• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvířátka

(Zamčená)
22. června 2008 
Tak ja jsem se ted starala snad o celou zoologickou od sklipkana, pres cincily az po psy. Ale nejradsi mam asi tygry zvlast kdyz jsou jeste uplne malinkaty. :dizzy_face:
4. dub 2008 ve 23:35  • Odpověz
Jinac mam celkem rada vsechny zvirata az teda na pavouky, ty nesnasim. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 ve 23:37  • Odpověz
A vubec celkove se mi libej snad vsechny kockovity selmy. :dizzy_face:
4. dub 2008 ve 23:38  • Odpověz
Jooo a jeste kosatky. :slight_smile:
autor
pavouky mám rád od tý doby, co s něma žiju v kanclu ---- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak hadi jsou úžasní, papoušci - viz výše ..... , každý zvířátko je jedinečný
Jj, to mas pravdu...papousky mam taky rada, kamarad jich ma plnou zahradu. Ja doma teda mam, co se tyka ptaku akorat korelu, ale je neuveritelne chytra. :dizzy_face:
Tak ja docela dlouho spala a vedle hlavy jsem na stolku mela sklipkana. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2008 ve 23:40  • Odpověz
autor
no korelu jsem právěže měl ... no a mám na toho prcka krásný vzpomínky¨ :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
4. dub 2008 ve 23:42  • Odpověz
My jsme meli nejdriv andulky a pak prave tu korelu. Jmenoval se Charlie, jednou byl pusteny a tata si to neuvedomil a otevrel okno, kze Charlie mu proletel nad hlavou. Ja jsem sla samozrejme ven a asi do jedenacti vecer jsem tam litala a volala na nej jestli prilitne. Druhej den jsme jeli pracovat na zahradu a s brachou jsme prijeli driv a zase jsme ho vsude nahaneli. Vlezla jsem na strom a kdyz ne Charlieho tak jsem aspon chytila sousedovi andulku. Pak nam babky vypraveli, ze kdyz si davali kafe, ze Charlie sedel na vetvi kousek nad nima, tak to jsem mela dost, ze to na me ani nemohly zavolat, kdyz jsem byla o kousek dal na louce. Pak jsme ho s brachou videli na jednom strome, ale tam bylo nemozny se dostat, tak jsme ho vsemozne lakali dolu, zacinalo uz prset, on tam porad cupital po ty vetvi tam a nazpatek, vypadal celkem zmatene, ale nakonec mi prilitl na ruku a bracha pres nej dal klec a meli jsme ho zase doma. :slight_smile: Od ty doby, kdyz jsme ho doma pustili, tak vzdycky kdyz jsme ukazali klec, tak do ni sam vlezl. :slight_smile: Jenze umrel. :frowning2: Mame ted sice novou korelu, ale Charlie byl proste Charlie.
4. dub 2008 ve 23:52  • Odpověz
no ja mam nejlepsiho kamarada ve znameni vah,je to nejlepsi chlap co znam a ma fenku Bessinu zlat.retrivra a ten je na me jako jedinnej hodnej a ja se ji nebojim takze pro me Bessina :grinning: :grinning: :grinning: a jeste kocky divoke a pritulne a tak
4. dub 2008 ve 23:53  • Odpověz
autor
joo tak Charlie ,,,, pěkný jméno, to byl asi anděl a ďáblík v jednom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jooo, stane se..já to o Pepíčkovi nevím .. nevím, jestli žije anebo vzhledem k počtu roků nee .... radši se nestarám, i když občas mě to napadne .. nevím, jestli jít za chovatelem, kterýmu jsme ho svěřili anebo nee .. když to napíšu přesně, bojím se, že by tu už nebyl .. a ta nevědomost je po mě dobrá ... i když ... já nevím, Káji
4. dub 2008 ve 23:55  • Odpověz
Tak ja mam psy moc rada, ale od ty doby, co me kousnul dobrman se bojim tech ktery neznam. Kamaradka ma ale vlcaka krizenyho s dobrmanem a ten i me poslechne na slovo. :slight_smile: Jinac je vic psu, ktery jsou pro me hodny, ale nejdriv si s nima musim trosku pohrat a kdyz me nezakousnou, tak jsou hodny. :slight_smile:
Bessinu mela teta, byl to takovej orech, porad skakala pres branku a behala po silnici az se ji to jednou stalo osudnym. :frowning2: Byl to ale taky takovej mazel.
4. dub 2008 ve 23:58  • Odpověz
kaji ja ji miluju ona je takove tele male prezrane chlupate a hrozne hodne a navic me jendou na letnim kine zahrivala na zemi vlastnim telem takze!! :grinning:
4. dub 2008 ve 23:59  • Odpověz
autor
no jo , Váhy..jak jako nejlepší chlap? :grinning: :grinning: :grinning:
5. dub 2008 v 00:00  • Odpověz
no nejlepsi kamarad asi neeee :grinning:
5. dub 2008 v 00:01  • Odpověz
autor
tak to potom jo :grinning:
5. dub 2008 v 00:01  • Odpověz
autor
jinak díky za příspěvky, zítra na to mrknu :slight_smile:
5. dub 2008 v 00:08  • Odpověz
tak my mame kitty cat, starou, opelichanou a pritulnou
jinak mam rada psy - rotvailery obzvlaste
5. dub 2008 v 01:01  • Odpověz
Zajísté naše fenečka přítulná. Kuk do alba :wink: :grinning:
5. dub 2008 v 07:07  • Odpověz
Já měla moc ráda fenku vlčáka, co jsme našli v lese, bohužel nám před měsícem umřela. Tak mám teď ráda černou labradorku, už skoro 3 měsíční štěně a fakt se s ní nenudíme, je to skoro jak s dítětem. Jinak mě lálají želvy, ale nevím, jak bych se o ně zvládla postarat... Hlavně nic co bych musela krmit živýma zvířátkama a taky nemusím ptáky, ani nevím proč
5. dub 2008 v 07:37  • Odpověz
autor
markettka ... o černým prckovi přemýšlím ... no uvidím ještě, jestli pořídím
6. dub 2008 ve 21:44  • Odpověz
autor
mmmk ... na ty latinský názvy mrknu v kanclu :grinning:
6. dub 2008 ve 21:46  • Odpověz
Nejlepší jsou morcatka :slight_smile:
6. dub 2008 ve 22:16  • Odpověz
autor
každý zvířátko je nej

i lidi někdy :grinning:
22. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz
my si taky ted poridili dvoumesicni miminko beagla a uz ted ho hrozne milujem,je s nim fakt prca :grinning: Jinak ja mam rada pejsky vseobecne,kazdej z rodiny ma nejakyho pesana a vsichni jsou naprosto uzasni :wink:
22. čer 2008 v 15:02  • Odpověz
autor
jj :grinning:

btw. poletucha je taky nějaký zvířátko ... často plachtí mezi stromama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. čer 2008 v 15:03  • Odpověz
nobody :grinning: no pravda ze plachtim casto :grinning:
22. čer 2008 v 15:14  • Odpověz
autor
:grinning:
22. čer 2008 v 15:23  • Odpověz
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.