• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
Presne tak, len k info o nich sa je niekedy tazko dostat. Svojho casu som bola stale vo filmovom klube, teraz pomenej. Ale je fakt, ze niekedy uplne jednoducho ponate a spracovane filmy su bombasticke vo vysledku. Ale ako som uz spominala, aj nasa Zahrada bola vyborna, nemusime chodit daleko...
12. led 2009 ve 22:05  • Odpověz
Po Jakubiskovom filme Bathory som bola ešte pár dní zmatená...dokonca som mala pocit, že to, čo bolo vo filme, že vlastne bola obetou, bola pravda...
No, u Jakubiskových filmov mám vlastne vždy divný pocit... :sweat_smile:
13. led 2009 v 09:20  • Odpověz
ještě jsem si vzpomněla na devítihodinový dokument Šoa. Z toho nemůžu ještě teď...
13. led 2009 v 09:38  • Odpověz
'Prolomit vlny' a 'Noci šelem' - to byly pocity! :sweat_smile: :slight_smile:

A všechny filmy z Dogma 95 - např 'Rodinná oslava'
13. led 2009 v 10:13  • Odpověz
No mě taky totálně dostal Schindlerův seznam ( a vlastně všechny filmy s touhle tématikou) a naposledy Výměna s A.Jolie a J.Malkovichem. Nejdřív jsem si řekla že na ten film půjdu hlavně kvůli J.Malkovichovi, bo to je moje krevní skupina :sweat_smile: , ale film jako takovej mě přikoval k sedačce natolik, že ty skoro 2 a půl hodiny, co trval, prostě byly málo :sweat_smile: . Naprosto silnej film, kterej se mnou cloumal ještě asi 3 dny. Málokdy se mi stane, že bych o filmu přemýšlela ještě pár dní po jeho shlédnutí.

Martimarti, dají se Nebezpečné známosti sehnat na netu ? Já ten film sháním už strašně dlouho :frowning2:
13. led 2009 v 10:22  • Odpověz
tak mě absolutně dostal film ti druzí s nicol kidman :slight_smile:
13. led 2009 v 10:42  •  2 děti - čeká miminko, termín má v dubnu 2010  • Odpověz
Želary a pianista.A taky Prety woman u toho si vždycky popláču dojetím :grinning:
13. led 2009 v 10:45  • Odpověz
a 'Piano'
13. led 2009 v 10:49  • Odpověz
autor
u Rákosníčka pomalu brečím
když on má tak pěkný rybníček

:grinning:
13. led 2009 v 11:34  • Odpověz
Prolomit vlny, Amores perros, Frida... a určitě by jich bylo mnohem mnohem víc, jen netrpět sklerosou :slight_smile:
13. led 2009 v 11:40  • Odpověz
Někdo tu zmiňoval Kladivo na čarodejnice. Knížku jsme četla kdysi dávno a po té mi zůstal pocit naprosté bezmoci a nespravedlnosti. K filmu jsem se nemohla dlouho odhodlat, docela jsme se bála těch drsných scén, ale nakonec bylo nejhorší si uvědomit, jací lidi byli jsou a budou svině...
13. led 2009 v 11:44  • Odpověz
mě kdysi dávno dostala Křídla (Birdy) - kde hraje mladičký Nicolas Cage http://superstarshop.cz/index.php?id=76549

a přestože jsem se považovala za nebojácnou, po Kruhu jsem byla doma pos*aná až za ušima, páč jak tam ta holka lezka ze studny a potom zkrs obrazovku :fearful: :fearful: :fearful:

Jinak výrazné pocity mám po Pánovi prstenů, Statečném srdci, i Titanik mě kdysi dávno sebral :wink:
13. led 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahojte, ja som mala dost zvlastny pocit po klubovom filme-Lost Highway. Videli ste to niekto? A pochopili ste to? :sunglasses:
13. led 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahoj tak u mě vede Prolomit vlny a Srdce je osamělý lovec
13. led 2009 ve 13:58  • Odpověz
Pamatate sa niekto na Kojanisquatsi? Netusim, ci som to dobre napisala, ale vyslovovalo sa to takto. Asi pred 13-15 rokmi to bolo chvilu v kinach. Nehrany film. Len zabery prirody a koncilo sa to vplyvom ludi na nu. Uf, tak to bolo nieco. Som ani spat nemohla.
13. led 2009 v 15:22  • Odpověz
já teda mám moc zvláštní pocit u filmu Sedm let v Tibetu, jako Brada miluju,ale ten film má něco do sebe :slight_smile:
a zvláštní mrazení u Seznamte se, Joe Black, jak se poznají u té snídaně, to je zvláštní okamžik :dizzy_face:
13. led 2009 v 15:29  • Odpověz
Stephen King: Hustá hmla (The Mist).. z toho filmu som bola mimo ešte pár dní.
13. led 2009 v 19:17  • Odpověz
Amores perros
Edit Piaf
Zkrocená hora
Forest Gump
a mnoho a mnoho dalších....
no a z velkofilmů jednoznačně Pán prstenů :slight_smile:
13. led 2009 ve 20:55  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Vykoupení z věznice Shawshank
13. led 2009 ve 21:02  • Odpověz
Nikolka miluje Večerníčka, myslím toho panáčka a teď zrovna Boba a Bobka a pak reklamu na calgonit a reklamu na Koruní. Jo a teda na Calgonit to je určitě nějaká podprahovkam jinak nevím, vždycky je úplně zhypnotizovaná...
13. led 2009 ve 23:09  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
pěkný, budu se snažit odpovědět každýmu človíčkovi, jak bude čas...ke každýmu filmu mám nějaký komentář :wink:
14. led 2009 v 07:18  • Odpověz
Kurz sebeovládání - vždy zlepší náladu a když ne mám nacvičenou píseň z něho..............sem tak hezká tůze hezká....já se dneska tak hézká býýýýýýt zdááááám......atd atd....prostě Gůůůůůůůůůůůůůůz Frabaaaaaaaaaa :grinning:
14. led 2009 v 07:29  • Odpověz
Mě dostala Sophiina volba a pak film, který nevím, jak se jmenuje - byl o otci, který má ve své péči dceru, protože jeho manželku někdo zavraždil. Když si najde novou přítelkyni, zas jí někdo usiluje o život. Vše nasvědčuje tomu, že to dělá ta holčička - v tomto duchu je celý film. Nakonec vyjde najevo, že ten otec má schizofrenii a vše dělá on. Tak to končí.. No seděla jsem dlouho s otevřenou pusou a nemohla jsem to pobrat.. :astonished: :astonished: :astonished:
14. led 2009 ve 13:15  • Odpověz
filmů miluju víc, ale doopravdy zvláštní pocit ve mně vyvolávají tyhle:

želary (k tomu snad není moc co dodat:wink:),
láska nebeská (viděla jsem to stokrát a to kouzlo na mě pořád působí. nevím, čím je tak výjimečný :sweat_smile: ), krásná hudba :slight_smile:
pokání (áááááách, tenhle film mi doslova vzal dech, úžasná hudba, úžasný příběh, úžasně hubená keira :slight_smile: )
match point (super:slight_smile:)
kytice (znáte to? je to pár let staré zfilmování erbenových balad) - mám ráda tyhle hezké obrázky s tajemným dějem (může děj být tajemný? :confused: ) a krásnou hudbou :slight_smile:, ze stejného důvodu mám ráda bathory a máj.
14. led 2009 ve 13:20  • Odpověz
supina
taky jsem to viděla, ale nemůžu si vzpomenout na název :sweat_smile: nebylo to hide and seek (hra na schovávanou)?
14. led 2009 ve 13:21  • Odpověz
Arvetka
mám pocit, že jo. Já si moc epamatuju jména filmů :sweat_smile: ale jak jsi mi to připomněla, tak opravdu myslím, že se to tak jmenovalo. To byla síla, viď?
14. led 2009 ve 14:14  • Odpověz
supinato by fakt mohla být Hra na schovávanou, taky jsem to viděla..a taky mě to překvapilo
14. led 2009 v 18:11  • Odpověz
S tou schizofrenií, to jsem si vzpomněla ještě na Čistou duši :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:55  • Odpověz
autor
suki .... Amores perros - to se mi líbilo ...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 08:33  • Odpověz
to mě nepřekvapuje :grinning:
22. led 2009 v 10:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.