• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Zvláštní pocit u filmu?

(Zamčená)
15. září 2010 
siss
viděla jsem i jap. zpracování jinýho hororu (nenávist???) - prostě holka dělá pečovatelku v nějakým baráku, kde se děje něco nekalýho...příběh super, atmosféra, všechno bezva, až na tu žádnou mimiku herců, takže výslednej dojem zkaženej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. únor 2009 v 09:44  • Odpověz
arvet - já koukám na filmy v originálu s titulkama, dabing mě děsně rozčiluje. Právě ty skrývané japonské emoce a pomalý děj mi přišly na tom Kruhu příšerné (jako strašně strašidelné)...a ta scéna, jak Mai najde tu kostru ve studni a přivine ji k sobě, to jsem málem omdlela
11. únor 2009 v 09:49  • Odpověz
mně se ty japonské horory docela líbí...pže jsou fakt fakt fakt strašidelné...akorát mi všechny ty příběhy přijdou na jedno brdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ring, Zmeškaný hovor..atd. :confused:
11. únor 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz
johanda
tak tak, původnímu znění se nic nevyrovná :sunglasses:
ikdyž třeba pýcha a předsudek se mi líbí víc nadabovaná, protože v origu pan Darcy nemá hezkej hlas :angry: :grinning:
11. únor 2009 v 11:20  • Odpověz
arvetka...mě se právě Mr. Darcy líbil, jak říkal (v originále) Miss Elizzzbth...vždycky mu to jenom tak zabzučelo to jméno...to bylo dobrý...
já na nadabovaný filmy nekoukám, myslím, že těm hercům to ubírá na jejich umění...český dabéři tam dají něco ze sebe a pak už to není ono
11. únor 2009 v 11:58  • Odpověz
autor
myslíte americký Kruh podle japonskýho příběhu, nebo japonský Kruh?
16. únor 2009 v 17:50  • Odpověz
super byl Grandhotel :grinning: s hudbou Muchowa :dizzy_face:
14. bře 2009 v 08:49  • Odpověz
autor
hej, dobrý téma

mně se líbí ... ... Ocas ještěrky :grinning:
18. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
Grandhotel byl shit.... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
18. bře 2009 v 08:43  • Odpověz
Poslední film, co se mi strašně líbil je Výměna (Changeling) od Clinta Eastwooda. Pak ještě Valkýra, Vévodkyně, Milionář z chatrče, Líbáš jako bůh :slight_smile:
18. bře 2009 v 09:40  • Odpověz
autor
líbáš jako bůh ..to je příjemný
film teda neznám
18. bře 2009 v 09:46  • Odpověz
líbáš jako bůh....no já vám nevim....jako poledňákovou moc nemusím a co jsem s malou sestřenicí přetrpěla "jak se krotí krokodýli" to radši ani nechci vidět...stačil mi trailer, stejně si myslím, že nejlepší vtipy zazněly v něm... :sweat_smile:
Valkýra špatná nebyla, ani Vévodkyně...ale pro mě obyč. průměr...
jsem asi moc náročný divák... :grinning:
18. bře 2009 v 10:49  • Odpověz
zdenallicka - to je věc názoru :wink: my jsme se u toho s manželem docela nachechtali :slight_smile: Za shit považuju trošku jiné filmy :wink:
18. bře 2009 ve 12:58  • Odpověz
18. bře 2009 ve 21:30  • Odpověz
jabber: Vsak jo, mne se nelibil... Ale je to vec nazoru... :wink:

Nebylo to nic osobniho... :slight_smile:

alex: Changeling - docela pekny... :wink:
18. bře 2009 ve 22:07  • Odpověz
zdenallicka :grinning: :wink:
18. bře 2009 ve 23:14  • Odpověz
18. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz
autor
když shity, tak co třeba Krysy (2001) ... to je špička mezi vším :grinning:
19. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
nobody - já znám jenom Krysáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. bře 2009 ve 20:32  • Odpověz
autor
tak Krysáci jsou úplně o tisíc příček nahoru :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2009 ve 20:33  • Odpověz
ne ne....nejlepší shit je žralok útočí 2 :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
Mě se líbil horor od Kinga, Řbitov zvířátek, je to starej film, ale fakt děsivej, jinak dojem na mě udělal film Zkrocená hora, nevím ani co mě na tom tak vzalo,ale musela jsm o něm ještě přemýšlet, fakt dobrý...
20. bře 2009 v 11:13  • Odpověz
Pro me je neprekonatelny Schindleruv seznam.... Ten pocit jeste zadny jiny film neprekonal... CItila jsem bezmoc, strach, beznadej, litost, byla jsem zhnusena a ponizena... :pensive: :pensive: :pensive:
20. bře 2009 v 11:22  • Odpověz
A crazyfilm - Ptaci od Hitchcocka.... To jsem byla pobavena... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
20. bře 2009 v 11:33  • Odpověz
Já, když jsem se dívala na Schindleruv seznam, tak jsem to chtěla několikrát fakt vypnout, ale nebyla jsem schopná vstát a udělat to. Jen jsem na to hleděla, bylo mi zle a pořád dokola jsem si říkala, že taková hrůza snad ani není možná :pensive: Je to film, na kterej jsem ještě strašně dlouho myslela a přemýšlela o něm a prostě ve mně zanechal tolik pocitů....to ale musí asi v každým, kdo ho viděl... :pensive:
20. bře 2009 ve 12:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Mně se líbil film .... Chyť mě, když to dokážeš :slight_smile: Je to takový v pohodě, člověk se zasměje a prostě taková pěkná oddechovka :slight_smile: Inteligentní komedie podle pravdivé události :slight_smile:
20. bře 2009 ve 12:15  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2014  • Odpověz
Právě jsem přišla z kina, byli jsme na Tahle země není pro starý - hustýýýý :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. bře 2009 v 00:03  • Odpověz
jabber...to dávají ještě v kinech? já už to mám doma na dvd skoro půl roku :sweat_smile: :sweat_smile: ...ale je to dobrej film, to jo...
22. bře 2009 v 08:31  • Odpověz
schwarzovka - no jo, už je to sice dva roky starý, ale semtam se ještě vrací do klubových kin :slight_smile: v těch se dá vidět ledaccos zajímavýho :slight_smile:

:grinning: Javier Bardem
22. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
jabber...to jo...taky radši do kina, než doma...je fakt, že do kina jsem na to šla a ač to mám doma, tak jsem si to ještě nepustila....ale do kina bych klidně na to šla znova... :slight_smile:
jj, Javier... :grinning:
22. bře 2009 v 19:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.