• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
čekáme, čekáme na pikantnosti :wink:
27. dub 2010 v 08:41  • Odpověz
pikantnosti-se asi nedockame... :angry: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 09:05  • Odpověz
Ahoj, včera jsem Vám ctěla psát navečer, jenže chlap má nějakou alergii a přišel brzo, takže jsem nemohla. A dnes zůstal doma, tak se k tomu taky nedostanu. Musím to napsat, až nebude doma, chápete. A tady v práci nemůžu vypisovat romány.
Musím pracovat, zatím pa
Jinak je to fajn :dizzy_face: haha

A co děláte??
27. dub 2010 v 11:03  • Odpověz
no my čekáme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
budu učit jednoho hejska z 9.třídy - 16let, takže moc bezva hodiny
jinak normal - žehlila jsem, udělám pak nějakou rychlovku k obědu dneska, polívku už máme, no nic zvláštního neděláme :rolling_eyes:
27. dub 2010 v 11:32  • Odpověz
Ahoj,
chlap byl včera doma a dnes taky, tak jsem nemohla psát. Hele, vás zajímá, že jsem s jedním seděla na lavičce? :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
Jak se to tady dá zamčít?
28. dub 2010 v 08:03  • Odpověz
autor
ahoj holky... já teď moc psát nemůžu, doma brutálka :frowning2: až budu mít sílu tak napíšu...

ale koukám, že marťa je ve staré formě :slight_smile: to jsem ráda :dizzy_face:
johny asi o víkendu oslava viď :slight_smile:
ty jo a teď koukám, že marunka už bude mít za chvíli půl roku, to je mazec jak to letí...
28. dub 2010 v 08:26  • Odpověz
Baru, jak to? Ježiš, přeji Ti co nejmíň trápení, bud' hlavně v poho.
Víš, co jsi mi radila? Vzala jsem si to k srdci a teď už snad konečně bude fajn, aspoň chvíliiii, zapomenout na svět kolem sebe, růžový brýle.., domova si nevšímám. Já vím, že Ty bys to takhle nechtěla, ale moc to pomáhá.
Holky, už jen týden jsem v práci, pořád se nevyjádřila, tak na všechno teď nějak ser. Nádobí, doma bordel a cooo, práci mi to stejně nedá, tak co....

Johny, čekám foto pupíka :slight_smile: :sunglasses:

Mony, co vy??? Nechceš jít někdy pařit se mnou?

Nutně potřebuju do tratě, ale jak se mám zdejchnout?? :frowning2:
28. dub 2010 v 18:07  • Odpověz
No kde jste??
Já nestíhám, práce, děti a sms :sweat_smile:
30. dub 2010 v 08:02  • Odpověz
brouku ,jsem doma sama s detma, takze mam totalne dost, v noci furt kojim, vstavame s majou ve 4 nebo v 5, hrajem si, jenik vstava v 7 a cely den neco musime delat, takze jsem VY RI ZE NA.....
30. dub 2010 v 08:24  • Odpověz
Holky ahooj, my furt někde lauzujem, včera jsme byli skoro celý den v luftě a večer ještě na čarodkách, jsem si spálila ruce, jak jsem celý den byla s malým venku, tak mám opálený tričko, ale do ruda :sweat_smile: , tak vypadám jak intoš.
foto pupíka dodám, nebojte, je to takový špíček navrh, ale už lidi koukaj, tak už je to vidět... :sunglasses: , zítra končím 15tt, tak už snad může :dizzy_face:
Honys mi včera hodinu spal v kočáru, po dopolku byl total vyřízenej. Zítra máme narozeninky, ještě ani nevím, jak to bude...
1. kvě 2010 v 09:15  • Odpověz
Ahoj, u nás včera slunko ani nesvítilo. Já jsem zalezlá v práci, takže žádná opalovačka, ale už jsem byla párkrát v solárku :slight_smile: Dnes tu prší. My včera večer ani nikam nešli, chlap hned po obědě jel s dětma na zahradu a přijeli v pět a že teda někam půjdeme mrknout, jenže malej vytuhl na gauči. No ani mi to nevadilo, stejně se lozí a čumí na oheň. No foto bříška samozřejmě čekáme, už můžeš mít břicho, buď v klidu.... doufám, že už nijak nehubneš nebo necvičíš.
Tak chystej něco na narozky a co jste vymysleli za dáreček?
Já jsem dnes nějak mimo, po bytě bordel... tak musím vařit, něco dělat, jenže myšlenkama mimo.

Mony, vy jste sami doma i přes noc??

Baru, písni, doufám, že v poho :frowning2: :wink:
1. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz
ahoj holciny,
jsem u tchyne, tak rychle rychle...
happy b day ty veliky kluku!!!!!!!!hodne darecku!!!!
marti-vcera u nas hic jak blazen,ale ja mam tricku uz od ctvrtku, tak jsem byla zahalena, sedim furt na pisku s deckama...
ano, jsme sami i pres noc-je to des, jeste, ze vcera vecer prijel, uz jsem fakt kolabovala-to se neda....
chcem videt fotky bruska!!
baru-kde jsi?
1. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
autor
ahoj holky... VŠECHNO NEJ NEJ NEJ NEJ NEJ malýmu velkýmu klukovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj,
taky přejeme vše neeeeeeeeeeeeeeeeeeej Honýskovi, ať si tu dnešní oslavu užije :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Krásný den všem!
:dizzy_face:
2. kvě 2010 ve 12:48  • Odpověz
Holky díky, díky, díky moc, písnu zítra, dnes jsem k.o., total...
2. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz
jako tady?
3. kvě 2010 ve 13:17  • Odpověz
Ahoj, co to je za odkaz?
Nejde mi otevřít, hlásí mi to, že to nefunguje. Asi to má být to zamčené, nechápu! :frowning2: Klasika u mě :wink:
3. kvě 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
já se tam dostala
marti zkus ještě jednou, normálně by tě pod tvým nickem mělo pustit...
jestli tě teda johny neodřízla :grinning: :grinning: :grinning:
3. kvě 2010 ve 13:56  • Odpověz
Tak jste mě asi dořízly, hlásí mi to, že ta stránka neexistuje. No to je jedno, já to přežiju.
V pátek končím v práci, písnu víc, až budu schopna, teda jestli mě nepřejede auto nebo tak....
:pensive: :cry:
3. kvě 2010 v 16:08  • Odpověz
marti-klikni na to http..... pujde to-uvidis...
4. kvě 2010 ve 14:50  • Odpověz
Nejde to, buď mi to hlásí, že ta stránka neexistuje nebo, ať napíšu zakladateli skupiny.
Jina nefunguju, včera jsem celej den probulela, dnes v práci dopol. taky, krize. Jsem prostě v hajzlu
4. kvě 2010 v 15:57  • Odpověz
jitu, jak to???nam to funguje a cekame na tebe na te nove diskusi...
neblbni, urco to neni tak spatne, jak to vypada....
6. kvě 2010 v 07:22  • Odpověz
Ale mně to fakt nejde, tak jak se tam mám dostat. Jestli jste mě tam nedaly jen s jedním n. Nevím, sedím v práci a nedělám nic, ještě mě tady chtějí a pak jako ještě taky, jen někdy, no je to komplikovaný.
6. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz
Tak možná bude lepší, když za Váma už nepolezu. Když se ztratím ze světa a bude.
6. kvě 2010 v 11:58  • Odpověz
Jituuuu, sorrráč, dala jsem tě tam s 1 n, tak už snad by to mělo být OK :confounded: hormony no a nebul!!!! Bude líp
6. kvě 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
kztohbtgpob nklh, ph nb, .bhh. nhpnl.p´m,.
2. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.