• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
johy-sakrys, to mi nedelej, jsem si myslela,jak se toho zbavim... :grinning: :grinning: a neni to ruzova,ale takove zvlastni malinova-fakt se libi vsem... :grinning: :dizzy_face:
to mi rekni,jak udrzis poradek, nez tam nekdo prijde-to u nas se to nejak neda....pecem kefirovku.... :dizzy_face:
19. dub 2010 v 17:11  • Odpověz
Ahoj,
no můj chlap se taky snaží, aby nás zabezpečil atd., když já nefunguju, ale proč nefunguju?, nejhorší je, že už to svádím na něj, že co mi tenkrát udělal, že si za to vlastně může on,.. takhle jsem klesla :rolling_eyes: A teď vím, že on žádný problém nevidí, on by nejradši hupsl do postele a vše vyřešeno. Já mu o tom, co cítím, ani neříkám, nepochopil by mě, vysmál by se mi a stejně by mě neposlouchal. My se spolu ani nebavíme, jenže já zjišťuju, že se nebavím s nikým, že se zavírám sama do sebe, ale to jsou následky z dětsví, to tu teď řešit nebudu. Úplně obdivuju ty lidi, co mají pořád něco na jazyku, co nevydrží mlčet. V práci pořád krafou, to mi leze dost na nervy. Teď odpol. je tu mamka a bude tu asi celý týden hlídat malýho a jen co se vidíme, tak krafe a krafe, moje hlava, už ani neposlouchám, pořád mele o fotrovi a já jsem pak na nervy z toh oco se děje, no dál no comment.

Já vám nevím s tím srazem, ale květen se mi teda vůbec nehodí a dál nevím, co bude. Jsem teď prostě nějaká divná, tak bych Vám tam nerada donesla špatnou náladu nebo tak.

V noci pak malej docela spal, ale počůral se, tak zase kolem něj, jsem sotva lezla. Včera byl normální plán, že dnes jdou děti do školky, jenže malej ráno vstal a měl druhý očičko zavřený a bolavý, tak frmol, chlap ho dovezl k mamce a odpol. jsem s ním byla u dr., tak má nějaký zánět a musí se to léčit, čili zůstat doma. No byl týden ve školce, paráda, že.
Tohle mě taky úplně srovnáná k zemi, pořád něco, nic nefunguje.

V sobotu jsem byla na svatbě jedné známé, přes půl hodky jsem byla pryč a hned včera jsem to měla na talíři. To je ale zajímavý, že když táhnu večer pryč a courám po noci, že to keci nejsou, chápete to? Vrátím se ráno a žádnej řev, nechá mě většinou spát, o děti se stará. Já jsem prostě zjistila, že my si rozumíme, když spolu nejsme, teda aspoň z mý strany a z jeho strany vím, že on by rád dělal všechno se mnou, jezdit na kole a být pořád nahňahňaný u sebe, jenže mně to tak nejdeeeeee. Samozřejmě v šestnácti a sedmnácti jsem bez něj nemohla žít, pak jsme se k sobě pořád dokola vraceli a chtěla jsem jen jeho a ze začátku soužití si on dělal, co chtěl, tak já to teď vracím úderem. No prostě mě přestal bavit, to je normální ale. Každej mě přestane bavit. Hlavně mě nebaví teď můj život.
Jdu radši psát seminárku, páč jsem psycho.
19. dub 2010 v 17:16  • Odpověz
autor
uff... marťo díky za ip... těžko se to čte, je mi to moc líto. ale kurňa život je přece krásný, krásný ve své rozmanitosti - podívej se na dobu před půl rokem, před rokem, před dvěma... pokaždé bylo toho tolik jinak! a za půl roku zas bude! já si vždycky říkám, když bych si přála, aby bylo spousta věcí jinak, že čas to stejně nějak pohne a vyřeší. já osobně plánuju jít za psycholožkou, potřebuji se poradit co by bylo nejlepší pro Adi a ať mi pomůže protřídit myšlenky. zvaž taky...

pro odlehčení - "náš" koncert (pozvánka pro regionální televizi):
http://www.youtube.com/watch?v=UW6mFYDwJkA

:dizzy_face:
20. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
ahoj holky-tak jak jste na tom s terminama na chajdu k johy?

marto-nejsi psycho-jen jsi proste nestastna ve svem momentalnim zivote... :frowning2:
21. dub 2010 v 10:55  • Odpověz
Holky ahoj, však se tu holky vždycky vypište, ať je vám líp, jak píše Baru, nevíš dne ani hodiny, všechno může být jinak už do léta, tak uvidíš. Hlavně hlavu vzhůru a nestresuj.
21. dub 2010 v 11:04  • Odpověz
Tak školka dneska - nemohla jsem ho dostat z žádný třídy, v každý dávali razítka na papírek, Honys byl jak u vytržení ze všech těch věcí a hraček :wink: , no hlavně, aby mu to vydrželo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. dub 2010 v 17:40  • Odpověz
Monči-jsi mi nasadila brouka do hlavy s tou korbou :wink: , ale pohlaví 100% budu vědět až v červenci, hele, za kolik??? :dizzy_face:
21. dub 2010 v 17:41  • Odpověz
haha, johy, tak to je good, ze se mu tam libilo...urco mu to vydrzi...!!musi :dizzy_face:

johy-me stala skoro 3 tisice, ale je fakt hezka, myslim ta barva, na zimu super i na jaro, jeste furt s ni teda jezdim, je tam i fusak, kombineza, taska, a samo, bych ti prihodila i nejake ty hadriky, i kdyz jich uz moc nemam-ty nejmensi jsem dala kamosce...takze za 2 se vsim vsudy-jde to???neni to moc? :wink:

hele a nebudes vedet pohlavi uz v cervnu??kdybychom totiz dorazili na tu chajdu, tak bych ji samo uz vzala s sebou... :wink: :grinning: :grinning:
21. dub 2010 v 19:18  • Odpověz
tak to netuším, kdy budeme vědět pohlaví, ale každopádně bych ti dala vědět :wink: :wink: :wink: :wink:
ale víš jak, furt je to 50/50 :grinning:
21. dub 2010 v 19:19  • Odpověz
me je to jasne, stopro je to jen v tom pripade, kdy tam fakt vidis lulaska :grinning: :grinning: :grinning:

kliiid, ja to necham doma a uvidime, treba si udelame vylet do HK v srpnu ci tak nejak :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
21. dub 2010 v 19:54  • Odpověz
mně mrzí na těhlech 2006, že tam nemají ten zvednutej rantl na tom "nánožníku", aby nefunělo do kočárku a taky ty novější mají zabudovaný hrací strojek, což já teď vyhledávám všechny možný podpůrný prostředky co pořídit, aby mimi spalo rozhodně víc jak Honys :zipper_mouth: , takže uvidíme, uvidíme :wink:
21. dub 2010 ve 21:38  • Odpověz
jasan,vsak uvidis... :wink: :slight_smile:
22. dub 2010 v 08:54  • Odpověz
holciny, rikala jsem vam, ze mame nausnice??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. dub 2010 v 09:24  • Odpověz
Ahoj,
jééé tak vy už máte naušničky, tak to jste už veliký slečny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Plakala?

Teda s těma kočárama, to vymýšlíte dobře, haha. No počkej, Johny, co to bude. A cítíš něco, co by to mohlo být???

Baruuu, odkaz na ten Váš koncert, to je paráda, si to tady vždycky pustím, je to fešák :grinning: :grinning: Hele, on má ten hlas podobný i když mluví nebo jen při zpěvu?
No a když bych šla k psycholožce já, tak bych tam šla řešit jen sebe, jak mi hrabe a tak , rovnou by mě poslal do blázince, psycho no.

Ale snad už budu klidnější, dnes jsem konečně odeslala tu seminární práci a prý co chci napsat do Osvědčení :dizzy_face: :grinning: , oblast činnosti a popis práce. Tak raďte, ať vím, co tam mám chtít, chtělo by to něco, aby to každýho zaujalo a ne jen adminsitrativa apod.
22. dub 2010 v 16:42  • Odpověz
Marti - organizace, komunikace s lidmi, jinak mám vymetýno, jsem K.O. z práce.
marti - necítím nic, ale dnes se mi zdálo o tý růžový korbě, jak debil fakt.... :sweat_smile:
22. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
Hoď foto s nášničkama, těším se :slight_smile:
22. dub 2010 v 18:48  • Odpověz
jejda,tak to neporadim...ja mam vykojeno...

nausnice, fotky jsem nejake silene udelala, ale budu stahovat zas az na konci mesice,coz je teda uz nevidet, tak potom....

hihi-ruuuuuuzova korba-hihihihihihihi---dobra nocni mura... :grinning:

ja jsem totalne zmrzla a boli me spodek, jsme byli s jenou a majou venku a byla tam kosa jak prase a jeste kamoska si chtela dat pivko, tak jsem si dala s ni- no masakr, me boli vse... :unamused:
22. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz
Ženy, dnes jdu asi pařit, tak na mě myslete, páč to není jen o opití, haha :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 15:53  • Odpověz
marti-haha,uzij si to!! :dizzy_face: :dizzy_face:
23. dub 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj,
užila, ZLE. Jsem se nějak zhulila, blbě z cigaret. Návrat o půl šestý ráno :zipper_mouth: :grinning: , masakr. Jedna známá ze vchodu šla do práce a já šla domů, nechápala, jak jsem se tu plácala. Ale zablbla jsem, prolezla podniky a super :dizzy_face: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. dub 2010 v 10:38  • Odpověz
No tak to chceme detailní info:slight_smile:, do půl 6, ooooh kde jsou ty časy, vracet se se světlem a za zpěvu ptáků :grinning: :grinning: :grinning: , to jsem měla období před 5 lety přesně-to jaro
24. dub 2010 v 11:08  • Odpověz
no teda, ty jsi parmenka, to ja snad takhle naposledy na skole-co si teda pamatuju-to byla docela dobra sranda a pak mozna v anglii...ted uz hodne dlouho ne...
24. dub 2010 v 11:59  • Odpověz
Detaily nee, to byste si o mně zase myslely věci. :zipper_mouth: :dizzy_face:
Se mnou je to fakt masakr. Jo ptáčci už prozpěvovaly a světlo bylo. V prosinci jsem se taky vrátila ráno o půl šestý.
Jsme prolezly zas všechno, co se dalo.
Zítra tu nebudu, jedeme ráno do Prahy na muzikál Baron Prášil, tak se jdu teprve dát dokupy, umýt hlavu atd. Hadry nevyžehlený, jsem zas jak z jiný planety z tý noci :grinning: :dizzy_face: no beztak je to všem jasný.... :wink:
24. dub 2010 ve 22:45  • Odpověz
no právě,tak čekáme IP, únik z reality :wink:
25. dub 2010 v 09:37  • Odpověz
ja taky :wink:
25. dub 2010 v 17:39  • Odpověz
Ahoj, vy jedny zvědavý :grinning: A co byste tak jako asi chtěli vědět???? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Jsem v práci, musím pracovat, tak možná odpol. písnu a jsem krásně mimo :wink:
Muzikál byl úplně super!!!
Tak se zatím mějte a krásný den :slight_smile:
26. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
VSECHNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 08:09  • Odpověz
Koukej napsat ty potvůrko!!!! Jsme zvědavky, holky, já dneska řádím, už mám uklizenou ložnici, peřiny venku, peru všechno, teď jedu koupelnu, zapla jsem pc, jen že potřebuju adresu zaměstnavatele mýho do Phy, tak proto, páč posílám zas něco kvůli neschopence, no už jen do neděle jsem na rodičáku, za týden už nastupuji na neschopenku na plno, teď ji sice mám,a le asi se nic nepočítá, nevím jak to, mám ji už napsanou, páč k Dr. jsem nejela a jedu až příští st, tak bych to nestihla. Takže taaak....Včera jsem si byla zaplavat a total mně to dorazilo, jsem pak upekla už jen mafiny a v 6 padla za vlast. Asi ten sport nepůjde tak lehce...no nic, ale dělat něco musím, jinak bych asi neodrodila :rolling_eyes:
Tak papa zatím a Marťouš koukej napsat nějaký piknatnosti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. dub 2010 v 09:41  • Odpověz
Holky, nezamkem si tuhle diskusi???
26. dub 2010 v 09:42  • Odpověz
Jo, zamkneme to, už jsem nad tím taky přemýšlela.
Johny, šetři se!!!!
Pikantnosti až snad odpol., se culím celej den jak debílek :sweat_smile:
26. dub 2010 ve 12:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.