• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Známe se z chaty

(Zamčená)
2. října 2010 
baru, pošlu, nevím kdy, ale pošlu :wink:
6. led 2010 ve 12:58  • Odpověz
holciny, o cem to mluvite???
ja jsem uz si 3roky nevidela zadny film, jsem uplne mimo....achjo....a to jsem sex and the city milovala-diky anglii-i ted v patek, pokud jsem schopna, tak cekam na serial-proste to je bajo serial, ale film jsem jeste nevidela, jak rikam, mimo mimo mimo..
6. led 2010 ve 21:17  • Odpověz
Monči, tak ti to pošlu taky :grinning: :grinning: :grinning: ať se nám doma nenudíš :grinning: :dizzy_face:
ber to jako joke
7. led 2010 ve 20:37  • Odpověz
haha, super johi, jak bych to mohla brat jinak...hihihi....zase a opet nespime...
a ta scena-kterou udelal jena dneska venku, to stalo za to...chjo...
a pak, ze deti jsou radost :slight_smile: ....hihihi,nekdy jo teda
7. led 2010 ve 21:19  • Odpověz
Holky ahoooj, jste tu někdo????
8. led 2010 v 08:56  • Odpověz
ano ano, opet ja.. :slight_smile:
kukni na skype...jsem psala.. :slight_smile:
8. led 2010 v 10:19  • Odpověz
já takýýýý, ale musím jít něco dělat
je to tu jak po výbuchu, Moni díkas :grinning:
8. led 2010 v 10:23  • Odpověz
Ahoj, nic se tu neděje :fearful:
Předevčírem jsem smutnila, tak jsem nepisala a včera jsem nestíhala, byla jsem s Jíťou na ušním, tak zatím vše ok, jen trochu zarudlý krk a zdálo se mi, že hůř slyší, tak ji dr. zkontroloval a prý má vše v normě, jak na nějakým měřítku, tak ji zkoušel i slovně a říkal to pěkně zdálky, otočenej ke dveřím a z druhý strany do ucha jí hrkalo něco do ucha, to jsem měla co dělat já, abych to slyšela a to jsem od něj byla tak do 3metrů a Jíťa byla o dost dál. Tak mě to uklidnilo a snad teda nevnímá jen mě, někdy prostě vůbec jakoby neslyšela - nechápu.

Jaký je u vás počasí? U nás začalo sněžit v šest hodin ráno a ještě nepřestalo a chlap jel dnes ráno do Ostravy, ještě se neozval, zda dojel...
8. led 2010 ve 12:23  • Odpověz
tady chumelí asi od 9 ráno, ale jen drobně...
mně se dneska tak nic nechce, odpo jdu uklízet nové prostory pro mateřský centrum, budeme se stěhovat, tak jdeme parta holek :slight_smile:
8. led 2010 ve 12:37  • Odpověz
autor
ahoj holky, u nás kalamita, já kvůli tomu zrušila i cestu k našim, nestojí to za to... marti doufám, že chlap dojel dobře hlavně zpátky, protože tady je to fakt teda sníh brutal... včera jsme byly na cvičení, malá zas půlku proseděla, tak jsem přemýšlela, jestli vůbec platit druhé pololetí, ale když jsem se jí zeptala, tak prý jo, že chodit chce... zkusila jsem i výtvarku, to ji myslím bavilo, ale se u toho moc nevyřádí a malovat a vyrábět s ní můžu i doma... ptala jsem se ve školce, tak prý zápis bude koncem března nebo začátkem dubna, že si mám hlídat jejich webovky. a dříve než v září mi ji samozřejmě nevezmou, ani na jeden den v týdnu...

malá je teď taky hrozná, hlavně v tom domáhání se mojí společnosti... někdy mi to leze na nervy šíleně... řeknu jí, že si jdu udělat kafe nebo něco k jídlu a ona začne řvát jak tur a stojí u mně a rve mi do ruky plyšáka, že mám jít hrát divadlo... vrrrrrrrrrrr :rolling_eyes:
8. led 2010 v 18:18  • Odpověz
Ahoj, v poledne jsem mu volala, tak prý ráno v pohodě, že dálnice byla udržovaná, jenže to bylo dopol. a nejvíc sněhu samozřejmě napadlo až teď odpol. a u nás celý den chumelí a chumelí a sněhu je všude požehnaně :angry:
A ještě není doma, tak po páté hodině byl před Brnem, tak snad dorazí za chvíli.
Celý víkend nevytáhnu paty z domu, ani sáňkovat s dětma, páč jsem někde prochladla, bolej mě ledviny, močák a lítám věčně na Wc a tou zimou se dorazím, navíc nevedu ani pořádné nepromokavé kalhoty...

U nás podobný, Jura chce vše hned a pokud to není, začne lítat jak splašenej a dupat a skákat, a musím to udělat hned, on si to vyřvává a dělá to i ve školce. Učitelka říkala, že je hodnej, milej, ale najednou, jak kdyby ho někdo praštil a běhá a řve a dupe a není s ním domluva. Jsem tam přišla a zrovna včera měl tu scénu a byl zlej na učitelku a odlouval jí stylem: ona mu řekla, že ať nedupe, že děti se lekají a on jí řekl: "neee ty nedupej". Pak že nemá plakat a on jí řekl: "néé, ty neplakej", tak jsem to tam pak s ním před ní řešila, musel se omluvit a bylo to nadlouho... Kolikrát je mi pěkně trapně.

Už se těším na Vaše zážitky ze školek, uteklo to, co?

Hele, tak mě napadlo, že letos by tu mohlo přibýt nějaký další díťátko, to ještě do konce roku stihnete porodit... že by Gábi měla třetí :grinning: :wink: nebo Barča? a nebo Johny, ta je velký adept :sunglasses:
8. led 2010 v 19:04  • Odpověz
Krásný den!
To je sněhu a pořás sněží a sněží :fearful:
Co budete dnes dělat?
Já teprve před devátou vylezla z postele, jsem nějaká vyřízená z toho ranního vstávání v týdnu v šest a z toho frmolu....
Navíc jsme včera odpol. byly u kámošky na narozeninkách a té malé jsme donesli akorát knížku a kytičku bonbónkovou, protože dál jsem opravdu nevěděla co koupit, oni mají snad všechno, že už spíš vymýšlíme kraviny, co by se dál jako dalo dokoupit, ale pořád nevíííímmm
9. led 2010 v 09:46  • Odpověz
Ahoooj holky, akorát jsem vypravila malýho ven, jdou s dědou na sníh, soused (důchodci všichni okolo) tam taky s vnukem odklízej, tady konečně napadlo a padá a padá, večer šílenej vichr. Já včera posilka a pak ještě 3hod úklid mateřskýho centra - tedy nových prostor, taková brigádka, budeme se stěhovat totiž. Ale bude to tam super. Bylo nás tam cca 10mamin a daly jsme kafe a bylo to fajn, jsme se na to vrhly. Manža dojel až večer a přišel mi naproti, tak jsem byla ráda, byl to fakt hnus vítr až jsem se bála, mám to přes celý město. Dnes je v práci a volal mi, že je tam zasekanej a tanenčí odpo určitě nestihne, to by se musel stát zázrak, takže tančit nejdeme. Jsem naštvaná. Dnes to začíná :cry: :confounded: :astonished: . Tak jdu dělat vajíčkovou pomazánku a klobásu s kaší a salát k obědu. Chtěla jsem dnes sundat stromek, ale ještě nemáme pořádnou fotku vánoční, tak to dnes musíme dohnat :grinning: . Tak až zítra stromek. Odpo s malým půjdu asi na sáňky, ať trošku vysmrádne venku :dizzy_face:
Baru - tak s tím vztekáním a hraním se společností jsme na tom stejně, to je furt. A už mi i vyhrožuje, že když nepůjdu, tak bude brečet, no mazec!!! Ale jinak je to zlatíčko a přijde mi, když jsme sami doma, že je víc v pohodě jen se mnou, nemáte někdy ten pocit???
adept na mimi jo???? NO, možnáááááááá...... :slight_smile: jelikož u nás práci katastrofa a dnes mají být nějaký výsledky nový nezaměstnanosti a to mně děsí úplně nejvíc :zipper_mouth: ...
tak holky, krááásnou sobotu
Marti - brusinky na močák, holka počkej na jaro, teď je kosa všude :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahoj,
u vás teprve sněží?
U nás žádný vítr nebyl a dnes sem tam poletuje trochu sníh, nic už to není, jnak je to mazec, auta pořádně nejezdí, chlap ani nemohl vyjet z garáže, prý v noci má znovu padat. Naši byli teď dopol. sáňkovat, přišli vymrzlý a zmáchaný, jen Jura by potřeboval nové oteplováky, má po Jitušce a jak jsou nošené a pořád prané, není to ono, to teplíčko a nepromokavost už tomu chybí.
Já teď mám ještě binec na lince, tak musím jít uklidit, mám v plánu ještě uklidit svoji skříň s hadrama a stromek chci sundat večer. Ještě bych ho nechala, ale máme smrček a ty jehličky jsou všude :confounded: A ještě chci pročíst jednu knížku, nestíhám a upéct štrůdl a večer vám sem budu psát, jak jsem nic nezvládla, klasika.
Teda to je škoda, že zrovna první taneční vynecháte, tam se dozvíš nejvíc info. A nemohla bys jít s nějakým kámošem :grinning: :wink:
Huráá, takže přibude mimi :wink: :dizzy_face:
Močák ok, jen pobolívají ledviny.
9. led 2010 ve 13:43  • Odpověz
tak večer razím na kafe s kámoškou, na drb a něco k tomu dobrého :grinning: , měla jsem tu tchyni, tak jsem si udělala zábal na vlasy, pročetla časák, ona byla s malým v pokojíku. byli jsme odpo na lyžích, vzala jsem ho podruhý už na lyžičky, loni jsme mu koupili přaskáčky a takový jetý lyžičky, ale na to tahání za hůlku ok, tak jsme se vyblbli, docela se mu to líbilo, sice né dlouho, ale jo. Chci z něj mít lyžaře :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2010 v 17:51  • Odpověz
autor
ahoj holky, my byli dneska bobovat... hmmm... dopadlo to jako vždycky... boby jsme táhli celou dobu v ruce jak šulíni, jak jsem poznamenala a malá to pak řešila, že přece nejsme šulíni a proč to říkám a tak :sweat_smile: :sweat_smile:

ona prostě bobovat nebude... takže na lyže zatím nemyslím ani ve snu :unamused: no co no... tak z ní bude houslistka :grinning:

už mně s tím divadlem fakt vytáčí, nezajímají ji žádné hračky, žádné pohádky, televize počítač nic, furt jen hrát představení!!! mně z toho jebne... takže zítra jdeme do loutkového divadla, ať hraje taky někdo jiný :wink:
9. led 2010 v 18:53  • Odpověz
Ahoj
Baru :grinning: jsem se nasmála: šulíni a loutkové divadlo :grinning: :grinning: :grinning:
Měla jsi na boby sednout Ty a nechat se táhnout :slight_smile:
Naši mají sáně atakový ten talíř a to jsou pak zmáchaný turch, odpol. znovu byli a tu skříň jsem nezvládla uklidit a bordel na lince je znovu a teprve jdu na stromek.
A jaké hrajete loutkové divadlo? Zítra si to užijte, počkej aby Tě tam neposlala na podium a neřekla, abys šla hrát taky.
Tak vy budete houslistky? Holky, hrajete někdo na hudební nástroj, nebo aspoň umíte? Já teda ne a docela mě to štve, teď bych třeba hrála ráda na kytaru, abychom mohli pěkně společně všichni zpívat, děti to mají rádi. Kdybyste někdo uměl na tu gitarre, tak byste mě mohl trochu základem zasvětit.

S Johny nemluvím, páč mě chce naštvat, zase pařííííííííííííííííííííííííííííííííí :angry: :cry: :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 21:39  • Odpověz
ahoj holky,
baru-u nas to same...rve ve snehu,ze je studeny,pada do oci,sanky-no desbes :slight_smile:
10. led 2010 v 17:37  • Odpověz
Ahooj holky, včera mi nešel kůůůň. Marti - neboj, žádný paření to nebylo, byla jsem na kafi a na vínku s kámoškou. Pak jsem vyzvedla manžu v jiným baru a šli jsme dom.
U nás když nechumelí, tak ok, jezdí sám na pekáči i sáňkách z mírnýho kopečka u nás za barákem, ale jak chumelí a on to vidí, tak ho nedostanu ven ani heverem. Včera jsme měli návštěvku, tak jsme je vytáhli taky na kopec, tak si to děti užili.
Na hudební nástroj nehraju, jelikož jsem hudební hluchoň :grinning: , nezpívám, jelikož všichni utíkaj, když začnu, loutkové divadlo nehraji, máme maňásky, ty nás nezajímaj, u nás je teď hit povídání o pejskovi a kočičce, holky, když vidím ty pohádky, to jsou blbosti :sweat_smile: , ale Honys to žere a je z toho hotovej. Odpo učím, tak zase kolotoč, dnes v noci si sundal plínu, jenže pak si 2x cvrknul, pokaždý na jinou postel, hlásil to, ale pozdě, tak peru potahy na matrace a převlíkám :unamused: , jak vy a noční čůrání. On měl včera večer melouna, tak se není co divit, že?....
Tak mažu něco dělat...
11. led 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj,
aha Johny, já si myslela, že jsi včera nějak střízlivěla :grinning:
U nás zase v noci sněžilo, dopol. teď přestalo, konečně. Sněhu všude plno, myslela jsem, že půjdu z práce domů pro sáňky a vyzvednu děti ze školky, měly by radost, že jedou na saních, jenže tady se nedají přejít ani chodníky, všechno je to nahrnutý na boku - víc jak metr vysoký, mám co dělat, abych to přešla já,natož táhnout sáně.
Jo, pejsek a kočička se našim taky líbila, jenže to poškrabali, takže nemají nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak čůrání u nás celkem ok, neřešila bych to, akorát to převlíkání, že? A když v tom spí, tak je totál mokrej a ledovej.
Dnes v noci navíc kašlal, asi z toho sáňkování, je to takovej malej skřítek na tom kopci a jak chodí, vždycky ho žeru, je jak miminko :grinning: :grinning: :grinning: Jíťa odmítá být na kopci s náma, tak chodí za jinýma dětma bokem a něco tam řeší, ale vidím na ni. Chce chodit úplně sama a chlap by ji pustil, já ne, prý to moc zveličuju....
A co děláte jinak?
Já jdu zase pracovat, je toho moc....
11. led 2010 ve 12:26  • Odpověz
Holky ahooooj, jste tu někdo? Nějak sem ani nestíhám lozit :dizzy_face: za chvíli jedu na spinning, tak koukejte o něčem pokrafat, zítra tu budu :wink:
12. led 2010 v 18:11  • Odpověz
Ahoj, děkuju za maily :wink:
A kde jste?
Navečer tu budu!
13. led 2010 ve 12:25  • Odpověz
já snad taky, byli jsme pekáčovat a sáňkovat a dopo jsem vařila a byla ve městě, jsem šla jak před Vánoci z města, tašek :grinning:
tak Marti večer:slight_smile:
13. led 2010 ve 14:12  • Odpověz
Holky, co dáváte rodičům ke kulatinám?????? Zas jsem bez nápadu :frowning2: , mamka 60let v březnu a v červnu mají spolu 40let. Chtěla jsem nějaký pobyt v lázních, víkend, ale ty procedury si myslím, že není nic pro ně (já bych si to užila), oni tak bazén a cachtat se....tak asi mamku vezmu do zlatnictví :dizzy_face:
13. led 2010 v 15:11  • Odpověz
johni-hele, pokud na to nejsou, tak ji vem do zlatnictvi....jinac v polsku-v u bialska je hotel golembievski ci tak nejak a je to tam uplne bozi...spousta cachtani, saun, apod...i muj otec, ktery na to neni, byl naprosto nadsen a unesen..ale je to kapku drahe.... :wink:
13. led 2010 v 17:18  • Odpověz
kapku drahé??? zas nechci investovat moc, tisíce myslím. Chtějí jet letos k moři, tak uvidíme. Koukala jsem právě na Kudowu Zdroj lázně tady u nás na polský straně. Hele, ty tam máš blízko Bialsko Biala???
13. led 2010 v 17:31  • Odpověz
no tak tam to drahe docela je...to radeji to zlatnictvi...bialsko je blizko.. :wink:
13. led 2010 v 18:42  • Odpověz
tam jsem vypisovala furt služebky, jezdili tam od nás, tak mně to utkvělo :slight_smile:
Kde je Marti????
13. led 2010 v 18:55  • Odpověz
Ahoj.
jsem měla pilno, chlap je někdě v hospodě, Juru jsem uspávala a vytuhla s ním zase :fearful: tak teď valím do koupelny umýt hlavu a nestíhám.
Tak ty narozeniny nevím, výročí už vůbec ne. To zlatnictví je dobrej nápad, pokud něco nosí, tak si určtiě vybere. Ty lázně a pobyty v Polsku a poblíž hranic - španělská vesnice, vůbe to tam neznám, nevím o co jde, takže tak....
Dnes chválila učitelka Juru, že se ve školce hrozně zlepšil, že se snaží, všechno sní a sám. A dokonce už i maluje, má na nástěnce výkresy, sněhuláka a sníh :grinning: :grinning: :grinning: no nádhera, jsem uchcávala :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: a každý ráno zpívá Skákal pes přes oves, celý to zazpívá a ty vysoké tóny, na těch si dá záležet :grinning:
No nic, ještě mrknu za chvíli, teď jdu do koupelny.
13. led 2010 ve 21:58  • Odpověz
Ahoooj, já dnes v práci, vopruz, ale prachy budou.... :grinning:
Naši budou mít asi příští týd auto nový, objednali fungl novou fábii, tak se už těším na krásný poježděníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak to je u nás zpráva dne, jinak nic, naše snad bude příští týd. Už snad konečně přišli na to, co to je a bude to....jsem zoufalá z toho našeho, už bych ho tak potřebovala, ale už mi začal víkend, tak si nebudu kazit náladu, stejně to neuspíším. Manža dnes nohec, takže dorazí v 8, včera tak dojel i z práce, tak ho moc nevídám a pak máme dělat děti, no není kdy :rolling_eyes: ....
dnes bych šla do sauny se ohřát, ale nechci zas prcka nechat našim i večer, měli ho celej den, teď je furt tam, jelikož tam maj návštěvu s malým klukem, tak si tam hrajou....tak mi to je blbý, ale šla bych hned :slight_smile: , už mám doma dvd na ty vaše filmy, tak jen dorazí manža tak bude pálit :dizzy_face:
14. led 2010 v 17:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.