. Pááá
29. bře 2010 v 17:49  • Odpověz
nechápu,proč mi zmizela fotka z pasu :astonished:
29. bře 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
já myslela, že tam máš tuhle máňu schválně :grinning:
29. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Mají nový pravidla na fotky z pasu...tak tam asi budu mít máňu
My dneska ortopedie, pak jsem letěla do města poslat ještě evidenční listy na tu pojišťovnu a pak rychle oběd a teď bych si šla lehnout a to za hodinu učím... :unamused:
30. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Marti prosím Tě, jak je to se zápisem do školky?? Nějaký lejstro jakože Přihlášku musím mít už s sebou nebo se to vyplňuje až tam?? dííííík za info, zkušená matko :slight_smile:
30. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
Ahoj,
no se zápisem, jednoduchý- určitě už máš doma přihlášku, tak ji vyplň už doma, je tam toho více, i údaje o prarodičích, teda pokud ji budou vyzvedávat ze školky někdy. Hlavně tam musí být potvrzení od doktorky! V každé školce je nějaký termín, dokdy tu příhlášku musíš odevzdat, tzn. že pokud je to např. do konce dubna, tak už ji tam můžeš dát teď nebo až do konce dubna. Já ji tam dala dřív pro svůj klid. Pak třeba začátkem května rozesílá školka vyjádření, jestli dítě přijali nebo ne, může to být i telefonicky, nevím jak je to u vás. Tak si vyplň přihlášku a jen ji tam hoď a ostatní nech na nich. U těch zápisů to bývá asi tak, že si děti prohlídnou školku, což vy už máte stejně za sebou a úspěšně :dizzy_face: :dizzy_face:

Čekám Ip.
Taky mám novou věc, už vím, jak to bude v práci, zatím je to 50 na 50, ostatní věci o ničem, Jíťa horečku v noci skoro 40 a kašel, ráno u dr., tak snad se to zlepší a pokud to do pátku nepřejde, dostane antibiotika. Malej je taky doma, ale už v poho, měl by mít ještě dietu, krotit ho, ale pořád chce jíst, velkej hlad, se chudák za ten týden dojídá.

Tak dobrou
30. bře 2010 ve 22:50  • Odpověz
Johny, nelítej a lež.
Máňa v profilu zajímavá, jsem si taky říkala, zda to tam máš schválně. Třeba jste byli moc z dálky a nebyli vidět, tak Vám to smázli.
30. bře 2010 ve 22:51  • Odpověz
autor
já su mantinelíček, to s tou přihláškou jsem vůbec nevěděla, myslela jsem, že nejdůležitější je zápis. tož to si tam hned dneska pro ni zajdu. prohlídku školky nemáme, to, co teď malá chodí do té přípravky jednou za týden na 2,5 hodiny, to je něco jiného... v té školce, kde bysme chtěli od září chodit jsme ještě nebyli. dozvěděla jsem se, že letos budou přijímat 5 dětí :unamused: takže musím jít ještě i do druhé kousek dál pro jistotu.
včera byla malá podruhé v té miniškolce a když jsem se pak učitelky ptala, jaká tam Adi je, tak říkala, že hrozně taková klidná, až moc. takže pořád je tam hrozně taková zaražená... ale co bych chtěla podruhé. hlavně, že říká, že se jí tam líbí a že příště půjde zas.
jdu na ip :wink:
31. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
kdepak je IP????
Tak to se musím zeptat, jak je to tady s přihláškama a zápisem, no uvidíme...
Byli jsme u kámošky, má taky kluka, tak řádili a bordel všude a teď je mi nějaká zima, šíleně tu leje a nic se mi nechce.... :rolling_eyes:
31. bře 2010 ve 14:22  • Odpověz
autor
ahoj holky, omlouvám se, ip není, nebyl čas. volal manža, že auto je hotové, tak jsme pro něj s malou vláčkem jely... bylo na správce. předtím jsem se stavila v té školce - prý přihláška se řeší až u zápisu, tak tam je to asi tak. doufám, že na mně pak nevybalí kde mám přihlášku :rolling_eyes: a zdravotní prohlídka prý až případně v září. pak jsem se stavila pro dočasnou občanku, a pak na pracák, mám problém jak blázen, firma co jsem tam naposledy dělala je prodaná a já nemám zápočťák ani žádné ukončení, prostě nic. takže lahůdka.
chcalo tu taky, zmokly jsme, taky jsem vymrzla... :unamused:

zítra jedu do prag, do pátku budu v olomouci, pak pro malou (bude u babičky) a pofičím na chatu... takže se ozvu bůhvíkdy :sweat_smile: užijte si velikonoce, nic nedělejte, nikomu neslužte a užívejte každá čeho libo :slight_smile:
31. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
dodatečně vše nej, nej, nej malý Baru :wink: :wink: :wink:
3. dub 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahoj, jsem asi propásla něčí narozeninky. Taky přejeme vše nej malé princezně :dizzy_face:
3. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz
Dneska večer je film Nestyda, budete se dívat?
To bude něco pro mě :grinning: :grinning:
3. dub 2010 ve 14:47  • Odpověz
Mně to moc nebavilo, od 21hod jsme koukali na čt1. JInak všem Kráááásný Velikonoce a užívejte holčičky :dizzy_face:
4. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Ahoj,
ja z toho filmu nic nemela, nervy...., páč jsem mamce volala sanitku. Malej je špatný, začalo to včera večer, dýchá přes masku, má opět ty záchvaty, ráno nemohl přestat, za každým slovem zakašlal, volala jsem sestřičce od dr., tak musíme dávat silný léky, trochu to pomohlo, odpol. byl veselý, ale teď začíná zase. Bojím se, že to jen utlumujeme a že se může dávit. Nevím, zda to ustojíme do úterý až k dr., možná budeme muset do nemocnice, je to skoro stejné jak před rokem, kdy nemohl dýchat. V noci jsme stáli asi desetkrát na balkóně na čerstvém vzduchu, plíny kolem nás mokrý, otevřený okno dokořán, aby se nedávil. Ke všemu chlapa včera chytl zub a jel večer do Brna na pohotovost, tam to funguje nonstop a jelikož tam bylo narváno, přijel až v jednu v noci, dnes ho to ještě bolí, takže pomoc žádná, zítřek neřeším, lítám jen kolem malýho, musím ho dát nějak dokupy.
Pomóc, tohle jsem přece nechtěla :cry: :cry: :cry: , Vím, že jsem na ně zlá, že řvu a že jsem občas mimo, ale tohle nééééé. Myslete na nás, noc bude krutá. Už mám i pár pyžámek nachystaných, kdybychom museli jet.
4. dub 2010 v 17:29  • Odpověz
Jéžiši,myslím na vás, ať je brzy líp. Držím vše co mám a budu myslet!!!!!
4. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
a mamce sanitku? Co se stalo?
4. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
zuby, ani mi nemluv, čerstvě za sebou... :frowning2:
4. dub 2010 ve 20:52  • Odpověz
Ahoj,
chlapa zub pořád bolí, tak je protivnej :angry:
Mamce sanitku - chytla tu střevní virózu asi od nás, asi i někde venku a bylo jí už den a půl blbě, zrovna od nás odjížděla v pátek a večer mi volala, že jí je blbě. Pak celou sobotu jí bylo zle, ona je navíc háklivá na ty slinivkové a žlučníkové záchvaty, černý uhlí,smecta atd. jí nezabíralo a doma byla sama a po telefonu se mi zdála čím dál horší, tak jsem ji chtěla dovézt na pohotovost, ale to by prý nezvládla, jaký má křeče, tak jsem volala sem na pohotovot a tam říkali, že pokud chceme nějakýho doktora nebo sanitku, že musíme rovnou volat 155. To jsem ani nevěděla. Tam jsem se dovolala na nějakou centrálu do Jihlavy a hned vyslali tady od nás z města sanitku, byli tam do deseti minut, dřív jak já, ale dr. tam nebyl, že ten je připravenej k těžším případům, tak ji odvezli do nemocnice a dali jí nějakou injekci a poslali domů, jenže jí pořád není dobře.
Mně to tak štve, páč za hlídání, který jsem si vydobila, dávala tu děti dokupy, to musela chytnout a teď jí je kvůli nám zle.
Určitě je taky naštvaná, ale neřekla to.

Malej - večer se nám tu začal dávit, pak teda po Codeinu usnul a měl tu inhalaci,, zachumlaný až po hlavu a okno úplně dokořán, všude mokrý plínky a asi to zabralo, ani moc nekašlal, docela spal, pořád jsem ho sledovala, poslouchala, jestli dýchá, dnes už začal odhucávat, ale to je takovej kašel hucák, že má stopro tu bronchitidu. Zítra ráno valíme k dr. a můžu být ráda, že jsme to ustáli doma, doufám teda, že tomu tak bude. Asi dostane antibiotika, nevím, jenže problém je na světě - nemám hlídání, zítra bych zůstala doma, ale pak bych měla už do práce. Třetí týden se dávají děti dokupy, je to fakt v hajzlu, práce čeká a já musím být doma. A peníze taky nemám.

To je fakt život na hovno. Komplikovaný všechno a nervy mám nadranc a taky jsem tu zapomněla jaksi napsat, že už tak měsíc nebydlím v ložnici......
5. dub 2010 v 10:20  • Odpověz
a z práce ti ošetřování nedaj? Neboj, brzy bude líp. Hlavně, že jste to nějak ustáli. Myslím na vás.
tohle budeme řešit všichni - hlídání.
A co tchyně a tchán? nemaj se k tomu?
5. dub 2010 ve 14:30  • Odpověz
No vzhledem k tomu, že jsem tam na praxi, tak je to v poho, prostě zavolám a nepřijdu, jenže právě v tomto období jsem se chtěla ukázat, že prostě vůbec nechybím a chybět nebudu. Zatím jsem chyběla jen dva dny, tak je to v poho, to jak jsem měla tu virózu a jinak na děti jsme měla vždycky hlídání.
Za měsíc prostě uvidím, zda mě tam nechají, ale teď už to asi nezáleží jen na mně, to už pak písnu přes IP.
5. dub 2010 v 16:58  • Odpověz
ahoj holcicky-to je hruza, ted jsem se konecne po 2 dnech dostala na komp a uplne se mi sevrel zaludek... :pensive:

marti-to je hrozne, ja si to neumim predstavit!!drz se a at jsou deti, muz a mami brzy zdrave a tobe pevne nervy!!!jsi borec, ja bych uz asi zkolabovala...

prace-neboj, urco to dobre dopadne...

loznice-no comment-my ji takhle mame uz asi 3 roky...a jenik vcera prohlasil, ze s tatkou spat nebude-ze chrape :grinning:

a jak tehulka??

kouknete na mejlika-poslala jsem par fotek...
5. dub 2010 v 17:58  • Odpověz
autor
ahoj holky, děkuju všem za fotky i přání k velikonočkám. teda vy mi dáváte zabrat, takovýma příspěvkama, marti drž se... fakt si člověk uvědomí, že řeší úplný kraviny, dokud něco není s dětma, vedle toho je každý problém totální prkotina... :pensive:

malá taky kašle hnusně, dneska už drsně, hnusný suchý dráždivý kašel, teď jsem ji obložila mokrýma ručníkama a pomohlo to, konečně usnula a nekašle...

mám to teď psychicky náročnější, ale díky Vám si vážně uvědomuju, že pokud je zdraví v pořádku, hlavně těch našich beroušků, tak všechno ostatní jsou kraviny... i malá je neklidná, spaní celou noc je už dávno pasé, ani si nepamatuju, kdy naposledy spala celou noc... má vztekací hysterické záchvaty i ze spaní... je to hrůza.

moje myška malá měla ve čtvrtek 1. dubna 3 roky, sletěl ten rok jak blázen, úplně si pamatuju jako by to bylo včera, jak jsem Vám před rokem psala porod...
5. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.