• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
@lenkabu pokud myslíme stejný film , staršího data, přesně nevím, o nápravném zařízení pro kluky a jejich mstě dozorcům? je to ono? tak jsem zajedno :unamused: . dodnes si pamatuju cestu z kina, byla jsem z toho v šoku a myslela na to dlouho po tom. :unamused: .
mrazení v zádech...
10. zář 2010 v 09:46  • Odpověz
@berenika39 to je ono, jednoho dospělýho kluka-právníka hraje Brad Pitt. Mně se tam líbil ten soudní proces potom,ta promyšlenost.........
10. zář 2010 v 10:08  • Odpověz
Poprvé jsem taky byla unešená z filmu Láska nebeská :wink:... a jinak mne hodne "oslovil" Střihoruký Edward, Všichni moji blízcí a v poslední době jsem viděla film Cena za něžnost a to bylo teda úžasný, i když hrozně smutný :pensive: .
10. zář 2010 v 10:14  • Odpověz
Všichni moji blízcí patří mezi mé oblíbené :slight_smile: a Musíme si pomáhat to samé :slight_smile: dál Poslední mohykán a Profesionál(s Belmondem,je agent co ho zradila vlastní vláda a vrací se ze zajetí v Africe se pomstít,mám husí kůži z tý hudby)
10. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
Lásku nebeskou musim vidět to mi chválilo hodně lidí.
10. zář 2010 v 10:17  • Odpověz
a klasika Pán prstenů.........je tam úžasná symbolika s druhou světovou válkou,dokonce mně ani víc nenadchly knížky
10. zář 2010 v 10:18  • Odpověz
Lásku nebeskou umím nazpaměť, celý dialogy...a taky to chce vidět víckrát, na první kuk je to jakoby slaďák o Vánocích, ale při bližším ohledání to má plno rozměrů....a je to něžný, slzu uroním skoro vždycky.
10. zář 2010 v 10:30  • Odpověz
@berenika39 hez- Lásku nebeskou taky miluju, pouštím si , když mám splín. Zvlášť scéna, jak premiér tancuje po domě a pak dole stojí suchá úřednice a čeká na rozkaz svého pana premiéra a pak ten jeho zvrat: přesuňte mi schůzku... :grinning: Grant je v těchto polohách k sežrání. To se mohu utlouct. Je tam tolik rovin.
Vůbec Curtis umí tyhle laskavé filmy. Notting hill je taky tak příjemný film - tam mám děsně ráda tu scénu procházení tržištem, kde se střídají roční období. a pak úplný závěr, jak ona leží těhotná na klíně anglickému gentlemanovi, co si jen jak čte noviny. Žádná srdceryvná líbačka. Hudba je tam fantastická. :dizzy_face:
Vůbec nejlepší film 90. let co Hollywoov vyprodukoval je patrně Americká krása. To je tak hluboký film, tolik symboliky, archetypů, rozbor a interpretace toho filmu by vyšla na knížku. Šla jsem na to do kina 3 krát. Když jsem ho viděla poprvé, rojilo se mi v hlavě tolik otázek. Co postava, to osud. Zvlášť ta tragická rodina plukovníka latentního homosexuála.
14. zář 2010 v 11:53  • Odpověz
Ahoj, tak ja si vzpominam nafilmy, ktere se mi moc libily a zanechaly zvlastni pocit:
Pokani - nadherny pribeh, nadherny lidi a smutnej konec :cry:
Talentovany pan Ripley - super pribeh
Zkrocena hora
Americka krasa
Je treba zabit Sekala
Knoflikari
Urcite jich bylo mnohem vic, ale ted si nevzpomenu.

No a pak par, co proste pohladi a pobavi:
Amelie z Montmarteru
Bridget Jones...
4 svatby a 1 pohreb

Co me nezaujalo vubec:
Libas jako buh
Pan prstenu
Post coitum (strasna blbost!)
14. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz
Me zaujaly tyhle:
Babel
Italstina pro zacatecniky - je do dansko svedsky film
Pravidla moštárny
10 položek a méně- videla jsme ve film. klubu super na doboru naladu
Protektor
Doblba
Knoflikari
Amelie z Montmartu
vsechny filmy od Lynche
Crash
Kafe a cigara
filmy od Kusturici

Co se mi vubec nelibi jsou multikina v obchodnich centrech, mám rada klasicka kina.
Navstivila sjem multikino jendou a byla sjem zaskocena ostatnimi divaky, zkoncil film zacli bezet titulky a vsichni divaci se zbytky obrovskych coca col a bramburek se zvedli.
Pro me je dulezity sedet do konce filmu a procist i titulky ...

14. zář 2010 ve 23:11  • Odpověz
jeste Amores perros
vsechyn filmy z Dogma 95
a Frida :slight_smile:
14. zář 2010 ve 23:16  • Odpověz
Já si ještě vzpomněla na Petrolejové lampy, to je hodně silnej kus :sweat_smile: .
15. zář 2010 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.