• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zobrazování uživatele přispívající pod stejnou IP adresou)

(Zamčená)
8. listopadu 2007 
Ahoj :sweat_smile: ,

narazila jsem na tuhle stránku http://forum.living.cz/read.php?34,1486722 kde mě zaujalo, že u každého příspěvku je vedle uživatele napsáno - (Zobrazit uživatele přispívající pod stejnou IP adresou)
:dizzy_face:

Myslim, že by něco obdobného nebylo od věci udělat tady...určitě by ,,prudičky,, omezily svoje výlevy a šly by nudu zabíjet jinam!!! :wink:

Alespoň by jsme si rovnou zjistili, jestli má zakladatelka ještě jiný nick a rovnou by bylo jasné ,,která bije,,!!!!! :sunglasses:

Co vy na to? A co ty Bobe?

:grinning:
1. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
Jé to by bylo super :wink:
4. lis 2007 ve 12:01  • Odpověz
No perfektní nápad!!!
4. lis 2007 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
ale nikdo na něj nereaguje, tak to smetem ze stolu, ne? :sweat_smile: :pensive:
4. lis 2007 ve 12:22  • Odpověz
nikka.vo
stava sa, ze z jednej IP adresy idu viaceri uzivatelia - ci uz manzel a manzelka, alebo baby z intraku, alebo kolegyne z prace - takze ci sa jedna o tu istu osobu alebo nie nechajme radsej na posudenie adminom
4. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz
autor
myslim, že neni nic špatného, že by jsme to věděli - je mi známo, že jednu IP adresu může mít třeba 50 lidí z kanceláře, ale zase řekni, jestli by nebyla velká náhoda, že by zrovna víc lidí z jedné IP adresy prudilo a zakládalo ,,kontroverzní,, témata a bavilo se nad tím :confounded:

Na té stránce, kde jsem to viděla mi to přišlo fakt praktický :wink:

Samozřejmě hrozí to, že by se tu možná začalo podezřívat, ale to se dělá i teď a zveřejňování více nicků pod stejnou IP adresou by podezřívavost myslim nezvýšilo, spíš by se snížil počet ,,prudiček,, :unamused:

Ale tak vidim, že nápad je to asi na nic, tak v pohodě. :wink:
4. lis 2007 ve 21:15  • Odpověz
Problem by mohol ale nastat i u kolegyniek, kde jedna napriklad nema problem prezradit, kde robi, ale ina s tym problem mat moze a podobne... na konikovi to asi este chvilku nebude... :wink: Jedine, ze by sa prislo na nejaky rozumny sposob, ako tym nepotrestat tych, ktori za nic nemozu...

ale v pripadoch o ktorych hovoris sa urcite obrat na nas... :wink:
4. lis 2007 ve 21:24  • Odpověz
autor
na rozumný způsob asi nepřijdeme :sweat_smile:
4. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz
Jeste by se mohla zobrazovat md5sum z IP adresy, to neprozradi o nikom, odkud se pripojuje, a stejne budou stejne :slight_smile:)
5. lis 2007 v 18:02  • Odpověz
Jednoznačně jsem za :slight_smile: Já tyhle magory prudící snad přitahuju, takže by měli po ptákách :sweat_smile:
6. lis 2007 v 00:17  • Odpověz
...já sem chodím ze školy, z univerzitní knihovny, od známého z práce, někdy od segry doma.... měla bych asi opacnej problém...jeden nick a milion IP... ale třeba byc zjistila, kdo z fakulty sem chodi. :wink:
6. lis 2007 v 19:18  • Odpověz
nikka - existuje taky tip připojení, kdy ti po každém přihlášení je přidělen nový IP, takže ten tvůj nápad je dost těžko aplikovatelný :wink:
a s prudičema je to jednoduchý, ne? nikdy se nemusíš zapojovat do diskuse s nimi ani reagovat na jejich příspěvky ...
6. lis 2007 v 19:28  • Odpověz
kyri, no to se lehko řekne nezapojovat, ale my s nikkou máme jednu věrnou prudičku a ta leze do naší diskuze, ne my za ní :grinning: Všímat bychom si ji nemuseli, akorát problém je v tom, že je to pipina a napíše vždy schválně extradlouhý příspěvek, aby nám rozhodila totálně stránku, takže pak jezdíš jak debil zleva doprava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Problém je, že jakmile se dostaneš na novou stranu, kde můžeš psát zase normálně, tak ta blbka opět dojde a zase to celé rozháže, takže si fakt pokecáme :angry:
7. lis 2007 v 00:15  • Odpověz
baby nabuduce staci napisat rovno adminom a prudici budu odstraneni :wink:
7. lis 2007 ve 14:37  • Odpověz
autor
ok...emjee :sunglasses:
8. lis 2007 v 11:01  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.