Britax B-MOTION nebo Petite & Mars

baaar1
10. srp 2018

Ahoj maminky. Nedokazu se rozhodnout jaky sportovni kocarek...Moje pozadavky kvalita, nej aby vydrzel i na druhe, pokud by slo dokoupit korba, a hlavne s vetsima kolecky i do terenu, zkratka jeden na vse nechci mit plno kocarku. Ale take aby vypadal faj do mesta. Klidne napiste i jiny kocarek. za tyden se pujdu mrknout do obchodu, ale hlavne jake mate zkusenosti vy zkusene maminky. Dekuji za odpoved.

hochmic
10. srp 2018

Mám na své strance recenzi na Britax, kočárek do terénu to rozhodně není, nevyjede ani pangejt

beruskaev
11. srp 2018

@hochmic Mám britax b-motion, jsem s ním spokojená, pro to na co jsem ho chtěla, po dceři mám totiž ještě x-lander. Pro mě je britax super jako druhý kočárek, myslím, že v zimě dám přednost x-landeru, ale zimu jsem s britaxem ještě nezkoušela, tak kdo ví. Výhody britaxu, je lehoučký, vleze se i do malého auta (to byl hlavní důvod, proč jsem ho kupovala). Četla jsem, že do terénu se dají koupit kolečka, standartní do terénu nejsou. Celková manipulace je super, je od úplného lehu, nejde do úplného sedu ( dá se vyřešit páskem, který se dokupuje). B-motion se nedá zvednout část pro nožky, tak raději verzi B-motion plus, kde to jde. Celkově jsem spokojená, ale jako jediný sporťák bych asi vybrala něco jiného, ale jsem možná ovlivněna X-landerem, se kterým jsem byla moc spokojená, ale je to obr, který zabere skoro celý kufr octávky a na ženskou je dost těžký (sama ho do auta nedám). Určitě zajděte do obchodu a omrkněte, každý hledá u kočárku něco jiného.