• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
Hele, tak teď nechápu, kde bydlí Mony? Psali jste něco o HK, že to máte blízko, ale přece z Ha.... je to daleko, ne? :fearful:
Nebo neznám mapu a nebo jsem to nějak nepochopila.
Jak se máte????

Děti šly včera už do školky, jsem to zkusila a uvidíme, jak to bude. Malej byl v pátek ještě divnej, pořád polehával, ale teď už snad v poho, ale semtam oba zakašlou. Takže ráno zase chaos, nestíhačka, bordel všude a kdoví, třeba už budu mít čas od května si všechno uklidit, ač nerada. A taky sem budu možná víc psát.
Teď musím psát seminární práci do toho kurzu, máme to odevzdat do příštího pátku, ale něco už mám, písnu víc přes Ip, který ale jaksi nestíhám, ale to jste si všimly, že
:wink:
Hlava v čoudu, takže tak...
Mamka už snad taky ok, ale říkala, že jí je pořád divně, takový vnitřní teplo a má totál hekák, mi tady odhlídala děti a pochytala od nich. Včera jsem byla s J. na ušním a konečně má ta ouška dobrá, byla statečná, dr. ji zas hodně probíral a říkal, že máme přijít až za půl roku. Tak snaaaad.
Jinak jsem už měsíc nikde nebyla v trati a je třeba to napravit :sweat_smile: :dizzy_face:
U nás celý den dnes prší, fuj hnus vlhko vlezlo.
13. dub 2010 v 19:02  • Odpověz
ahoj holciny, no u nas nicmoc noveho, taky nestiham, protoze jsem sama s detma, muz se nas snazi uzivit, takze shani co se da, dneska byl nekde u prahy, takze asi tak...

jenik se uz lepsi, je to fakt rozdil...za to lady se horsi, furt ji musim nosit, bavit apod...jinac rve a rve a rve...

ja bydlim stale v havirove a to je dost daleko od HK-si teda myslim...

toz asi tak, mam dost, budicek celonocni, rano vstavam ve 4,takze ted uz tak nejak kolabuju...haha
13. dub 2010 ve 20:27  • Odpověz
Baru byla do soboty v HK pracovně, já tam v sob projížděla a stavovala se tam v jednom obchodě, tak proto asi ten omyl...
Jsem dnes taky k.o., ale asi z mimina, páč jsme spali do půl 9, ale v noci jsem se taky převalovala asi hodinu, tak jsem to dojížděla ráno, jinak vstává kolem 7. Příští týd je u nás den otevřených dveří v těch našich dvou školkách, tak tam půjdu s malým, ale asi jen do tý, kam ho chci dát....aby to viděl :wink:
břuch mi roste a k Dr. jdu až 5.5. na triple testy, tak snad bude vše ok.
Zítra mám volno, se těším a půjdu pro fotky, nechala jsem je konečně vyvolat asi za poslední 2 roky, hlavně Anglii, tak se už těším :slight_smile: co tam všechno bude. Toho zas bude plná taška, jak minule :rolling_eyes:
Tak Marti, koukej napsat krásnou seminárku a Moni, ty taky někdy spinkej... :wink:
13. dub 2010 ve 21:02  • Odpověz
Ahoj,
Mony, jak to, že jste sami, jako muž je i přes noc jinde?Ale to se asi chce vyspat, tak moc nepomáhá, že?
Vstáváte ve čtyři? A kdo tak brzo vstává? Asi Maju, že? Nejde ji nějak udržet v posteli? To musí být mazec, jen jak to píšeš, jsem K.O.

Aha, s tím HK. Hele, třeba jste se tam potkaly a ani o tom nevíte :slight_smile:
Jooo, vy teď máte ty školky, tak ať vám vyjdou ty, kam je chcete dát.
Mony, vy nejdete do školky, nebo jsem zas mimo s věkem?
Seminárku jsem ještě nezačala psát. Dnes jsem byla v solárku, na trochu barvičky, ať se těm chlapům líbím :grinning: :grinning: :grinning:
V práci jsem to zabalila ve dvě, není motivace, tak co.
14. dub 2010 v 18:09  • Odpověz
my jdeme do školky za týden na den otevřených dveří a pak nějak za týden bývá zápis, tak uvidíme:slight_smile:
Dnes jsem byla na sociálce a představte si, že za ty 2dny (prcek se narodil 2.5.) dostanu celej rodičák, tak mně potěšila paní, sice netuším, jestli dostanu neschopenku od zaměstnavatele, ale v červnu ještě budou peníze :wink:
14. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
holky, jsem k.o., se furt nutím, že si půjdu zaplavat či něco, ale prostě není energie, jsem zbitá jak pes už od 5 a vidím se v posteli
14. dub 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
ahoj holky, jééé johny tak to bych mohla taky dostat ještě, no jsem zvědavá.... bodlo by to. pracák jsem vzdala, s těma mýma problémama, na oblastním inspektorátu práce mi poradili ho+no. pardon, ale už mně to sere. ale snad prý aspoň nebudu muset platit to pojištění, protože se starám celodenně o dítě, tak mi to ještě snad bude platit stát. tak aspoň to je pozitivní. my snad tu školku máme, ještě čekám na oficiální potvrzení.

já zas rozlítaná.. včera Ol, zítra zkouška, pak zas Ol... ale malá bude u babičky. včera jsem byla na obchodních schůzkách i s ní :sweat_smile: měla jsem trochu obavu, ale bylo to v pohodě, lidem to vůbec nevadilo.

včera po cestě večer usla v půl 7 a spala do 2 do rána. od té doby je teď vzhůru. takže jsem troska a jsem zvědavá, kdy dneska odpadne. asi nepůjdu ani radši na cvičení... a hlavně se mi nechce.

už nejsem na to ponocování zvyklá, vůbec nechápu, jak jsem mohla ty 2 roky vydržet... takže mony myslím na tebe a držím palec. tobě taky johny, tebe to čeká :grinning:

martinko písni nám ip...
15. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Baru - to neeeee, tohle miminko bude hodné, věčně ospalé, usne v 8 večer, v noci ho 1x nakojím a pak bude spát do 9 ráno víš.....!!! A bude to holčička a kremouš mi pošle všechno hezké růžové a HOnzik bude velkej brácha a vůbec nebude žárlit a nebude mně zlobit a budou to 2 hodně dětičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 v 10:24  • Odpověz
autor
a pak ses johny probudila, viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 12:23  • Odpověz
na konci října z krásnýho snu o růžovém životě a dlouhých nocích :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
15. dub 2010 ve 13:08  • Odpověz
holciny, opet nestiham, takze jsem sice vse precetla,ale snad odespu pozdeji vecerem-tedy noci :grinning: :grinning:
15. dub 2010 ve 14:17  • Odpověz
Ahoj,
Baru, Ty máš rozlítáno, jak to stíháš? to musí být hrozná změna pro malou, být teď často bez Tebe.

Johny, krásně sis to vysnila :grinning: , hele, já normálně takové hodné děti mám, hahaha :grinning: :grinning: :grinning:

Krem, jak vidím, tak Ty máš taky takové hodné děti :grinning: :grinning: :grinning:

Jste mě fakt rozesmály a dnes byl den za hovno a bude hůř, jsem teď prostě divná, nejvíc asi kvůli práci a lidem tam, dnes mě jedna vytočila, výměna názorů. Keci, keci, některý jsou tam hrozný, prostě řešej každou kravinu, jestli jsem si ohřála jídlo a jestli mám druhej den těstoviny, no prostě kravinyyyyyy, to už nevíte, co máte udělat, abyste v jejich očich nebyly hrozný, jen zaklapnu dveře, beztak špitaj, páč pořád o někom špitají a drbou, no hrozný. Nemám ráda tyhle drbny, co s v každým drápou, ať si každej dělá co chce, ne? Mě už to snad nebaví ani poslouchat. No písnu někdy Ip.
15. dub 2010 v 17:50  • Odpověz
autor
marti to jen tak vypadá, ale chodí k babičce tak jednou za 14 dní. jinak ji beru s sebou. jak už jsem psala, beru ji i na obchodní jednání :grinning: a když jsem v Ol, tak ji mám taky s sebou, tam máme vedle kanclu pokojíček a venku houpačky, takže my řešíme a ona si hraje s malým "bráchou"... :grinning: no kloubím to teď fakt šíleně... tož já si du napsat aspoň tahák, jinak tu zkoušku zítra fakt neudělám, neumím ani slovo :confounded:
15. dub 2010 ve 22:29  • Odpověz
Holky ahoj, Marti - pořád marně čekám na IP, co se s tebou děje atd....tak koukej písnout :wink:
Baru - tak hlavně, že to kloubit jde, holky manža je zas nějakej vypruzenej, nebo že by já...to zas bude vejkend :pensive:
16. dub 2010 v 19:42  • Odpověz
ahoj holky, tak u nas lehke zmeny, jenik se lepsi, uz zacina casteji sam od sebe chodit na nocnik a semtam mu to ulitne, kdyz je zabran do blbnuti, tak to nejak nestihne a marus je taky hvezda, pac posl. 2 dny vstavame az v 7 rano, sice kojim co cca 3 hodky, ale i tak se to...

marti-drbny, zvlaste v kancelarich jsou vsude, ver mi, delaĺa jsem skoro se samyma zenskyma a proste tomu se neda ubranit- :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale verim, ze je to des...

vcera u nas byla teta verun-kamoska, co bydli v nemecku, ma rok a pul starou holcinu-spravne orazenou, nebojacnou, ne jak nas jenik, tak to bylo toco, a hl. jenikovi dala stan-pu, tygrik apod.-neni samo, kde ho dat, jsem ji to rikala, at ho nevozi, ze se tu nemuzem vlizt, no ale jenik od rana o ni basni, ze za ni chce jit apod...hahaaaaa, pomoc...

taky jsme si prodlouzili najemni smlouvu na byt-budem tady dyl...breta uvazoval o prestehovani do vetsiho, asi o cca 2tis levnejsiho, ale to jsem zamitla, za ty nervy a namahu a hl. nevim, co by dalsi zmena udelala s jenou...takze jsme tu...vsude blizko, ja jsem docela spokojena....

chlap maka jak barevny, tak jsem rada, protoze byla dlouha zima a zakazky po zime mizerne a on platil zamestnance ze sveho, takze je vam jasne, ze jsme momentalne docela svorc..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

baru-teda, te obdivuju, prace, skola, decko...

johy, co brusek??

ad chlapi, ja jsem vcera byla lehce nasrana, pac prisel lehce namlety a citil se zjevne jak mistr sveta, tak jsem nejak uspala deti a vlezla si do loznice a pustila na dvd sex ve meste-film a cucela na nej -ani jsem se neobtezovala jit do obyvaku...a rano jsem ho po telefonu buzerovala, at se jde ostrihat, tak mi sdelil, ze uz je ostrihany od vcerejska, no ani jsem si nevsimla, jak jsem byla nasrata :grinning: :grinning:
17. dub 2010 v 10:14  • Odpověz
Moni - tak super Jeník:slight_smile: a dospávej, máš co
Prachy - ty se řeší asi všude, já se snažím syslit, protože nevím, co bude a jak to půjde se dvouma pak a kolik budu brát, jakmile nebudu učit, tak to bude horší, to auto nám do toho skočilo,ale prostě se nedá nic dělat, musíme to utáhnout
:fearful:
večer jdu s kámoškama na kafe a pak na pizzu, manža na hokej s klukama, hrajou naši finále (Pardubice), tady se jim fandí všude.. :grinning:
17. dub 2010 v 11:13  • Odpověz
Břuch ok, když nepočítám ty 3kila od zimy, tak zatím půl kila nahoře, zítra končím 13tt, tak snad to nebude tak hrozný na léto, bude víc pohybu a ovoce než v zimě...ani nemám žádný chutě, fakt moc nejím :wink:
17. dub 2010 v 11:14  • Odpověz
johy, to se mas, ze moc nejim, ja zas pro zmenu fakt zeru, je mi nekdy az blbe, ze tak moc jim...si rikam, jestli jsem normalni, samo vim, ze nejsem, ale i tak...

ja zas az ty prachy neresim, protoze je to tezke zit s nekym, kdo je osvc a kdo nema staly a jasny prijem, tudiz je to kazdy mesic jinak, ale v kombinaci s nasima uverama-to jsou ty moje nesmyslne prestavby, no jeste je budem splacet asi 8 let,me by nekdy slak trefil, jsem zla na sebe, ale samo, ze si to vyliju na bretovi-ze mel mit jako chlap rozum, no co uz...a do toho stavba-sice se nic nekona, ale furt neco kutime, do toho dve male decka, jeden pubos, no fakt je to vesele....hihihihi...ale vim, ze lidi zijou stokrat hur a nemuzu si a nechci stezovat...jenze to potom prijede jedna kamaradka s nemecka, nebo nekdy me nakrkne i ma slavna segra a je to tu-splin jak prase....

johy a vasi hlidaji maleho??

hele, jdete dneska nekdo s deckama ven?kdyz je tady ten popilek ze sopky??
17. dub 2010 v 11:28  • Odpověz
Ahoj,
jeee, tak splín mám taky, ale to už mám dlouho, bych se nejradši odstěhovala. Však jsem se sbalila dnes a šla se podívat na jednu svatbu známý, půl hodky pryč a velkej problém, páč si J. pozval táty a dělají tu něco u balkónu, takže bordel všude a to mám psát tu seminárku. A ven nikam nejdeme, musím prát, uklidit. Prachy - půjdu šlapat :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

V tý kanceláři jsou fakt krávy, typy pomlouvačný, všemu se chichotají, všechno řešíjou a hlavně sami jsou hvězdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Krem, takže chápu to dobře, že bydlíte v nájmu a stavíte barák nebo byste chtěli?

Johny, najez se pořádně!!! A co bys teda ode mě chtěla vědět v Ip? Práce a co dál? :grinning: :dizzy_face: Hele, nic nikde není, no bohužel :frowning2:

Tak si představte, že ségra je od čtvrtka od večera v nemocnici, je ve 26.týdnu těhotenství a začala hrozně krvácet a měla stahy. Dostala kapačku, bere nějaký léky, leží a prý má odloučení placenty. Stahy jí asi zastavily, ale ta placenta-snad se to dá dokupy, páč ty týdny-není to ještě dobrý.

Ach jo, život na hovno. Jdu uklidit ten bordel nebo se zcvoknu.
17. dub 2010 ve 13:29  • Odpověz
Holky ahoooj, MOni my byli venku celý odpo popílek nepopílek....holky, jdu jíst, večer hlídaj naši, prcek je K.O. z venku, tak snad bude spát brzy a budou mít klid, babí ho ráda má dole a on je tam taky happy, ale v noci si ho beru k sobě, spal tam snad akorát 2x do rána a to před Vánoci,když jsme oba pili na večírcích od práce a pak na Silvestra, což bylo taky rozumný :dizzy_face: , teď jak nepiju, tak si ho beru :wink:
17. dub 2010 v 16:54  • Odpověz
Ahoj, my venku nebyli včera, páč tady byl tchán a něco tu spravovali s chlapem, ale jak byl otevřenej balkón, malej tam lítal a má asi nějakou alergii na něco, na co ho na té alergologii nenapíchali, pořád pšikal a dnes má malé očičko, zakysané, tak jeli koupit nějaké kapky, mám tu jen obyč. Se z toho fakt poseru... Dnes jedou k babi, tak snad může jet?, nemá ani pořádné sluneční brýle a já teda konečně sednu k té seminárce.
Teda to je fajn, že Honýska si berou takhle vaši dolů, si dáš pohov, mrkneš na koňa a písneš nám sem.
Jo, radu, chlap má za týden narozky, 31, nechci nic velkýho drahýho, ale něco originálního, co se tu nebude válet. Loni dostal ten vrtulník létající, letos by se mu něco takového taky asi líbilo, je to pořád děcko, hračičky, že :grinning: Nebo mě napadla kniha o formulích, ale to beztak nebude číst. Taky by potřeboval hadry, ale s tím u něj neuspěju, nic pro něj. A teď nevím, jestli nenechat udělat nějaký slaný dort nebo medovník? Ten slaný dort by snědl hned, ale děti ho nebudou jíst, to je dilema a starostí. A ještě den předtí,m mají svátek, paráda fakt.
Johny, Tvůj taky bude mít narozky teď někdy, ne?
Jsem včera čumákovala na Čt24 na to rozloučení v Polsku a večer jsem si zajuchala, ceny Anděl :slight_smile:
Co děláte dnes?
18. dub 2010 v 08:53  • Odpověz
autor
ahoooj holčindy, tak vás dočítám, mony koukám, ty máš taky slušně "dobrodružný" život... bysme mohly všechny psát romány, co... :slight_smile: nebo spíš horory :grinning:

já zrovna peru a pak sjedu s malou na takovou farmu taky kousek, mají to tam super pro děti... taky je tam jezero velké, tak si vezmu deku a uděláme si piknik... pak asi k našim... v pátek jsem přespala u kamarádky, tak to bylo super, jsem odreagovala... ale po cestě zpátky mně zas chytla taková depka... achjo... chvilku jsem v pohodě a chvilku v prdeli... a do toho všeho mi začíná ve škole zkouškové období... mne jebne :confounded:

manža něco naznačil svojí mamině, jakože tchýni, tak včera když jsme zůstaly samy vyzvídala, tak jsem neodolala a šla s pravdou ven :confounded: tak doufám, že to nebude nějak řešit... :confounded:

marti - a co nějaký playstation? bude to dárek i pro děcka...
18. dub 2010 v 09:09  • Odpověz
Ahoj, horory parádní. Právě mám jeden za sebou, tak slzím. No coooo.
JInak si asi změním přezdívku, tahle už není nutná a ne třeba si to připomínat.
Holky, já jsem taková psycho, teď mi to řekl i chlap, jsem prostě v hajzlu, ze všeho.
Žádnej playstation, nekoupím nic. Není důvod.
A co řekl Tvůj manža tchýni, jakože spolu jen žijete, jako dva kamarádi?
Ajéj, snad nebude tchyně nic říkat a nebude se do toho motat, babizny jedny.
18. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahoj holcicky-zivot neni vubec jednoduchy-ale to vsechny vite moc dobre... :pensive:
rady a porady-fakt nevim co rict, protoze sama se v tom placam, ale jelikoz mam ted miminko, tak to je proste o necem jinem, ale verte mi, ze kdybych mela jen jenika-relativne velke decko, tak bych byla totalne v prdeli...
vcera jsem si psala s kamoskou, ze bych nejradeji zila nekde jinde, myslim uplne v cizine, mam hodne znamych, cesek, co zijou v cizine a prislo mi to desne lito, ze jsem se tehdy vratila...ale zase nemuzu mit vsechno...kazdy mame ten zivot nejak nastaveny....
ja kdyz vidim, jak to je okolo, jak maji lidi problemy a starosti, tak ty moje jsou mozna smesne, nevim..

jitu-mas asi dost netolerantniho muze, to bych neprezila...a neni stary, nema jeste ani 31, co blbne??a tech krouzku co dela jituska, nema toho bobek nejak moc?? ja se ti vubec nedivim, ze ches parit a blbnout....ja jsem si toho uzila strasne moc-takze fakt jak jsem rada za ten pisek apod, samo, ze mi nekdy hrabe z toho vseho, ale v zasade mi to vyhovuje...ja jsem opravdu parila moc a moc-to radeji nebudu ani psat...ja te chapu, jen nevim, jak bych ti mela poradit, jak to provest, aby jsi si to uzila a nemela doma peklo....

baru-no nemas to vubec jednoduche,ale jen vy dva s muzem vite, co se stalo a jestli to jde slepit nebo ne...na tchyni a spol. se vykasli, ona s vama nezije a zit nebude...obdivuju te, ze mas praci, dite a skolu, ja to fakt nechapu, jak to zvladas...

johy-co ty po vcerejsi grilovacce a kavicce vecer?ok??

my jsme byli vcera i dneska venku-super, na zahrade, kaslu na nejaky prach, po 5 dnech deste jsme konecne vyrazili ven...a jenik mi usina uz dva dny pri cteni pohadek a maja je taky fajn-teda je to princezna ufnukana, ale ja ji to toleruju, dalsi dite uz mit nebudu, tak si to chci vsechno jeste uzit, strasne rychle to leti...pomooooooc
18. dub 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ahoj,
zítra písnu víc.
Mony pěkně jsi nás tu uklidnila, teda aspoň mě.
Nooo, ono je to se mnou taky těžký a vím, že chlap jako není nějakej kriminálník, že se o nás postará a já pořád řeším kraviny, místo abych byla ráda, že nemáme nějakou těžkou nemoc, že jsme živí a zdraví.
Užívej si miminka! Nechápu, jak jsi psala, že kdybys měla jen Jeníka, že bys byla v prd..., proč?
Já bych taky žila někdy nejradši někde jinde. Hlavně sama, vypnout, přijít domů a o nic se nestarat, mít svůj klid, nikomu neposluhovat, nemluvit s nikým. Však taky nevypadám na 26, ale na 36, ty děti mě hned udělají starší a ty starosti, malej jen co usnul, tak řve, asi špatný sny, no to bude bezva noc, ráno asi nevstanu :rolling_eyes: Očičko má dobrý, jen ráno ho měl malinký a takový zakyslý, ale přes den už v poho, jsem mu tam kápla, tak řev největší, možná má teď špatný sny z toho a pšiká, no nechápu, co ho může dráždit, ovšem-před barákem přímo naproti oknu máme břízu :angry: to něčím podleju a bude :zipper_mouth:
Zatím dobrou, jestli teda nějaká dobrá noc bude.
Zítra se ukážu, snad hned z práce, páč nevím, zda mi odpol. bude Pc doma fungovat, krám jeden šumivej.
18. dub 2010 ve 22:57  • Odpověz
autor
tak to já nééééé, já odmítám být s někým s kým mi to neklape jen proto, že jsme zdraví a mám být ráda, že není kriminálník :sweat_smile:
život máme jen jeden, nechci za 20 let zjistit, že jsme ho prožila úplně blbě jen z lítosti k někomu...

teď je to něco jiného, mám myšku, která je ještě malinká a je priorita číslo 1, všechno podřídím jejím potřebám a zájmům... al e když už bude chodit do školky nebo pak do školy, bude mít své zájmy, tak už to bude zas něco jiného...

já mít teď ještě do toho miminko, tak jsem úplně v prdeli, takže obdivuju Mony já tebe, no nicméně doufám, že ho ještě někdy budu mít... :fearful:

J jaká noc?
19. dub 2010 v 08:11  • Odpověz
autor
holky furt si píšem jak magoři, co ten srazík???? L kdy máte v květnu volnou chatu?? :dizzy_face: A všichni teď napište povinně termíny, které by se Vám v květnu, max. červnu hodily.
19. dub 2010 v 08:14  • Odpověz
Holky ahoj,koukám řešíte vztahy, moje problémy jsou akorát moje svědomí, s čímž se musím vypořádat sama, jinak si nemám na co stěžovat. Je to těžký říct s kým být či nebýt kvůli dětem, velká role je teď peníze a zajištění. JJ, už to není jen o nás, ale o těch prďolách.
Chatu zamluvím na kdy chcete, jen v mém případě to vypadá na ten poslední víkend v květnu :wink: , páč první víkend má malej narozky, druhej víkend manža, třetí máme v pátek akci, 22.5. jedeme na Moravu a tak až ten poslední kolem 29.5., červen mám volnej, jen od 18.6. ty dva víkendy tam jsou naši. Takže koukejte hodit rezervačku, ale chápu, že je to na vás daleko....takže je to na vás:slight_smile: :slight_smile:
přijedou mi příbuzný, chtějí něco přeložit, celá family inženýři, ale votravujou mně!!! Jejich dcerunka Ing. v Praze, nej ze všech nej, ale tetka říkala, že to nedá do vět, že umí jen slova a to chodí prosím v Praze na angličtinu, tak jsem teda vopravdu zvědavá, co to dovezou :confounded: , jsem z nich nadšená, do toho ráno tu byla už švagrová, no prostě člověk nemá chvíli klid :zipper_mouth:
19. dub 2010 v 08:39  • Odpověz
cusbus babky, vztahy jsou fakt veda...neni to jednoduche a kdyby to bylo u nas uplne na h...o a nedalo by se nic delat, tak bych taky s muzem urco nezustavala, jsme mlade-i kdyz nektere uz teda mene, s 2 detma , ehm ehm, ale u nas to teda neni uplne ruzove, ale muz se snazi a ja ho mam rada, takze asi tak-vice osobne....

ja muzu kdykoliv!! :grinning: penize uz v kvetnu a cervnu pry budou-muz mi ukazal svou sbirku puncoch a seznam bank-hahaha, takze ja se prizpusobim ....a doufam, ze uz johy bude vedet pohlavi, at tam privezu kocar apod...hihihi
19. dub 2010 v 10:08  • Odpověz
Mona - to nevím teda, to je ještě asi brzy, já si stejnak počkám až to bude jistý...čoveče a nevím, jestli bych šla do tý růžový korby i na holku, já jsem teď na ty modrý a šedý atak :wink:
Jdu to tu poklidit za hodinu učím a vůbec se mi nechce, jsem chcíplá, už aby ty děcka přestali chodit, už mně to fakt neba... :rolling_eyes:
19. dub 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.