• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
Zažili jste něco takovýho?
Já třeba u Ztraceno v překladu jsem byl potom pár hodin mimo, ale tak příjemně :grinning:

taky máte nějaký zážitek, kdy se třeba vašim prckům rozzářily očka (třeba při Kostičkách, co já vím?)
Anebo přímo vám?

odlehčení
12. led 2009 v 17:06  • Odpověz
znam : naposledy jsem se "probrala" v kine po filmu Zeme Terrabinthia. uplne me pohltil, ze jsem se musela rozkoukat :grinning:
12. led 2009 v 17:28  • Odpověz
Zvlastni pocit, ze jsem byla mimo snad az do rana jsem zazila u filmu "Million Dollar Hotel" Byl to strasne zvlastni film, ale uz bych ho asi nechtela nikdy videt
12. led 2009 v 17:49  • Odpověz
zažila... například u 21 gramů :wink:
12. led 2009 v 18:04  • Odpověz
Já kdysi, když jsem skoukla Norimberský proces tak jsem se z toho 14 dní dostávala a musela jsem navštívit i psychologa :frowning2: nic takovýho už nechci nikdy vidět :frowning2:
12. led 2009 v 18:38  • Odpověz
tak me takhle dostal film Requiem za sen (asi i kuli Jaredovi - je tam skvelej)
12. led 2009 v 18:40  • Odpověz
Nobody tak prckovi se vždycky rozzářily očička při reklamě na t-mobile.Jak tam byl ten hadrový panáček s knoflíkama místo očí-ňaňaňa :grinning: To vždycky říkal.
12. led 2009 v 18:53  • Odpověz
souhlas s Urbi...21 gramů..hodně zvláštní pocit...
a rozzářený oči po Mamma mia
12. led 2009 v 19:06  • Odpověz
tak ja naposledy u Zkroceny hory, prebirala a rozebirala jsem to cca tyden, fakt me to vzalo
12. led 2009 v 19:11  • Odpověz
tak naposledy jsem byla hotová z Austrálie, brečeli jsme oba s manžou jak želvy :sweat_smile: ale to bylo příjemně emočně náročné.....
jinaak 21 gramů bylo hodně dobré, kdysi dávno jsem byla paf i ze Šestého smyslu, spolehlivě si pobrečím u forresta Gumpa... taká klasika. Z českých mě docela mrazilo z Příběhů obyčejného šílenství.
12. led 2009 v 19:13  • Odpověz
hmm, tak moje nezapomenutelné filmy s hodně zvláštními pocity, spíše však nepříjemnými - Mandragora, Kuře melancholik...a příjemné pocity jsem měla z filmu Fridu...jo a v sobotu jsem shlédla Kladivo na čarodějnice, taky dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 19:16  • Odpověz
Jo, tak to já měla v pubertě, když jsem viděla prvně Hříšný tanec :sweat_smile: :grinning: .
12. led 2009 v 19:26  • Odpověz
Kdysi Přelet nad kukaččím hnízdem, to byl naprosto zásadní film, ze kterého jsem se dlouho nemohla dostat. Také Cabiriiny noci. Z nedávné doby Babel. Ale vždycky mě pohladí na duši Láska nebeská a hlavně Amélie z Montmartru. Jo, a nesmím zapomenout na Nebezpečné známosti, ty jsem viděla snad tisíckrát kvůli Johnu Malkovichovi jako Valmontovi.
12. led 2009 v 19:36  • Odpověz
Tak já u Vojákova dívka, Šestý smysl, Minority report, Matrix a když jsem viděla všechny díly Pána prstenů v kině najednou v jeden den :confused:
12. led 2009 v 19:36  • Odpověz
autor
:grinning:

no ono když bývávala víla Amálka ... :grinning:
12. led 2009 v 19:37  • Odpověz
autor
martimarti ..jo , Amélie, to je něco :wink:

no kdysi jsme sledovali nedávno večerníček a celkem ti autoři jsou maličko prasáci...protože jedna epizoda se jmenovala : Jak se Amálka udělala ptáčkem :grinning: (ale zas musím říct, že se proměnila :grinning: )
12. led 2009 v 19:42  • Odpověz
12. led 2009 v 19:58  • Odpověz
Věčný svit neposkvrněné mysli :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:00  • Odpověz
elitera: to byl taky dobrý film .... :dizzy_face: hustý byl i markýz de sade ... taky tam hrála kate winslet
12. led 2009 ve 20:13  • Odpověz
Skvělých filmů je hodně, ale udaným parametrům (týden někde mimo) u mě z poslední doby odpovídá Věčný svit neposkvrněné mysli (Ahoj Eli! :wink:), kdysi dávno Čas sluhů.
12. led 2009 ve 20:22  • Odpověz
A ještě Amores perros.
12. led 2009 ve 20:24  • Odpověz
Nobody, myslel si Lost in translation? Ja som to videla v originali a bola som z toho hotova....uz mam doma aj DVD a zvyknem to pozerat, vzdy sa ocitnem v inej realite.
Schindlerov zoznam ma dostal do kolien. Nemyslim si, ze by som este niekedy bola si ho schopna znova pozriet.
A este jeden, teraz si nespomeniem na presny nazov, myslim, ze "Prebudzanie" alebo tak nejako....Robin Williams tam hral lekara, ktory skusal novy liek na pacientoch v kome. Aj Robert de Niro bol jeden z nich. Podla skutocnej udalosti. Po skonceni filmu trvalo par minut, kym sa ludia postavili a sli von. Take nieco som v kine este nezazila....
12. led 2009 ve 20:25  • Odpověz
elitera souhlas - Věčný svit...jsem hodně rozdejchávala :grinning:
12. led 2009 ve 20:29  • Odpověz
Klepání na nebeskou bránu :wink:
12. led 2009 ve 20:30  • Odpověz
Cas prebudzania sa to volalo....
12. led 2009 ve 20:42  • Odpověz
povzneseny pocit pri ceste z kina po zhlednutí Amelie z M. :slight_smile:
12. led 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tak já byla mimo z Kanibalů a ikdyž jsem si DVD koupila,už si ho nikdy nepustím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Sice jsem vydržela až do konce(asi ze zvědavosti :sweat_smile: ),ale manža to vzdal hned po 20.minutách s tím,že jsem zvrhlá,když se na to vydržím dívat. :grinning:
Ale co jsem nedokoukala(poprvé)do konce,byl film Pianista.Tenkrát jsem byla těhulka a při scéně,jak tam nacisti vyhazují toho vozíčkáře z okna se mi udělalo šoufl. :stuck_out_tongue_closed_eyes: V noci jsem z toho měla takové děsy,kdy se mi zdálo,že mě nacisti dusí pod dekou. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Příjemně mě dokáže navnadit Samotář v Siettlu,Návrat do modré laguny a Panna a Netvor. :dizzy_face:
12. led 2009 ve 21:07  • Odpověz
A este nasa "Zahrada" :dizzy_face:
12. led 2009 ve 21:08  • Odpověz
autor
mirush ..jj, je to ono :wink:
12. led 2009 ve 21:40  • Odpověz
Veru, momentalne je to moj najoblubenejsi...nizkorozpoctovy a konecne "iny"
12. led 2009 ve 21:46  • Odpověz
autor
no já většinou jsem paf z nekomerčních "sraček" - prostě filmy, který nebazírovaly až tak moc na penězích a reklamách ... a kde se vyskytuje míň známých a provařených herců/hereček ... většinou jsou pak lepší zážitky
myslím tím třeba mexickou produkci, hodně nezávislých snímků třeba severní Evropy ...
12. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 12
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.