• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
Tak..., ztotožnila bych se s některými už uvedenými filmy, nechci opakovat, takže se spíš pokusím rozšířit zdejší databázi (pokud už tu je, tak to přičtěte na vrub mé slepotě :wink: :grinning: :grinning: ) a to o film Hotel Rwanda...
30. led 2009 v 06:33  • Odpověz
Teď jsem si vzpomněla, že hodně zvláštní pocit jsem měla, když jsem sledovala... Odpočívej v pokoji....ale to je teda seriál, tak nevím, jestli to sem taky patří... :slight_smile:

Ale bylo to taky hodně dobrý, netradiční.... :slight_smile:
30. led 2009 ve 13:34  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Hotel Rwanda doporučuju přečíst....mnohem lepší než film,jen se to jmenuje jinak...myslím Dobrý člověk nebo Dobrý muž.
30. led 2009 ve 14:10  • Odpověz
lenko, jmenuje se Obyčejný muž (člověk) a podílel se na ní právě přímo Paul Rusesabagina :wink: , respektive Tom Zoellner dal jeho zážitkům knižní stylistický kabátek. Tak ono 99,5% knižních předloh je lepších než film, to tak nějak vychází z podstaty věci. Já osobně v tomto filmu oceňuju vynikající výkon Dona Cheadlea a to, že ten film si na nic nehraje, má až dokumentární střízlivost. Není to o pocitu z momumentálního uměleckého díla, je to o přímém vtažení do skutečnosti. To u mě každý film nedokáže :slight_smile:
30. led 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ještě bych nerada vynechala taktéž vynikající herectví Sophie Okonedo :wink:
30. led 2009 ve 14:25  • Odpověz
Já byla min. týden mimo z filmu Nevědomé víly a z filmu Sladká Jane.
jsem filmová plačka, takže jsem ty filmy ořvala, u Sladké Jane jsem brečela na konci nahlas a z obou filmu jsem byla proste uplne mimo, porad jsem na ne myslela atd.
Potom si pamatuju, kdyz jsem poprve videla Zeď od Pink Floydů (nekdy v puberte), tak jsem po odchodu z kina cely vecer nemohla mluvit a kdyz jsem poprve videla Vlasy, tak jsem brecela i kdyz jsem si na ten film jen vzpomnela.
Tech filmu, ktery me dodnes ovlivnili je vic, ale ty prvni dva jsou moje nejsilnejsi zazitky.
3. únor 2009 ve 23:43  • Odpověz
a jak tu zminujete Hotel Rwanda, tak u nej jsem skoro nedychala...
a u filmu V moci dabla jsem se bala jako snad nikdy....(ale to jen proto ze na nej verim)
3. únor 2009 ve 23:45  • Odpověz
Trochu procitam a vetsinou tu jsou jmenovany filmy, ktery na me taky hodne zapusobili....

tak treba filmy, ktere me hodne oslovili nebo prikovali ke kreslu apod.
Vecny svit neposkvrnene mysli,
Valecnici (o valce v Bosne)
Pred destem,
Prolomit vlny,
Edith Piaf,
Umučení Krista,
Musíme si pomáhat,
Všichni moji blízcí,
Pianista,
Rabbit proof Fence,
Život je krásný,
Vesnice,
21 gramu,
Zelena mile,
Tenka cervena linie,
Sindleruv seznam,
Zivot Davida Galea

a z filmu ze kterych jsem byla mimo velmi prijemne a ktere muzu videt stokrat to je bezesporu Amelie z M..., Forest Gump....

a jako debil jsem se usmivala pri a po Mamma mia :grinning: (opravdu oddechovka bez nutnosti premyslet jak ma bejt)
to jsem mela chut trsat v ulicce kina... :grinning:

a pak jsme s kamoskou byli hodne mimo z filmu Anna a vlci...hlavne na konci...to byl dobrej ulet....
4. únor 2009 v 00:01  • Odpověz
suki : a jake pocity ma u Gilmourek ? :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2009 v 00:02  • Odpověz
Hair-Vlasy-to je můj oblíbenej a vždycky mě dostane
Reklama na T-mobile měla velkej úspěch u malýho-škoda,že už se nedává :slight_smile:
A taky Jméno růže...to je něco...
4. únor 2009 v 00:08  • Odpověz
jo a na cely zivot me poznamenala Studna v majoru Zemanovi :sunglasses:
nedavno jsem videla povestnou scenu na youtube a malem jsem se nzase pos.....
4. únor 2009 v 00:10  • Odpověz
Jeste jsem si vzpomnela na Mrtvyho muze s Deppem, pak drsna byla Pianistka a hodne severskych filmu, co davali v klubu na CT2 ale uz si nepamatuju nazvy.
Treba o ucitelce co spala s 15 tiletym zakem...nemuzu si vzpomenout na nazev.

a uplne jsem zapomnela na 12 opic, Klub rvacu a Matrix 1....z tech jsem byla teda taky docela hotova.
Hlavne teda ten Klub rvacu, ten me fakt dostal a musela jsem si to druhy den pustit znova.

jako tech filmu je fakt hrozne moc...ja jsem filmovej maniak. Vetsinu z toho, co jsem jmenovala mam na DVD, pac jsem to proste musela mit. Skoda ze ted ve volnych chvilich necumim na filmy nebo nectu, ale vysedavam na konovi :grinning: :grinning:
brou
4. únor 2009 v 00:22  • Odpověz
jo jeste se mi hrozne libil film Svudna krasa s Liv Tayler....ten film mel uzasnou atmosferu, ten nazev filmu mi k tomu nesedi.

jo a kdyz uz jsem u filmu kde hraje mimojine Jeremy Irons, tak se mi jeste hodne libila Mise...u toho jsem vzlykala nahlas.....
a uz jdu...
4. únor 2009 v 00:26  • Odpověz
petruno, tak pod většinu tebiou uvedených filmů bych se taky podepsala a slavná Studna mě taky dostává dodnes :wink:
4. únor 2009 v 10:45  • Odpověz
Ještě jsem si vzpomněla na Acid House, Smrt panen, Trainspotting, Lola běží o život :slight_smile: .....taky Nevěrná

Jeremy Irons je drak :dizzy_face: , líbila se mi s ním i Lolita
4. únor 2009 v 11:19  • Odpověz
a hroznej pocit jsem měla u Grizzly Man :grinning: medvědů se šíleně bojím, takže to bylo něco pro mě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. únor 2009 v 11:24  • Odpověz
jo jo Lola běží o život byla taky super...

v dětství se na mě krom Studny podepsali ještě Čelisti :grinning: byli ještě s rychlodabingem jednou osobou :grinning: :grinning:
ten film je teď pro mě kravina, ale jako dítě, který vidí poprvý v životě film na videu a ještě tohle....
jako zdálo se mi o tom ještě hodně dlouho....
5. únor 2009 ve 21:38  • Odpověz
petruna - taky tak, Studna, Čelisti a Smrt stopařek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a pak ještě dávali film, nevím jak se to jmenovalo, bylo to podle skutečný události - takovej slizkej hnusnej chlap tam holčičkám rozdával čokoládový ježky a pak je v lese zavraždil. Měl averzi k ženským, protože měl nějakou děsnou matku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musím říct, že tenhle film a Smrt stopařek mě vychovaly víc než nějaký řeči našich o tom, ať s nikým cizím nikam nechodím, nic si neberu atd :grinning:
5. únor 2009 ve 21:47  • Odpověz
já se děsně bojim jezdit výtahem a pokud je otevřený, tak "chcípám" - od té doby, co jsem asi v 11 přes zákaz našich šmírovala Ohnivé peklo (myslím) , jak se tam měl urvat ten venkovní skleněný výtah.
5. únor 2009 ve 21:52  • Odpověz
jabber : jo jo Smrt stopařek taky patří k těm filmům na který se nezapomíná a který vychovávaj. :slight_smile:
To mi připomnělo film , kterej bych neměla opomenout a kterej teda vychoval mě a naši mohli mít po starostech (ale i tak mě pořád podezírali :angry: )
a to : My děti ze stanice ZOO...jako díky tomuhle filmu jsem nikdy nezačla s (tvrdýma) drogama :grinning: :grinning:

ygreen : Skleněné peklo :grinning: od té doby se bojím jezdit prosklenýma výtahama :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 22:57  • Odpověz
petruna, jak píšeš o těch Čelistech, tak jsem si vzpomněla, jak jsem jako malá zahlídla kousek z filmu (vůbec netuším název), kde byli obří mravenci, nezapomenutelný zážitek
5. únor 2009 ve 23:10  • Odpověz
Tak me hodne dostal uz nekolikrat zminovany Shawshank... sedela jsem u pocitace a nemohla se absolutne odlepit... A ten film si poustim, kdyz je mi ouvej... protoze je plnej nadeje a viry v to, ze se vse v dobre obrati... Miluju taky muziku z toho filmu... Je uzasna a moc se mi libilo to tema, co hraje, kdyz on prcha ze Shawshanku... bylo pouzity i v Hleda se Nemo :slight_smile:

Jinak silna pak byla taky Mandragora... Bylo mi tenkrat 15, kdyz to bezelo v kinech... a srotovalo mi to v hlave pak jeste dlouho...
5. únor 2009 ve 23:12  • Odpověz
petru: jasně skleněné :grinning: :sweat_smile:
5. únor 2009 ve 23:13  • Odpověz
autor
petruno, dobrý seznam...akorát bych já osobně vyškrtnul Vesnici
paráda

jabber ... se taky bojím mědvědů s cibulkou
ygreen ..tak nejezdi :grinning:
5. únor 2009 ve 23:18  • Odpověz
Sex a Lucía.... v originále a na velkém plátně.... ty záběry z moře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A i ten příběh.... Taky jsem to prodýchávala... V televizi mě to už tak neoslovilo....
5. únor 2009 ve 23:20  • Odpověz
autor
majkeela ...ve španělštině?
5. únor 2009 ve 23:24  • Odpověz
nobody: nejezdim :grinning: poslední prosklenej výtah jsem absolvovala na Eiffelovce, sice byl narvanej k prasknutí, ale všichni ostatní japonci a já se svýma 180cm vše viděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. únor 2009 ve 23:29  • Odpověz
ygreen - a co takhle skleněná podlaha ve vysoké budově? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Tak Skleněné peklo bylo fakt šílený, ale až takhle mě neoslovilo :grinning: to já si klidně jezdím :grinning:
5. únor 2009 ve 23:31  • Odpověz
nobody.... jj ve španělštině.... ani nevím, jestli se to dabovalo.... (ale dvd má i titulky :grinning: :dizzy_face: )
5. únor 2009 ve 23:31  • Odpověz
ta španělština je k tomu prostě nádherná...
5. únor 2009 ve 23:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.