• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
HOKY-TU SNEZI-KRAASA...
muz vzal jenu do centra...je tam vanocni mestecko...
ja jsem dneska upekla cukrovi-1 druh teda-SAAAAAADLOVKY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. pro 2009 v 17:45  • Odpověz
Gábi, to jsi dobrá, že jsi zvládla upéct, když je Maju taková malá.
Jak se dělají ty sádlovky? Já akorát kokosky, slepovaný a šlehačkový a to už skoro není, tak pokud mi nebudeo víkendu blbě z večírku :grinning: , tka musím něco upéct ještě a nebo mi pošle Barča, kolik bereš za jednu krabici? :grinning: :grinning:
Normálně jsem včera objednala z netu parfém chlapovi za tisícovku, jsem blázen, co? Ale bývají i dražší. Si beztak řekne, že už ho nemůžu čuchat, tak mu radši koupím voňavku.
Jo, jinak pro Barču - jak jsem byla minulý týden v trati na Mikuláše, tak jsem zase řádila :wink: , se Ti pořád chystám psát sms a nemůžu se k tomu dostat. Se naliju a už se směju na každýho :fearful: :zipper_mouth:
Len už jsme psala a Gábi taky trochu.
16. pro 2009 v 18:25  • Odpověz
no hele, ja to vzala z netu, pac recept jsem nemohla najit...je to hrnickove...1 hrnecek hl. mouky, 3/4 hrnecku cukr moucka, 3/4 hrnecku rozpusteneho sadla a 3 lzice kakaa, vse zamichat a dat vystydnout...musis to mit studene, udelat male kulicky, do nich dulek a dava se tam bud marmelada nebo liskovy orech, trouba na 170stupnu a pect asi 10-12 min...ale je to dobre delat samostatne, kdyz nepeces jine cukrovi, aby se ti to nerozteklo a nespalilo...a vzdycky davam cast testa do lednicky ci ven, musi to byt fakt studene, pac to sadlo se roztyka...ja to miluju :dizzy_face:
neva, ze pisu pod kremem???
16. pro 2009 v 18:48  • Odpověz
HOlky ahoooj, tady mrzne a je slabě posněžíno, krááása, odpo jsem vytáhla prcka ven, šli jsme jen pro chleba, ale půlhoďka stačila :grinning:
Já dnes lepila linecký a zdobila perníčky a trochu gruntovala kuchyň, jinak to krůtí jsem udělala na česneku a zalila smetanou a trochu grilovacího, klasika :grinning:
Ale málem nezbylo na manžu.
Já manžovi taky nakoupila ještě navíc o čem neví. Takže marti nejsi blázen :sweat_smile:
sááádlovky neznám :grinning: :grinning: :grinning:
mamka mi slíbila, že mi upeče medovník, ten já miluju a na příští týden mám v plánu ještě nějaký kuličky nepečený a úlky, ještě mám kokosky a vanilkový rozhlíčky a banánky na slepování a věnečky, takový ze strojku a pocákám je čoko, nedělám nic složitýho :grinning: :grinning: :grinning:
zítra do práce a v pátek tu zas budu, takže si tozítra užijte holky, Marti - krásnou besídku, Gábi - ty si užívej Máji a Jeníčka a nech si upéct někde a Baru - těšíme se na podrobnosti - práce atd... :dizzy_face: ať mám zítra co číst. Večer jedu pro manžu, takže to vezmu zas přes Tesco, tak ještě mrknu na nějaký dárečky :slight_smile:
16. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
Gábi, myslím, že Krém neva :wink: :grinning:
Ty sádlovky neznám, ale jelikož je to tmavý, tak to nemusím a aby se mi to neroztýkalo, nervy na to nemám :grinning:
Johny, nemáš toho cukroví nějak moc? ? :confounded:
Jooo, já ješt budu dělat rafaelo kuličky, teda doufám.
Medovník blééé.
Na besídku jsem zvědavá, na Juru, jak bude zpívat, berem kameru, foťák, ještě tam bude posezení, beru tam to cukroví, no to se mám čím chlubit, ale myslím, že kokosky jedou, tak se po nich slehne zem. To cukroví tam berou všichni, je to takový posezení s rodiči, no trapárna, ale já chodím po třídě a čumím s dětma na hračky a hrajeme si a nebo vyrábíme třeba rybičku, ale mám tam už známé, tak většinou krafeme :grinning:

Johny, jak Tesco???? Mě nevezmeš? :grinning: :grinning:
Týýý jo, to je hodin, valím spát.
U nás mínus 7stupňů a sněhu všude plno, na silnicích, na stromech. Až to roztaje, doufám že hned zítra :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak to bude marast.

Jakou jste nakonec vybraly tu garáž pro klučíky, Johny a Gábi??
Baru, písni, jak bylo na Mickey, jestli budeš mít foto, čekáme!!!
Tak krásnou dobrou, ženy moje :dizzy_face: :wink:
16. pro 2009 ve 22:51  • Odpověz
marti-garaz koupila babi v draciku, tak ani nevim, jakou presne, sice mi to ukazovala, ale nevim... :grinning:
17. pro 2009 v 08:11  • Odpověz
No ženy, kde jste?
Polední přestávka, tak můžeme být na netu, ale nesmí se to přehánět, že :wink: A vy nic nepíšete.
17. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Holky, hoj, nestíhačka, Marti - večer zapař, taky jdu, tak se ozvu během víkendu :wink: . Manža jde taky pařit, tak jsem zvědavá na to ráno :slight_smile: , mám objednaný odvoz kolem půlnoci,t akže jen tak v poklidu :dizzy_face:
18. pro 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj,
no kde jste? Ani mě nikdo neshání.... V pátek jsem sem nestihla mrknout, šla jsem na ten večírek na pátou, návrat ráno o půl šestý, včera jsem celý den ležela, zleeeee, zase, jsem toho vypila moc. Dnes už jsem vstala, musím něco dělat, uklízet, všude totál bordel.
Naštěstí se včera manža staral o děti, byly sáňkovat a stavět sněhuláka. Jak se jmenuje ten lék na tu kocovinu v lékárně? Musím koupit pro příště, takhle zle mi ještě nikdy nebylooooooo, láhev vína sedmičky :rolling_eyes: , šampáňo, piňacoláda, jelzin, vodka s jahodovým džusem a to už byla konečná, mezitím tak dvě vody neperlivý a to jen ze začátku.
Mám dost nooooo, hlavně ten návrat, doma jen keci, proč se tak nalejvám, jinak nic, záhada, že? :astonished:

Tak už máte určitě hotovo na Vánoce? Já niiiiiccccc, dnes je tu mínus 14, vylízá ale sluníčko, sněhu plnooooo.
20. pro 2009 v 08:53  • Odpověz
tady chumelí, zataženo, mínus 10, chumelit bude asi celej den podle toho nebe
U nás taky nic moc uděláno, neboj Marti. Dnes jdeme na oběd ke tchyni, tak jde hned uklízet knihovny co tu máme, musím to přebrat, padá to z toho a je to takový neupravený a všude vytřít prach. V pátek mi měla přilítnout ta kámoška s manželem z Anglie a zrušili jim let kvůli sněhu, 10cm na letišti, tak až zítra večer. :frowning2:
Včera odpo jsme byli na horách, juknout, krása,a le kosa, chumelilo, tak bych ani lyžovat nechtěla.
20. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
Tak co jsi dnes Johny udělala?
Já se dopol. ještě plahočila, akorát jsem vlezla do vany, pak tu porovnala tu spoušť a v poledne jsme jeli na oběd do restaurace, to mám za ten brzký návrat, že? Odpol. jsem tu jaksi omrkávala, čím začnu, tak akorát ložnice hotová a všude vytřeno, no coooo, ještě je čas. Jsem pořád tak mimo, zjišťuju, že bylo špatný se celých šest let doma na mateřské trápit tím, jestli je vygruntováno nebo ne. Děti byly odpol. venku, ale zmrzlý, hrozně chtěly sáňkovat. Jinak Jíťa měla dnes nějaký průjem, tak nevím teda, snad zítra bude líp, nestěžovala si na nic, tak kdoví čím se včera u bábrdle najedla.
Zítra budu v práci, tak mrknu odpol., jestli budu stíhat.
Taky písněte, flákáte to!!!! :angry: :angry: :angry: :wink: :wink: :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 20:26  • Odpověz
ahojda, tak já dnes akorát udělala 2 tácy vosích úlů, byli jsme v HK ve Futuru, manža chtěl jít do kina, ale bylo vyprodáno, já se chtěla ještě juknout po obchodech a hlavně vyreklamovat hodinky, opravila mi je tam hned, tak jsem spokojená, mamce jsem ještě něco dokoupila, manža mně takový topík bez ramínek, byl ve výprodeji, líbil se mi už dloooouho, tak konečně. Ježura naježí :grinning: :grinning: :grinning: . Zítra ráno chci s malým do mateřskýho centra, ale nevím, jak bude kosa. Odpo chci ložnici. Máme hotový za dnes dopo obě knihovny a všude prach. Jinak jsem se flákala. Už jen převlíct postele a pak akorát úklid těsně před a je to. Dřív to nemá cenu :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj, no holky, kde jste???
Jste ok?
O Baru nevím nic, s Len si píšu a Gábi děkuju za mail za vánoční přání :dizzy_face:

Já dnes v práci, zítra taky, takže dnes večer musím vytřít, zabalit dárečky, nemám ještě nic zabaleno a zítra až odpol. přijdu, domyju koupelnu po kaprovi a večer nazdobit stromek. Kdy ho zdobíte vy?
Můj chlap snad něco vyvedl, jelikož teď hraje s dětma pexeso, sehnal živej strom, o víkendu se o ně staral, jak mi bylo zlee z alkoholismu a ráno mi nachystal svačinu do práce :fearful: :fearful: :fearful:
Tak si představte, že ten parfém pro něj mi ještě nepřišel, jestli nedojde zítra, tak to snad obulím, už dnes jsem nasraná, chtěla jsem mu udělat radost, co jinýho bych mu zítra ve městě vybrala, netuším, něco co ho potěší, hlavně ne trenky a pyžamo :grinning: rady! jestli tu někdo bude....
22. pro 2009 v 17:50  • Odpověz
tak to netuším co takhle na rychlo....tak ať dorazí, popř. poukaz na něco nebo na ten parfém, že dorazí později. Knížku, víno...??
22. pro 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jojo, díkec. Uvidím zítra, ale jelikož mě teď večer vytočil, tak to nebudu přehánět.
Jdu spát, je mi divně, teplo a kašel totál.
Zítra snad mrknu, nestíhám už vůbec nic, dárky zabaleny, trochu uklizeno, co stihnu zítra stihnu, vytřít a jinak na to prdím, se nezblázním, josu jiný zájmy, lepší, ne? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: :wink: :wink:
A nepište, že vy už máte hotovo.
Jo a co děti, těší se?
U nás už jsou pěkně nervní, protivní, si vymýšlejí, co by ještě chtěli a kdy už přijde Ježíšek a pak že nepřijde, že ho nechtějí a pořád dokola.....
22. pro 2009 ve 23:27  • Odpověz
tak u nás je to v poklidu, jednak já to uklidím pořádně asi až zítra, jelikož to nemá cenu, dnes vyluxuju a vytřu, dodělám chodbu atd..prostě cukroví mám hotovo, dnes dobalím zbytek dárků a doklidím, včera jsem se pěkně vyřídila na spinningu, tak uvidím, jak budu dnes fungovat :grinning:
23. pro 2009 v 09:03  • Odpověz
ahoj holcicky-darky dobaleny-jinaj bordel v celem byte :sweat_smile:
maja ma prdiky-od vcerejska, tak ji mam na sobe prilepenou...
cukrovi-vynikajici-diky kamaradce...
muz dela salat, pak jede pro stromek...
23. pro 2009 v 11:34  • Odpověz
Ahoj,
já ještě v práci, odpol. ještě do města na zbytek dárků a valit domů uklidit bordel, stejně to vše nestihnu uklidit a když, tak to bude po rozbalení dárků znovu :grinning: Kapři už prý plavou ve vaně, děti z toho prý byly nadšení, Jura hladil kapra, včera když jsme se na ně byli dívat u obchoďáku u těch kádí, tak Jura tam uklouzl a vyválel se v tý rybině :confounded: salát udělám asi až zítra ráno, dnes nestihnu, ale brmabory a vše nachystám dnes, kdoví kdy půjdu spát, bylo mi divně, tka jsme hned ráno dala Ibalgin a je líp.
Gábi, jsi mě rozesmála, máš vše vlastně hotovo! Ať je Maju líp, dáváte nějaký kapičky na prdíky?
Psala jsem sms Barče, ale ještě neodepsala, snad je vše v pořádku. Nebo si užívá na horách....
23. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz
Holky, hoooj, užívejte pohody a vykašlete se na spěch, já už to taky neřeším....co stihnu, to stihnu.... :slight_smile:
Moni - ať je Máje brzy ok.
Marti - sedni,nohy nahoru a odpočívej holka taky :wink:
23. pro 2009 v 15:37  • Odpověz
Ahoj,
před hodkou jsem dorazila domů, tak jdu na koupelnu po kaprovi a večer něco ještě stihnu, možnááááá
:grinning:
Co vy děláte? Kdy zdobíte stromeček, taky dnes večer?

Žádná sms od Barči :fearful:
23. pro 2009 v 18:10  • Odpověz
my až zítra, to přinese Ježíšek i s dárečkama, takže prcka odlifrujeme k bráchovi nebo někam, tchyně volala, že nepřijdou, že má anginu, tchán nevím, jestli dorazí sám. Manža nenastartoval auto, přitáhnul ho brácha z práce, tak nám to pěkně začíná, moje máma je taky taková chřipková, prská a teče ji z nosu..... :astonished: :astonished: :astonished:
jdu asi žehlit, potřebuju dobalit dárky, ale to až prcek usne, což doufám, nebude v 11večer :pensive: .
tak šťastný a veselý :grinning: :grinning: :grinning: ať se to zítra vydaří
máte nějaký zvyky???
My snídáme topinky s česnekem a bílý kafe, k obědu máme hubník a večer kapra a salát (+klobása a řízky), manža klobásu už k obědu.
Navečer chodíváme na hřbitov a pak do kostela pro betlémský světlo a občas na půlnoční....
23. pro 2009 v 18:53  • Odpověz
Ahoj,
děti už spí od půl osmé, strom už stojí, živej, sice křivej, ale je barevnej, splácanej, to je vono :grinning: :grinning: :grinning:
Ráno budou koukat, my bychom to pak před nima nezdobili, bylo by to nápadný, takže jim pak řeknu, že je Ježíšek připraven a nestihl by to i s dárkama vše. Jíťa se mě už ptala, kde ten Ježíšek ty dárky bere, tak jsem říkala, že mu pomáhají skřítci, že něco vyrobí a něco prostě musí koupit v obchodě. Víc se neptala, páč mě nedošlo, že by se mohla zeptat, kdy to tam ti skřítci kupují, že by je jako chtěla vidět, no mazec.
Jinak jsou nervózní, to bude den zítra.
Ke stromku chci jít už před pátou, před tím samo večeře, rybí polévka, kapr a salát. Cukroví a blbosti celý den, žádný zlatý prasátko u nás nehrozí. My akorát rozřízneme jablíčko, jiný zvyky tu nevedeme, chlap je na tohle blboun, vánoce by zrušil, že je to nucený atd. a řeč u svátečního stolu vedu já :sweat_smile:
Topinky ke snídani? To ani nebudu navrhovat chlapovi, páč ten by je chtěl, takže zůstaneme u té vánočky.
Oběd polévka a děti beztak už salát a řízek.
Co je to hubník???
Jdu vytírat a hekám jak blboun.
23. pro 2009 ve 22:43  • Odpověz
autor
ahooooooooooooooooooooooooooooooooj holky moje :dizzy_face: omlouvám se omlouvám se omlouvám se :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

Nestíhačka šílená, jak jsem byla 3 dny u té kamarádky, pak ten týden hektický, v pátek jsem měla zkoušku, tak jsem se ve volných chvilkách snažila učit, navíc tam byl ten Mickey na ledě - úúúúúúúžasnééééé - malá ani nedýchala a nám se to taky moc líbilo... no a taky jsem se domluvila na té práci, takže jsem už trochu začla, spěchá to spěchá, musím se už na to vrhnout... je to super super super, vymýšlení a pořádání seminářů, což už jsem dělala, takže vím co a jak a hlavně to můžu dělat doma, jen občas zajedu do Olomouce. Takže teď minimálně na 4 následující měsíce mám práci a jsem za to moc ráda. Škola mi začíná zas až ke konci února, no i když v lednu ještě 2 zkoušky.

Prostě jsem se teď nějak vůbec nedostávala k počítači, malá je střídavě nemocná, tak je protivná, nevyspaná, vyžaduje si mně nonstop, přes den už nespí, takže nemám chvilku. Večer usíná pozdě a já vyřízená, už se mi nechce ani sedat k pc.

Měli jsme ten poslední Kopřivovský seminář Respektovat a být respektován, bylo to moc fajn, ti Kopřivovi jsou tak strašně moc fajn lidi. No tak doufám, že si z toho manža něco odnese... Když už jsem u něj - u nás včera zase vážné rozmluvy :frowning2: ale dneska jsem se probudila s dobrou náladou, rozhodla jsem se, že si tyhle tři dny užiju, jsou Vánoce a ty já miluju. Teď šel manža s malou do ZOO, udělají si prý z toho takovou jako tradici, já zatím zabalila všechny dárky, udělám salát a tak...

Malá pořád pláče když mám někam odejít, i teď jsem ji musela přemlouvat, ať jdou beze mně :pensive:

gábinko, martinko, johnatánko, VŠEM VÁM PŘEJU KRÁÁÁÁÁSNÉ VÁNOCE KOČKY A DO NOVÉHO ROKU JEN TO ABSOLUTNĚ NEJLEPŠÍ!!!!
i když to jaký bude, záleží jen a jen na nás :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A já se polepším a budu zase psát, slibuju :slight_smile:

PS: Marti promiň, že jsem neodepsala, díky za sms, bála jsem se, že se na mně zlobíš po tom mém minulém mejlu :pensive: :confused:
24. pro 2009 v 11:39  • Odpověz
Ahooooj kočky a koťata, také přejeme jen ty nejkrásnější svátky, hoooodně dárečků a budu se těšit na další dopisovou show tady :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
čekáme na švagrovou, přijde si pro prcka a vrháme se na stromek, pak ho půjdeme vyzvednout, na hřbitov a večeře, salát, řízky připravený, ještě polívku udělat!!!
24. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
ahoj holcicky-preju vsem krasne a pohodove vanocky a v roce 2010 jen same pozitivni zpravy a spoustu zdravi!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
barus-teeda, nabito nabito...at je mala brzo fit a doma je to s manzilkem lepsi a lepsi-asi jako u nas :grinning: :grinning:
a vsude jinde, kde se nachazi manzelska krize-taky brzkou pohodu-aspon docasnou :wink:
holciny, mejte se, dneska nevim, jestli jeste budu mit cas zabruslit tady...zatim ahojky
24. pro 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahoj,
krásné svátky vánoční!!!!!
Někomu jsem poslala mail, někomu sms, včera jsem sem nestíhala kouknout, dopol. jsem vše udělala a odpol. jsem měla už trochu pohodu a Jura pak spal v ložnici, tak jsem mu tu nechtěla mlátit klávesnicí u Pc.
Jsem zvědavá, jak to u vás dopadlo???
U nás opravdu nádhera, Jura nejšťastnější, jde vidět, že teď už to prožívají.
Dnes čekáme mamku a ségru, tak odpol. bude veselo a zítra a pozítří jsme u chlapovi rodiny.
Jsem se včera přežrala, bramborový salát a kapr stačilo :pensive: a cukroví jsem ani nejedla, ani jednohubky.
Jinak jsme šli k večeři kolem páté a pak prostě na chvíli musel jít manža s dětma ven po večeři, jen pět minutek, hledat ven Ježíška, páč jsem sem potřebovala dotáhnout ty dárky, koloběžku z garáže a kdyby se zavřeli vedle, bylo by to nápadný, Jíťa hroznej zvědavec, každou igelitku, co jsme pronesla, se ptala, co v ní je. Pak jsem za nima vyskočila ven a koukali jsme k nám na balkón a balkón otevřenej :sweat_smile: , takže jásali, že je u nás Ježíšek a letěli ke vchodu, takhle se jim domů snad ještě nikdy nebylo. Ještě jsem jim řekla, ať poděkují Ježíškovi písničkou, tak zpívali Rolničky a pak už trhali papír a lítalo to všude ........ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: radost veliká............. s těma dětma je to fakt krásný.
My s chlapem celkem ok, jsem se vyřádila minulý týden :zipper_mouth: :grinning: :dizzy_face:
Tak pisejte, kouknu...
25. pro 2009 v 10:35  • Odpověz
vááám taky, jéé, tak to jste si to užili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
u nás radost převeliká, byl to krásnej večer, Honys usnul kolem 23hod, my s manžou šli spát až kolem druhý ráno. Manža mně dostal 2 dárkama. Je to blázínek, tak jsme měli fakt pěknej večer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky, užívejte, odpočívejte, zítra už u nás snad klid, dnes oba bráchové s rodinama, pak jsme ještě šli k jednomu na kafe a podívat se na stromek a malýmu tam nechali dárky, takže další radosti.
Tak se těším na zítra. Snad konečně doletí zítra v 9 ráno ta moje kámoška z Anglie, už se na ni těším....
Tak papa a užívejte, piště dojmy :slight_smile:
25. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
ahoj holky, obě děti moje spí, tak jsem se vrhla na práci, ale už půjdu asi spát, netuším, jestli bude myška spát až do rána, protože usla už kolem půl 6 v autě po cestě od našich a od té doby spí, tak se mi to moc nezdá, že by spala až do rána, furt čekám kdy se probudí... je úplně oblečená, nechci riskovat, že ji vzbudím.

zítra ještě tchánovci celý den a v neděli už konečně pojedem na chatičku, dlouho jsme tam nebyli, tak snad to tam ještě všechno stojí a ty mrazy a vichry nám s ní nic neprovedly. už se těším...

včera u nás ježíšek taky fajn. já to vymyslela tak, že jsem malé koupila nové barvy, ať se zabaví v pokojíku a mám čas dát dárky pod stromek, jenže ona už z těch barev byla tak nadšená, že ji pak nějaký stromeček ani moc nezajímal a museli jsme ji pobízet, ať už se jde podívat, jestli už tam ten ježíšek nebyl... vůbec se jí od těch barev nechtělo :sweat_smile:
25. pro 2009 ve 23:39  • Odpověz
tak my jedli dole a nahoře měli vše připravený, po večeři šel manža nahoru k nám a zazvonil a čekal s kamerou :dizzy_face: takže všude supééér. Já se zas nemohla odtrhnout od tv, jukla jsem na 2 filmy a ještě teď na ct4 opakovali z Nagána finálový hokej. Tak jsme čučeli na ten konec. Honys se už taky vzbudil, je to teď pravidelný, že se budí a šíleně řve, že se mu zádlo něco šerednýho,nevím co s tím....................... :confounded:
tak krásný sny všem
26. pro 2009 v 00:02  • Odpověz
Holky ahoooj, jste tu někdo??? :slight_smile:
26. pro 2009 v 10:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.