• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
mrtvo, holky, se někde přejídáte??? Užíváte??? My byli na prochajdě a teď mně sem manža na chvíli pustil, tak využívám situace :slight_smile:
26. pro 2009 v 17:51  • Odpověz
Ahoj,
jsem tu, dnes jsme byli u tchána. Pak jen na otočku u mý ségry a u tety. Žádný přejídání.
Johny, už přiletěla kámoška z Anglie?
Teda Baru, vy jste nechtěli jít ani ke stromečku skrz barvičky, no to by se u nás nestalo.
Jinak u nás byli Vánoce na blátě, ráno jen poprašek a večer už nic. A teď je tak dva stupně nad nulou.
Tak Johny, co Ti nadělila drahá polovička, že Tě překvapil, se pochlub, jsem zvědavá :dizzy_face: :wink:
A co Tobě Baru a Gábi?

Já pojedu v lednu na muzikál Děti ráje a v dubnu na Barona prášila, zajdu si do kosmetiky - to jsem chtěla, pak kosmetika-snad úplně všechno, dvě trika, dvě knihy, titanová pánev, hodinkyyyyy zlatý, to abych se asi vracela brzo domů :grinning: :pensive:
26. pro 2009 v 19:49  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak svátky za náma... my dnes u tchánovců, malá dostala velkou kuchyň, tak radost veliká. I u našich vlastně dostala kuchyňku, i od ségry, prostě je profláknutá kuchařka :slight_smile:
Marti co jsem dostala od drahé polovičky? Nic.

Jedeme na chatku, tak tady zas nějaký den nebudu... Užívejte ještě volna holčiny, ještě týden to bude fajn.
:dizzy_face:
26. pro 2009 ve 21:22  • Odpověz
Holky hoooj, Baru, užívej si chatičku a klidu :wink: , jak to že nic??? Doufám, že jsi ho za to vzala paličkou na masu, aby se probral!!!!
Marti - no, ty příchody asi manžu rozčilujou, když máš hodinky ze zlata :grinning: :grinning: :grinning:
Já je dostala v létě!!! :slight_smile:
Tak u nás bylo hafo oblečení, to jsem si vybrala, hlavně ve slevách, jinak by toho nebylo tolik, dostala jsem epilátor, který jsem si taky vybrala, včera jsem epilovala nohy, myslela jsem, že to nedodělám, ale dotáhla jsem to!!!! Pak mně dostal toaletkou Hugo Boss Orange, moooc se mi líbil. Málem ho nesehnal :sweat_smile: . NO a pak dar největší, s Honýskem jsme dostali TV LCD do ložnice, je už v tom dvd, malou 19palců, máme malou místnost. V obýváku jde furt hokej, v pokojíčku pohádky na dvd a já jsem se vždy rozčilovala ať mi někde pustí aspoň zprávy, tak mám svoji, sice ještě nefunguje, nejsou kabely, ale bude :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Jo a od našich kabelčičku s peněženkou, taky jsem si to vybrala a od tchánovců pyžamo a tílka - takový ty bezešvý na zimu pod trika. Ty jsem si taky koupila.
Děti ráje - no supééééér,to bych jela hned. Tak dneska snad dorazí kámoška, včera dolítli, prý zase málem ne, ale dopadlo to a jsou tady, tak se na ně těšííím. Monče jsem koupila stejnou kabelčičku s peněženkou a jejímu manželovi whisku, oni vždy dotáhnou hafo dárků malýmu, tak jsem chtěla aspoň maličkosti pro ně. Loni mi dovezla pytel oblečení. Letos už mi psala, že má pro prcka taky dárky, tak dneska bude další Ježíšek :dizzy_face:
27. pro 2009 v 11:14  • Odpověz
jo a taky jsem začala brousit po serverech s nabídkami práce, všude zadávám info o sobě a budou mi chodit nabídky, včera jsem zvládla asi 3, pak už jsem neměla sílu, kámoš co hledal práci 9měs mi poslal asi 10 odkazů, tak kdybyste někdo potřeboval, tak vám to přepošlu. Takže po novém roce se do toho pustím a uvidíme, co bude.... :slight_smile:
27. pro 2009 v 11:18  • Odpověz
ahoj holciny, tak to jsem rada, ze jsme to vsechny prezily... :sunglasses:
baru-jak nic??co to jako je???!!! :angry:
martin-pekny darecky!!
johnat-no taky uuuzasny!!!
ja jsem dostala od muze notebook-uplne jsem zirala, cekala jsem klavesnici k pocitaci-pac mi jenik vylamal pismenka a on todleto...je to i za porod teda...hihiiii
jinac jsem dostala zehlicku, zehl. prkno-to od segry a otce...
jenik dostal kupu darku, nejvic ho samo sebrala plastelina a potom kolejnici-vlackem teda jezdit nechce, ale furt chce neco stavet, takze aspon tak...
johna-sice jeste asi nejaky patek pobudu doma, ale to se vzdycky hodi-kontakty-sem s nima :sweat_smile: -diky diky...
joo, a nemate nejaky recept jak na prdiky?cely den klid a vecer to zacne-PEKLO :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2009 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky, tak Johny, už tu máš kámošku?
Jinak bezva dárek Tv, teda těch televizí budete mít :grinning:
Jo, já mám ty inzeráty o sobě, ted životopisy na třech servrech, ale předpokládám, že snad to nebudu potřebovat, doufám.......
A Baru, ta už to taky nebude potřebovat, když má teď tu práci, je dobře, že si ten šéf vzpomněl a že to jde i takhle z domova. Škola naštěstí bude až v únoru, tak máš klídek, ale učení na zkoušky nezávidím. Jééé, vy máte teda kuchyněk :sweat_smile: a jak se Adélce líbila ten zásobník na vodu? Už to používáte?
Užij si teď chatičku a pokud tam máte sníh, pořádně toho využijte a teda je mi lítoooo, že Ti manžel nenadělil nic, aspoň maličkost mohl, no já nevím, jak to on má..... Možná nemá rád Vánoce, náš je nemusí, prý jsou to nucený dárky, ale já mu tvrdím, že jsou Vánoce od toho, že jsou prostě všichni doma pohromadě a ten den je takovej poklidnej a jsou svátky a setkáš se i s příbuznými, konečně jde zase se vidět s rodinou, s tetama, já je třeba včera moc ráda viděla.
Baru, písnu do Ip a ještě reaguju na to, že jsem se na Tebe vůbec nezlobila za ten mail nebo za Ip!!!!! Já jen neodepisovala, nebyl čas!! Naopak Tvých rad si cením, jsou to moudra nad zlato a beru si je k srdci, viz minulý týden :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. pro 2009 ve 21:32  • Odpověz
No Gábi, takže jako jak máš notebooka, tak čekáme velké pisáníííííí, jasan !!!! :grinning: :grinning: :wink: :wink:
žehlička, to nic, to zahoď, radši se věnuj nám :dizzy_face:
Jinak na ty prdíky, máte kapky na prdy? Já dávala Sab simplex, nebo zkusit dát fenyklový čaj, ale pokud kojíš, tak čajem to narušíš a nebo pak jsou ty trubičky na prdíky, masáže bříška, pokládat ji na bříško, aby si propásla koníky...
27. pro 2009 ve 21:35  • Odpověz
kalíme už od 2hod odpolko, tak páááááááááááááááááááááááááááá, zítra nebudu, pak se ozvu
27. pro 2009 ve 22:25  • Odpověz
Ahoj,
no Johny!!!!!! :angry: Ty mě chceš naštvat, prý kalíme. Tak to muselo být a teď taky, co?
Tak se ozvěte co nejdřív, ju? :dizzy_face:
28. pro 2009 v 09:12  • Odpověz
ahooojda, dnes jsme jezdili všude možně, bohužel nééé našim autem, jelikož opět nejezdí :pensive: , jsme z toho nasr....ale co se dá dělat. Tak snad zítra...ani nemám chuť o tom psát. jo včera jsme si to užili, byla to pohoda, pili jsme a kecali, byla sranda.
na prdíky - my trpěli hrozně a nic nám nepomáhalo, řval první 4 měs každý večer hodiny, dokud se nezačal překulovat, pak byl chvíli klid a pak začly zuby.... :rolling_eyes: Sab nám nepomáhal, koupila jsem v lékárně i něco jinýho, dávala jsem do kaší večer, já žila na fenyklovým čaji a nic nepomáhalo, nějaký probiotika??? není teď něco???
Honys má novou kolobrndu, takovou tu, jak jsou vpředu 2kola a vzadu jedno a tašku oblečení a já dostala tepláky nike a tílko nike na cvíčo, kámoška blázen :sweat_smile: manža whisku, jako vždy :slight_smile:
tohle je moje kámoška fakt od dětství a na jednu stranu je mi hrooozně líto,ž e ji mám tak daleko, ale na druhou stranu ji chápu, tady by byla zakopaná kvůli svý rodině, ale to je komplikovaný...tam jí je líp a my máme kam jezdit :grinning: :grinning: :grinning: už mně lanaří, ať dojedu v dubnu jen s malým, že bude mít týden volna a budeme cestovat :dizzy_face:
28. pro 2009 v 19:03  • Odpověz
28. pro 2009 v 19:50  • Odpověz
Ahoj,
ta koloběžka je parádní :dizzy_face: Už na ní doma Honýsek jezdí, ne?
Takže v dubnu budete na výletě? Kdyby jsi měla volno v kufru, přibal mě taky a tu akbelu hadrů by mi ta tvá kámoška mohla taky poslat :grinning: :grinning: :grinning:
Co máte s autím? Nechceš o tom psát, já vím. Máte ho přece chvíli, ne? To je pech, octavie?

Na ty prdíky teda dál netuším, co je. Ještě se jedině Gábi zkus omezovat ty v jídle, ale to určitě děláš. Nemyslím, abys nejedla vůbec, ale nejíst třeba čerstvý pečivo, ale den starý apod. Snad to brzy přejde....představa, že teď asi chováš řvoucí mimino v náručí je pro mě děsivá, mám to už za sebou a neboj, bude líp, teď už je to pohoda, teď se akorát vztekají.

Jééé, holky, já dnes šla s Jíťou ke kadeřnici, k jiný než chodíme, J. měla vlásky tak do půl zad, pak pošlu fotky mailem z jejich narozenin a teď to má těsně pod ramínka a takový sestříhaný jak veliká holka. Sama vím, že když mám dlouhé vlasy, že se mi i špatně spí, přilehávám si je. Tak jsem se nakonec nechala taky střihnout, maličko, páč mám teď vypěstovanou délku a konečně nemám zničený konečky, spíš takový chemlon po celé hlavě mám a melír už byl takový slámovatý, žlutý a tahle holka mi s tím udělala zázrak, krásný světlý pramínky melíru, prostříhala mi vlasy a narovnala žehličkou :fearful: :dizzy_face: a chlapovi se doma rovný vůbec nezdály, že to je hrozný, jemu se prostě líbí má helma rozházená :grinning:
Ale jsem spokojená a vím, kam příště zajít, v lednu bych se pak nikam nedostala, skrz práci a samo jsem zašla koupit ještě nový kožený pásek, Jezula nenadělil a je dobře, vybrala jsem úplně jinej, silnej s krásnou sponou..
Tak pa a užívejte.....
28. pro 2009 ve 20:20  • Odpověz
tak to pošli fotečky teda.....to se těšíme
auto snad dneska dotáhneme na diagnostiku, tak uvidíme co s tím je a pak se to bude řešit s původním majitelem.
jdem na oběd ke tchyni, pak nákup a odpo máme návštěvku :slight_smile: , tak nějak po obědě tam manža jede, čekáme na bráchu, aby nás odtáhl. Teď ladí tv v ložnici, tak už budeme koukat. Večer jsme si pustili film a je to parádka z postele :wink:
29. pro 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj, fotky pošlu, až mi je chlap zmenší, neumím to tady na notebooku.
To auto, třeba by se to stalo i s jiným, neboj, opraví ho a bude to dobrý. Určitě jste kvůli tomu ale hodně naštvaní, takoví vybírání to bylo a nakonec takhle :frowning2:
Tak televize v ložnici? No běda, jak už nekoukneš sem na koňa :wink:
Týýý ho, mě stačí je v ložnici Pc a notebook přenášíme, natož Tv, to by tu řvalo do rána, chlap by stejně chrápal a já potřebuju mít klid a tmu na spaní.
Jinak jsem dnes byla v práci, mrtvo, ale něco jsem při tom klidu aspon udělala, že nikdo nerušil. Ptala jsem se minulý týden, jestli mám přijít, prý jo. Tak ještě zítra a prdím na to, mám obavy, že dělám úplně zadarmo, kéž bych aspoň pak byla nějak odměněna, ach joooooo.
A taky si možnáá zátra zajdu na nehtíky, na nějaký krátký, ale zdobeníčko :slight_smile:
Chlap mě dnes vytočil, jsem tu celé odpol. řvala, domlouvala a stejně nic. Za celý den seděl pravděpodobně u netu nebo se povaloval u netu, páč opět bylo všechno všude, děti aktivní, tak přerovnávaly věci, na který nemají co šahat a on si jich nevšímal a já tu pak až do večera lítám a přerovnávám a uklízím jak debil.
Místo klídku a pohody, ke všemu jsem usnula s Jurem před osmou v posteli a teď jsem vyspaná....
Teď se u nás ženíjou čerti, začalo sněžit, fujavice jak blázen.
29. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
ahojda, včera jsme měli návštěvku, odešli kolem 23hod, tak pak ještě Nový měsíc (twilight), chystám se ti to poslat Marti :slight_smile: , jen zkouknu všechny filmy co mám na tom dvd a posílám.
jééé nehtíky, taky bych šla....ale jsem nějaká vyždímaná z peněz.
Tak auto - včera bylo na diagnostice, tak to vypadá na nějaký ventil či čerpadlo nafty, prostě nejde nafta tak jak by měla, dnes si to odtáhnul bývalý majitel, tak uvidíme co bude, doufám, že to auto ještě uvidíme....
ad chlap - to samé by bylo u nás
ač dnes ráno jsem vstala až v 10 a manža už myl v myčce, Honzík po snídani, ustrojenej, tak mně potěšil.
Jsem nějaká vyšťavená a začínám cítit knedlík v krku,t ak snad z toho nic nebude. tak páááá kočky
30. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahoj, no kde zase jste????
Jak slavíte Silvestr?
My doma, já bych vyrazila, s chlapama a za chlapama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a doma nechala toho svýho na hlídání.
Ale budu kejsnout doma.
31. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz
ahooj, jsem tu
31. pro 2009 ve 12:40  • Odpověz
my jsme taky doma, ale v 6 jdeme na bowling, bude nás tam cca 12lidí a od 20-24hod máme dráhu, tak to už pojedem v šampíčkách :grinning: . Loni se nám to líbilo mooc.
ale mám knedlík v krku, něco na mně asi leze, začínám to cejtit už od uší, tak uvidíme.... :pensive:
31. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz
včera jsem byla na kafi s kámoškou, prcka jsme nechali u tchyně, manža doma u pc, klasika, jsem si pak pustila let´s dance 2, ale nemá to titulky, tak jsem se musela sakra soustředit, abych to pochytala :grinning: :grinning: :grinning: , ta americká english je stejně jiná. Tak dneska asi juknu na Líbáš jako bůh a ještě tam nemáme zkouknutýho Milionář z chatrče a pak ti to dvd pošlu, ať se máš taky na co koukat. Dnes přišla malýmu ještě mašinka na baterky a přejezd, objednala jsem to tady z koňa od jedný holky, tak máme druhý Vánoce :grinning: :grinning: :grinning: přejezd bliká a houká a mašinka jezdí sama :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 12:45  • Odpověz
Ahoj, takže vy vlastně nebudete doma? To se máteee!!! Já možná akorát zajdu tady kousek ke kámošce, probrat něco na netu, zase hadry atd. a jinak si dej nějakej bylinkovej alkohol :grinning: :grinning: :grinning: , ať je líp. Mně se taky kašel ještě drží, přes den skoro vůbec, ale večer a jak lehnu a pak manža řve, no hrozný. Včera jsem přišla z práce, bordel zase všude a dnes sedí celý den u Pc a konečně mě sem pustil. Jo, jinak ty nehtíky mám :grinning: Frnacouzská manikůra a zdobení, mám to kratší a nechala jsem to udělat i vietnamca, mají tam teď pořád narváno, páč nový udělají za 250 Kč, což jde a dokonce se s nima nebojím nic dělat, drží to a neohýbá se to. Akorát vše dělají bruskou, divnej pocit, ale jsou milí a usměvaví a nechala jsem tam přes 300 Kč, páč to zdobení k tomu a kamínky, prý to bude držet, tak jsem zvědavá jak dlouho.
Na Dvd se těším :dizzy_face: , hlavně na to Líbáš jako bůh.
Tak užívejte druhý Vánoce, my tu máme hračkárnu, po novém roce bude probírka.
Jinak večer budu zase asi taková smutná, páč končí tento rok, vždycky mi je to líto, navíc mám nějaký vzpomínky a najednou je tak jakoby po nich, zase to bude tak jako dávno, ach joooo...... :cry: :pensive:
31. pro 2009 v 15:10  • Odpověz
nesmutní, další rok může být lepší...
mně to taky nepřijde jako důvod k oslavě, že budu o rok starší :zipper_mouth:
31. pro 2009 v 15:20  • Odpověz
to jo, zas o rok starší, ještěže jsme až v létě :wink:
Třeba bude příští rok lepší.
Tak už nám tu pod okny střílí nějaký dělobuchy a jiný nesmysly, nesnáším to. Bychto zakázala, rány jak prase a čekám, kdy to vletí do oken, o půlnoci se zabubám k dětem pod peřinu a bude.
Pěkně se dnes večer bav a užij si to na bowlingu a dej nějakou medicínku a omrkni terén :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
tak já akorát řeším problémy s fakturací, no nic, snad už to bude ok. Jsem zase za krávu :rolling_eyes: . tak si večer dám do nosu, tak páááááá a koukej si taky něco dát :sunglasses:
31. pro 2009 v 17:07  • Odpověz
ahoj holky, ted jsme uspali mimino-ma ty vecerni koliky-to je masakr...
Krasny Silvestr a vesely rok 2010-hlavne hodne zdravi, stesti,poslusne deti a muze.... :dizzy_face:
31. pro 2009 ve 21:14  • Odpověz
Ahoj, přeji Vám šťastný a krásný nový rok! :grinning:

Tak všichni chrupkáte? Těžko, jen Johny je beztak ještě někde v trati :grinning:
Tak písni, jaký to bylo, jsem na Tebe myslela.
Jaký problémy s fakturací, nechápu?
Já pila včera akorát piňacoládu, jsem vyráběla, předtím dětskej šampus, před jedenáctou jsem ulehla a spala jak dudek a půlnoc prospala a dokonce jsem neslyšela ani petardy a děti to taky prospaly, jediný štěstí, protože navečer tu někdo hodil takovou petardu a ohňostroj, že Jura se lekl tak, že běha splašeně po bytě, byl úplně v šoku. Juru se lekla i Jíťa, tak taky řvala, šoky, tak jsem tu uklidňovala a chlácholila dvě díťátka.
1. led 2010 v 09:44  • Odpověz
no já se vzbudila o půl 12, přišli jsme asi v 3.30, byl to masakr, ale užili jsme si to, dnes tedy hůře, opička pořádná, nesnáším to.
fakturace - neřeš, řeším já, kvůli výuce
Takže všem kráááásnýýýý NOVÝ celý rok, ať jsme zdravý, krásný, chytrý a splní se nám vše, co si přejeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kočky, užívejte a choďte na koňa :slight_smile: BArůůůůůůůůůůů, kde zase lítáš :grinning:
1. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj,
já tu jsem, ostatním musíme vyhubovat!!! :angry: :wink: :grinning:
To je dobře, že ses bavila a co jste dělali, hráli bowling a pili a tančili?
Ty opičky jsou dobrý, já vždycky kámoším s Wc :confounded:
Aha, fakturace.
A co jinak děláte?
My tu včera měli na návštěvě tchána a navečer jsme šli na zimní stadión bruslit, narváno. Jura stál poprvý na bruslích, teda bude to s ním náročný, no je ještě malej, ale Jíťa byla víc chápavější, že na těch bruslích prostě musí stát. Škoda, že nejsou rybníky zamrzlý, bysme trénovali tam, mezi míň lidma.
Sníh-poprašek, o ničem, zima, fouká vítr, včera mlhavo, ani jsme nešli na ohňostroj, Jura by zase řval. Dnes se snaží vylézt slunko, ale nikam nejdu, mám moc úklidu, žehlení a nevím, co ještě. Hlavně že lovím na netu, že :zipper_mouth:
2. led 2010 ve 12:16  • Odpověz
Ahojda, taky jsem dala prát prádlo, konečně domyla všechno nádobí co tu bylo, jsem nějak nestíhala ani myčku :astonished: , teď chci už jen odpočívat, zbytek udělám zítra. Měla bych se jít projít, ale je tam kosa a jsem lenora a dnes mně zas bolí v krku, včera ok, dnes zase. Něco tam je. Honys ven nechtěl ač jsem ho přemlouvala mnohokrát, tak zítra už s ním půjdu :slight_smile: . Auto furt blbý, tak snad ten novej rok nebude blbej celej.
Na brusle se už s malým těším, teď ho doma učíme jezdit na tý koloběžce, to odrážedlo bude tak na jaro, sedlo má úplně dole a sotva dostane na zem, je prostě na ty tříletý, ale už se snaží...koloběžka super, myslím, že na jaře se s obojím vyřádí :slight_smile: , jsem myslela, že to kolo bude nižší, ale i tak dobrý...
žehlení budu mít zítra, dnes peru, tak to nabude :confounded: , my jinak včera jsme se byli rozloučit s našima angličanama, kluci Ahmeta pěkně opili, tak mu bylo blbě, i když říkal, že ne, letěli včera před 22hod. Ta kámoška má dnes narozky, tak už jsme si psaly. No a pak jsme se stavili u mýho bráchy, taky leželi jak lemry u tv a večer přišli zase oni k nám, včera k.o. Dnes jsem vstávala zas kolem půl 12, jsem hrozná :sunglasses: , pak jsem uklízela a vařila (kaši a rybu=rychlovka) a teď jsem vykysla u tv a půjdu si asi pustit nějaký film, Honys je u krtka či u čeho s manžou. Ven jsem líná, chtěla jsem si jít zaplavat, ale bolí mně ten krk, tak radši ne :grinning: :grinning: :grinning:
bowling jsme hráli 4hod, ale bylo nás 12, tak to bylo na pohodu, že jsme mezi stíhali i panáky, já si dala už v 8 šampíčko :sweat_smile:
2. led 2010 v 15:33  • Odpověz
Jo, já tu mám taky ještě kopu nádobí, ještě ze včera, jsem taky lenoch, je to pořád dokola a nebaví mě to. Chlap jel odpol. s dětma tady na jednu sjezdovku sáňkovat, chudáci přijeli zmrzlý, prý tam hrozně fučelo a že ta sjezdovka je samej led, tak sáňkovali po ledu a pak tam jeďte lyžovat :unamused:
Odrážedlo i kolobrndu budete mít na jaro léto, doroste, neboj. Jura se teď pěkně vytáhl, nohy dlouhý, už je vyšší než naše čtyřletá kamarádka. Takže kolikrát to vypadá jako by byl nevychovanej, ale on se prostě chová podle svýho věku, vztekání atd. a v noci se sice budí, ale už neřve, jen chodí z pokojíku za maminkou do ložnice a tulí se ke mně tak, že ležím zmáčklá a ráno samozřejmě nevyspalá.
Já dnes dělala králíka na zelenině Halali, chlap si pošmákl, děti jen brambory, já králíka nemusím, ale bylo to dobrý.
Zase jsi vstávala v půl dvanácté? Týýý jo, to já bych nevydržela, ale to dospáváš toho Silvestra.
Je dobře, že jste si to užili a bavili se. Už v 8 večer šampáňo?, ty notore jeden :grinning: :grinning: :grinning:
Vidíš, takže na krk Ti pomáhá alkohol, tak dej něco bylinnýho do jedný nohy a do druhý nohy a bacilům to nandej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. led 2010 v 17:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.