• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
jabber já se přiznám Pána prstenů nečetla, takže zfilmovaný se mi líbil hodně, hudba je tam super, má teda slabší chvilky, ale celkově se mi to líbilo, hlavně jednička, ta byla nejlepší :slight_smile:
28. led 2009 v 10:14  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ale určitě, kdybych si to přečetla, tak ti dám zapravdu :slight_smile: Nestává se často, že by byl film lepší než kniha :wink:
28. led 2009 v 10:16  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Ale aby jsme nezůstali jen u takových filmů, viděli jste někdo komedii Vybíjená---jako celkem šílená komedie, ale řehtala jsem se u toho od začátku do konce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A Fotr je lotr jednička :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 10:23  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
suki - hele a víš, že mám taky nejradši Společenstvo prstenu? :slight_smile: tam se totiž něco děje...v těch dalších jsou furt jen samý bitky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Když jsem poprvé slyšela, že chtějí natočit Pána prstenů, tak jsem byla přesvědčená, že se to nemůže nikdy podařit, protože ten děj je příliš složitý, už jen ty spousty jmen, kolikrát jsem se musela v knihách vracet, abych zjistila o kom že to vlastně mluví :grinning: taky mapy a rejstřík byl pořád v permanenci :grinning: ....ale oni to do filmu trošku (dost) osekali a dopadlo to celkem dobře :slight_smile: Jinak knihu doporučuju! Vůbec jsem se od toho nemohla utrhnout :slight_smile:
28. led 2009 v 10:23  • Odpověz
Dobrý Will Hunting--krásný film, na ten se vždycky ráda podívám
:slight_smile:
28. led 2009 v 10:26  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
jabber tak jo přečtu :wink: nalákals mě, teda měla jsem tendence si to přečíst, ale nějak jsem se k tomu nedostala.Tak teď si to teda přečtu :slight_smile:
28. led 2009 v 10:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
komedie Drž hubu! taky nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
28. led 2009 v 10:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
nobody skvělý téma toto-nutí mě vzpomínat na skvělý filmy, zase se musím na nějakej fajn film podívat :slight_smile:
28. led 2009 v 10:33  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
Drž hubu je dobrý fil ... tak vlastně všechno s Renem
Will Hunting ..no o tom radši pomlčím, na to mám pár srandovních situací ...taky dobrý

a Pána Prstenů jsem nečetl ... i když bych to asi měl znát ------ a filmy dobrý, špička to nebude, ale to vykreslení světa za jedna

není Pán Prstenů ve francouzštině??? Sakra, já to mám myslím doma.... musím si dát :grinning: :grinning:

suki..tak normální téma ... na moje uvažování teda :grinning:
28. led 2009 v 11:22  • Odpověz
nobody jaký srandovní situace máš na Willa ?? :grinning: :grinning: To mě celkem zajímá :grinning:
Máš Pána prstenů ve francouštině :grinning: :grinning: ?? To je dobrý.... :grinning:
28. led 2009 v 11:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
autor
no situace ... radši pomlčet
:grinning:

no francouzsky by to tam mělo být, ale ještě jsem to nezkoumal
28. led 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojte!
Tak mňa dostal Schindlerov zoznam, Forrest Gump, Čas prebudenia, austrálsky film Žiara, Šulíkova Záhrada...... Na relax Láska nebeská :slight_smile:
28. led 2009 v 19:56  • Odpověz
a co film Ples upírů??? Taky v něm hrál ten australský herec jako ve Zkrocené hoře, ten, co spáchal nedávno sebevraždu...
29. led 2009 ve 02:34  • Odpověz
Jinak Zkrocenou horu jsem taky dlouho rozdejchávala, zanechala ve mě zvláštní pocity... A z českých filmů to bylo Štěstí. Taky super! Na přemýšlení...
29. led 2009 ve 02:39  • Odpověz
autor
Šindlerův sezna je skvělý
29. led 2009 v 06:04  • Odpověz
Tak Zkrocená hora byla moc pěkná, Šindlerův seznam, Hledám Amy.....a spousta jiných....ale to, že mě děj úplně vtáhl a nechtěl pustit se mi stalo na muzikálu Tajemství....několikrát jsem se přistihla, jak manželovi drtím ruku a přestávám dýchat....navíc tam celou dobu jede mozkovna naplno...(je to přece tajemství, že?) :grinning: ...a až na konci přichází rozuzlení....no můžu říct, že jsem z toho byla paf!
Za nějakou dobu pak manžel sehnal hudbu na CD a pustil ji v obýváku a mě se vynořily úplně ty samé pocity. Až miz toho běhal mráz po zádech.
29. led 2009 v 07:46  • Odpověz
Schindlerův seznam je strašně silnej film, člověk po shlédnutí nemůže hodně dlouho myslet na nic jinýho...
29. led 2009 v 09:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Tenká červená linie...to je taky hodně drsnej film, tam si člověk taky hodně věcí uvědomí.....
29. led 2009 v 09:36  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Roman pro Zeny -nema chybu
29. led 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
onyx ... Ples upírů? Nemůžu si to vybavit

jinak komedie se Stillerem ... třeba Risknem to s Polly, Fotr je lotr .. i třeba Rabín, kněž ...a .... taky se dá
a ze scifi Válka světů ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ve francouzštině dokonalý vše :grinning:

skuri... Roman Šebrle pro ženy?
29. led 2009 ve 14:46  • Odpověz
nobody :grinning: to by nemělo chybu :grinning: Roman mňam :dizzy_face:
29. led 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
a Bourne je taky dobrý :zipper_mouth: :grinning:
29. led 2009 ve 14:50  • Odpověz
myslíš démona? :stuck_out_tongue_closed_eyes: toho nemusím :grinning:
29. led 2009 ve 14:52  • Odpověz
Válka světů...super :dizzy_face:
29. led 2009 v 15:01  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Muzikál Tajemství nemá chybu,taky z toho mám husí kůži ještě teď :wink:
29. led 2009 v 16:23  • Odpověz
Po kterých filmech jsem měla fakt zvláštní pocit: Umučení Krista, Záhada Blair Witch, Schindlerův Seznam, Kytice a Máj. Po Umučení Krista jsem dlouho měla fakt docela blbou náladu, na Blair Witch jsem myslela skoro každou noc (strachy), k Schindlerově seznamu asi není co dodat a Kytice a Máj byli dost zajímavý na přemýšlení.
29. led 2009 v 16:31  • Odpověz
A souhlasím s Cecil že do muzilálu TAjemství se člověk uplně vžije - je to strašně zajímavý a člověk musí i přemýšlet. Musela jsem pořídit CD a je to fakt skvělý, nádherná hudba. Byl to fakt silnej zážitek.
29. led 2009 v 16:36  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
29. led 2009 v 19:11 • alanis85
nobody: Ples upírů NE, měla jsem na mysli Ples příšer(2001) - Režie: Marc Forster - Hrají: Billy Bob Thornton, Heath Ledger, Halle Berry - ta za roli v něm získala Oscara, omlouvám se...
30. led 2009 v 01:11  • Odpověz
autor
onyx ...jj, rozumím, mně to nějak nesedělo
30. led 2009 v 06:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.