• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
zdena : tvuj seznam je podle meho gusta. jen pravidla lzi tusim neznam a P.S miluji te jsem jete nevidela, ale chystam se na to...
11. únor 2009 v 01:17  • Odpověz
Petruna - Pravidla lzi jsou dle skutecnych udalosti (jde o fetaky detoxikujic nekde na nejakem statku kdesi na Sumeve ci kde).. Moc dobry film... :wink:

A PS:Miluji te - nooo, nachystej si plinku... na smrkani... kapesnik stacit nebude.... :grinning:
11. únor 2009 v 07:49  • Odpověz
zdeni : jo tak to jsem videla :slight_smile: to bylo dobry.
O P.S. jsem slysela, ze je to rvaci film.....a ja jsem placka, takze bojim bojim.... :sunglasses:
11. únor 2009 v 08:14  • Odpověz
tak já to slyšela taky..a absolutně mě ten film nebavil :confused: :sweat_smile:
11. únor 2009 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz
jinak u mě jsou ty zvláštně pocitové filmy:
Pianistka :wink: tuším švédský film, občas ho dávali na CT2, příběh učitelky hudby, která ma masochistické sklony, díky vlivu své nadmíru autoritativní matky....a začne si s jedním svým studentem..a nutí ho, aby ji škrtil atd. :wink:

Prolomit vlny, dost naturalistický film plný sexuálních scén...příběh o dívce s nižším IQ, která se vdá..manžel má úraz..a nutí ji, aby provozovala sex s jinými muži a pak mu o tom vyprávěla...

Sindlerův seznam, to asi netřeba představovat.... :sunglasses: :sunglasses:

a u mě taky seriál Plastická chirurgie, s.r.o., to je masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 08:18  •  2 děti  • Odpověz
Schindleruv seznam je the best, ale o tom se fakt ani nemusi mluvit...

Nejako jsem si na nej nevzpomela.. :pensive:
11. únor 2009 v 08:20  • Odpověz
jo..a ještě Piano :grinning: ..to je taky hustej film :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Pianista...nějak jedu v těch hudebních nástrojích :sweat_smile:
11. únor 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz
jinak na Bathory jsem se strašně těšila..a dost mě to zklamalo, jako příběh super, Anna Friehl a Roden taktéž..ale jinak mi tam prostě to herecké obsazení vůbec nesedělo :pensive: např. Polívka+Mádl..děs běs :sweat_smile:
11. únor 2009 v 08:23  •  2 děti  • Odpověz
ad Pianistka - asi jediný film, z něhož jsem zvracela
11. únor 2009 v 08:24  • Odpověz
gtver: no některý scény jsou tam fakt hodně drsný, ale celkově se mi ten film hrozně líbil :sunglasses:
11. únor 2009 v 08:25  •  2 děti  • Odpověz
sis, ono se asi hlavně podepsalo to, že jsem byla těhotná a to mi bývalo šoufl furt, takže stačilo málo :wink: :grinning: ale nepatří to rozhodně mezi filmy, na který člověk zapomene
11. únor 2009 v 08:27  • Odpověz
jo..a ještě miluju od Kubricka Bary Lyndon :sunglasses:
11. únor 2009 v 08:28  •  2 děti  • Odpověz
a Lolita, ale s Ironsem, tu původní jsem neviděla :pensive:
11. únor 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
a horor Ti Druzí :grinning: z toho jsem byla pif paf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
když jsi nakousla vynikajícího Kubricka, tak ještě přidám jeho známé Osvícení :sunglasses:
11. únor 2009 v 08:32  • Odpověz
gtver: to se taky dá, ale jinak ty jeho nejslavnější filmy ad. Mechanicky pomeranč a tak, to mě nějak nebere :confused:
11. únor 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz
jo..a Siroce zavřené oči, to byla kravina do nebe volající :sweat_smile:
11. únor 2009 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
Mechanický pomeranč je hodně specifickej film :grinning:
11. únor 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky, když je tu řeč o těch drsných filmech, mě dostal Doomsday. U té kanibalistické grilovačky jsem nevěděla, jestli mám dřív blít nebo se smát, je to super béčko :slight_smile:

Co se týká Kubricka - nějak jsem nepochopila Vesmírnou odysseu :sweat_smile:
11. únor 2009 v 08:42  • Odpověz
Ja jsem nevidela asik nic od Kubricka... :sweat_smile:
11. únor 2009 v 08:43  • Odpověz
johando, jo, tak tenhle pocit dobře znám, taky mě u některých až "céčkových" hororů přepadal (ale tohle jsem asi neviděla, už nevím)
11. únor 2009 v 09:02  • Odpověz
gtver - tak tohle béčko (céčko ještě snad ani ne :slight_smile:)doporučuju, je to fakt odvaz a některé scény jsou geniální. Je to takový mix Šíleného Maxe, Pulp Fiction, 28 dní poté šmrncnuté solidní dávkou fantasy a středověkého románu :slight_smile:)
11. únor 2009 v 09:08  • Odpověz
sakra, tak to se asi pokusím sehnat :sweat_smile:
11. únor 2009 v 09:10  • Odpověz
dost drasticky je film Ostrov.....filmu s timhle nazvem je hodne, tenhle je korejsky a v originale je to Seom. Strasne moc zvlastni film
11. únor 2009 v 09:18  • Odpověz
siss
mně se eyes wide shut líbilo fest teda :slight_smile:
a osvícení je božííííí, měla jsem noční můry ještě po měsíci :grinning:
11. únor 2009 v 09:20  • Odpověz
výborný je i Kruh - ale ten originální japonský.
a zvláčtní pocit:slight_smile: jsem měla i u i am legend, jednak tam hrál krásný will smith, druhák ten pustý new york, měl taky něco do sebe. Ale jinak je to hovadina.
11. únor 2009 v 09:31  • Odpověz
arvet: mě to nějak nezaujalo vůbec :confused: asi jsem to nepochopila..a nevim, co na tom Amíky tak pobuřovalo :sweat_smile:
11. únor 2009 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
johanda
kruh super! japonská verze dobrá, ale mně přijde, že se všichni asiati tváří pořád stejně, ten dabing se k tomu vůbec nehodil...... :unamused: radši samaru než sadakó :wink: v americké verzi byla navíc úžasná hudba.

znáte jezero smrti? úžasnej příběh, název zní teda pofidérně ( :sweat_smile: ), ale vybírám podle čsfd a jelikož měl výborný hodnocení, zkoukli jsme to.

teď se chystáme na vévodkyni a líbáš jako bůh :dizzy_face:
11. únor 2009 v 09:39  • Odpověz
siss
já taky nemám pocit, že bych to pochopila :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prostě se mi to líbilo, toi se nevylučuje, ne? :grinning:

třeba je pohoršilo, že kidmanová na začátku čůrá :zipper_mouth: :grinning:
11. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
arvet: mně to taky přijde u všech japonských filmů, že je to nějak divně nadabované a stejné pořád..ale je to tím, jak oni mluví..prý se to strašně špatně překládá do češtiny :confused:
11. únor 2009 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.