Dá sa kočík Junama priestorovo rozšíriť? Prípadne aký otočný, odpružený športiak s dlhou strieškou?

Zodpovězené
22. únor 2019

Dobry den,

vedeli by ste mi poradit ohladom kocika Junama Speed Chrome Eco? Leziaca cast ma len 90 cm - da sa dako rozsirit? Pripadne vedeli by ste mi doporucit podobny - sportovy, kde babatko moze sediet tvarou k maminke, ma velku striesku a je odpruzeny - to su moje parametre.

Dakujem

Ahoj!

Junama Speed Chrom má športový kočík, žiaľ, typický pre túto kategóriu kočíkov a žiaľ ťa asi nepoteším - určite sa nedá rozšíriť, predĺžiť, ani inak zmeniť jeho ložná plocha. Je to jednoducho športiak z kombinácie.

Junama Speed Chrom

Nespomínaš rozpočet, tak začnem najlepšími vo svojej kategórii, a to Britax Go Big 2 a Emmaljunga Viking. Na to, že majú otočné sedadlo, sú priestranné, odpružené, s výbornými jazdnými vlastnosťami. Spĺňajú aj hlboko sklopiteľnú striešku. Problémom by možno mohla byť vysoká cena kočíkov.

Britax Go Big2

Emmaljunga Viking

Pri nižších cenách budeš s najväčšou pravdepodobnosťou robiť komprimis ceny, priestrannosti sedadla, odpruženia a ďalších vlastností. Obľúbený Bebetto Nico je priestranný, odpružený s veľkou strieškou, ale ostáva ťažký a veľmi robustný aj po zložení.

Bebetto Nico

Kinderkraft Prime 2019 je tiež fajn a cenovo dostupnejšou možnosťou, ale tam to sedadlo nie je extra dlhšie.

Kinderkraft Prime 2019

Valco Snap Ultra s nafukovacími Sport kolesami by mohol byť tiež dobrým výberom - nemá odpruženie, ale nafukovacie kolesá kočíku dodajú mäkkosť pri jazde prirodzene.

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Ak môže byť aj korýtkový typ kočíka, pozri určite aj Cybex Balios M.

Cybex Balios M

Modernou voľbou tohto typu by mohol byť aj Quinny Zapp Flex Plus.

Quinny Zapp Flex Plus


Přeju to najpohodlnější kočárkování,

Eli z Modrého Koníka.