• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
já si to myslela, že jste měly narozky holky jedny :slight_smile: , vím, že to bylo na apríla...
Snad vám je všem líp. Fotky krásný holky :slight_smile:
Jen v letu nakukuju, Honys taky kašle, ale spíš v noci a po ránu...
Jsem se tě chtěla Baru zeptat, jestli nevíš, jestli je nárok na rodičák, když mi bude končit 2.5. za celý květen? Asi ne viď?
Pak půjdu na neschopenku,t edy doufám, že mi ji Dr. napíše :wink:
dnes jsem uvařila špenátovou polívku, dala jsem do toho vykoledovaný vajíčka a máme kotel vajíčkový pomazánky, tak doufám, že ji manža zblajzne, páč jsem ji trošku dost osolila, ale nic moc jinýho v lednici není, tak bude mít smůlu :sweat_smile: a bram kaši a sekanou a okur salát, dnes jsem teda vyvářela, brácha se švagr si vzali prcka, maj dovču.
6. dub 2010 ve 13:05  • Odpověz
ahoj, dodatecne vse nej ke krasnym narozkam!!

a musim se pochlubit-dneska jsem TO dostala-pomooooooooooooooooooooooooooooooooooooooc :angry: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. dub 2010 v 19:04  • Odpověz
Ahoj,
dnes jsem s dětma doma, tak na vás budu koukat, ale vy sem teď moc nechodíte.

Johny, čekáme foto pupenda :grinning: :wink:
Baru, čekáme foto z narozenin! :slight_smile:
Přikazuju Vám to :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :wink:
Mony je pečlivá, ta posílá děti pravidelně.

Cožeeee jsi TO dostala? Ježiš, tak "blahopřeju" byl klid od toho, co? Nejlíp se maj chlapi.

Dnes se možná vrhnu na to Ip. Ale zatím nestíhám. Děcka likvidují byt, včera s nima byl chlap a byli u dr., tak prý to má asi astmatického původu, že nemůže vydechnout, že je jak sud, se mu to naplňuje v břichu. Tak musíme ještě tak čtyři dny inhalovat, aby se mu líp dýchalo. Prý teď je venku prašno a začíná pyl. Jestli bude astmatik a bude na to trpět, tak se jdu zahrabat :pensive: Zakašle tak dvakrát za den a když už, tak to je hucák pořádnej.

Johny, to nevím, jestli ten nárok za ten květen budeš mít. Možná ještě jo. My to měli do dvanáctéhom, tak nám to vyšlo. Holky, to je mazec s těmi mateřskými a Úp.
Baru, už tam jsi přihlášená? Jak to vlastně máš s tou prací, asi až od září, kdy malá půjde do školky, že? Abys teď ještě mohla být s ní.
7. dub 2010 v 09:26  • Odpověz
autor
ahoj holky, byly jsme dopoledne na zápise do té vzdálenější školky, tak tam by nás vzali prý určitě, tak jsem si oddechla. taková skromná školka, ale malá byla nadšená. ještě chci zítra zajít tady do té, co máme za barákem, ale kde údajně berou letos jen 5 dětí, tak se tam zajdu aspoň mrknout a zeptat.

ještě jsem byla vyřizovat techničák, řidičák... ještě pozůstatky z té ukradené peněženky. no na pracáku mně odkázali na oblastní inspektorát práce, že prý tam si mám ten svůj problém řešit. už mně uhání i pojišťovna, jestli jsem nebo nejsem zaměstnaná nebo jak je to se mnou. to kdybych věděla :unamused:

johny mně taky skončil k 1/4 a myslím si, že teď v dubnu už nedostanu nic :unamused: myslím si, že si budu muset zaplatit i pojištění, když mám problém s tím pracákem. v Ol mám podepsanou jen dohodu, víc jsem zatím ani nechtěla, kdyžtak až od září. jenže když mně nevezmou na pracák, tak si budu muset platit soc.zdrav. pojištění :unamused:

malá mi nechce chodit, furt chce jen nosit nebo v kočáře, jsem z toho nanervy :rolling_eyes:
7. dub 2010 ve 13:31  • Odpověz
jsem tu
7. dub 2010 ve 13:33  • Odpověz
Baru, to je škoda, že v té blízké školce berou jen pět dětí, obzvlášť, když ji máte za barákem. Třeba se na Vás usměje štěstí, u nás se ale smí podávat přihláška jen na jednu školku. malýho vzali pak bez problémů, jelikož tam byla už J., ale jinak ho chtěli dát do jiné třídy mezi ty malé čerstvě tříleté.

To je záhada s tím pracákem, to teda nechápu, proč Tě jako odkázali na ten inspektorát? Že máš tu dohodu, nebo proto, že jsi neměla doklady? Neporadím, jak to vlastně máš, pořádně nevím a stejně se v takových věcech nevyznám. Snad Ti dobře poradí a vyjde to tak, aniž by sis musela platit to pojištění. Proč Tě nezaměstnají už teď?, třeba na odpol., až budeš mít na malou hlídání, máš nějaké hlídání?
Já mám asi blbý dotazy, co? Však až Vám písnu já přes Ip, jak je to se mnou, tak taky určitě nebude pořádně vědět, páč všechno prostě říct nesmím.

Jen ať si malá užívá kočárku, potom bude už jen celej život chodit. Doufám, že ji netaháš.
My byli v kočáru do třech let, pak už šel do školky, Jí´ta ta pak jezdla v golfáči, ten vezla mamka a já vezla Juru v hlubokém, no jesle hadr, matka světa :zipper_mouth:
7. dub 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
ahoj marti, přihlášku taky můžu podávat jen do jedné, ale dneska jsem se tam jen zapsala, přihlášku mám přinést do týdne, takže ještě se můžu mrknout i jinde.

pracák a všichni mají se mnou proto, že ta firma, u které jsem byla před mateřskou zaměstnaná je prodaná a nový majitel háže mrtvého brouka, nemám v ruce žádné ukončovací papíry, takže ani nevím, jestli jsem ještě zaměstnanec nebo ne.... proto ty problémy.

proč nám nesmíš říct všechno?? :fearful: my to chcem vědět :grinning:

na rukách odmítám tahat, jenže jsou z toho hysterické záchvaty :rolling_eyes:
7. dub 2010 ve 13:59  • Odpověz
ahoj holky, byla jsem na skok ve městě, drogerie a lékárna, jinak pojedeme na nákup až manža dorazí, jsme vyjedený :sweat_smile:
Nechce se mi s tím tahat z města v taškách :unamused:
Dorazil manža, tak pádím :wink:
7. dub 2010 ve 14:52  • Odpověz
Johny, nakup taky nám, taky jsme vyjedený :confounded:

Baru, aha. Takhle je to komplikovaný. Hele, ale to by Ttřeba mohli ještě vyplatit odstupný, ne? Proto ten majitel možná háže mrtvého brouka, že ví, že Tě zpět nevezme a pokud Tě propustí, měl by Ti dát odstupný. No určitě po tom zapátrej, hlavně ať to dobře dopadne, začarovanej kruh :fearful:

No nemůžu říct vechno, právěěě. Ale něco písnu. Pořád čumím dnes na net na hadry a nejsem schopna napstat IP. Teď pověsím prádlo a vrhnu se snad nato.
7. dub 2010 v 15:11  • Odpověz
a kde je ip??? Marti??
7. dub 2010 v 18:18  • Odpověz
autor
finišuju přípravy před cestou do Hradce Králového :slight_smile: tak koukej marťo psát, ještě to chci stihnout... zítra ještě ta jedna školka a pak už frčím... nejdřív Olomouc a pak pokračování na Hradec... budu až do soboty... :dizzy_face:
7. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Nezlobte se, nestíhám, přijela pak babi.
A teď je doma už chlap.
Baru, kde bude malá? Ty se máš, na tak dlouho si odjet, to budou mít myši prééééé
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: že jo? :sweat_smile:
7. dub 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
marti :dizzy_face: :wink: ale néééé, všechno ve vší počestnosti bude... bohužel :grinning:
malá bude u babičky, a pak s tátou. už teď když to jenom píšu tak se mi svírá žaludek, že budu tak dlouho bez ní :pensive:
7. dub 2010 ve 20:42  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=m_CG2gAY9w8
tak holčičky, tady máte pozdrav z bříška :wink: :wink: :wink:
8. dub 2010 v 17:15  • Odpověz
teeda, to bylo krasny!!!!!a nadherne slo mimi videt-to zavidim, celkove zavidim mimi v brisku... :slight_smile: a ten doktor je teda super, ze to tak hezky slo videt!!fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!pohlavi jsem teda jaksi nepostrehla-hahahaha....
8. dub 2010 ve 20:07  • Odpověz
noo, taky jsem zírala, jsem tam byla snad 20min jen na UZ, dělal mi vnitřní, pak přes břuch a pak tenhle, fakt si s tím pohrál, mám natočený 4 videa na foťák (chytrá mamka co?), tento pan Dr. je můj bývalý student, ale je to už mnoho let, co ke mně chodil se mučit 2x týdně, byl rozvedenej a furt mně někam zval :wink: a když neměl úkol, tak mi donesl fidorku, nanuka apod....podplácel :grinning: no a pak jsme ve vzájemný komunikaci došli tak daleko, že pomalu věděl kdy menstruuju a jaký používám intim gely apod, tak jsem ho předala kolegovi, už to nemělo žádný efekt ohledně AJ. Věděla jsem o něm hodně věcí a on o mně a pak jsem potřebovala rychle Dr. na začátku prvního těhu, tak jsem mu volala, sice trochu ostych (byla jsem jeho lektorka!!!!), ale velmi rád mně prohlídnul a i prsa prohmatal, vyloženě si to užíval :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , chlap no, ale co, jsem si řekla, kolik jich už viděl, tak co...jsem XYXY v řadě, ale uculoval se u toho jak puberťák, ale hejčkal si mně, prostě prominentní pacientka, výhody to mělo a má :grinning: :grinning: :grinning: ještě po mně nechtěl ani korunu a to jsem dostala už 3fotky na foto papíru (dnes 2 barevný z 3D), až už mi to bylo trapný a ptala jsem se sestry, že to zaplatím, ona nechtěla, pokud Dr. neřekl. Takže ....výhody to má :dizzy_face:
8. dub 2010 ve 20:47  • Odpověz
a jinak máme 5cm na délku a 1.8cm šířku hlavičky a mrskalo se tam jak ryba ve vodě, prý tam mám dost plodovky už teď, tak to bylo krásně vidět na tom 3D a má veliký uši, se tomu smál a furt to zkoumal a prohlížel ze všech stran a jak se tam tlemím, tak řekl, že by se nedivil, kdyby měl v podpaží anglickej slovník, takovej šprýmař to je :wink:
8. dub 2010 ve 20:50  • Odpověz
když jsem byla minule na UZ, tak zas nazval žloutkovej váček jako batoh s jídlem :grinning: :grinning: :grinning: a na prvním, kde mám jen tu bublinu, tak zas obejvák pro mimi :wink:
8. dub 2010 ve 20:51  • Odpověz
johy-haha, tak to bych se asi dooost stydela, ale na druhou stranu, je to lekar a ja mam taky souseda-sice tam uz nebydli, gyndare a byla jsem u neho na kontrole....ale to mi tak neprislo, i kdyz ted, kdyz o tom pisu, tak je to asi uplne to stejne.... :sweat_smile:
9. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj, no Johny, nemam slov!!!! Tohle jsem nikdy nevidela.
NADHERA!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Já tam vidím pindíka :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 v 18:55  • Odpověz
maro- neneneneneneeeeee, zadny pindik, zakazuju!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
marto-ani psat uz neumim... :sweat_smile:
9. dub 2010 ve 20:45  • Odpověz
já taky zakazuju :grinning: :grinning: :grinning:
my dnes vejlet, byli jsme v Pardubkách, výstava mašinek a pak Globus a nákup a obídek, ještě jsme v Hk objednali matraci do postele, Honys to dostane k narozkám, to nám tak akorát vyjde časově.
10. dub 2010 v 17:09  • Odpověz
jsem K.O., asi vana a postel a vratný láhve :slight_smile:
10. dub 2010 v 17:10  • Odpověz
ahoj, teda, vy vyletujete a utracite :wink: :slight_smile:
ja jsem dneska musela do dm a do billy a pak jsme byli skoro cely den v u babi...pocasi fakt aprilove, kroupy, slunce, dest, no pestra paleta, jen co je pravda...
ten globus me laka, jsem tam jeste nikdy nebyla a vsichni pejou ody....
ja jsem taky ko, a tak asi uz ani ty lahve nedam-haha
ten polsky prezident s manzelkou a dalsi lide-to je katastrofa :pensive:
10. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
to je šílený to letadlo.
Já do Globu jezdím ráda, ale hlavně hračky, knížky, mléčný výrobky, pečivo, výběr velkej, ale zelenina a ovoce mi tam přijde dost napálená, pokud to není v "akci" :grinning:
Jezdíme tam na dárky na Vánoce, seznam a už se koš plní :wink:
10. dub 2010 v 19:35  • Odpověz
Baru je v HK, no, tak tam jsem tady dneska byla :wink: , Baru,t ak to jsme byli hystoricky si nejblíž tady ze všech :grinning:
10. dub 2010 v 19:36  • Odpověz
autor
už jsem zas v té škaredé ově :grinning:
pííííísnu pozdějc...
videjko jsem viděla, johny nááááááááááááádhera!
11. dub 2010 ve 14:22  • Odpověz
holky, vy sem vůbec nechodíte, už je mi smutno, tak to Marti už neflákej a o ostatních ani nemluvím.
Moňa - co Jeník? nějaká změna???
Baru - jak HK??? Dopadlo vše ok?
A Marti jak u vás? Už jste zdraví? Co mamka?
11. dub 2010 v 19:26  • Odpověz
13. dub 2010 v 18:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.