• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
autor
je to skvělý film ..anebo teda příběhy ....:stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 v 17:35  • Odpověz
tak mě zaujali filmy z Dogma 95
film Babel
Italština pro začátečníky
Mifune
Frida
a filmy od Davida Lynsche
26. led 2009 ve 21:15  • Odpověz
Apocalypto, reziroval Mel Gibson... http://www.sms.cz/film/apocalypto/ukazka
Celestynske proroctvi... http://www.sms.cz/film/celestinske_proroctvi/ukazka
Artificial inteligence... http://www.sms.cz/film/a_i_umela_inteligence/ukazka

u tech tri mi fakt spadla brada a nekolik hodin jsem se vracela do reality! :grinning:
26. led 2009 ve 21:27  • Odpověz
dostal mě film Vůně ženy s Pacinem
a Na křídlech vážky s Costnerem :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2009 ve 21:30  • Odpověz
spalovac mrtvol-kdyz si dneska na hrusinskeho vzpomenu, tak se mi dela tak nejak blbe-jen teda u toho filmu :wink:
moje tlusta recka svatba, laska nebeska, notting hill-na to posl. dobou cucime pres tyden...
bambulik-tvuj vyber z 21.30 je super :slight_smile:
26. led 2009 ve 21:51  • Odpověz
autor
mě dostal Shrek ve francouzštině

to byl pocit, vůbec jsem nechápal :grinning:
27. led 2009 v 09:27  • Odpověz
Záhada Blair Witch .... nejděsivější film, co jsem viděla, tak strašně jsem se u toho bála, že jsem se to neodvážila ani vypnout ... hrůza ... od tý doby nejdu sama do lesa :unamused:
27. led 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
jo, záhada Blair Witch byla drsná ... zvlášť když to na studenty vymysleli a oni to netušili
ale dvojka, to byla slátanina.... a kromě vlků to nemělo nic

jeden z mála povedených nejaponských hororů vlastně
27. led 2009 v 09:35  • Odpověz
Spáči mně spolehlivě přikovají ke gauči,zírám s otevřenou pusou a týden to rozdýchávám.

Hodně na mně zapůsobily Želary, Můj život beze mne, Patriot, Musíme si pomáhat...je jich víc,ještě si vzpomenu.
27. led 2009 v 09:39  • Odpověz
dvojku jsem neviděla, a po pravdě ani vidět nechci ....
na jedničku bych se koukla znova, ale jedině s manželem ... ale to je posera ( takže to nehrozí ) ... to už by taky nevlez do lesa ... a někdo s tím kočárem musí chodit do přírody :slight_smile:
27. led 2009 v 09:41  • Odpověz
Blair Witch je super :grinning:
27. led 2009 v 09:43  • Odpověz
tak já byla mimo u filmu Katyň..... měla jsem pocit, že se to opravdu děje mně....
asi jsem nebyla sama, protože titulky (u kterých není hudba) dojely až do konce, v kině bylo naprosté ticho.. nikdo neodešel až do úplného konce
27. led 2009 v 11:13  • Odpověz
Film na které si vzpomínám a které mě velmi zaujaly jsou:
Spalovač Mrtvol
Lea
Hlídač č. 47
Kruh
Shortbus
a dokument Manželské etudy a Manželské etudy po x letech....
27. led 2009 ve 12:34  • Odpověz
A ještě "Klik" - trošku slaďárna, ale super...zanechal důležitý pocit... :dizzy_face:
27. led 2009 ve 13:09  • Odpověz
Záhada Blair Witch no to bylo hodně velký maso. Ještě teďka se bojím, když si na to vzpomenu :sweat_smile:

Nobody, tys viděl Shreka ve francouštině?? :grinning: :grinning: A rozuměls tomu? :grinning: Teda ,tím myslím, ty umíš francouzsky? :slight_smile:
27. led 2009 ve 13:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Taky jsem zažila zvláštní pocit u filmu, ale v tom negativním slova smyslu a to, když jsem byla těhotná a já blbec jsem se nechala přemluvit a šla na Bitvu u Thermopyl.....:rolling_eyes: :rolling_eyes:
No to si neumíte představit, jak jsem tam trpěla----šílený,musela jsem od tam asi na půl hodiny vypadnout, abych to vůbec přežila, jsem myslela, že tam potratím :sweat_smile: fakt...

A film 15 minut, to byla taky blbost, na to jsem v tom kině ani nedokoukala :confused:
27. led 2009 ve 13:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
nobody....Amores perros je skvělej film, super příběhy, perfektně propojený dohromady....super :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 ve 13:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ještě se mi hodně líbil film Mexická jízda :slight_smile:
27. led 2009 ve 13:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Vrazedna pole
Goyovy prizraky
jeste z dob puberty...Interview s upirem...(ten me teda dostane do zvlastniho pocitu vzdycky :grinning:
Requiem for a dream
27. led 2009 v 15:06  • Odpověz
ja zapomenula na Casablancu-furt jsem nechapa, proc o ni tak mluvi, az kdyz jsem uvidela, tak jsem pochopila :dizzy_face:
27. led 2009 v 15:07  • Odpověz
autor
suki ...samý "nezávislý" filmy..jj, Mexická jízda, to je klenot
francouzsky moc ne .... ale něco jsem věděl :grinning: .... třeba jak byly titulky :grinning:

poletucho .. Reguiem je zvláštní film, hodně zvláštní

ale máte jak to tak čtu dobrý vkus
27. led 2009 v 15:10  • Odpověz
justinna - no jo, tos mi připomněla z etud Marcelu, ježiš to bylo strašný :unamused: to jsem ořvala :zipper_mouth:
27. led 2009 v 15:44  • Odpověz
Vlčí bouda od Chytilové - viděla jsem to, když mi bylo třináct, ten pocit si vybavím ještě dneska :grinning:
27. led 2009 v 15:51  • Odpověz
Z poslední doby film Pád do ticha - z horolezeckého soudku. Podle skutečné události, naprosto šokující příběh.
No a jinak taková ta klasika filmů vyvolávajících "zvláštní" pocity:
Mazací hlava
Mechanický pomeranč
Salo aneb 120 dní Sodomy
Delikatesy
Snílci
eXistenZ
27. led 2009 v 15:59  • Odpověz
nobody :grinning: :grinning: :grinning: titulky taky zvládnu :grinning:
27. led 2009 v 18:45  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
ja jsem byla hotova z filmu
8mm s Nicolas Cage
Zelary
Krvavy Diamant-Leonardo di Caprio jsem z toho byla uplne hotova ,nemala jsem potuchu co se takovyho deje ve svete :unamused:
27. led 2009 v 19:07  • Odpověz
jo a Sindleruv seznam -masakr :frowning2:
27. led 2009 v 19:10  • Odpověz
Ještě jsem si teď vzpomněla na film Bíla Masajka, nebylo to špatný, ale už takový dost předělaný do americkýho stylu....s knížkou se to nedá srovnat...knížka byla super, tu jsem přečetla jedním dechem.většinou ale když je něco zfilmovaný podle knížky, tak je kniha vždycky lepší :slight_smile:
28. led 2009 v 10:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
....Minority Report se mi hodně líbil, netradiční, zajímavej a člověk si z toho něco odnesl....
:slight_smile:
28. led 2009 v 10:12  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki - přesně, jako třeba Pán prstenů - film dobrý, celkem se povedl, ale proti knížce (knížkám)... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
28. led 2009 v 10:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.