• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zpřísnění pravidel pro přihlášení

(Zamčená)
26. března 2008 
Jak na koníka,na beremko a střechu a samozřejmě i slovenské verze.Zvedá se mi žaludek z témat někoho kdo narušuje poklid stránek a jenom uráží.
26. únor 2008 v 08:53  • Odpověz
Souhlasím.Nedá si pokoj a bude se tu pořád přihlašovat pod jiným jménem a narušovat tady diskuse :angry:
26. únor 2008 v 08:55  • Odpověz
jo, s tim taky souhlasim
26. únor 2008 v 08:56  • Odpověz
ja myslím že když jí budete ignorovat brzy jí to přejde :wink:
26. únor 2008 v 08:57  • Odpověz
a jak byste to provedly? :wink: Jediná možnost, je následně mu zablokovat přístup a debilní témata následně vymazat.
autor
Chce s tím něco dělat,vím že na jiných stránkách to mají tak,že některé diskuze jsou uzavřené a nově příchozí si vybírají podle sebe a jak se dohodnout.Padlo to tady v jiné diskuzi a já se přikláním k názoru.
no nevím, je tu tisíce diskuzí a kdybych měla čekat, jestli mně odstatní do diskuze pustí, tak se mi to zdá zdlouhavé :frowning2:
26. únor 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
Já vím že ignorovat,ale někdy už to bije do očí a vztek mi nedá.
26. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
a druhá věc je, jak ti, co už v té diskuzi poznají, že se nejedná o narušitele??
26. únor 2008 v 09:00  • Odpověz
no, je evidentni,ze vcera prisel z prace a zase ho to strasne zacalo bavit, co?
26. únor 2008 v 09:00  • Odpověz
autor
kristi-já toho člověka potkat tak mu rozbiju h**u,fakt.Dneska mám vražednou náladu.Moc se držím,abych něco sprostého neodepsala.
26. únor 2008 v 09:02  • Odpověz
Prihlasovala som sa síce už dávno, ale je tu niečo ako potvrdenie e-mailovej adresy? Možno by nebolo odveci to zaviesť...
26. únor 2008 v 09:03  • Odpověz
autor
bihan-je mám to uloženo ve své e-mailové schránce...
26. únor 2008 v 09:04  • Odpověz
bihan: a čím si pomůžeš, když si někdo založí na seznamu adresu, jen kvůli tomu, aby se takhle přihlašoval??
26. únor 2008 v 09:04  • Odpověz
Přidávám se už mě tímto koník fakt přestává bavit a vypínám to.....vím, že admini asi dělaj co můžou, ale takhle to přece nejde do nekonečna řešit jen ignorací a blokací jeho debilních nicků a IP adres...stejně ví jak se sem dostat a za 5 minut je to tu zase....vážně mě to tady nebaví :frowning2:
26. únor 2008 v 09:06  • Odpověz
Snad by šlo podat tr. oznámení ne?Teda na neznámou osobu a počítačovým pirátstvím se dneska už zabývaj...možná je to k ničemu, ale aspoň něco...
26. únor 2008 v 09:07  • Odpověz
aha...možno ale nefunguje niečo ako možná registrácia jedného užívateľa na jeden mail.. nejako mi neide do hlavy, že by ten človek mal toľko mailov, ako má nickov tu, aj keď mi je jasné, že založiť si novú schránku je také jednoduché ako založiť si nick na MK...

Niečo také ako povoliť prístup do diskusie sa mi zdá nezrealizovateľné, ak niekto založí novú diskusiu, aby každému potvrdil, či môže alebo nemôže vstúpiť...
26. únor 2008 v 09:07  • Odpověz
autor
lucenek-dobrý nápad. :wink:
26. únor 2008 v 09:09  • Odpověz
bihan: jenže když ho baví prudit, tak si během chvilinky založí dalšího uživatele s dalším mejlem.
A já teda když založím diskuzi, tak nemám čas na to, abych každému povolovala přístup, nehledě na to, že třeba to téma založil někdo, kdo už info získal a už třeba do toho tématu neleze. Dovedeš si představit, jak by to bylo otravné neustále někoho povolovat? :wink:
26. únor 2008 v 09:10  • Odpověz
jako já už jsem vážně znechucená....to je běs že ho to baví krypla debilního
26. únor 2008 v 09:11  • Odpověz
Kačka, hovorím, že sa mi to nezdá realizovateľné :wink:
26. únor 2008 v 09:11  • Odpověz
zrealizovatelné je všechno, když se chce, já jen tvrdím, že to bude zdržovat a že já nebudu mít nervy na to, aby mně někdo pouštěl do tématu, když budu chtít reagovat na nějaký příspěvek. A všichni víme, jak to na některých tématech jede, takže než se tam dostanu, tak už bude jaksi moje reakce úplně mimo.
26. únor 2008 v 09:13  • Odpověz
ahojte
viem, ze vas to stve, rovnako ako mna a ostatnych adminov
bob zvazuje iny system prihlasovania sa do fora, ale tazko overit, ci by to situaciu vyrazne zlepsilo - proste na zaklade mailovej adresy sa jednoducho neda zistit, ci dotycna osoba je alebo nie je sposobila pisat do fora; niekedy sa to neda zistit ani na zaklade viacerych prispevkov (spominate si na pripad kedy uzivatelka bola najprv so vsetkymi kamoska a potom sa to zrazu zvrtlo ...)
takze bohuzial nezostava ine ako ignorovat
emjee
26. únor 2008 v 09:16  • Odpověz
autor
emjee-já vím,ale je to fakt hnus...
26. únor 2008 v 09:17  • Odpověz
emjee a nejde zablokovat přístup z PC toho dotyčného na váš server ne z IP ale z jeho(jejího PC je to hnus :frowning2:
26. únor 2008 v 09:18  • Odpověz
jak definuješ PC, holky vy si to představujete hrozně jednoduše :wink: , identifikátorem v rámci internetu je IP
26. únor 2008 v 09:20  • Odpověz
Já nevím, včera tu něco říkal brácha, dělá ve firmě, co se zabývá elektronikou, třeba jsem to blbě pochopila :pensive:
26. únor 2008 v 09:25  • Odpověz
A zjistit to jde viz PČR :wink:
26. únor 2008 v 09:26  • Odpověz
macanet - ale ta osoba ma bud dynamicku ip, alebo si dava tu namahu a chodi sem z roznych miest (doma, skola, praca, net cafe)
26. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
emjee, a nešlo by zařídit něco jako koníkobranu? :grinning: Jakože víc adminů......a když bude on line tak se hned bude mazat, vím, že to není ve vašich silách....ale nás už to vážně s...e, takhle má pořád navrch a furt ho to baví.
26. únor 2008 v 09:33  • Odpověz
a plicie by nepomohla????
26. únor 2008 v 09:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.