• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
holky, pečete???
8. pro 2009 ve 12:59  • Odpověz
autor
johny já se chystám pečící výlet za kámoškou... v sobotu večer jedeme a budu u ní (i s malou samozřejmě) až do pondělí a doufám, že sfouknem všechno... moc se těším, pokecáme a budu mít napečeno :dizzy_face:

kurňa teď jsem vyzvedla hrnek pro tchýňku s fotkou malé a je tam na tom potisku kaz, malý, ale přímo na obličeji :rolling_eyes: doufám, že to budou nějak řešit, už jsem jim psala :angry:
8. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz
kde jsi to nechávala dělat a za kolik dní jsi to měla doma???
8. pro 2009 ve 14:56  • Odpověz
Ahoj holky moje!
Budu péct v neděli, snad....
Zas mě popadá smutek, ono je ptřeba se vybulet, jen prostě nevím jak dál :cry: Zase smutný písničky.
Ani v té práci se nemůžu soustředit chvílema, jsem jak z džungle, mezi lidma jsem nebyla jak dlouho a teď je vůbec problém promluvit. Snažím se, oni taky, vysvětlování, hned zapisuju, už se hraboším v šanonech a hledám, zapisuju, stůl už mám, počítač příští týden, to bude mazec, snad za 14 dní už budu otrkaná.
Jinak Jura si schrupne ve školce, pak jde večer pozdě spát a ráno ho budím o půl 7 a dnes prý ve školce řádil, dokonce bouchal učitelku, tu druhou, ráno se jí musím zeptat.
Když jsem tam přišla teď odpol. do třídy - co jsem neviděla? On si seděl na židličce a kolem něj pět holčiček a oblíkaly ho.
Holky, on si to umí zařídit, jako to mi přišlo srandovní, ale jak se choval dnes, prý řádil o sto šest, že je hlasitej a děti se choděj dívat, co dělá, že se vzteká. Jo a taky těm učitelkám nařizuje, co mají dělat. Já už prostě nemám energii na to, abych něco řešila, hlava moje dubová, totál mimo.
8. pro 2009 v 16:20  • Odpověz
autor
Johny nechávala jsem u Fotolabu a vyzvedávala jsem si to tady v obchoďáku (ušetřím za poštovné)... stálo to celkem se vším všudy 267 Kč, ale jsem celkem zklamaná z toho průhledného skleněného, měla jsem nechat udělat normálě bílý hrnek nebo barevný, na tom skleněném je ta fotka nevýrazná.. no snad s nějakým pitím to lépe vynikne... uvažuju, že si tenhle nechám pro sebe do práce (jednou) a nechám udělat ještě jeden... dělají to rychle, 5 dní tuším či tak nějak... nechávám si každý rok dělat i speciální pohlednice, s různě upravenou fotkou malé... nascanuju vám ty letošní a pošlu mejlounem :slight_smile:

marti hlavně si všechno zapisuj :slight_smile:

ten malej jura to je mazec... :sweat_smile:
8. pro 2009 v 19:02  • Odpověz
Holky, hoj, 267Kč za jeden hrnek s fotkou.....tak pro mně ok, ale abych nechala udělat jednomu dědovi, tak by to ostatní záviděli a to je blbý a do všech investovat se mi už nechce...
9. pro 2009 v 11:02  • Odpověz
já byla ráno v práci, teď jsem dopekla 2 druhy cukroví, mažu na depilačku a odpo ke kámošce, budem fotit kluky vánočně :grinning: tak jsem na to zvědavá :wink:
Zítra celý den pryč, se mi nechce už teď, dnes jsem vstávala v 6 a nevím, jak si na to zas jednou zvyknu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. pro 2009 v 11:03  • Odpověz
obávám se, že jako je Jura, tak jednou bude náš milostpán taky, včera na plavču nechtěl vůbec spolupracovat, chtěl si plavat sám, byl happy ve vodě, tak s ním musím o víkendu tady na plavečák, ať se vyřádí...pak ho učitelka potopila a to začal řvát a pěkně se na ni nas..... :angry: a já taky :angry:
těšíme se na fotky Baru, když se dneska zadaří, tak taky pošlu :slight_smile:
9. pro 2009 v 11:05  • Odpověz
autor
johny já už to poslala, tak ti zas nedorazilo :frowning2: možná máš zase plnou schránku... :wink:

my dneska celý den v trapu, tak jsem doufala, že už bude malá spát a houby :frowning2: pomooooc já se tu biolu nenaučím...
9. pro 2009 ve 20:09  • Odpověz
autor
ahoj holky, kde se touláte? :slight_smile: no joooo marťa má omluvenku, ta už pracovněěě :dizzy_face:

johny kde jsi? taky pracovně? gábi ani nemluvím, ta určo kojí :grinning: hele co Jednička, nechce taky když to vidí??

:slight_smile:
10. pro 2009 v 15:16  • Odpověz
ahoooj, jo Šári, přišlo, ale nestíhám :grinning:
Já v práci, za chvíli zas jedu pro manžu a stavím se v Tescu, jelikož v sob budeme mít návštěvu,t ak něco pokoupit při tý příležitosti, dnes jsem koupila malýmu pohádky před spaním a tátovi asi 4věci a manžovi trencle:slight_smile:, tak mám další vánoční úlovky, ale kdo to bude kdy balit, to netuším :sunglasses:
10. pro 2009 v 16:44  • Odpověz
chacha,jak to vite,ze furt kojim?? :grinning:
dnes tu byla ob 2 vchody sousedka a zitra prijede kamoska z lomnice nad popelkou-ma rodice ve valmezu a malou stellinku,tak uz se tesim...
dorazila materska,tak snad pokoupim darky pro jenu a dojdu si pro nove bryle :dizzy_face:
10. pro 2009 v 17:41  • Odpověz
Ahoj holky moje!!!!!!!!!
Nestíhám nic,
Hele, já mám dráky jen pro děti, pro nikoho jinýho a přitom je to už za 14 dní, no snad dojdou zítra kačky, těch směšných pár kaček, tak snad něco z toho. O balení ani nemluvím, ještě nemám balící papír, cukroví taky ne, snad v neděli. Okno umytý a už je opršený, paráda.
Len, trencle, no vidíš, ten můj je taky potřebuje, mrknu na nějaké fusky termo rovnou :grinning:
Gábi, vy kojíte, uuuužžžžž závisláci???? :grinning:
Tak si návštěvy užij, já bych na tohle neměla.
Dnes jsme přemýšlela, že kdyby mě po čtyřech měsících z té práce vyšoupli, že to těžce ponesu, jak to udělat, abych se do toho tak nezažrávala, mám strach zase.
Holky, co vy si přejete od Jezulátka?
10. pro 2009 v 19:17  • Odpověz
Marti - co blbneš, jen se pořádně zakousni a ukaž co umíš!!!! Makej na 100%, jedině tak si tě tam nechaj. To by byla moje strategie!!!
Jezulátko mi nadělí hadříky, hadříky, hadříky a epilátor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Balící papír mám, napečeno 5druhů a už budu dělat jen nepečený, zítra vyglancuju koupelnu a knihovnu, v sob máme návštěvu, to se zase picneme a v neděli budu nepoužitelná, takže musím stíhat zítra. Příští pátek máme mejdlo od práce a to taky dopadne bledě, jako vždycky :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
Cože Johny, Ty toho máš nějak moc, ne?
Já nestíhám, doma bordel. Hlavně že jsi psala, že letos nebudeš uklízet a ptala ses, kdo se k tobě připojuje.
Ale zítra večer bych mohla zabalit dárečky, sice bych někam vyrazila. Právě pak je nejhorší to, že druhej den je člověk nepoužitelnej, kor když se chová jak pantáctiletej a neumí pít a řádí, že :grinning: :wink:
Jo a jak dopadá to mejdlo od práce, no jen se přiznej, Ip :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, já pořád nevím, co rodičům???? Chlapovi taky nic nemám.
Jo, ještě písnu zítra, jak u nás vypadal Mikuláš.... Pak jsem razila do tratě, to už jsem psala, bych trajdala teď pořád, ale doma mi to neprojde, proooooč? :frowning2:
No nic, jdu spát, ráno vstávám v šest, naštěstí chlap veze děti do školky, tak snad se vypravíjou a nezapomenou nic.
10. pro 2009 ve 23:10  • Odpověz
mejdla od práce jsou ok, vždycky dobře zapaříme, hlavně s holkama :wink:
manža mi vždy na Vánoce kupuje hodně dárků, jsem takový vánoční typ, miluju dárečky a nemusí být veliký a drahý, jen už to není teď moc překvápko,ale i tak se už těěšššším. Loni jsem mu koupila LCD TV, tak to jsem se tedy předvedla :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: , ale jinak je to poklidnější.
Našim mám fén a kosmetiku pro mamku a taťkovi oblečení (tričko, triko, vestu) a taky kosmetiku, ještě chtěl vitamíny na klouby, tak ještě asi to. Manžovi mám boty a oblečení, kosmetiku, klasika :sweat_smile: . Tchánovcům máme obrázky s motivem Afriky do obýváku na zeď, každýmu knížku, pro tchána ještě peněženku a tchyni asi naušnice, ale bižuterii. Tím končím :sunglasses: Pro kámošku z Anglie mám kabelku a peněženku ve stejný barvě a pro jejího manžela alkohol, do kabelky ji dám ještě knížku a nějaký dvd s českýma filmama :dizzy_face: . Nic jinýho mně nenapdlo, ještě nějaký časáky ji kupuju průběžně, ona je vždy chce, nebo si vezme moje starý, co mám Marrianne a ženu a život atd...a ještě pro ni mám Gin, ona ho ráda, tak ho tady určitě dáme :wink: :wink: :wink: beztak tu budou pečený, vařený :grinning: , přijedou už za týden :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak holky, dnes mám hodně práce, tak jdu na to, tak snad někdo zavítá. Baru - užij si víkendík a pak poreferuj, jak bylo a jak jste napekly... :sunglasses:
11. pro 2009 v 08:43  • Odpověz
holky, tak po 12 hod jsem tu zas, vy nikde :unamused: ...
zjistila jsem, že naše myčka neohřejvá vodu, meje to studenou, co s tím??????? Stalo se vám to některý???? :astonished:
11. pro 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj,
konečně jsem tu!
Všichni beztak v trati a paříjou :grinning: :grinning: To se někdo mááááá!!!
Johny, Ty máš těch dárků :confused: , Hele, co máš pro mě? :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
S myčkou teda neporadím, netušímmm! Snad to není nic vážnýho, vyndej šňůru ze zásuvky a zase jim tam dej, to bych zkusila já :sweat_smile:
Já teprve o půl deváté přijela s Jíťou, tolik krásných chlapů po venku :pensive: ach joooo.
Byly jsme na vystoupení, jak chodí do tanečku, tak ty starší ročníky měli vystoupení a bylo to moc krásný, jen pak už klimbala a ještě cesta domů.
U nás totál bordel, chlap dopol. nic nedělal, tak nevím, kde mi hlava stojí a zítra nevím, čím začít, asi se vrhnu na to cukroví, páč bordel do Vánoc stejně ještě udělají, tak už to nechám.
Baruuuuu, kdybys měla víc cukroví a nevěděla, co s tím, pošly ke mně :wink:
11. pro 2009 ve 21:21  • Odpověz
Marti - tak jak??? kde jsi začala??? U nás včera kamarádi, nevinná návštěva se trochu zvrhla a bouchli jsme 2 vína a půl lahve Tullamorky :grinning: , ocházeli zvesela....
Myčka mně štve,zavoláme tchána, ten je takovej přes vodu, tak uvidíme co s tím...
My jedem na vánoční trhy a tam koupit stromek :grinning: , tady trošku chumelí, ale je na nule, tak to jede dolů, ale takhle by to do Vánoc stačilo, hlavně ať neleje. Já dneska musím vyžehlit a večer máme další kamarády na návštěvu, takže nějaký jednohubky atd....
Pro tebe Marti mám ty filmy, ale ještě je musím poslat:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
12. pro 2009 v 08:50  • Odpověz
Ahoj, jsem tu!
U nás nesněží, přes den bylo pěkně, ale teď navečer se ochladilo. Dali jsme děti k dědoušovi a jeli jsme do Brna, chlap pořád vymýšlí nějaký auto a nevím, jestli koupit auto mně a mít dvě a nebo koupit radši jedno velký rodinný. Na obě prachy prostě nejsou, kdybych aspoň už vydělávala, tak to můžu taky nějak platit, teď nás vlastně živí on, ještě mi ani nepřišly ty tři lytry, krize krize. Ale v Brně jsem utratila, co jsem měla, žádné dárky, ale domů kraviny v Ikey :sunglasses:, vázu, příbory, kvítka, krabici, svíčky a hlavně jsme tam jeli koupit malé pořádnou židli ke stolu, rostoucí, taková už ta kancelářská, ta bude koukat. Jo a pro sebe ještě dvě trika pěkná, ať v té práci trochu vypadám, dostanu je od Jezulu.

Myčka stále nefunguje? Dovez to k nám, naházíme to do myčky a umyje to. To teď musíš umývat v dřezu, co?
Co stromeček, máte?, jakej?
Vy máte návštěv teda? Takže jsi taky byla veselá, ne? :grinning:
Dvd čekám!!!! , ať mámo vánočních svátcích co sledovat :wink:
A dnes večer taky budu žehlit, je toho moc, cukroví snad zítra, nestíhám nic.
12. pro 2009 v 18:39  • Odpověz
Krásné ráno!
U nás už sněží :confounded: a zima, pod nulou.

Co děláte? Já se dnes vrhám na to cukroví, rafaelo kuličky, šlehačkový a slepovaný linecký. Do těžších se nepouštím, kdo má nějakej dobrej jednoduchej recept, sem s ním :wink:

Jinak fotečky od Gábi mi došly, blahopřejeme k včerejšímu jednomu měsíci, jste fešandy princezny a kukadla nádherný :dizzy_face:
Od Johny taky mám.
Všechny díťátka jsou úžásný, jsou to sluníčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dnes v noci odnesl Jezula dopisy z parapetu u okna, tak radost velikáááááá :sweat_smile:
13. pro 2009 v 10:38  • Odpověz
Marti - stromek máme jedličku, vysokou:slight_smile:
Do Ikey bych jela hned, byla bych tam schopná utratit i 10tis :frowning2: , takže si dávám radši pohov. Myčka myje, ale studenou vodou, takže hrnky a né moc mastný talíře tam dávám, zbytek ve dřezu, zrovna maká. Vypadá to na termostat, tak uvidíme :unamused:
Teď se to sešlo ty návštěvy, já ve 2 ráno odpadla, oni vydrželi do 4 do rána :sweat_smile: , tohle jsou takový držáci, ti od nás dřív jak ve 4 ráno nešli :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
žehlení jsem se ani nedotkla. Tak mně to taky čeká dneska. Po obědě přijdou na kafe taky kamarádi, holka s klukem, od něj potřebuju aktivovat internet banking, nějak mi to nešlo a on tomu rozumí, tak se stavěj, takže třetí návštěva za 3dny. Dvd pošlu, :slight_smile: . tady je dneska pod nulou a sem tam padá sníh, je takový mírný poprašek, takhle by to na ty Vánoce stačilo :grinning:
13. pro 2009 v 10:43  • Odpověz
Týýý jo, Johny, to je návštěv :fearful: :grinning:
Tak Tys odpadla? Jako ovíněná, opitá nebo spíš Tě to nutilo jít spát, že se pak musíš starat o malýho?
My máme stromek umělej, ale možná manžu ukecám, samozřejmě věnec a větvičky už tu mám, ale ten stromek, to byl u nás mazec, jak se to vynášelo, bylo to po celým vchodě a manža si zničil všechyn hadry od smoly a řval, že už na to nikdy víckrát nešáhne. Tak uvidím, jak letos.
Slaďujete nějak barevně stromeček? Třeba ségra tam chce jenom dát letos perníčky na červené mašličce, loni měla slaměný, ale já jsem na ty takový barevný, předtím vždy červeno zlatý nebo modro zlatý a v Ikey včera měli hodně do bíla, nádheraaaa!!! Ale jelikož jsou děti, tak jsem si řekla, ať je to veselý a mám samé barevné ozdoby, růžové, ledově modré, fialové, jen nemůžu objevit žádné nerozbitné takové ty s obrázky, jak bývali ještě za nás :grinning:
no letos mám nachystaný i růžový řetěz a ten tam bude, takže taková směška, snad to nebude jak kýčovitý koště :grinning:
Já včera žehlení zvládla, teda ne všechno a teď jdu na to cukroví, do večera je co dělat....
13. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz
Ahooj, tak my ho máme vždycky přepatlanej a smíchanej a barevnej a hodně žárovek, manža tomu říká malá elektrárna, já tam mám totiž i 3 řetězy se světlama :grinning: :grinning: :grinning:
Já to miluju barevný, velký, svítívý strom!!!
Tak tchán s myčkou nic nezmohl a internet banking už mi funguje, teda ta komerčka to má spletitý.¨
Baru - čekáme na info jak jsi pekla :sunglasses:
Mně se taky líbí jen s perníčkama atd...ale doma chci prostě barevnej a hoooodně ozdob a čokolád na něm, pak je nafotíme a pošleme si, jo??? :sunglasses:
Tak já jdu žehlit, dřív jsem se k tomu nedostala!!!
13. pro 2009 v 17:47  • Odpověz
Ahoj, no kde jste????????????????????
Si říkám, kolik toho budu dočítat a ono nic :angry: :wink:
Přesně Johny, barevný velký strom :grinning:
Jo, ty stromky si pak pošleme, to jsem zvědavá, ten náš ale u té vínové stěny bude vypadat stejně divně.
Jinak dnes jsem šla kolem města a tam byl frmol, každej na poslední chvíli něco kupuje, já teda ještě nemám nic babi, dětem bych klidně kupovala dál, ale nejsou prašule a manžovi mám jen triko :astonished:
Zítra to musím dořešit, nebo poshánět to, co už mám vymyšleno, teď ještě objednám jeden parfém z netu, snad to do Vánoc dojde.
jInak mě včera dostali v práci, přišla tam další na výpomoc, neteř šéfky :cry: Tak já nevím, jak to plánuje, ale nechala nám tam udělat nové stoly, dát každé počítač, ta jedna mi tam špitala, že tahle je tam jen brigádně, že si hledá něco s jazykama, ale nic nemá a nic prý není. Dvě nás tam ručtiě nenechá a jelikož už tam má jednu neteř, tak je to jasný. no pak se mi vůbec nechtělo dělat, uvidím dál, natvrdo se cca v březnu zeptám, jak to vidí, abych si jakože hledala jinou práci a pokud se nevyjdáří, budu to flákat, děti nemocný a tak. Nejsem debil, abych tam dělala jentak, sice nás teda pustí do spisů a zaučují prakticky ve všem, podle řeči to někdy vypadá, jakože joooo, ale .......... :rolling_eyes:
Jo a v pátek mě pozvala na večírek, tak asi půjdu, ne? Asi to není blbý? Kdybych nepřišla, tak by si třeba řekla, že nemám zájem. Hlavně se neozřat :grinning: , prý to táhnou až do rána, to bude mazec.
15. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
Co vůbec děláteeeee?????????????
15. pro 2009 v 16:50  • Odpověz
jsem tu, ale zase nic nestiham, muz v praze a ja tu s 2 detma... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. pro 2009 v 07:57  • Odpověz
autor
ahooooj holkiiiii :slight_smile: dočtu vás pozdějc, jen info, že žiju :slight_smile:
pečení dopadlo na jedničku s hvězdičkou, dva dny a mám napečeno asi 12 druhů :dizzy_face:
malá byla úplně v pohodě, až jsem byla překvapená
schůzka dopadla taky dobře, vrhám se zas lehce do práce
dneska jdeme na Mickey on Ice, je to až v půl 7, tak musím dneska mermomocí malou nějak uspat přes den, ať tam pak vydrží... :confounded:
jinak se snažím učit, v pátek to bude masakr

dočtu, zareaguju, zatím se mějte :slight_smile:
16. pro 2009 v 10:27  • Odpověz
Ahoooj, já včera učila a večer spinning, dnes volno, vstávali jsme v půl 10, hledám nějaký recept na krůtí maso, mám na něj chuť s těstovinama :slight_smile:
JInáč u mně ok. Jitu - uvidíš časem jak práce.
16. pro 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj, žijouuuuuu :wink: :dizzy_face: :grinning:
Gábi, chlap si užívá převánoční Prahy, ne?
No vidíš Baru, s tou prací tleskáme, jsem na Tebe myslela, jak to dopadlo, pak napiš víc. I kdyby jsi musela dojíždět, třeba by se to dalo nějak udělat.
Jéééé, jdete na Mickey? To by se našim líbilo, ale u nás takovýho nic není. Viděla jsme akorát reklamy v jiných městech-daleko.
A to mě chceš jako naštvat s těmi 12 druhy curkoví? :angry: :wink: Já chudý tři a nestíhám, zítra besídka ve školce, to tam zkejsnu tak do pěti, pak domů a ráno zase, jak vůbec nejsme doma, nestíhám nic a navíc u nás dnes počasí šílený, dopol. začal poletovat sníh, vypadalo to nevinně a teď chumelí a chumelí a všude kalamita, plno sněhu. Doufám, že to brzo roztaje, čekám léto :sunglasses:
Mňam krůtí maso a těstoviny, já to krůtí maso vždycky podusím na trošku cibulce a hodím k tomu mrkev, ale naposled jim to nejelo, tak nevím, kde se stala chyba. Pak napiš, jak jsi to vymyslela, uvítám další recept, beztak už máte zdlábnuto...., piš to prosím tak, abych v deset večer nemusela luftovat ledničku :grinning: Mám teď pořád chutě, jak v práci moc nejím.
16. pro 2009 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.