• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
Gábi, uvidím, zítra. Ach joooo.
No a co Jeník, jak reaguje na malou, jak malá v noci? Jak venku na vycházkách, chce se mu chodit vedle kočárku nebo jste pořídili nějaké to stupátko ke kočáru? Já to měla a bylo to bezva, sice makačka, kočár zhuntovanej (aspoň byl pak novej :grinning: ), ale malá si odpočla a mohli jsme jít delší trasu než kolem baráku.

Holky, tak ségra je těhotná. Teď jí bylo 32, bude mít druhý. Malýmu byli čtyři roky, ona nastoupila do práce, sehnala si super místo a teď z něj odejde a kdoví, co pak bude za tři roky. Ona ani nechtěla druhý, ale chlap chtěl. Finančně u nich ani nemluvím, barák.....
1. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz
Holky, kdo je to ta Krembonzur? :wink:
1. pro 2009 ve 20:41  • Odpověz
krásný ránko, dnes vás tu budu opruzovat od rána :wink:
2. pro 2009 v 08:26  • Odpověz
gáábi - tak těhotná ségra jo? To budete mít veselo, takových prťousků a kdy to čeká???
Martinno - další ségra těhotná....ještě, že jsem včera nasadila prášky, tak uvidíme, jakmile budu víc jíst a přibírat, tak končím, to bych pak už dolů nedala
2. pro 2009 v 08:28  • Odpověz
autor
dobré ránko holky... tak marťo, očekáváme netrpělivě dobré zprávy... hned jak ti baba zavolá, piš! ségra těhotná? škoda těch negativních věcí kolem... :(

johny já už taky druhý měsíc na práškách... přibírat sice přibírám, ale to asi nebude práškama, ale tím, že furt žeru :rolling_eyes: :grinning: ale v letním semestru zas obnovím spinning, teď jsem přestala, protože to s malou nešlo, ale mám v plánu spojit to v ty pátky, když je malá hlídaná, tak si tam po škole hned skočím...

o penězích mi nemluvte :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
2. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
koukám, prachy všude problém, holky, já spíš si to nedovedu představit, až půjdu do práce a budu mít vyšší náklady - školka, benzín, obědy atd....a podstatě teď mám příjem dost vysokej a nějak se z toho furt nemůžu vzpamatovat a že bych chodila na kosmetiku, solárko, nehty a každý měsíc ke kadeřnici, to tedy ne!!!! U kadeřnice jsem byla naposledy v srpnu a včera!! Na depilaci chodím už jen spodku a na barvení obočí, což je cca 100Kč a tím to hasne, moje náklady na zkrášlení každý měsíc....tak vám nevím....
teď ty prasečí chřipky, nic moc pro těhule :unamused:
Marti - čekáme!!!
2. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
autor
johny a ty teda víš kam půjdeš nebo budeš hledat něco úplně nového?
2. pro 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahoj, zatím nic.
Ale nevezme mě, včera jsem nad tím přemýšlela a na ty děti se moc netvářila.
Teď jsem v kurzu a zas se tu dovídám divné věci, že prý chce jen na praxi a ne pak zaměstnat. Každej jen využije, tak já vám nevím teda. Ta dravá tu není, je doma, tak čekáme jen dvě nervní.
Peníze, ještěže jsem dárky dětem vyřešila už z mateřský, teď je to mazec. Já taky nechodím do kosmetiky, na vlasy a nikam. Akorát teď trochu ty hadry a už prostě kupuju dětem vše dvakrát ,jak byl Jura mimino, tak měl jen kozu a to byla pohoda :grinning:

Baru a ty jsi předtím dělala co? Teď jsem pochopila, že se nemáš kam vrátit.
Kdyžtak IP, jestli tu nechceš psát.

Gábi to má asi nejvíc v poho, že? Myslím tím pak tu práci.

Holky, sice můj chlap je divnej, ale chápe, že s těma dětma je to těžký, tak aspoň v tomhle je normální. Prý nemám pak dělat kraviny a bulet, když to nevyjde. A když budu mít práci, tak mi koupí auto nějaký pořádný, to je motavice, že? :sweat_smile:
Jo a dnes jsou děti třetí den ve školce a ráno kašlaly :angry: to brzo, že? A pak se někam cpěte do práce. Jura dnes neřval, kupodivu, táhl auta, Františka, novej kartáček na zuby a loupáček v ruce a v puse :grinning:
2. pro 2009 v 09:48  • Odpověz
jééé, tak to my budeme tahat do školky celej pokojíček, jelikož když někam jdeme, tak už teď chodíme s taškou mašinek a aut a když bylo lego v kurzu, tak jsme chodili všude s legem, to jsem teď schovala, jelikož to bylo furt a všude a jen jsem něco postavila, tak to rozložil.
Já jsem ještě furt zaměstnaná na dobu neurčitou, jenže jsem poslední tady na pobočce, co má smlouvu na pražskou firmu a ta není výrobní, takže sídlo Praha a už kolegyně kontaktovala Prahu, s kým se mám spojit a co se mnou, tak snad mi pošlou smlouvu na místní firmu, jenže tam pro mně není zatím místo a jsme předběžně dohodnutý na odstupným, jenže firma krachuje a jsou o ní 4 zájemci, zajímavé...takže nevím, jak to dopadne...každopádně už koukám na něco tady. Mám tu v merku jednu firmu, ale nevím.....jestli chcete, tak vám to písnu do IP.
Nepočítám s tím,ž e bych našla práci hned a tady, že na mě někde čekaj, chtěla bych si po novým roce zkusit najít nějaký ten PC kurz, aby se mi to líp hledalo a nabídnout jazyky, nic jinýho nemám, titul mám DiS, jenže co s tím....navíc v oboru, který mně moc nebere. Tenkrát jsem to studovala, že se mi nechtělo do práce a navíc po 14dnech ve škole jsem si začla se spolužákem, takže jsme si užívali studentský léta :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 09:55  • Odpověz
Marti - na děti si ti nebudou tvářit nikde, nato si zvykni. Když jsem nastupovala do mý poslední práce, tak mě poslali na vstupní prohlídku a dělali těhu test :grinning: !!!!
2. pro 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
hele Marti jestli tě nevezme kvůli dětem, tak je to kráva a je dobře, že tě nevezme, protože bys měla problém u každého volna či paragrafu... chlap je fajn, že tě v tomhle podrží. máte pravdu, o práci radši IP, písnu.
2. pro 2009 v 10:20  • Odpověz
Ze školky mi volali pouze jednou, když Jíťa čerstvě nastoupila do školky. Měla horečku a hned na to angínu.
Jinak nevolali, tuk tuk.
Jo, tak teď mi volá tchýně, blokuje linku a vykecala mi nechtěně, že chlap chce jet v neděli do Prahy, že ona pohlídá děti.
No jooo, jenže já chci jít v sobotu pařit a návrat nad ránem, tak asi pojedu našrot :grinning: on teda neví, že někam jdu, ale půjdu, do konce roku se už beztak nikam nedostanu.
IP mám přečtené, jste šikulky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jinak přesně tak, člověk si musí uvědomit, jestli chce být s dětma doma, nebo jít natvrdo do práce. No a u vás stejně jednou bude druhá mateřská, takže bych až tak akční nebyla :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
No kde jste??
Dnes jsme končili v poledne, tak jsem skákla do města, máte už k Mikuláši něco? Ja akorát adventní kalednáře, čokol. čerta a Mikuláše a víc nic, jsem to letos zase nechala na poslední chvíli. Ani taštičky nemám. A ještě žádnýho Mikuláše na ně, už ale pinlě sháníme a domlouváme ve vchodě se známou.
Dnes jsem byla zmrzlá, tak jsem zhřešila a zašla jsem do solárka na zahřátí. To byl relax deset minut, bych unsula. Naposled jsem byla někdy v srpnu před "randíčkem" :grinning:
Pak jsem tu brouzdala kolem druhé, ale kůň nefungoval. Jsem Vám nutně potřebovala něco sdělit.....
2. pro 2009 v 16:21  • Odpověz
... o půl druhé telefonát, vybrala si mě :slight_smile: jsem byla zaskončena. Paní chudák ze mě taky a myslela, že to nechci.
Písnu víc do IP.
2. pro 2009 v 16:23  • Odpověz
autor
jupíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

gratulace obrovská a od srdce, mám radost jakoby vzala mně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
:dizzy_face: :sweat_smile: :slight_smile:
Jdu na IP, dokud děti seděj u Kouzelné školky.
2. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Supéééér, taky gratuluju, jsem to věděla!!!!! :grinning:
2. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
čekám na ipku
2. pro 2009 v 16:54  • Odpověz
taky mi to nefungovalo, šli jsme ven, tedy na poštu poslat faktury :grinning: mamka bude mít peníze, tady vlastně jen zbytek a pro chleba atd....takže až teď, udělala jsem puding a chystám se žehlit druhej koš prádla, se z toho zmrcnu a to už mi visí na sušáku další 2 pračky :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
tak šup s ipkou, se těším
na Mikuláše mám punčochu od Orionu, nevím co je uvnitř, knížku Krtka Veselé Vánoce, ovoce mu dám a chci mu ještě koupit granulovanou příchuť do mlíka, začal to pít, Frupiko, nebo jak se to jmenuje, jako granko, ale banán, možná taky ještě ten adventní kalendář, ale většinou v tom není dobrá čoko, máte nějaký osvědčený, já akorát Milku a ta stojí letos kolem 162Kč, ale vlastně kámoška mi říkala, že tady v jednom obchodě to mají za 130Kč, ale stejně je to mazec co? Takový ty z Penny nekupuju, ale určitě tchyně mu to dotáhne :unamused: . A ještě mám nějakou čoko podkovu či co jsem to tuhle kupovala. Tak to musím probrat, asi mu to pověsím na okno a zaboucháme od vedle, domů zvát určitě nebudeme a možná se někam pojedeme podívat, ale nevím....tady vedle ve městě to dělají ve velkým, čerti lítaj ze střechy - tedy jezdí na lanech, Mikuláš přijede v kočáru, ohňostroj. Tak nevím, ale je tam vždy plno a děti řvou :sweat_smile:
2. pro 2009 v 17:00  • Odpověz
autor
Já chtěla v sobotu dopoledne na mikulášskou tady v tom našem centru, kam chodíme cvičit, ale je plno :frowning2: Ale aspoň odpoledne půjdem... malí bratranci mají vystoupení ve svojí škole, tak si to malá užije snad aspoň tam... Ale trochu jsem váhala, nechci ji zbytečně děsit, nenávidím jak někdo schválně děti stresuje čertama... jsem na to úplně alergická. Takže budu pořád opakovat, že to jsou jen převlečení lidi a jestli bude mít strach, odcházím.

nic moc nekupuju, bude toho mít plnou prdýlku od babiček...

marťule tak jak to teda s tebou bude, nastupuješ v lednu a první 4 měsíce jsou jen praxe? a pak zaměstnání? chápu to dobře?
2. pro 2009 v 17:05  • Odpověz
já zas malýmu vyprávím o hodným Mikulášovi a anděli, co dávaj dárečky hodnejm dětem, spíš se snažím ho na ně motivovat kladně, že když bude hodný, tak určitě Mikuláš donese něco dobrýho a nějakou hračku nebo knížku, spíš takhle a čerti, že chodí jen pro zlobivý děti a to Johny není...takže tak....ale kámoška má strašně hodnou holčičku, néé, že by to byla nějaká puťka, ale ona prostě je v pohodě a poslechne kdykoli, tak přemýšlí, že snad ani nikam nepůjdou, že jí dá jen velkou odměnu, nejdřív, že přijdou k nim, ale ona je malá vystreslá, já bych to spíš dávala jako odměnu, vždyť je to o dárečkách a né o strašení ne? Já je nemám ráda dosud!
2. pro 2009 v 17:11  • Odpověz
autor
No právě, já to fakt nenávidím, ještě jak někdo to používá jako k výchově, celý rok děcko straší, že přijde čert... a on pak fakt na Mikuláše přijde a to dítě má trauma jak prase. Bojím se, že i když bude nachystaná na Mikuláše, jakmile se objeví čert, tak na všechny Mikuláše i anděly zapomene, tak proto ji chci chránit před nima... Ale jestli se bude malá bát a nebude pomáhat moje vysvětlení, prdím na celého Mikuláše a odcházím...

kde je ta ipka! :slight_smile:
2. pro 2009 v 17:21  • Odpověz
Ip už je, ale báloboly, zase zdlouhavý, neumím to vysvětlit krátce, to prožívám :grinning: Jen si mě užijte, teď se tu budu ukazovat až odpol. nebo navečer.
Ti čerti, naši si z toho nic nedělají, možná o tom ve školce mluví, teď je vušde vyrábíjou a vymalovávají a řetězy lepíjou a na Princeznu ze lejna se koukají na čertíka a nevadí jím.
Spíš jen říkám, že Ježíšek se dívá z nebíčka(to jsem vyčetla na Modrém koni, jedna zakladatelka to tu řešila :wink: ) a že ty vysněný dárečky nosí dětem, který si to zaslouží, docela to funguje, halvně v té školce, fatk, jinak nevím, jak na něj. Cche kamion cars, dostane dva, takže bude nadšený a Jíťa koloběžku. Dopisy jsou ještě za oknem, tka začínají být nervní, že si to Ježíšek ještě nevzal.
Loni už Jíťa chodila a mluvila divně o Ježíškovi, nějaká dobrá duše ve školce tam sdělovala "pravdu", letos je to v pohodě, chci jí ještě nechat, ať věří klidně do 8mi let a dýl. Já bych taky ráda věřila, bych nemusela nic kupovat :grinning:
Jo, chlap mi poslal pěknou sms, že mi to přál a věřil, že mi to vyjde. To jsme nečekala, tak že by přece jen kousek citu :sunglasses: Ale večer se mnou nepromluví ani slovo.
2. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Marti - třeba jo, mně taky občas překvapí, třeba včera mně překvapil, že pojedeme v pátek na nákupy, že pro mně ještě nic nemá k Vánocům - má 5věcí, co jsem si vybrala, ale prý je to málo,......tak nevím :grinning: :grinning: :grinning:
že já mám pro něj jen pár kosmetiky, to neřeším. Popř. mu dám peníze, jelikož jsme domluveni, že po svátkách jedem do TimeOutu - náš oblíbený obchod - tam si nakoupí až budou mít 50% slevy, já bych spíš ten epilátor a nějaký kalhoty na sníh, ale né na lyže, sportovní, vyteplený až půjdem pekáčovat, nebo na ven na prochajdu se psem, takový nějaký
2. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Aha, já mám pro chlapa jen triko a to žrádýlko balíček, teda ještě nééé komplet. Abych mu dávala peníze, to nejde, on by si je ode mě nevzal a spíš musí dávat teď on mně :grinning: No vidíte, přece jen k něčemu je užitečnej :grinning: :grinning:
Holky, ale jak ta ségra půjde na mateřskou, tak to vyšlo pěkně, jelikož s hlídáním bude mít dědouš čas jen na nás a ona už si Davídka pohlídá.
Že by přece jen svět byl spravedlivej? Počkejte, v květnu, až mě nevezme, tak tu budu řvát, bulet, naříkat, proklínat.
2. pro 2009 v 18:02  • Odpověz
já myslela ty peníze jako místo poukázky, on má rád košile a džíny týhle značky, tak proto, jsem radši, když si to vybere, ale většinou chce, abych šla s ním, na co ukážu, to se mu většinou líbí, ale něco taky ne, sportovní věci si nelajznu koupit už vůbec, když už, tak tričko nebo košili do práce, ale to je tak vše (krom ponožek, pyžam, trenek atd.). chci mu koupit sportovní kalhoty a sálovky boty, oboje si musí zkusit,takže překvápko asi moc nebude. A uvidíme, co nás cvrnkne do nosu, neřeším, co bude, to bude. On si na nějaká překvápko moc nepotrpí. On má nejradši pořádnej sexík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2009 v 18:30  • Odpověz
autor
tak já mám pro chlapa asi 70 časopisů o rybaření (koupila jsem loňské ročníky a tak :sweat_smile:) a taky ještě knížku, tu poslední třetí o Mrázkovi, on tohle čte hrozně rád. od našich dostaneme penízky, tak si pak půjdem vybrat nějaký ten hadřík, já nejdradši nakupuju v C&A, tam by měli mít nějaký svetr nebo tak něco i pro něj...
2. pro 2009 ve 20:11  • Odpověz
Jo, Baru, díky jsi mi připomněla, že musím zapaltit složenku na předplatné časopisu aut, mám ji někde založenou, takže dárek mám pro chlapa další a ještě mu koupím termo fusakel a něco na ten sport. My taky dostaneme všude peníze, teda děti hrakčy a knížky a ty peníze padnou mě pod ruku, takže půjdu koupit Jurovi velkej polštář z dutýho vlákna, pořád spí na malým.

Jo, tak jsem řekla, že jdu v sobotu do víru nočních ulic a prý je to blbý, že v neděli chtěl někam jet a tajil a tak pak že do Prahy, ale že bez dětí, že děti by to rušily, pojede s náma i jeho otec, tak mě napadlo, že by nějaké auto? Nám taky dochází, chcem větší rodinné. Toyotu Corollu Verso a on chce Avensise. Pro mě je to zatím asi zbytečný. Prý mi to řekne v pátek, tak nevím, teda takový překvápka, ale dnes bylo nejlepší překvápko a dumám nad tím, že pak mě z té praxe vyhoděj a můžou si tam vzít zase dalšího na praxi, levná pracovní síla se hodí, že? Ach jo, ale s tím jsem tam šla a můžu být ráda, že jsem sehnala aspoň tohle a že tam budu sama, jelikož někde chtějí dvě a více bab a to jsem narovinu řekla, že dobrovolně se vyřadím z kurzu, ehodlám se tam s někým o to místo prát a hypat se s ním. Já prostě teď žiju tím.
Zase krafu, promiňteeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2. pro 2009 ve 22:19  • Odpověz
Baru? 70 časáků? :grinning: To jen sedí a čte a čte, ne?
2. pro 2009 ve 22:20  • Odpověz
autor
jooo Marťo, 70 :grinning: :grinning: děsně se těším, až si to rozbalí :grinning: a nejvíc se těším na malou, to budou krááásnéééé vánoce, už aby byly :dizzy_face: s těma dětma je to něco úplně jiného :dizzy_face:

marti tak to bude nějaké překvápko, páni :slight_smile:

hele nekafrej :slight_smile: jestli to neudělala žádné z těch holek doteď, tak tobě pravděpodobně taky ne, jedině kdyby ses jí nelíbila, což by mohlo nastat i při normálním pracovním poměru a ve zkušební době tě vyměnit, což je normální, stává se to, a je to v pohodě. tak nic neřeš a těš se :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.