• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvířátka

(Zamčená)
22. června 2008 
jaký zvířátko máte nejradši ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

já asi fenku zlatýho retrievra :grinning:
4. dub 2008 ve 14:37  • Odpověz
jééé, tak já peeeejsky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A nejvíc ty naše :grinning: Benyška, Danečka, Bossiho a Bertíka :grinning:
4. dub 2008 ve 14:42  • Odpověz
nobody - tvojí fenku? :slight_smile:

Tak já mám nejradši našeho černého labradora, předtím jsem měla nejradši našeho novofundlanďana :slight_smile: . Pak mám ráda manželovo rodičů fenku, kočku a leguána :grinning: .
A z divokých mám nejoblíbenější zvíře pandu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2008 ve 14:44  • Odpověz
moje oblibene zvire je Surikata, miluju je...
4. dub 2008 ve 14:45  • Odpověz
Všechny zvířata. Nejvíc jsem měla ráda našeho pejsana Filipa. Taky kocoura Mikeše. Moc se mi líbí papoušci, které mít doma nemůžeme, jelikož by je kocour sežral :sweat_smile:
4. dub 2008 ve 14:53  • Odpověz
autor
neee, psíka nemám ... ¨

surikaty jsou drsní, jak se napřimujou :grinning:

samý psíky

má někdo rád hady?
4. dub 2008 ve 14:54  • Odpověz
oni jsou strasne akcni, rychli a super zvedavy, chodim cumet do ZOO
4. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz
My mame sklipkana (gramostola grossa) :slight_smile: Ale taky pejska a kocicku :grinning:
4. dub 2008 ve 14:55  • Odpověz
autor
ina.b ... no žaka by nesežral ... o tom jsem přesvědčený :grinning:
joo, papušci ... no my jsme chovali přímo speciálně šlechtěný barvy rosel, i andulek .. a pak nějaký malý prcky z Asie ... ti byli dokonce v karanténě
no já měl korelu ... ale je teď někde se samičkama --- a ... no já vlastně nevím, co teď dělá Pepíček .. a nějak se po tom nepídím radši .. protože je to dost roků a nejsem si jistý v jedný věci ... tak radši tak

jinak z papoušků .. tak žako je úžasný (no ale když chtěli za klec 10 tisíc .. tak .. no :grinning: :grinning: :grinning: )a známý chová ararauny ...
mně se nejvíc líbí amazoňan modročelý .. třeba si pořídím .. je to úžasný nádherný inteligentní šikula :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 ve 14:59  • Odpověz
autor
mmmk ... my tři sklípkany a štíra v kanclu :grinning:
4. dub 2008 v 15:01  • Odpověz
Na žaka jsem měla zálusk, když jsem si zařídila prvně byt. Ale když jsem viděla ty ceny (jak za papoucha i za klec), tak jsem si řekla, že počkám. No a pak k nám přišel (doslova) kocour. Jednoho krásného dne přišel a už u nás zůstal. Žako je velikej, tak by ho možná nesežral. Ale nerada bych, aby byl u nás ve stresu kvůli kocourovi. On loví kosáky a jiné ptáky, tak ví jak na ně :angry:
4. dub 2008 v 15:06  • Odpověz
autor
tak oni by se neporvali, ale radši neriskovat
4. dub 2008 v 15:16  • Odpověz
Kocour by přišel o oko, papouch o křídlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. dub 2008 v 15:20  • Odpověz
Nobody, jake druhy tech sklipkanu mas? Ja uvazuju o nejakem novem, ale jeste jsem se nerozhodla :wink:
4. dub 2008 v 17:29  • Odpověz
ja milujee vsseccchhnny ppeeesseejjkyyyy!! :slight_smile:)))

sou paradni .-) my jich mame 6..
4. dub 2008 v 17:31  • Odpověz
Denousku, jak to dopadlo po prichodu miminka? Smi s vami spat v loznici? A jak prijali maleho?
4. dub 2008 v 17:39  • Odpověz
Taky mám ráda všechny pejsky a velmi mě zajímají tygři a lvi :wink:
4. dub 2008 v 17:43  • Odpověz
já mám ráda všechny zvířata, pejsky asi nejvíc :slight_smile: Doma máme papoucha Shreka, chtěli jsme nějakého většího, ale ty ceny jsou fakt šílelný, tak jsme nakonec pořídili malýho papouška Senegálského. No a když jsem zjistlila, co takový prťavec dokáže udělat za binec, sem šíííleně ráda, že na toho velkýho nebyli prašule :grinning:
4. dub 2008 v 17:50  • Odpověz
Já mám nejvíc ráda naši Lynettku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dub 2008 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz
Já mám ráda psy.Vlčáky,dogy,kolie.Ale doma bych psa nechtěla,ani malého.Doma máme osmáky,ty jsou super.Chodí po bytě a příjdou na zavolání.
4. dub 2008 v 19:01  • Odpověz
skuli: :grinning:
4. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
skuli:ty woe to prijedete i s nema k nam?????? :grinning:
4. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
ahóóój, já mám ráda delfínky, želvy, motýly, králíky a morčátka, přijdou mi strašně roztomilá. Ale líbí se mi více zvířat. Ovšem nesnáším hmyz (kromě motýlů), bléééééééééé, hlavně ty pavouky a housenky, fůůůůůůůůůůůůj
4. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz
aponchie-to nééé.K tobě přijedu raději s nějakým deváťákem :grinning: Osmáci jsou pod zákonem :grinning:
4. dub 2008 ve 22:06  • Odpověz
no dovol teda :grinning:
4. dub 2008 ve 22:08  • Odpověz
4. dub 2008 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz
ty se nesmej :grinning: na tebe taky dojde
4. dub 2008 ve 22:09  • Odpověz
čus

tak já se k vám holky připojím :wink:
my se ségrou měli od mala morčata křečky rybičky,ale nikdy nám nekoupili psa
teď ho naši mají a nenáší malé děti :frowning2: je to starý protiva
ale na pejsky a kočky nedám dopustit mít baráček tak je určitě máme
do ZOO se chodím koukat na psouny to je boží zvířátko,ale samozřejmě v ZOO je super relax a plno krásných zvířat
mě tedy hmyz nevadí klíďo do ruky pavouka i housenku vezmu :wink: čusík
4. dub 2008 ve 22:18  • Odpověz
autor
zvííířřřřřřřřřááátka ...

zvííířřáááátka
4. dub 2008 ve 23:24  • Odpověz
ma to nadpis,dej zaver celkove to je gramaticky v poradku :grinning:
4. dub 2008 ve 23:30  • Odpověz
autor
:grinning: :grinning:
4. dub 2008 ve 23:31  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.