• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
autor
jééé koukám, že Pohlreich vydal kuchařku... že bych si ji naježila? no uvidím, zkusím na ni narazit někde v knihkupectví, chtěla bych si ji nejdřív ošahat... většinou sice knížky kupuju na netu, ale tohle nevím jestli tam nejsou nějaké exotické složitoniny, které bych v životě neuvařila... tak snad na ni narazím "živě" :slight_smile:
3. pro 2009 v 09:07  • Odpověz
Baru,taky o ní přemýšlím :grinning: , včera jsem hledala knížku pro tchána, tak jsem na to narazila. Četla jste některá Stmívání??? Já to louskám teď :sunglasses: Jéžiš Marti, ty dvd jsem ještě neposlala, ale adresa mi visí na lednici, tak pošlu, slibuju. Já byla v práci, zítra si nákupek, tak bude taky překvápko :grinning:
Marti - užívej a neboj, určitě si tě tam nechá!! Nepochybuj. Prostě toho jen využívaj, že tam 4měs pracuješ zdarma, pokud neuděláš průšvih a nebudeš pomalá, tak si tě nechá!!!! :grinning:
3. pro 2009 v 17:32  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem hotová, teprve jsme od rána dorazili domů, odpol. ve škole s Jíťou, grafomotrika a minišolička, teď tu něco louskám, jdu uklidit bordel, jako naházený věci na židli a ještě trochu jídla jim dodat.
Tu kuchařku jsem viděla, ale budou tam beztak samé drahé recepty, ale pan Pohlreich by stál za hřích
:grinning: Jak jste na tom s cukrovím? Já až příští týden něco udělám, ale nevím co.
Chlap dnes pryč, v pondělí, i v úterý byl. Tak jsem mu řekla, že vlastně ať si jde, že já jsem teď večer už doma a s dětma si to vyřeším, že ho vlastně teď potřebuju jen na peníze. Prej jo, je si toho vědom. Jo a jsem zase vedle, :pensive: představte si, prý že mi popřeje k svátku, že když jsem tak zvědavá, proč jedeme do Prahy, tak že se to nějak týká toho. Jsem netušila. A dostala jsem vstupenky na muzikál Dracula, začíná to ve 14.hodin. No holky, já ale nechci jet, jela bych třeba s kámoškou, ale ne s ním, nemám ráda takové to chození spolu do společnosti, beztak mě tam bude chytat za ruku. Bože bože......, řekla jsem mu, ať mi tohle nedělá, že nemám ráda trapárny veřejný. Hospody a tanečky jsou samozřejmě něco jinýho
:grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ach jooooo...., no jednou jsem si ho vzala, je to můj manžel, tak tohle prostě musím překousnout a jet. Sám už se mě ptal, v jakém se tam chodí oblečený, tak šup sem, co byste si vzaly. Černý klahoty, černý rolák, to bolerko. A jemu?
Holky, mě hned napadlo, jestli něco neprovedl a teď to chce jakoby zamést, chlapi mívají výčitky, ne? Je mi divný, že svátek a vysolil tolik peněz, stovku to nestálo. Kdyby mi ty prašule radši dal, bych s nima zatočila jinak. Ještě to nečte, by ho kleplo.
Mamka to říká dobře, že mě se nikdo ničím nezavděčí a takovýho vola, co mám, bych hledala těžko. Tak vám nevím. Prý pro mě jezdí, kam si zamanu atd. a dělá mi poskoka.
3. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
Stmívání jsem nečetla, o čem to je? Nemáte tip na nějakou hříšnou knížku? :grinning: Nemyslím sexuální praktiky, ale nějaký příběh, hříšný vztah a tak. I když já bych teď měla asi studovat exekutorství.
3. pro 2009 v 19:04  • Odpověz
Marťas - Drácula je pěknej, viděla jsem to už 2x!!!! Manža bude beztak chrápat, pěkný chlapi :wink: :wink: :wink: vyšňoř se, tak jak jsi psala a házej očima a zvedej sebevědomí :grinning: :grinning: :grinning: v Praze ho můžeš ještě někam zátahnout a pumpnout o něco na sebe do práce, ne??? Hledej pozitiva a nééé negativa!!!! Ty ďáblice :dizzy_face:
Koukej studovat exekutorství
3. pro 2009 v 19:12  • Odpověz
autor
Marťo tvůj příspěvek komentovat nebudu, bo bych byla hnusná :wink:

já zítra zkouška, tak na mně ve 12 myslete :dizzy_face:
3. pro 2009 v 19:45  • Odpověz
holciny, ja nestiham uz vubec nic...ted, co tu je segra, tak je to jeste narocnejsi-nic nestiham...
gratulovala jsem martinn??jestli ne, tak gratuluju!!kazda zkusenost je dobra, ne?? :wink:
3. pro 2009 ve 20:03  • Odpověz
mně by tímhle manža překvapil, on nemá fantazii, takže si většinou vybírám dárky sam, nebo mu říkám, co bych chtěla.
holky, já si tu psala vám příspěvek a v 7 jsem měla být pro manžu v 15km vzdáleným městě, tak jsem jela jak ďáblík, už tu mrzne, naštěstí šel do tesca a nikde nemrzl :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2009 ve 20:05  • Odpověz
http://www.beletrie.eu/knihy/stmivani---1-dil.html
holky, mrkněte.
Baru - jasan, že na tebe budeme myslet!!!!!!!!!!!!! Držíme vše co máme a neboj, levou zadní :wink:
3. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
a z čeho to děláš?
3. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
psychologie... díííky :dizzy_face:

o stmívání jsem slyšela, nečetla... na tenhle žánr moc nejsem, ale vzhledem k úspěšnosti tohodle si to možná někdy přečtu :slight_smile:
3. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
já nic takovýho taky nikdy nečetla, půjčila mi to kámoška, tak uvidím, ona je z toho hotová, prý to přečetla za 2dny, já to louskám už týden :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
jdu do sprchy a chrnět, tak zítra držím pěsti a vykroč pravou!!!!
Kremouš - nohy nahoru aspoň na chvíli!!!!! :wink:
3. pro 2009 ve 21:26  • Odpověz
Baru, vše nej k zítřejšímu svátku! :wink:
Až sem nakouknu zítra, kdoví kdy, tak doufám, že Ti budu blahopřát ke zkoušce, určitě to zvládneš!!! Vždyť se učíš, ne? A hlavu na to máš, ty Tvý rady jsou nad zlato :slight_smile: takže to je taky taková psychologie a máš to i částečně z toho, ne?
Jo a narovinu Ti nařizuju!! sem napsat ten příspěvek ke mně a klidně buď hnusná, já to vědět chci a teď mi to nedá spát, nedám Ti s tím pokoj a piš to, jak to jde od pusy, aspoň třeba otevřu oči, víš!

Já vím, že jsem blbá, že si to nezasloužím, ale navíc se mi to zrovna nehodí, chtěla jsem mít v neděli poklid, když zrovna v to pondělí ráno jdu někam poprvé do nového a neee trajdat po Praze, pak ještě ke švagrovi a děti budou tady celý den u bábrdle, jsem taky chtěla být s nima. Třeba se vybouráme. Navíc jsem nepochopila, proč třeba tak utrácí, zrovna teď :confounded:

Gábi, co nestíháš? :grinning: :grinning: Pohoda mít dvě děti, ne? :wink:

Johny, tak to mě nenapadlo, že tam budou chlapi a že můžu čumět :grinning: , no vidíš, jsi mě nalákala a navíc jsi mě rozesmála, že manža bude beztak chrápat :grinning: :grinning:

Zítra ve dvanáct držím pěstiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tfuj tfuj!
A ráno klidný odchod :wink:
3. pro 2009 ve 22:15  • Odpověz
to jsem si dělala srandu :slight_smile:
4. pro 2009 v 08:32  • Odpověz
barus-vse nej k svatku!!
marti-neprud :grinning: :grinning:
4. pro 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
ahoj holky, díky za přání :grinning:

zkouška ok, byla jsem naučená, takže jsem byla v klidu :slight_smile: a pomohla jsem i všem okolo :slight_smile:
uff, tak první bychom měli :slight_smile:

rady pro tebe mám ze života :grinning: to co se učíme jsou takové teoretické bláboly, které se na život aplikovat nedají... :rolling_eyes:

tak hezký víkend :dizzy_face:
až budu mít větší chvilku, tak písnu IP :wink: když to teda Marti fakt chceš :slight_smile:
4. pro 2009 v 16:43  • Odpověz
autor
malá spí, jdu koukat na davis cup :sweat_smile:
4. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
Ahoj,
Baru, cože jsi to? Pomáhala všem okolo? Teď na Tebe budou všichni spolíhat, ale jsi šikulka, to sis nadělila dáreček ke svátku :slight_smile:
Čekám čekám IP!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A kdy malá tak půjde spát, nebo v kolik tak chodí spát, když se vyspí?

Já dnes chvíli v kurzu, jsem tam nechala ten zbytek osobních listů na podpisy a pak jsem hned valila domů a pro děti do školky, přišel tam Mikuláš, měly to pěkný, učitelka to popisovala, že seděli všichni v koružku na zemi a najednou mezi dveřma Mikuláš, anděl, čert šel až poslední a všechny děti se zvedly a mačkaly se na sebe v hloučku a naši se držely za ruce a brečely :fearful: Čert prý dělal hlouposti, sedal si na klavír a flétna že je klacek a že jí hodí do kotle atd. a pak rozdávali balíčky a říkali to podle značek a zrovna řekli dráčka, toho má malej. Tak prý nechtěl ani jít, nakonec šel s učitelkou. Jíťa taky šla s učitelkou a na zítra se těší, až dojde Mikuláš ke dveřím a Jura nechce vidět čerta, takže ho nechám asi v pokojíku.
Pak byl dnes taneček, veřejná hodina, holčičky šikulky, kamera, foťák, akorát Jurovi tam bylo špatně, až jsme dojeli domů, tak měl teplotu už 38 a teď nic, ale má kašel, po týdnu ve školce!
Doufám, že to zítra půjde jak po másle, páč já jdu večer od tratě!!!!!!!!, tak abych se stihla připravit, dnes holení :grinning:
To bude :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 v 19:54  • Odpověz
teeeda marti!!!!uzij si to :slight_smile: :wink:
4. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
autor
Spala od 4 do půl 7, takže u nás dnes dloooouhý večer, dřív jak ve 12 nemá vůbec smysl pokoušet se dát ji spát... Já jsem tam už taková šprtka hujerka :slight_smile: dokonce některé ženské chtějí, ať je doučuju :sweat_smile:

Jitu tak zítra si to užij, máš co slavit :slight_smile: A hlavně máš poslední víkend na dovolené :dizzy_face: Od pondělí už na šichtu :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ahoj,
no doufám, že zítra půjdu, Jura má zpět teplotu a kašle. Snad je to jen běžné nachlazení, rýma, chřipka. Beztak to chytne i malá. Jo, v pondělí na šichtu, zadarmo :confounded: snad se mnou pak nezamete, budu zjišťovat tak v březnu, zda-li uvažuje o tom, že by si mě tam ponechala, pokud ne, začnu to flákat a chodit s dětma k dr. atd., abych taky věděla, jestli se mám poohlížet i jinde.
Vidíte a malej už je nemocen, po týdnu ve školce, tak asi bude muset nastoupit děd, do pondělí nebude ok.

Baru, Ty jsi teda šprtka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No vidíš, tak je doučuj, za peníze a máš to pak vyřešený těch pět měsíců, jak budeš mít po mateřské takové to nic.
Spaní no comment, je to mazec :fearful: teď si asi hrajete a nebo čumákujete na tenis.

Johny, ještě na nákupech, ne?
:grinning:
Tak pa, valím do vany. Zítra mrknu :wink:
4. pro 2009 ve 22:10  • Odpověz
Ahoj,
Baru čekám IP. Ty mě napínáš!Jjen mě seřvi, pěkně od srdce, jo! Třeba se mi rozsvítí, večer vyržáím a díky tomu budu hodná, kdoví .....
5. pro 2009 v 10:19  • Odpověz
Holky hooooj, včera jsme přijeli po 21hod, jeli jsme asi ve 2hod odpo, jsem spokojená, manžu mám obitýho, vybral si, i když to vypadalo beznadějně.
Marti - vše nej, nej, nej a užij si to večer. My jedem na výstavu a pak na Mikulajdu :grinning: , takže budu asi až večer :dizzy_face:
na tenis jsme pak taky koukali
gratulace ke zkoušce hujerce :grinning: :grinning: :grinning:
5. pro 2009 ve 12:31  • Odpověz
jo a příští pátek mám jet na Cleopatru, tak možná...... :wink:
5. pro 2009 ve 13:17  • Odpověz
autor
všechno nejlepšíííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
5. pro 2009 v 18:37  • Odpověz
Halo, je tu někdo :wink: ???
Jak Marta v práci??? A jak Drácula???
7. pro 2009 v 11:23  • Odpověz
ja su tu... :sunglasses:
7. pro 2009 v 16:57  • Odpověz
Ahoj, no kde jste????
Nemám ani co dočítat, to je něco s Váma.
Dík za přání. Čekám to IP, Baru!!
Dnes v té práci dobrý, no na naučení je toho moc, zítra budu podepisovat nějaký papír o mlčenlivosti, jsou tam citlivé infomarce. Mám to na 6 hodin, musím se tam rozkoukat, jak co patří, taky záleží na tom, jak mě kdo zaučí, že. Někdo to může flákat a někdo být pečlivější. Zítra nebudeme zase stíhat.
Pátek večer.... ,masakr, šla jsem s kámoškou do jednoho klubu, dala jsem si jen vodku s džusem a víno s colou a cigára a to mmi nesedlo, návrat ve čtyři ráno, v sedm ráno jsme hned jeli do té Prahy, chlap nasranej jak sviňa, že se chovám jak patnáctiletá, že neumím pít a musel mi zastavovat, páč mi bylo zleeeee. Jel s náma tchán, tak ten koukal. Jinak jsem si užila až až :grinning: :dizzy_face:, tragédka no :grinning: :sunglasses: :dizzy_face:
Na Draculovi už mi bylo líp, sáček jsem držela při sobě, zrovna jsme seděli někde uprostřed :confounded: Chlap jak kamarád, jsme seděli vedle sebe, pak jsme obešli tak čtvrt hodky Prahu, nádhera, jak je sovětlená vánočně. Dracula taky super, akorát takový ty scénky jak se vraždíjou apod., to nemusím, tka mi bylo ouvej, hlavu jsme sklopit dolů nemohla, zase zleeeee. V autě jsme spala, chlap nasranej zase, dojeli jsme domů až v osm a jetě pro děti k bábrdli, takže večer chaotickej, všechno všude. Konečně jsem doma s dětma.
7. pro 2009 v 17:35  • Odpověz
autor
ahoj holky, teda marťo, promiň, ale musím se při tom tvojem popisu chlamat, přijde mi to děsně vtipné, když si to představím :grinning: :grinning:

jooo písnu, promiiiiň, není chvilka klidu...

v poslední době malá pokud odpoledne spí, tak až tak ve tři čtyři hodiny odpo, spí do půl 7 a pak jde spát o půlnoci :rolling_eyes: takže jsem se rozhodla, že už ji dávat nebudu, pokud to nebude akutní, radši to s ní vydržím, i když už pak bývá pěkně protivná, ale aspoň pak jde spát kolem 8 hodiny, když celý den nespí... a já mám aspoň ještě trochu večera. :unamused:
8. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
tak to je stejný u nás s tím spaním, když spí i po obědě, tak ještě v 10večer po nás skáče. Takže já se spaní odpo raději vyhýbám, pak to má celý přeházený....
8. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.