• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
autor
ygreen .... joo, ejfelovka ... tam jsem nejel....a se svýma 181 cm bych se schoval za Japončíky..musím to někdy udělat :grinning:

skleněný výtahy jsou supr, protože tam jde vidět :grinning:

skleněný peklo je v prodejně s porcelánem
5. únor 2009 ve 23:33  • Odpověz
autor
majkeela ..no já jak se znám, tak bych to pustil španělsky s francouzskýma titulkama :grinning:
to by dopadlo

:grinning:
5. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz
jabber: mě neva vejšky ani skleněné podlahy (tedy né že bych byla v rauši ale nebojím se), já mám u výtahů strach z toho, že se urvou, prdnou lana a adios :confused:
5. únor 2009 ve 23:36  • Odpověz
nobody - nooooo u tohodle filmu by to šlo i tak.... přece jen je to SEX a Lucía :grinning: :grinning: :grinning:
5. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz
nobody - jo, pod sukně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2009 ve 23:37  • Odpověz
ygreen - mě zase dělají děsně blbě takové ty drátěné schody na rozhlednách... Jednou jsem byla na rozhledně v Tišnově u Brna a tak nějak se ta rozhledna se mnou houpala... a houpala..... a houpala.... Sem myslela, že budu volat hasiče :grinning:
5. únor 2009 ve 23:38  • Odpověz
ygreen - no jo, to by byl celkem fičák :grinning: lepší než horská dráha :grinning:
5. únor 2009 ve 23:40  • Odpověz
autor
majkeela ....jj, šlo by hodně způsobů :grinning:
přecejenom to není Rákosníček :grinning:

Luciáááá ...... camareraaaaaaaaa
5. únor 2009 ve 23:42  • Odpověz
No je fakt, že mi výtah u bráchy v klasickým paneláku taky nedělá nejlíp....jak to vrže a všelijak tak jako různě :grinning:
autor
jabber ..ve výtahu se akorát stojí jako
nobody - vy tam nemáte sedátka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. únor 2009 ve 23:44  • Odpověz
autor
my tam máme schody ..... :grinning:
sedátka bohužel neee :wink:
5. únor 2009 ve 23:45  • Odpověz
5. únor 2009 ve 23:47  • Odpověz
autor
jak vzpomínla suki...Mexická jízda .... taky trošičku podobný stylu Sexu (nee ve městě)
5. únor 2009 ve 23:54  • Odpověz
nobody : chapu co ti vadi na vesnici, ale ja u ni byla pekne posrana.... :sunglasses:
a navic miluju Phoenixe :grinning: :grinning:

zirafka : jo jo Vykoupeni z věznice Shaw...jsem taky zapomnela zminit. To byl uzasny film !!!Taky mam doma :grinning:

majkela : Sex a Lucia je super, taky mam na DVD, kdyby tak mel clovek na ty filmy cumet....

ygren : nechapu jak jsi mohla dat Eiffelovku po zazitku se Sklenenym peklem...to ja bych fakt nedala :sunglasses:

gtver : ja byla jako harant nebo pubertak hotova ze vsech filmu, kde neco nekoho poziralo...matne si vybavuju naky slimaky , pavouky atd...ale radsi jsem to vytesnila....
jo jo v zacatcich videa a videopujcoven clovek koukal na kdejakou pí......
6. únor 2009 v 00:15  • Odpověz
na ty filmy - kdy- cumet
6. únor 2009 v 00:17  • Odpověz
autor
petruno, jak můžeš vědět, co se mi na Vesnici nelíbilo
(sám to nevím, ale bylo to odfláknutý...ale zas někomu se to líbilo ... :grinning: :wink: )
6. únor 2009 v 00:20  • Odpověz
nobody : jasne ze nevim :grinning:
spatne jsem to formulovala. mela jsem napsat : chapu, ze se nekomu Vesnice moc nelibi... :slight_smile:
ale je fakt, zes nepsal, ze se ti nelibi, ale jen ze bys ji vyskrt :grinning: :grinning: a ja si to vylozila tak, ze se ti nelibi.

Tech duvodu, proc ji nekdo kritizuje je vic a nechce se mi je vypisovat. Me se to libilo, timhle zpusobem strasidlacky filmy mam rada, i Znameni se mi docela libilo. jako nic extra, ale na strach a na leknuti dobry....
6. únor 2009 v 00:27  • Odpověz
a u Sestyho smyslu jsem se teda taky dost bala (tusim ze je to porad od stejnyho chlapka)...ty mrtvoly byly nechutny, hlavne ta blijici holcicka...brrrrrrrrrrrr :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Bojim....a MM jel na 4 dny na bezky....
6. únor 2009 v 00:30  • Odpověz
autor
jo Znamení bylo fajnový ...
zvlášť teda hudební stránka, ta byla prakticky dokonalá
7. únor 2009 v 09:32  • Odpověz
miluju filmy od Tima Burtona....Střihoruký Edward, Mrtvá nevěsta, Sweeney Todd i Karlík a továrna na čokoládu :grinning:
pak mě chytil Faunův labyrint
a letos Temný rytíř (no spíš Joker), ač to není obvykle můj šálek čaje, naprostá dokonalost ohledně vizualizace, hudby, triků, střihu, kamery...prostě dokonalá podívaná, jednoduchá, ale perfektní... :wink:
Pak už od mládí miluju Lazebníka sybiřského...
7. únor 2009 v 09:48  • Odpověz
nazdar Schwarzovko....
jo jo Střihoruký Edward byl fajn, když jsem ho poprvé viděla a Karlík mě taky nadchnul , Mrtvou nevěstu jsem bohužel ještě neviděla.
Faunův labyrint jsem viděla nedávno. Taky síla, ale Mrtvolník byl na mě zbytečně nechutnej, jak kousal vílám hlavy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....Co je moc to je moc...Přišlo mi to zbytečně drsný, ale tak to asi mělo bejt. I MM u některých scén zavíral oči :grinning:
7. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
ahojky petru...
Mrtvá nevěsta je fajn...taková černá pohádka....
u toho labyrintu, je taky skvělá ta hudba...poslouchám celej soundrack...a občas se bojím i při tom... :grinning: :grinning:
7. únor 2009 v 10:13  • Odpověz
schwarzovka - Lazebník :dizzy_face:

Ještě jsem si vzpomněla na Darwinovu noční můru, to bylo taky hustý :slight_smile:
7. únor 2009 v 19:13  • Odpověz
Tak mě dostali Karamazovi, to jsme zůstali v kině fakt sedět a koukat. Dost dobré :dizzy_face:!!
7. únor 2009 v 19:38  • Odpověz
Schwarzovka - jak jsem mohla zapomenout na Lazebnika :dizzy_face: Rozhodne dilm, u ktereho mam ten zvlastni pocit. A pak jeste Vychod-Zapad
7. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz
jo jo Darwinova noční můra byla dost drsná....z toho jsem měla depku jako blázen.
8. únor 2009 ve 22:17  • Odpověz
Klub rvacu
V moci dabla
Vykoupeni z veznice Shawshank
Cista duse :dizzy_face:
Pad Treti rise
Pravidla lzi (CR)
Kolja
Musime si pomahat
Pelisky

...me oblibene a zvlastnopocitove filmiky...
9. únor 2009 v 11:12  • Odpověz
Jo a pozor - z minuleho tydne PS: Miluji te... Byla jsem svym zvlastnim pocitem donucena stahnout si CD (sauntrek) a vypalit si ho.. nacerno....jsem pirat... :sweat_smile: :grinning:
9. únor 2009 v 11:13  • Odpověz
Jo a este Bathory jsem zapomela.. A uz koncim.... :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.