• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
a super pocit u filmu zaba k zulibani...a jeste hodne blbej pocit u filmu ktery davalli ted nedavno odhodlani zemrit jak to dite jim zustalo asi dva dny samotny na lodi to jsem si hned vzpomela ze byt v takove situaci ja tak se zblaznim ze k tomu diteti nemuzu
14. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz
autor
jj, Čokoládu jsem si stáhnul :grinning:

a vymazal :grinning: potom teda

Jeudi ..žába k zulíbání je fajn
14. srp 2009 v 16:13  • Odpověz
autor
Lolita .... no .... jo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2009 v 16:14  • Odpověz
tak já měla zvláštní pocit u filmu za hranicí strachu a ještě zvláštnější pocit u jezera smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do třetice šedá zóna,brrr
14. srp 2009 v 16:19  • Odpověz
já zase u Walk the line (o Johnym Cashovi).... strašně mě dojala ta pointa filmu... od 12 let ji miloval, pak ji poznal osobně, vystupovali spolu, ale on byl ženatej a ona vdaná, ale celou tu dobu ji miloval, pak nastalo jeho feťácký období, ze kterýho mu ona pomohla a zůstali spolu, měli syna a když ona umřela tak on umřel 4 měsíce po ní (jako by to tu bez ní nemohl vydržet)... no prostě nádhernej film :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 22:31  • Odpověz
nebo ještě Dům u jezera a Osudový dotek :wink:
14. srp 2009 ve 22:47  • Odpověz
tak včera jsme byli na Proroctví a to je teda celkm hustej film, moc se mi líbil a ta hudba jako...fakt hustá. Film nenechá člověka chvilku vydechnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Super. Hudba dělala ale minimálně 35% z celho filmu, no možná i 50% :grinning:
21. srp 2009 ve 13:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Včera jsme byli na Útěk do divočiny (Into the Wild) - nádherný film, asi budu ještě nějakou dobu přemýšlet.....takový filmy miluju :slight_smile: :sunglasses: a krásná hudba :dizzy_face:
27. srp 2009 v 08:03  • Odpověz
autor
Útěk do divočiny??
27. srp 2009 v 17:31  • Odpověz
Samsara... :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:38  • Odpověz
nobody - tak tak, útěk :sunglasses: :grinning:
27. srp 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tak já jsem momentálně hotová z filmu Stmívání :unamused: Dočetla jsem knížku,koukla na film a už třetí den se nemůžu dostat zpátky mezi normální lidi :unamused: Viděl jste to někdo?jsem z toho hotová
29. srp 2009 ve 21:29  • Odpověz
Apocalypto, z toho jsem byla chvilku tak nějak jinde :grinning: a pak Sněženky a machři po 25 letech. když jsem odcházela z kina, bylo mi tak divně, smutno.. :sweat_smile:
29. srp 2009 ve 22:52  • Odpověz
autor
jabber ...útěk je to nej

Stmívání super

ty Sněženky ... nic horšího tento rok jsem neviděl, ale to je zaujatost asi
7. zář 2009 v 17:26  • Odpověz
mandragora: já jsem Stmívání viděla snad už 10 x :grinning: Hned jak jsem se dodívala na film, přečetla jsem během dvou dnů 2,3 i 4 díl. Byl to záhul ale chtěla jsem vědět jak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. zář 2009 v 19:24  • Odpověz
AVATAR...byla jsem na tom včera a ještě teď jsem mimo a musím na tu nádheru myslet...chci tam zpátky :slight_smile:
20. pro 2009 v 19:14  • Odpověz
Ahoj schwarz :wink: :slight_smile: byla jsi na představení 3D? To dostaneš nějaké brýle :confused: ? Jsem trošku tatar :wink: také se chystám, tak ať mám představu :wink:
20. pro 2009 v 19:59  • Odpověz
Jumanji, to jsem si musela pustit ještě jednou, abych pochopila, jak to všechno bylo :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak Šakal, vyděla jsem ho mockrát a pokaždý jsem u toho fakt napnutá.

Šňup - taky moc zajímavý.

9 hráčů se smrtí, taková blbost, ale každýho napadne, kdy bude druhý díl :sweat_smile:

Kung fu mela - měli jsme nejdřív originál bez dabingu, je to japonský nebo čínský, co já vim, ale nerozuměli jsem ani slovo, tlemili se a asi po třetím zkouknutí jsme zjistili trošku, o co tam jde.

Viděla jsem spoustu filmů, ale nevzpomenu si na názvy.

Jo a Zelená míle, po tý jsem hodně přemýšlela a nemohla usnout, to je fakt smutný
20. pro 2009 ve 20:31  • Odpověz
martimarti...ano, byli jsme na 3D projekci. Dostaneš speciální brýle...jinak určitě je lepší vidět to v 3D, já už to ani jinak vidět nechci...je to nádhera
ještě doporučuju IMAX kino, které je na 3D projekce lépe vybaveno. Třeba i tím, že ty speciální brýle nejsou jen z papíru, jako u jiných kin a mají i speciální pro ty, co už nosí normální brýle :wink:
taky se nelekej, že se ti třeba ze začátku trošku zamotá hlava, nebo se ti bude špatně zaostřovat...pár minut a bude vše ok, pak už ti to ani nepřijde :wink:
20. pro 2009 ve 20:32  • Odpověz
Schwarzovka...díky, jsem děsně zvědavá, pro mne úplně nová zkušenost, navíc u filmu, který je údajně naprostá pecka, což ostatně potvrzuješ :wink: No...uvidíme. Díky :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:58  • Odpověz
marti...příběh je jednoduchej, jak říkají "vykradená Pocahontas", ale to ostatní je naprosto dokonalé...uvidíš budeš tam chtít zůstat :grinning:
20. pro 2009 ve 21:03  • Odpověz
Do vánoc to už nestihnu :frowning2: ale mezi svátky půjdeme :slight_smile: :wink:
To je hezký...že tam "budu chtít zůstat"...to zní naprosto lákavě :slight_smile: Už se těším :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
jako kdyby nebylo další představení vyprodané, tak se otočím a letím zpátky na Pandoru :grinning: :grinning:
20. pro 2009 ve 21:16  • Odpověz
Už to rezervuju :grinning: :grinning: :grinning:
Zatím ahoj :slight_smile: :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:28  • Odpověz
holky, tak Zakletý v čase, je úúúúúžasný film, nemohla jsem kvůli toho spát, je to fakt nádhera, doporučuju!!!!!
20. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz
Láska nebeská. Moje láska :wink: :wink: . Na první kouknutí trochu vánoční slaďák, ale potom potřetí, popátý...spousta krásnejch scén, jak ty lidi vlastně postupně - a nekdy i pozdě -- pochopěj, o čem ta láska vlastně je. Pokud se vám daří porozumět v angl., doporučuju spíš než český dabing. Angličtina nějak líp vyjadřuje pocity :wink: :wink: :wink:

Takový vánoční oddech....není to novinka, ale dlouho to v kinech neběželo. U toho vždycky zaslzím :zipper_mouth: :zipper_mouth:
20. pro 2009 ve 22:28  • Odpověz
Hlava rodiny, hraje tam Steve Martin. Je to sice komedie, ale já to vždycky obrečim. Když jim ta jejich dcera oznámí, že je zasnoubená a bude se vdávat a on si jí představí jao malou holčičku, no krásný, jaký spolu mají vztah a tak. Připomíná mi to mě a mýho tátu. Super vztah a vždycky mě napadne, jestli se taky tak trápil, když jsem třeba odešla z rodinného hnízda a zamilovala se. No fakt u toho řvu pokaždý jak želva :dizzy_face:
20. pro 2009 ve 22:35  • Odpověz
rozhodně mě mrazí u dokumentů heleny třeštíkové,která je pro mě poklad dnešní dokum.tvorby.marcela,katka(!!!)šokující.
9. zář 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
viděla jsem ho jen jednou a už je to dýl, ale byl úžaznej - film Vše o mé matce.
9. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz
Spáči,velmi drsné
10. zář 2010 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.